ERONTRANS SP. Z O.O

Opinie o ERONTRANS SP. Z O.O

Karol

Dla mnie to świetne miejsce do pracy, fajni ludzie z którymi zawsze można się dogadać dlatego polecam pracę.

Mirek

W jakim sensie? Kolega pisał o fajnych ludziach. Na ile fajne są zarobki?

Dav
@Kandydat

Mogę śmiało polecić oddział w Gdyni. Nieduża placówka, wiec można się szybko przystosować. Firma daje możliwość kreatywnego rozwijania swoich kompetencji. Zawsze nowe pomysły mile widziane. Pracy dużo, ale tak jak wszędzie. Czas przynajmniej leci jak strzała. Mają owoce w poniedziałki, raz w miesiącu coca cola. Wzajemna pomoc na spedycji, także wszyscy o 16:00 kończyliśmy prace. W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc drugiej osoby, ja bynajmniej tak miałem. Także, jak tylko chcesz się rozwijać, dają możliwość. Organizują imprezy integracyjne :-) Pracowałem tam co prawda 2 lata, jednak zdobyłem bogate doświadczenie w planowaniu, dokumentacji morskiej, proces spedycyjnych nawet z project cargo. Moje drogi osobiste nie pozwolił na kontynuowanie pracy w Polsce, ale będę mile wspominał tam prace.

Lenka Nowy wpis

Specjalista ds. Sprzedaży ma w swojej ofercie wpisaną umowę o pracę oraz tę na zlecenie. Zastanawiam się czy wybór jest dowolny czy jednak zawsze wystartuje się po prostu ze zleceniem? Niektórzy już nawiązywali do okresu próbnego. W przypadku tego stanowiska jak wygląda?

@pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w placówce w Gdyni. Pracownicy odchodzą z prędkością światła, jedyne ich benefity to jałmużna ma czas. Pensje ucinane bez słowa wyjaśnienia, umowy śmieciowe, o traktowaniu nie wspomnę. Dział transportu to cyrk na kółkach.

kandydat

witam, czy erontrans przyjmuje kierowców c+e bez doswiadczenia? i czy istnieje możliwość jazdy w systemie pon-pt z racji tego ze studiuje zaocznie

@kandydat

Przyjmują kierowców bez doświadczenie. Co do kasty tylko od poniedziałku do piątku to nie wypowiem się. Jest kontakt do kadrowej. Odpowie na każde pytanie. Najlepiej dzwonić.

@Młody pracownik

I jak tacy kierowcy są traktowani? Czy na początku z kimś się jeździ? albo pod innym kątem trzymają nad kimś jakiś większy nadzór? Zastanawiam się czy po prostu warto próbować

Młody pracownik Nowy wpis

Jedziesz w pdoowjnej obsadzie przez 2 miesiące

Natalka Nowy wpis
@Młody pracownik

Hej. :) i ile zapłacą za te jazdy na podwójnej obsadzie? Zastanawiam się co z wariantem jak przypuśćmy, że chłopak się nie sprawdzi. Dadzą szanse jeździć dłużej czy raczej to już będzie koniec okresu próbnego?

Zauważyliście może, że w tych ofertach na stronie kierowca międzynarodowy C+E nie ma wpisanej premii uznaniowej a ten na chłodnie też C+E już tak? czym one się różnią miedzy sobą, że w tym pierwszym przypadku tak (usunięte przez administratora) się nie uznaje? Chyba, że to literówka i też cos będę miał?

pby

na rozmowie nic szczególnego. na początek umowa zlecenie potem okres próbny i dopiero może o prace za najniższą, wiec wychodzi że przez kilka miesięcy nie ma co liczyć na dobre zarobki i premie (piotr. tryb,)

UDT
@pby

Po zleceniu i okresie próbnym i tak nie masz co liczyć na dobre zarobki ,a tą premię i tak będą Ci kroić za byle co i jeszcze sie natyrasz na nockach . ( Piotrków Tryb.)

Kama

A po dłuższym stażu już można liczyć na te dobre zarobki czy nie? jeszcze jakiś czas temu pewien pan napisał, że w jego przypadku proponowano zlecenie, potem próbną i dopiero e o pracę. Później już jakie premie są? czy zostały zwiększone od nowego roku?

@Kama

Pierw dostanie się umowę zlecenie. Miesiąc lub 3 miesiące. Wtedy nie ma możliwości premii. Po tym 3 okresu próbnego wtedy już obowiązuje premia ale niestety tylko 50%. Dużo ludzi co tam pracuje jest zadowolonych z systemu wynagrodzeń.

@Młody pracownik

Możesz wyjaśnić te premie? czemu na próbnym jest to tylko 50%, jaki argument za tym stoi? zastanawiam się też czy po tym okresie ludzie zazwyczaj decydują się na dalsza współpracę czy może jednak rezygnują? Jak to działa?

Młody pracownik

Nie wiem czym jest to motywowane. Większość firm młodym na starcie nic nie dają. Wiem tylko że w administracji te premie są na zasadzie że cały dział musi ile czegoś wypracować minimum (np. obrotu) i wtedy dział ma premie. Im więcej wypracują tym większe premie. Ale w agencji celnej 50% potrafiło stanowić 1200 zł w miesiącu. Czy to mało czy to dużo to już samemu trzeba sobie odpowiedzieć na to.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Karolina

13.02.2024 05:02

Karolinaikona wywiad

Chcę przekazać swoją opinię.

Karolinaikona wywiad

Na swoim stanowisku pracowałam 3 lata. Przechodziłam z działu na działu, obowiązków miałam coraz więcej, a wypłata stała w miejscu.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Karolinaikona wywiad

Praca zdalna tylko kiedy złamałam obojczyk i - mimo zwolnienia lekarskiego - pracodawca oczekiwał, że będę pracować.

Karolinaikona wywiad

Złożyłam wypowiedzenie. Na moje jedno stanowisko dziś zatrudniono 3 osoby...

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4500 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 lata.

Karolinaikona wywiad

Nie ma takich, nie potrafię znaleźć żadnych pozytywów.

Karolinaikona wywiad

Zmuszanie do pracy na zwolnieniu lekarskim, ucinanie pensji.

Karolinaikona wywiad

Żadne. Nie miałam możliwości rozwoju, przybywało mi jedynie obowiązków.

Karolinaikona wywiad

Nigdy nie było szkoleń, nie brałam w żadnych udziału.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Karolinaikona wywiad

Nie potrafię odpowiedzieć. Może oszczędności?

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Karolinaikona wywiad

Pracownicy po prostu na siebie wzajemnie krzyczą...

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Karolinaikona wywiad

Kadra zarządzająca jest obecna w biurze raz w tygodniu, więc o tym kontakcie nie mogę wiele powiedzieć.

Karolinaikona wywiad

Pensja nie była zgodna. Podstawa to jedno do rozliczeń, a premia co innego mimo ustalonej stawki netto.

Szanujmy siebie nawzajem.

Jak jest z pakietem medycznym w ERONTRANS SP. Z O.O? Można dołączyć rodzinę?

Widziałam że na stronie szukają przewoźników i chciałam zapytać o waszą opinię, który system jest lepszy. Bo tam można wybrać między krajowym międzynarodowym a intermodalnym , co się najbardziej opłaca? Chętnie poczytam opinie bo nie wiem, na co się zdecydować

Czy rotacja pracowników w ERONTRANS SP. Z O.O na Przewoźnik jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 16 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dzień dobry, rozwój firmy jest znaczny stąd też wznowione procesy rekrutacyjne.

Magdalena
@Marta

Ja mam też pytanie o rekrutację w firmie. Czy ona odbywa się zdalnie poprzez internet, czy całkowicie stacjonarnie? Czy na rekrutacji jest negocjowanie pensji czy firma narzuca pensję, bez negocjacji?

@Magdalena

Dzień dobry, w zależności od regionu rozmowy rekrutacyjne odbywają się zdalnie lub bezpośrednio. Oczywiście podczas rozmów kwalifikacyjnych pytamy kandydatów o oczekiwania finansowe i negocjujemy stawkę.

Znany

Zalecam bardzo uważać na tą firmę . Rotacja pracowników jest bardzo duża , a to ze względu na podejście do pracownika . W tej firmie jesteś numerkiem i jesli coś nie pasuje to możesz odejść ,ale pensji nie wypłacą Ci ostatniej .

justyn
@Znany

jestem przewoźnikiem i współpraca bardzo słaba, co obiecywali a z czego się wywiązali to dwie różne rzeczy i jeszcze straszą karami, więc raczej nie polecam

@justyn

Piszesz o karach, ale o jakich tak konkretnie jest tu teraz mowa? czy one jakkolwiek wynikają z postanowień zawartych w umowie? widzę ze Pan jest przewoźnikiem ale ciekawa jestem czy pracownicy również maja tego typu informacje w swoich zawarte?

Karol

Cypis
@Karol

Może w biurze

Julia
@Cypis

A poza biurem? Jak wygląda atmosfera albo chociażby zarobki? Powiesz na jakim stanowisku Ty pracujesz i jakieś plusy i minusy?

Mirek

W jakim sensie? Kolega pisał o fajnych ludziach. Na ile fajne są zarobki?

Olsen

Znaleźli w końcu dyspozytora do działu drobnicy krajowej ? Czy dalej szukają ?

Kovalsky

Pracuje w Eronie już długo i jest OK. Wypłata na czas, praca całkiem ciekawa.

Ida
@Kovalsky

No to jak na czas, to czy można wiedzieć, jak wysoka jest pensja i o jakiej posadzie mowa? I czy są dodatki do tej pensji jakieś?

Gabriela

Niedawno firma rekrutowała na stanowisko dyspozytora międzynarodowego. Odbył ktoś już rozmowę kwalifikacyjną i jest w stanie coś w tym temacie powiedzieć? Jakie doświadczenie i kwalifikacje są najbardziej brane pod uwagę? Z ilu etapów się składa? W jakiej atmosferze przebiegała rozmowa?

Driver

Koledzy jak wygląda praca w tej firmie w systemie Anglia 3/1 , dzięki za odpowiedź

Ex worker
@Driver

Wygląda tak że pracuje tam jako menager zwykły złodziei a (usunięte przez administratora) to chleb powszedni nie polecam strata czasu do tej pory nie wypłacili mi diet

Nie mòwie R
@Driver

Strata czasu do tej pory nie wypłacili mi diet

Krzysztof
@Nie mòwie R

Człowieku kjerowca nie dostaje diet mtrybunal się o tym wypowiadał. Generalnie roszczeniowosc kierowców zwłaszcza polskich jest zenunaca. W normalnym. Kraju zarobki kierowcy to czwarta część zarobków nauczyciela. W naszym kraju byle prymitywny szczęka z za kółkiem chce więcej niż nauczyciel czas z tym kończyć!!

ciekawy
@Krzysztof

Dokształć się troch cieciu ,a być może przestaniesz pisać bzdury i mylić pojęcia .

@Driver

Nie wiem jak jest teraz, bo ponad rok już tam nie pracuje. Ale jak byłem, to był dosyć dobry system, choć ludzie narzekali na kierownika. Sam osobiście nie doświadczyłem od niego niczego złego. Poszedłem pracować w inne miejsce po 3-4 miesiącach. Fajne było to, że były 2 całe weekendy wolne. Zjeżdżało się na podwójnej w czwartek, więc w domu było się w piątek w nocy lub sobotę rano. Wyjazd w niedzielę wieczór lub poniedziałek rano. Wypłata była dosyć wysoka, choć trochę niższa niż bezpośrednio u Niemca czy Anglika. Pracować wszędzie trzeba tak samo. Dosyć słaby kontakt z kadrami i brak przejrzystości w wypłatach, na co narzekali starzy pracownicy. Sam osobiście za krótko pracowałem, żeby tego doświadczyć. Plus minus się sprawdzało. Wiem, że jak odchodziłem, to był pomysł zupełnej rezygnacji ze stania na płatnych parkingach, więc trzeba było często spać przy drodze, co na angielskim parkingu oznacza trzęsienie i hałas, nie mówiąc o ryzyku kradzieży. W Anglii był spoko menadżer - Paul, dobrze mi się z nim współpracowało. Część mnie żałuję, że nie zostałem na dłużej.

Magdalena

Cześć, z racji tego, że szukają magazyniera, chciałam spytać, jak się przedstawia kwestia wynagrodzenia. Piszą tylko, że jest dostosowane do umiejętności, ale czy nie ma jakichś widełek przewidzianych, ile mniej więcej mogą zaoferować?

Udt
@Magdalena

Najniższa na umowie reszta jako premia

Elżbieta
@Udt

ktoś kiedyś te premie omawiał i pisał, że podobno potrącają z tej premii....Ale jak ktoś normalnie pracuje to raczej jest z tym ok i zostaje cała?

MAGAZYNIER

mOŻE I erontrans JEST JAKI JEST ALE JEJ ODDZIAŁ ELS TO INNA BAJKA

Krzusb

Były pracownik nie polecam pracujesz jak.sie zwolnisz wypłaty brak szczerze omijajcie szerokim łukiem żeby nikogo więcej nie oszukało auta po wypadkowe powodzenia

Beata

Dzień dobry, czytając poniższe komentarze można odnieść wrażenie, że firmę Erontrans należy omijać z daleka . Szkoda, że komentarzy nie umieszczają osoby, które długoletnio współpracują z Erontransem i dla których głównym wyznacznikiem jest to, że Firma płaci na czas ! Nasza współpraca z Erontransem trwa co prawda 2 miesiące ale na tym etapie nie mogę wypowiedzieć się negatywnie, ponieważ począwszy od osoby pierwszego kontaktu, po przez dyspozytora, Dyrektora i dział płatności - wszystko jest bez zarzutu . Bardzo serdeczny kontakt, poważne traktowanie, mimo, że jest to ogromna firma, przewoźnik odnosi wrażenie, że jest jedyny w swoim rodzaju . Wiem, że w dzisiejszych czasach ogromnym wysiłkiem dla pracownika jest w ogóle fakt, że przyszedł do pracy . Każdą firma ma wymagania, każda firma ewoluuje, wprowadza zmiany, jest wymagająca itd. To jest chyba normalne w końcu chodzi o bardzo poważny biznes . Jeśli ktoś tego nie rozumie to powinien pomyśleć o innej pracy, może zamiatanie ulicy jest bardzo dobrą alternatywą . Nie trzeba się zbytnio wysilać i wystarczy machać miotłą . Mogę śmiało uspokoić potencjalnych nowych kandydatów do pracy, że warto podjąć współpracę i nie trzeba się bać . A osobom umieszczajacym wpisy, którym nie chce się pracować i szukają tylko dziury w całym i wylewają anonimowo swoje frustracje, radzę założyć własne firmy, zainwestować niezły kapitał w sprzęt i samemu rozwinąć skrzydła . Pozdrawiam Beata .

Jakie są warunki zatrudnienia w ERONTRANS SP. Z O.O?

Dzień dobry, wszystko uzależnione jest od stanowiska, doświadczenia i kompetencji, po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 539 991 434. Pozdrawiam serdecznie

XD

Przeczytaj uważnie umowę, Twoją wypłatę podzielą na 2: podstawa i część druga premia, z której to za każdy nieobecny dzień włączając L4 i urlop będą Ci potrącali 10 % ekstra. Jest jeszcze premia uznaniowa ale tutaj bym nie liczył na nią. Aha i jeszcze w umowie masz, określoną liczbę godzin i to ponad te ustawowe 40, które będziesz odrobić na rzecz firmy. Poza tym socjal zerowy. Atmosfera tragiczna podchodząca , pod wiadomo co. Obarczanie pracownika dodatkowymi obowiązkami, nie wynikającymi z zakresu zajmowanego stanowiska. I to jeszcze w taki sposób, że nie masz szans aby wyrobić się w godzinach pracy, a więc co za tym idzie... Jeśli chcesz zostawać po godzinach i dostawać za to kasę to polecam aby kierownik stosował do Ciebie codziennie taki email, że masz zostać po godzinach. Rotacja przeogromna.

Może Przyszły Pracownik

Skandalem aplikacje na magazyniera ... Zadzwonił do mnie Pan, zaproponował rozmowę, zgodziłem się, podał adres w tępię czytania ulotki jakiegoś leku z reklamy, powiedziałem ze nie mam nic pod ręka do pisania to w odpowiedzi usłyszałem "To zapisz se pan na piachu".Poprosiłem o wysłanie adresu SMS - em "Nie nie zgadzam się, ja nic innego nie robię tylko wysyłam SMS -y".... Resztę proszę dopowiedzieć sobie samemu.

Agata
@Może Przyszły Pracownik

Oj! Ktoś tu nerwów nie utrzymał na wodzy. Chyba normalne, że masz prawo np. być w sklepie, mieć zajęte ręce i nie móc zapisać:) A wgl skąd miał Twój numer? :)

Zostaw merytoryczną opinię o ERONTRANS SP. Z O.O - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w ERONTRANS SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy ERONTRANS SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERONTRANS SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERONTRANS SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w ERONTRANS SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERONTRANS SP. Z O.O