Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

Pracownica

Pracowałam w tej okropnej firmie. Praca w jakości bardzo nudna i trzeba uważać na długowłosego mistrza fotografii. Całymi dniami siedzi przy komputerze a wszystkich nowych ma na celowniku swojego obiektywu. Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie mają o tym co robią zielonego pojęcia. Nic dziwnego że zatrudniają tam coraz więcej ludzi z Afryki bo jaki Polak tam wytrzyma!

Witam zauważyłem że poszukujecie do pracy za 3300 brutto może lepiej by było płacić ludziom w ryżu bo inflacja wszystko drożeje i jedzenie też przywieźcie trochę ryżu z Korei tam macie tanio i płaćcie nim

Jolanta

Skoro soboty masz pracujące, to czy należy Ci się jakiś dzień wolny w tygodniu? Czy tylko w niedzielę odpoczywasz?

Chętny do pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Pojawiła się oferta na Młodszego specjalistę ds. planowania produkcji. Czy ktoś mógłby napisac, jak atmosfera w biurze, na czym polega praca i czy warto aplikować ? Opinie na goworku nie zachęcają...

Hej wszystkim. Będę składał cv na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi biura produkcyjnego, i chciałem się upewnić, czy naprawde wymagają jedynie wykształcenia średniego i obsługi worda czy excella. Jesli próg wejścia jest tak niski, to ciekawi mnie na jakie zarobki w firmie może liczyć młodszy specjalista. Dajcie znac jak to u was wszystko wygląda i czy ogólnie warto złożyć to cv:)

Mówisz poważnie, czy ironizujesz? Możesz przybliżyć, ile tak mniej więcej tej podwyżki otrzymaliście? :) Myślę nad aplikacją.

Oczko2i uszko Nowy wpis

A to kierowniczka jest właścicielem firmy czy tylko pracownikiem?

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. kontroli kosztów. Widełki 4 500–5 000 zł brutto nie podlegają żadnym negocjacjom? Jest możliwość ewentualnej podwyżki po jakimś czasie? Jak wygląda tu podnoszenie kwalifikacji? Czy są możliwości awansu wewnętrznego? Jest możliwość z góry ustalenia indywidualnej ścieżki rozwoju? Zaczynając jako młodszy specjalista, bardzo mi na tym zależy :-) Super by było, gdyby ktoś po krótce przedstawił mi jak wyglądał jego proces rekrutacyjny?

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Żory
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
uwaga

To jak mamy w końcu ten przestój wakacyjny? od 22 lipca czy od 29 lipca?

(usunięte przez administratora) Ludzie wredni, nie da się nic załatwić ani liczyć na jakąkolwiek pomoc na początku. Nie ma żadnego szkolenia bo jest się rzuconym na samopas. Większość wysoko postawionych osób bez wykształcenia. Tragedia.

czyli atmosfera nienajlepsza, a zarobki? hmm...to jak nowy pracownik przychodzi to nie ma żadnego on-boardingu, nie wprowadzają w struktury firmy? trochę duża presja przy rzucaniu nowego pracownika na głęboką wodę, nie ma tam ani jednej osoby, która w jakikolwiek sposób pomaga nowemu pracownikowi, nawet dział HR?

Essa

(usunięte przez administratora) dla uchodzców za najniższą krajową bez szacunku dla pracownika. Dlatego Polacy z tamtąd uciekają... Nigdy tam się nic nie zmieni niestety ponadto nie wypłacają ekwiwalentu za nie wykorzystany urlop... Korea to tam jest ale komunistyczna chyba (Północna) hehe

Daga
@Essa

Próbowałeś zgłaszać im ,ze tego ekwiwalentu nie dostałes? Zastanawiam się czy jest jeszcze szansa żeby to wypłacili? Mówisz że ludzie uciekają, to jak dużo osób ostatnio odeszło?

Praca fajna, nie narzekałem. Tylko ludzie i kierownicy w tej firmie to jedna wielka pomyłka. Nie dość że patrzą na ciebie z góry jakby nie wiadomo kim byli, jakimiś Bogami! Jeśli zgłosisz kogoś kto jest na stanowisku kierowniczym, spokojnie nie ma co tracić siły i tak to wyrzucą do kosza, nie wezmą nawet tego pod uwagę. Nie możesz wyjść na papierosa, od razu upomnienie. Traktują cię w tej firmie jakbyś był robotem i ani grama osobowości w tobie nie było. Mając swój dział idziesz się napić wody ale od razu jesteś zbesztany wzrokiem i słownie żebyś lepiej gdzieś indziej ją pił ale nie na widoku z czego te osoby jawnie w tym samym miejscu pija sobie herbatkę czy tam kawkę i jedzą drugie śniadanie. Niektórym to się tez w głowach poprzestawiało jeśli uważają, że groźbami sobie będą rządzić osobami nawet wbrew im osobie, istny skandal. Nie możesz skorzystać z toalety bo jesteś osobą która ma pracować a nie odpoczywać. Radzę omijać tę firmę jeśli chcecie by wasze zdrowie psychiczne było całe.

Wiki

Czy podczas rekrutacji firma uprzedza o zakazie palenia czy wychodzi to potem 'w praniu' ? Takiemu traktowaniu podlegają nowi pracowniczy czy raczej wszyscy? Daj znać w jakich godzinach są wyznaczone przerwy na śniadanie.

Ciekawski

A to ciekawe co piszesz... Na jakim dziale pracowałeś jeśli można zapytać? Bo pracuję w tej firmie parę lat, osobiście nie palę ale z tego co widzę oprócz głównej przerwy, pracownicy są wymieniani na "siku" czyli takie 5minutówki i większość palących korzysta wtedy idąc na papierosa, nikt nie dostał jeszcze upomnienia za to... Hmm... Może trafiłeś na gorszą zmianę

Pracownica

Helena
@Zainteresowany

To jest mało? A na jakim stanowisku?

@Helena

Nie odstraszajcie ludzi pracą w kftp. Ja pracuję od poniedziałku do soboty i zarabiam ponad 4k na czysto. Jak się chce pracować to i się zarabia.

Ilona

No ale jak tak odstraszają to chociaż konkurencji mieć nie będziesz. ;p To ile zarabiasz to już po jakiś podwyżkach?

Na umowie zlecenie. Jak można tak ludzi wykorzystywać.

Atlantis

4000tyś na czysto za pracę 6 dni w tygodniu i Ty się cieszysz? Co takimi pieniędzmi chcesz robić? Nic w tym dziwnego że zawsze będziemy (usunięte przez administratora) Europy

@Atlantis

Może lubi tę pracę i uznaje ją za lekką czy coś? wiesz każdy ma swoje preferencje, a Ty ile bys sobie za to stanowisko policzył?

Jolanta

Czy rozmowa rekrutacyjna w KFTP odbywa się również w języku angielskim?

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie. Firma jak firma, niczym się nie wyróżnia szczególnym jako pracodawca. Jeżeli natomiast chodzi o atmosferę to jest najgorsza firma w jakiej pracowałem. Są też i tam ludzie w porządku, ale siedzą cicho, aby się nie narażać. I kobiety są gorsze. Plotka goni plotkę. Na papierosie dowiedziałem się wszystkiego, kto z kim, kto jest za gruby, kto za chudy. Taka Pani (usunięte przez administratora) z magazynu nie odpuści nikomu. Dla niej wszyscy, a zwłaszcza młodzi to do niczego się niedający. Słyszałem jak inni mówią, że trzeba na nią uważać, bo lata do kierowniczki (usunięte przez administratora), która łykała każde od niej słowo. Mówili, że jak jej się im dwóm podpadnie to można się pożegnać z robotą. Najgorzej mieli osoby prosto po szkole. Ciekawe, czy aktualnie mają takiego chłopca do bicia, po którym jadą i wszystko co by nie działo się w firmie jest na tego chłopaka. Kończąc, pracowałem, niczego się nie nauczyłem. Praca dobra na bardzo krótki czas, bo albo cię zatrudnią na umowę zlecenia, a później podziękują, albo pracownice/y tak będą robić, aby taki pracownik sam się zwolnił.

Mina

Pracowałam na magazynie i wiem o kim mówisz,w zasadzie są dwie lizuski pani kierownik, aczkolwiek pani kierownik jest w porządku,a że są (usunięte przez administratora),no cóż,w każdej firmie są takie osoby, które chcą się wybić w ten sposób.Mniemam, iż ta osoba o której mowa to pani Mariola LK magazynu ckd.

Byly Pracownik
@Mina

Dokladnie, cala firma wie o tym. Wielkie Panie obrabiające (usunięte przez administratora) przed kierowniczka, ktora jest ich koleżanka. Gonic do pracy a sobie przerwy robią po 1h. Chamstwo nic więcej.

Bartosz

Bieda z nędza, koreańskie firmy to największy wyzysk w naszym regionie... kultura pracy 24h jak to w Korei (Pracownik biurowy)

Pamela
@Bartosz

Dzień dobry Robercie. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to sugeruję firmę Ficomirrors z Dąbrowy Górniczej. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Powodzenia w nowym miejscu pracy. Pamela.

Dokładnie
@Bartosz

W sedno pracowalem kiedyś i niedziwie się że zatrudniają ludzi z Nepalu na rozdmuchu wyzysk maksymalny człowieka a zarobki mizerne

Mieczysław
@Dokładnie

No dobra ale chyba podpisując umowę jest jakiś zakres obowiązków. Dokładają więcej czy co?

Magazyn

Jak sądzicie że będzie socjal na 1 tura wypłacony???

Bolek
@Magazyn

na dwie lub trzy

@Bolek

A czemu miałby być rozbity? Firma kasy nie ma, coś z płynnością?

Dominik

Podobno wszyscy pracownicy pracujący pod KFTP dostali 1000 zł podwyżki czy to prawda ? Bo zastanawiam się czy wrócić jak taki hajs proponują

Mycha

Czy w grudniu po świętach będzie wolne?

Ryszard
@Mycha

A jak było rok temu? Dali wszystkim wolne?

Mycha
@Ryszard

Niestety nie wiem, nie pracowałam wtedy jeszcze.

@Mycha

Oo czyli od niedawna jesteś? jak tu całe wdrożenie wyglądało i ogólnie początki pracy?

NIEZNANY

KFTP przyjęło bardzo dużo Gruzinów....nędzni pracownicy....robią co chcą Pracowników Polskich gonią do pracy a Gruzini się śmieją. Jeśli lider każe im pracować to oni zastraszają go. Kadra kierownicza nic w tym zakresie nie robi....Przesiadują tylko na telefonach zero reakcji..Nikt im niezwraca uwagi.. Robią co chcą....W KFTP....to gruzini mają najwięcej do powiedzenia ...Polak ma tylko zapier..... Obłęd co się w tej firmie dzieje.....Machloje z przyjęciami ludzi...szczególnie zagranicznych....Totalne dno....

@NIEZNANY

A można się dowiedzieć czemu ci Gruzini są faworyzowani w porównaniu z Polakami? Czemu nie ma tu równego traktowania? W jaki niby sposób zastraszają lidera, czym?

Biedny pracuś

Mamy 10ty dzień miesiąca a wypłaty dale nie widać. Czyżby powtórka z rozrywki?

Bolek
@Biedny pracuś

Podobno za dużo tam zarabiacie i firmie nie starsza na wypłaty

Ciekawy

Jak praca wygląda nadal normy koreańskie i jak zarobki jest chociaż ta 3 na rękę

Ryszard
@Ciekawy

Tyle to chyba będzie? To przecież prawie minimalna. Masz jakieś doświadczenie?

Były Najemnik

Czyli dalej Pani w blond włosach W.robi te daremne szkolenia które były za moich czasów 9 lat temu dobrze że ja tą fabrykę lodów mam za sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP