KORAL

Opinie o KORAL

Hubert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy to prawda że Koral będzie wznawiał produkcję?

Czy KORAL organizuje staże dla studentów?

monika Nowy wpis

paczki na święta ; jak sobie sama zrobisz tą paczkę na święta to będziesz miała tą paczkę i będziesz cieszyła się z tej paczki jak małe dziecko gdzie ty żyjesz kobieto obódz się gdzie jaka paczka śmiechu warte

asia Nowy wpis

Jak wyglądają paczki na święta?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KORAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
jar8

Firma jak wszystkie. Jak pracujesz - dobra, jak się obijasz - zła. A ludzie są i tacy tacy.

monika

stajesz przy badzerze i pokazujesz jak pracujesz szybko czy wolno a lider pogania dawaj szybciej bo premii nie będzie a premia jest efektywnościowa zależy od ilości przerobionej ryby rzadko się zdarza żeby była premia w całości za miesiąc przepracowany i przeważnie jest tylko część premii ,

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w KORAL?

lisner kupił tom firmę wcześniej czy pużniej jom zamknie bo to jest konkurencja w branży rybnej ???

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KORAL?

do pytajoncego

dostaniesz laptopa i telefon jak sobie narysujesz

Nikt

(usunięte przez administratora)Każdy podjął decyzję jaką podjął i sam chciał. Praca w Zdunach jednak nie gryzie jeżeli kogoś boli że jest dojazd do Kooperolu to może przydała by się wizyta u psychologa. No jeśli wam nie chce się siedzieć na stołowe i pić kawę a inni zasuwają w Zdunach to też coś nie tak jest. Najlepiej brać kasę nic nie robić i narzekać a nie doceniając dobra które dla was zakład zrobił.Zal w (usunięte przez administratora) ściska.

Nadal pracująca

Dlaczego dyrektor każe pracownikom siedzieć na stołówce i pić kawę z powodu braku pracy zamiast zwolnić ich z obowiązku pracy. Część osób Tczewa otrzymało taki papier a pracownicy w Zdunach są męczenie tylko dlatego aby sami się zwolnili i nic nie dostali. To co teraz się wyprawia z osobami, które pracowały w tym zakładzie całe lata jest chore. Zero szacunku do pracowników. Nawet nie ma z kim porozmawiać na ten temat. Wolą wydawać na busy, prąd itd. Aby tylko nie iść pracownikom na rękę. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

@Nadal pracująca

Wieczne niezadowolenie. Raz wylewają swoje żale na współpracowników, za chwilę na pracodawcę. Szkoda mi Was... Powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy.

@Nadal pracująca

Naprawdę? Dobrze wiesz, dlaczego jeszcze pracujemy. I skoro nie polecasz, to po co tak długo pracowałaś?

Nadal pracująca

Widocznie ktoś na ciebie wylewał swoje żale, bo ja nie byłam świadkiem sytuacji w której ktoś by czynił takie rzeczy. Do jakiego pracodawcy? skoro dyrektor nawet nie raczył się pojawić aby wyjaśnić tą sytuację. Dziękuję za powodzenie w poszukiwaniu nowej pracy????

Mariola Pietruszewska
@Nadal pracująca

Pomogli jak mogli co za bzdury piszesz.Każdy podjął swoja decyzję.

Była pracownica

Boże co tu się wyprawia .całe lata pracowały razem ,słodzila jedna drugiej a teraz od alkoholiczek jedna przez drugą .kobiety ,żony ,matki nie wstyd wam .

Iza
@Była pracownica

A z zarobkami i pozostałymi warunkami zatrudnienia jak tu stoją? zastanawiam się czemu tak duża uwaga skupia się na atmosferze... Jest ktoś może na bieząco odnośnie tych wspominanych redukcji? ile osób faktycznie odeszło a ile ostatecznie dalej pracuje?

Blądi

Czy się należy kazdy robi co chce. Razem sobie wypijcie i wszystko jest wporzadku. Tylko jedno jest zastanawiające i nie na miejscu że kobieta kobiecie Polka Polce robi pod górkę gardzi jedna drugą. A potem w twarz słodzi tak jak wy tu piszecie. Szanujcie siebie ludzie!!! Chociaż by na sam koniec który nas wszystkich czeka.

Ktoś
@Blądi

Zawsze tak było i będzie nawet jak pójdą wszyscy do Zdun.Przeciez wybrali sobie ludzi na których można jeździć jak po szmacie, jedni liderki byly traktowani super ,a drugich (usunięte przez administratora)i obrywali za nic.

Blądi
@Ktoś

Moim zdaniem te liderki co nie które teraz juz nie będą super. Wszystko się odmieni a życie zatacza koło. Te Panie które nosiły wysoko głowy najbardziej się boją nie tylko Zdun ale też innych zakładow. Bez sensu szmacić ludzi. To się skończy. W innych zakładach pozycję znizone i poznają smak . Każdy dostanie na co zasługuje. Więc po co to wszystko. Ale niektórym tu się należy proste i jak najbardziej logiczne.

Nili

Czy ja wiem czy jedna drugiej słodziła.Moze w oczy a za plecami nóż w plecy. Niestety wychodzi uszami ta fałszywość

Zwolnienia pracowników, czyżby zakład się zamykał? Powinni poinformować pracowników czarno na białym a jej domysły...

Jolanta
@Anonim

To są domysły czy faktycznie poleciały jakieś wypowiedzenia? Długi jest okres wypowiedzenia po takim zwolnieniu, czy z dnia na dzień się bez pracy zostaje?

balina
@Jolanta

Na pewno umowy nie są przedłużane, już kilku dobrych pracowników poleciało

@Anonim

No i co teraz zrobią alkoholiczki z korala, gdzie (usunięte przez administratora) pójdzie do pracy? Uschniecie baby, piwka w busie nie wypijecie.

Szkoda tylko tych kobiet, które faktycznie pracowały uczciwie.

Te wcześniejsze zwolnienia to zapowiedź kolejnych? Szefostwo wyjaśniało bieżącą sytuację finansową firmy? Przecież działa nadal.

Smakosz

Po pracy mogą robić co chcą a jeśli piją jak twierdzisz to może też pijesz z tymi paniami i teraz będziesz miała odwykówkie.A tak po za tym nie piją za twoje tylko za swoje .

Pracownik 2023

Osoba która to napisała to niech sie zastanowi co pisze. A pani ktora to napisala to nie pije. Wypicie piwa po pracy to sie każdemu należy. A ty odrazu ALKOHOLICZKI. A sama Pijesz w domu do upadłości.

....

Chciał bym się dowiedzieć jak można bo nie wiem czy CV składać bo słyszałem że bardzo dużo ludzi zwolnili czy zakład idzie do zamknięcia że wszystkich zwalniają że tak powiem grupowo ??

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KORAL?

starszy narzędziowy

Może liczyć na klucz do podkręcania pracownikom śruby (ale kurs w zakresie jego obsługi posiadają tylko liderzy i kierownicy) a także na kij z skórzanym rzemieniem - potocznie zwany batem, do którego obsługi również predysponowani są liderzy i kierownik. Innych narzędzi brak - cięcia budżetowe- nadciąga kryzys.

Iza
@starszy narzędziowy

Cięcia budżetowe? Co w firmie dzieje się obecnie, chodziło o jakieś cięcie wynagrodzenia? ja tu chciałam się zapytać co na święta macie a tu taka opinia... da ktoś znać jak sytuacja dziś w firmie wygląda?

Czemu nikt z góry nie interesuje się pracownikami więcej rządzących niż pracujących ciągle nie ma ich na hali ciekawe gdzie przesiadują wielki GANG .Pani Magda powinna zejść na halę tak jak kiedyś i porozmawiać z pracownikami bo liderzy tylko straszą kierowniczką i nie mówią jej jaka jest prawda bo premia się liczy żeby siebie chronić to na ludzi zganiaja

Zostaw merytoryczną opinię o KORAL - Tczew

• Jak się pracuje w KORAL?

Zobacz opinie na temat firmy KORAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KORAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KORAL