Opinie o DENCKERMANN Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DENCKERMANN Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DENCKERMANN Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DENCKERMANN Sp. z o. o. w Warszawa

Chce się dowiedzieć jak teraz radzą sobie specjaliści ds. eksportu. Myślę głównie o zarobkach, ponieważ piszą o systemie premiowym. Opiszecie jak konkretnie działa? Zastanawiają mnie jego zasady

Hania Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć czy będziecie jeszcze w tym roku szukać ludzi na wózek? Aktywna ofertę dla brand managera, o którego ktoś już pytał kiedyś to widziałem, nad wózkiem jednak się zastanawiam, ogłoszenie wygasło już ze 3 miesiące temu. czy tyle trwa u pracodawcy okres próbny?

Aleksandra Nowy wpis

tak dziś pojawi sie ogłoszenie na pracuj.pl . Zachęcamy do aplikowania

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DENCKERMANN Sp. z o. o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. finansowo - księgowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Firma DENCKERMANN Sp. z o. o. rekrutuje właśnie na stanowisko Marketing Manager. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Hieronim

A co Ci szkodzi spróbować? :) Raczej nie gryzą. Z tego co widzę, to rzadko się pojawiają ogłoszenia o rekrutacjach u nich.

Aleksandra

zachęcamy do aplikowania https://motofocus.pl/praca/denckermann-marketing-brand-manager

Spróbować może i ja też bym spróbował na tego marketing managera aplikować, ale nie widzę takiej oferty w sieci. przynajmniej nie na portalach, które przeglądam. Wiecie gdzie uzyskać dostęp do tej oferty? albo czy możecie opisać jakie maja wymogi by moc aplikować?

Aleksandra

Zapraszamy na stronę Motofocus https://motofocus.pl/praca/denckermann-marketing-brand-manager

johny

Pieniądze mogą być ale trzeba sie mocno napracowac. Pracownicy magazynu traktowani jak więźniowie atmosfera srednia. Wiekszosc pracownikow szuka tylko jak tu porobic ale sie nie narobic i zeby ktos inny zrobil za ciebie;)

Ciekawy
@johny

Jakie wynagrodzenie na start jest oferowane na stanowisku magazyniera?

Biegła znajomość angielskiego jest wymagana podczas rekrutacji dla Marketing Brand Managera. Ta biegła, to jest co B2, C1, C1+?? I czy biegłość jest sprawdzana? Chodzi mi czy jest rozmowa w tym języku z rekruterem? A i czy sama praca odbywa się na co dzień po polsku czy angielsku??

Aneta

Ciekawa jestem czy ostatecznie osoba, która pytała 3 lata temu o biuro ostatecznie się w nim zatrudniła. powiecie mi ile osób teraz pracuje tu w biurze i na jakich stanowiskach? prócz adm na co mogę jeszcze się dostać i jakie kompetencje musze przy tym mieć?

xxxma

Czy warto aplikować na stanowisko pracownik księgowo - administracyjny? Jak wygląda sytuacja w pracy działów administracyjnych? Jakie wynagrodzenie na start?

Badmadafaka

Firma Denckermann jest laureatem konkursu Gazele Biznesu jako uczciwy pracodawca. Co z konkursem Januszem Biznesu? Firma nie bierze udziału?

Karol
@Badmadafaka

Dlaczego wypowiadasz się o firmie w ten sposób? Takie porównanie jest nie na miejscu, tym bardziej, że dla większości osób, a tym bardziej dla zainteresowanych pracą w tym miejscu, jest ono niezrozumiałe. Będę Ci wdzięczny za rozwinięcie Twojej opinii.

Michał Wasilewski
@Karol

Zapewne dlatego, że zazdrości albo sam w życiu niczego nie wygrał. No ale z drugiej strony nie oczekujmy zbyt wiele po jednostce, która sama określa się mianem badmadafaka;) Co do nagród, firma jest laureatem kilku nagród: Gazele Biznesu - nieprzerwanie od 6 lat; to konkurs dla najlepiej się rozwijających przedsiębiorstw; w każdej edycji pod uwagę brane są wskaźniki z 3 poprzedzających lat, w tym między innymi konieczny jest coroczny wzrost przychodów, a więc naprawdę trzeba być mocnym, żeby tą nagrodę otrzymać. Diamenty Forbsa - jesteśmy laureatem 3 ostatnich edycji; tu wymogi są jeszcze bardziej restrykcyjne niż w przypadku Gazel. Solidny Pracodawca - po prostu dla najlepszych pracodawców ; tutaj jesteśmy laureatem 4 ostatnich edycji O, tak to wygląda w pigułce. Co do konkursu na Janusza Biznesu, niestety nie słyszałem o takim przedsięwzięciu, ale czuje się zainspirowany! Nie wiem czy internetowy troll o pseudonimie badmadafaka miał na myśli Janusza Filipiaka, ale uważam że nagroda jego imienia byłaby na pewno wartościowym wyróżnieniem dla każdej poważnej firmy.

