Opinie o Inhatex Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inhatex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inhatex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inhatex Sp. z o.o. w Inowrocław

Porażka

Pracodawca ma bowiem obowiązek poinformować pracownika o wystąpieniu potrzeby pracy nadliczbowej niezwłocznie, czyli w momencie, gdy będzie miał o tym wiedzę. Zupełnie inną sytuacją jest ta, gdy pracodawca traktuje pracę nadliczbową jak normalny sposób organizacji czasu pracy. Najczęściej wynika to z braków kadrowych w przypadku normalnych (a nie szczególnych) potrzeb pracodawcy. Wówczas praca nadliczbowa staje się z góry założonym elementem organizacji pracy. Może to stanowić podstawę ukarania przedsiębiorcy przez Państwową Inspekcję Pracy. A w Inhatexie to nagminne.

Kandydat Nowy wpis
@Porażka

Tak właśnie jest, nadgodziny są obowiązkowe, a to by znaczyło, że powinny być 3 zmiany a nie dwie teoretyczne. I szukanie naiwnych, od czasu mojej rozmowy w pobliskiej firmie, cały czas dają i to drogie wyróżnione ogłoszenia na to stanowisko.

Wow Nowy wpis

Firma masakra. Godziny pracy maskaryczne wychodzisz do pracy nie wiesz o której wrócisz brak organizacji każdy robi co chce Zero zgrania. Pracownik rządzi brygadzistą nie polecam tej firmy.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Inowrocław. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3600 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Inhatex Sp. z o.o.?

Porażka

Firma porażka, praca przy szkle ciężka i niebezpieczna. Po 8 godzin ha tylko na umowie codziennie po 10 lub dłużej i masz zostać i tyle jakby to było normalne. Nie polecam nikomu.

Stanisław Nowy wpis
@Porażka

Chciałbym się dowiedzieć od Pana który krytykoje czas pracy w firmie Inhatex czy zarobki były także nie do przyjęcia. Ja pracowałem w tej firmie co prawda nie długo bo około 5 lat i byłem zadowolony. Moje zdanie jest takie jak Pan chce pracować po 8 godzin to do budżetówki.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inhatex Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO (NR 1941)?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Radek

Firma ma wieloletnie doświadczenie , jest dobrym pracodawcą, polecam pracę.

ciekawapipka
@Radek

i co z tym szkolonkiem?????

okeja

Slodziutka firemka slodka.

niewiadomo
@Radek

i co ze szkolonkiem???? jest czy nie ma???? co jest ?????

slodkaccccccccc

NO i co z tym szkolonkiem dla inhatexiku??? no co jest ;-P

ExtraiNOwrocław
@slodkaccccccccc

Słodziutkie szkolonko :-)

Ciekawy
@ExtraiNOwrocław

No i co. Szkolonko nie ma i cisza i nie wiadomo co jest grane. Slodka firemka inowrocławska. Mlekosłodka.

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Dobrze się pracuje, podpowiedzcie.

Luz

Bardzo fajna firma, polecam spróbować złożyć CV tutaj

Krzychu1990
@Luz

Gdzie zlozyc cv

mały 84

Witam! A wiec jest tam tylko jedna zmiena tak ? A jak stawki ? konkretnie prosze

xxx

redefinicja pojęć po przygodzie z tą "firmą": -BHP- krew się leje , co parę tygodni poważny wypadek (na prod pracuje kilkanaście osób), ludzie biegający z szybami , niezabezpieczone stojaki- "jerze" z odpadami (szyby)- serwisanci zewnętrzni jednej z maszyn bali się wchodzić na halę -CZAS PRACY- elastyczny-bardzo, p. brygadzistka dzwoni późnym wieczorem lub rano, dniówka może 3 może 13 h tego nie wiadomo -PRZERWA-przy pracy na lini pojęcie abstrakcyjne, lepiej nie pytać ogólnie fatalna organizacja pracy wielki szacunek dla ciężko pracujących na produkcji pozdrawiam

george

Skoro "czarny" jest kilkakrotnie lepszy od "białych" niedouczonych panów to ktoś musi pokierować tymi niedouczonymi leserami. to typowy przykład że nie kolor skóry tylko to co ma się w głowie decyduje o zarobkach i pozycji zawodowej.

@george

W tej firmie nic nie decyduje o zarobkach tylko Pani K

picasso
@george

sory ale większej osoby fałszywej i leniwe w tym zakładzie nie widizalem

Wujek dobra rada

Na takich forach to raczej udzielają sie w większości niezadowolni i w wiekszości przypadków piszą jak faktyczniie jest w danej firmie. tutaj wiele jest prawdą. Z tego co pamietam to ok 10 osób (mówię o produkcji) to pracownicy stali, którzy się nie zmieniali (z różnych powodów) i podejrzewam ze to oni pisza bardziej pozytywne komentarze. Reszta pracowników to rotacja wczesniej czy pozniej. Od moiego czasu może sie cos zmieniło w tej firmie ale nie sądze. jak sie zatrudniałem to starszych pracowników słyszałem ze od kąd pracują jest tak samo i nic sie nie zmienia. Jak ktoś jest zmuszony tam pójść do pracy to nie ma wyboru i idzie ale jesli jest wybór to szczerze odradzam.

prawnik

Witam.Jeśli państwo macie kłopoty z wynagrodzeniem lub godzinami ponad-normatywnymi ,brakiem przerw i innymi sprawami niezgodnymi z kodeksem pracy oraz zastępowaniem umowy o pracę umową zlecenie lub dzieło.Służę pomocą prawną i pozwem do Sądu Pracy.

Wujek dobra rada

Czytaj kolego posty, pisałem wczesniej ze są ogłoszenia w pup ino. Jesli tam Tobie odmówią to tylko iść do pracodawcy sie dowiedzieć, zostawic CV itp...

Wujek dobra rada

Info o ofertach pracy nie jest w ogóle aktualizowane. Pracowałem tam kilka lat temu i nigdy nie było tam żadnych ofert. Ogłoszenia w pup Inowrocław i bezpośrednio u pracodawcy. W trące tylko ze o angaż w tej firmie nie trudno ale warunki pracy poniżej minimum w każdym aspekcie.

wixx

INHATEX Sp. z o.o. sprzedaje szkło każdego rodzaju. Szkło antywłamaniowe, kuloodporne, hartowane, lustra i inne. Dla mnie bardzo spoko wszystko się wydaje. Na ich stronie jest zakładka "Oferty pracy" nie wiecie może czy systematycznie odświeżają informacje w tej zakładce ? Ewentulanie prosiłbym jakieś informacje gdzie się ogłaszają.

kuba

a jak wyglada kwestia pracy na stanowisku sprzedawcy/przedstawiciela handlowego?? tez jest taki wyzysk jak na produkcji?? praca na miejscu w siedzibie czy raczej ujezdzanie za klientem? gwarantuja samochod/telefon??

gość
@kuba

Widzę tylko końcówki chat ski ska sta

smiech_firma

jak tam wiekszość kadry to ludziki z nazwiskami -czuk, -ova czy -niak to co się dziwicie, wychodzi pochodzenie.

ktos

A wiec tak ,praca wyglada nastepujaca.pani w okularach na rozmowie,mowi na poczaczek umowa o dzielo,praca w systemie zmianowym,oczywiscie jest to bujda,w rzeczywistosci siedzimy od godz 6 lub 8 rano do godziny 20 21 lacznie z sobotą,brak przerwy sniadaniowej,praca non stop na wysokich obrotach,na pytanie jak wyglada kwestia nadgodzin,pani z kadr odpowiada a skad pan wie ze bedzie je mial,nie sa placone wcale,tylko podstawa,reszte godzin pracuje sie za darmo,brak podstawowych srodkow ochrony tym bardziej odziezy roboczej,nie wspominajac o papierze toaletowym w wc,zreszta nie mile widziane jest chodzenie tam,firma jest naprawde jedna wielka porazką,nie polecam nawet zdesperowanej osobie,byly pracownik

kat

tak to prawda ludzi maja za nic przyjmuja niby na umowe zlecenie a potem dostaje sie umowe o dzieło pare dni i zwalniają i jeszcze nie można dostać kasy tylko każą wciąż dzwonic i zbywają ciekawe jak długo

Zostaw merytoryczną opinię o Inhatex Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Inhatex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inhatex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inhatex Sp. z o.o.?

Inhatex Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marcinkowskiego 106A
    88-100 Inowrocław