Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

Bo jak głupi to niech robi 16godz

ebcc

Popieram masz rację mistrzowie liderzy piloci nic nie robią a kasę to za nic biorą za siedzenie tez bym tak chciał!!!

Juras
@ebcc

Ej apowie ktoś jak tam sytuacja wygląda z paleniem papierosów są jakieś przerwy czy tylko jedna regulaminowa ?

pikaczu

Hmm faceci są jeszcze gorsze plotkary jak kobietki....nic ino się ślinią

ebcc

A najgorsze to są te plotkary czyli baska ewka maryska czyli goska itp a jeszcze najgorsi to tez są faceci z odlewni

Leszno
pracuś

Jak najbardziej popieram super dziewczyny

Najfajniejsze dziewczyny to 1brygada Jaska Ewa Mariola Ela Renata

Bono

ponoć w GESTAMP-ie lepiej płacą?co niektórzy się zwolnili i tam poszli, tylko po tygodniu wracają skamląc o ponowne przyjęcie na poprzednich warunkach.

maci

haha napewno tyle nie zarbiasz bo byś nie wchodził na tą strone...a może to pukacki pisze?to raczej zarabiłeś powodzenia :)

citizen

mechaniczna operator 2000brutto +dodatek za 2 i 3 zmiane około 2200brutto na okres próbny gościu dostał to jest jakies 1650 netto,po okresie może dostanie coś wiecej + za niechorowanie 100zł brutto miesiecznie z 1800 netto może zarobi ale to na 4 brygady...opłacalne?

Czak Lider Olewnik

Pilot - 1900 brt (+ dodatki za szkodliwe i za II i III ZM) to jakieś 2250 Odlewnik - 2000 brt (+ dodatki za szkodliwe i za II i III ZM) jakieś 2350 Zazwyczaj w mcu trafi się jakieś święto czy dzień wolny pracujący (kto chce) to można troszkę więcej załapać ale kokosów nie ma. Praca nie jest zła, na I brygadzie mamy fajną mistrzynię ;). Za 50 zł multi sport. Odlewnicy dostają obiady. Jak jest gorąco to dają lody. Gdyby płacili o 500 zł więcej to chyba bym nie rozglądał się za inną pracą. Bez nadgodzin wychodzi jakieś 1700 zł. Szału nie ma. Dodatkowo 4 brygadówka (tylko na BMW jest 3 - na MO). Niby mówią że ktoś tam kapuje itp ale ja nie miałem żadnych problemów. Na święta BN - bony chyba 400 zł, na Wielkanoc chyba 100, grusza teraz wyszła jakies 342 zł, co 3 mce za niechorowanie 300 zł brt.

arek

Czy ktoś może cos wiecej powiedziec o pracy na hali odlewni?? jaka atmosfera? jakie warunki pracy?? jakis dobry socjal?? jaka stawke mozna wywalczyc na stanowisko opratora czy odlewnika??

maciek

A ja robie w EBCC i zarabiam 6tys na reke bo cos wiem i umiem a nie hestem tylko jelenim ktorego mozna kazdym innym zastapic

sg

jak to praca oplacalna za najnisza krajowa?8,30 na reke razy 8 to 66,40to jest dozo a moze chociasz srednio?wszedzie sa dodatki do 4 brygad a tu niema

karim

praca oplacalna zarobkowo nie ma dodatkow na 4 brygady oraz przymuszenia do nadgodzin,oczywiscie wczesniej nie utalanych

eloł

kiedyś pracowałem w ebcc, jeśli pracuję jeszcze taki lider na obrabiarkach-Krzysiek, to serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, ta jedna osoba zapadła w pamięc, miła, kulturalna, uśmiechnięta, takich szukać ze świecą w biały dzień...

Wylany
@eloł

Krzysiek tam przymyka oko na pracę innych nie licho się tam narobił przeszło 10 lat na normalnych maszynach gdzie trzeba zasuwać ale to chyba jeden z niewielu takich przypadków że dali mu tam spokój...

niezłomny ułomny

Robisz,robisz a tu mopowi z obcej firmy jeden zawsze na wózeczku jeździ z taką zbieraczką przy ziemi jeżdżą obok twojej maszyny i zarabiają więcej niezły wkręt.Pozdro mechaniczny panie Heńku damy rade.......

wks

ludzie darujcie sobie tam prace przez posrednika tyko.za 11.50 brutto na 4 brygady bez dodtku,ja tam pracuje tylko do konca miesiacaide do pracy za te same pieniadze ale od poniedzialku do piatku sobota niedziela wolna normalnie jak czlowiek a nie jak niewolnik i to jeszcze bez dodatku

nie

stanowczo nie polecam normy dosc wyskie a placa 1450 zl i na 4 brygady i 3 zmiany

smiech

ludzie darujcie sobie tam prace za 11,50 brutto przez trankwaldera praca nie adakwetna do zarobkow,szybki przelicznik 11,50X160h=1840+plus za nocki moze zaplaca...to i tak niewyjdzie naewd 2000brutto:) wyjdzie jakies 1450 zl na reke za prace w 4 brygadowce przy zlomie smiecha na sali niedziewie sie ze trankwaler kogos czaly czas przyjmuje bo ludzie odchodza i tak w kolo.

novy

niepolecam raczej tam pracy zarobisz 1500zl bez zadnych dodatkow a praca na 4 brygady i 3 zmiany wiec niema sie orietacji jaki dzis dzien,za niedziele czy sobote pracujesz jak za zwykly dzien...

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Draxton Wrocław