Iza
@Michał Wasilewski

Dzięki za informacje o firmie. Wygląda na to, że warto spróbować pracy w DENCKERMANN. A czy oferują jakieś szkolenia dla pracowników? Interesuje mnie możliwość poszerzania kwalifikacji.

Iwo

Rzadko piszecie na forum. Jest dobra praca? Warto aplikować?

;)
@Iwo

Witam, Jako długoletni pracownik uważam że warto.

Krzysztof
@;)

Cieszę się, że w wątku wypowiedziała się osoba, która ma długoletni staż pracy w firmie DENCKERMANN. Może będziesz tak uprzejmy i pomożesz. Mianowicie chciałbym wiedzieć, jak wyglądają początkowe warunki zatrudnienia dla nowo zatrudnionych osób. Mógłbyś to napisać? Z góry dziękuję za poświęcenie czasu.

Caboverde2

Do niektórych komentujących. Firmę znam z opinii kupujących. Zamiast pisać głupoty o jakości chińskich wyrobów uczcie się chińskiego i angielskiego. Jam mam już ponad 20 lat wodoszczelny zegarek "Casio" wyprodukowany w Chinach, raz na 3 lata wymieniam baterię (na wyprodukowane w Chinach) i zegarek chodzi z niebywałą dokładnością (+ 5 sekund /rok). Pozdrawiam normalnych

Tonik

Chyba nie do końca jest prawdą co piszecie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy a błędy zawsze się zdarzą.

Zanęta
@Tonik

Nie pi.erdol

stasiektomekmarcin

Praca ciężka choć opłacalna. Na start około 2700 na rękę. Niektórzy około 3500. Zależy od umiejętnosci lizania rowa. Kuchnia jest, łazienka jest, wszystko jest. Atmosfera ciężka, same dorosłe chłopy, a zachowują się jak baby. Niektórzy udają że pracują, piją kawy i srają w kiblu na siłę. Kierownictwo lawiruje i zarządza przez podziały. Tak się pracuje z Polakami. Pieniądze dobre ale trzeba mieć siłę, zwłaszcza psychiczną. Rynsztok. Kto nie chce się zmienić na gorsze jako człowiek niech nie próbuje. Ale jesli tylko na kasie wam zależy pasuje to wasz wybór.

OBSERWATOR
@stasiektomekmarcin

Nie jak baby się zachowujecie tylko gorzej,ja przedszkolaki, mówię o starszych pracownikach którzy próbują udawać kierowników jak np.Pan T.T :) i tylko jeden drugiemu tyłek potrafi obrabiać,a co do kawy wszyscy piją bez wyjątków.Atmosfera fakt mogła by być lepsza.

Maria

@Olek Wszędzie zarobki to kwestia indywidualna, być może dlatego użytkownik waylander nie poruszył kwestii zarobków w firmie DENCKERMANN. Ponadto, chciałabym pozostałych użytkowników spytać, czy firma prowadzi jakieś rekrutacje w tej chwili? W internecie nie ma informacji na ten temat, więc jeśli ktoś ją posiada - zachęcam do podzielenia się nią.

waylander

Bardzo dobra atmosfera, płace zawsze na czas, nadgodziny (jak juz sie trafią) zawsze płatne. Firma stabilna finansowo, z roku na rok notująca spore wzrosty. Nie bez powodu wielu pracowników (zarówno biurowych jak i magazynierów) jest w firmie od kilku lat.

Olek
@waylander

Ale ile płacą?! Dlaczego polak boi się napisać konkretów?!

ogor

Nie polecam tego pracodawcy. Mierny poziom zarządzania i beznadziejne szefostwo (nie są to informacje wyssane z palca)-zerowa komunikacja z szefem i brak profesjonalizmu. Pieniądze może i niezłe, ale przestrzegam przed konkretnym stanowiskiem.

Olek
@ogor

Jakam stanowiskiem?

Marty

Ile płacą woskowym na magazynie?

Barnaba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o DENCKERMANN Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DENCKERMANN Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DENCKERMANN Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DENCKERMANN Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.

DENCKERMANN Sp. z o. o.