Opinie o autoland.pl - AUTOLAND J. Kisielewski & J. Morański Sp.j. w Pawłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTOLAND. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTOLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOLAND w Pawłowice

Jak wygląda zatrudnienie w Autoland (AUTOLAND J. Kisielewski & J. Morański Sp.j.)?

Doswiadczony
@Wanda

Uciekajcie z tej firmy, trzeci świat , płaca minimalna, brak perspektyw , zero szkoleń i podnoszenia kwalifikacji, ludzie uciekają stąd, zapierdziel gorszy jak na kopalni. Firma do zaorania wkrótce.

Wszyscy faktycznie uciekli tak jak ktoś sugerował z rok temu, że do teraz nie ma opinii? pokazała mi się oferta dla sprzedawcy ze strony. Nie jest ona akurat na mają lokalizację, bo do Braniewa, ale czy warunki są podobne wszędzie? Piszą o umowie o prace, premiach i dodatkach. Chce poznać szczegóły zwłaszcza, że niczego na bieżąco tu nie ma

T

Szybko

Wanda Nowy wpis
@T

to w sumie jak rozmowa przebiega? dużo kandydatów jest? i na co ewentualnie patrzą przy wyborze?

Doswiadczony Nowy wpis

Dobrze się tu pracuje

Franciszek

A to wyśmienicie, można zamykać temat :D Napisz coś więcej, jakie są wypłaty, czy są jakieś premie? :)

Beata

Środowisko bardzo skonfliktowane , jeden donosi na drugiego , udają przyjaciół ,aby wydobyć informacje co kto myśli

Doswiadczony Nowy wpis

Nie , w jakim celu ?

@Beata

No chyba po to, żeby zwiększyć ich wiedzę i umiejętności?

@Wanda

Oni długopisu sprzedać nie umieją ,

@Beata

nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli tak by było to tym bardziej chyba po to się ludzi szkoli? to wiadomo jak z aktualnym warunkami tu mają? na co można liczyć od nowego roku i co było na święta?

logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Beata

W celu zmniejszenia kosztów pracownicy tzw umysłowi zostaną przeniesieni , na kontrakty ,czyli działalność gospodarczą, co znacząco zmniejszy koszty firmy.

Czy istnieje możliwość rozwoju w AUTOLAND?

Wi

Bardzo płytka struktura personalna

Danuta
@Wi

Co to znaczy? Powiesz jaśniej?

Cześć Wszystkim zainteresowanym, omijajcie te firmę z daleka, tu nie zarobicie, obcinanie pensji bo trudna sytuacja to norma, dostajesz 80% podstawy i jeszcze Ci premie obetna o połowę. Brak perspektyw na przyszłość i nic się nie opłaca. Tą firmą zarządzają typowi Janusze.

Wanda

Aha? Ale oni obcinają i kiedyś to mam nadzieję zwrócą jak się polepszy? Serio brak perspektyw? Myślałam, że zawsze jest tylko gorzej z dążeniem do celu. :/

Wi

Dadzą 100 zł i po kłopocie

Beata

Brak możliwości awansu.Pracujesz latami i nic, kasa minimum ,domu dorobili się tylko dyrektorzy , ale jaka praca taka płaca , tylko tyle że mało wymagają . Plany są takie że w celu zmniejszenia kosztów pracownicy tzw umysłowi zostaną przeniesieni , na kontrakty ,czyli działalność gospodarczą, co znacząco zmniejszy koszty firmy

Juzek

Witam masakra ceny w porownaniu z internetem to o nawet 70 zl wieksze ,proponuje przed zakupem w tej sieci dokładnie sprawdzić w Internecie bo masakra nie polecam brak słów

Rozbawiony
@Juzek

Hahaha porownujac ceny z internetu do tych z hurtowni to tak jakbys porownywal sex bez gumy z zona i przydroznym ssakiem, w hurtowni masz pewnosc pochodzenia i jakosci . Chcesz? Ryzykuj ;)

Kamila
@Rozbawiony

Ale chyba takie porównanie jest trochę nie na miejscu ;) To normalne że teraz każdy porównuje ceny z tymi w internecie ...

Wiktoria

Powiecie jak z jakością produktów zakupionych tutaj? W szczególności chodzi mi o produkty do czyszczenia samochodu w środku. Pozbędą się plam po farbie? Ktoś próbował? Pomóżcie kobiecie :)

Kupiłem już drugi raz produkt do czyszczenia klimatyzacji ok raz nie działał ten biały pstryczek który się naciska aby spray działał ok miałem pecha zdarza się kupiłem drugi raz i to samo po prostu badziewie więcej tego nie kupię szajs

AD

Niestety brak szans na awans.

I to 3000 netto już z premia,

Jacek

Ok ludzie tam pracują, ale zarobki niskie ,bardzo niskie. Najniższe krajowe.

Halina
@Jacek

Fajnie, że w AUTOLAND można liczyć na dobre relacje z innymi pracownikami skoro jak wspomniałeś ludzie tam pracujący są 'ok'. Napisałeś, że zarobki są niskie. A czy wysokość wynagrodzenia jest cały czas taka sama czy może jest jakaś szansa na podwyżkę przy dłuższej współpracy z firmą?

Maciej

Jest ogłoszenie poszukują przedstawiciela jak się dowiedziałem że około 3000 netto i pół polski odpuściłem.

Gregor

Firma zasługuje na opinię dobrego pracodawcy ,a patrząc na forum i ten spokój to jak potwierdzenie,

Renata

Uwaga w firmie jest dwóch donosicieli LIZACZY jeden łysy, który donosi prezesowi a drugi gruby dyrektorowi.

Renata

Uwaga w firmie jest dwóch donosicie LIZACZY jeden łysy, który donosi prezesowi a drugi gruby dyrektorowi.

Jacek

Świetne opinie w internecie, szkoda jednak, że pracownicy tak sporadycznie napiszą coś o firmie.

Iza

Firma i pracownik to jak dwa połączone ze sobą koła. Jak jest dobrze to jest dobrze, mam rację?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOLAND - Pawłowice

• Jak się pracuje w AUTOLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTOLAND?

Kandydaci do pracy w AUTOLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTOLAND