Opinie o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lideal laboratorium kosmetyczne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lideal laboratorium kosmetyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

Hej. Niegoszowice za pracą przeglądałam właśnie i ciekawa byłam, czy laboranci są w ogóle przyjmowani. Miałam jednak problem by doszukać się oferty a ktoś jeszcze niedawno pisał o zatrudnieniu się. Skąd braliście teraz oferty?

Hojny Nowy wpis

Pamiętam jak za 3 dni pracy po 8h dostałem 29zl 50gr przez to że zapisywałem się na tydzien a nie przychodzilem! Ale żeby taka wypłata to trzeba być prze (usunięte przez administratora) żeby zapłacić taka kwotę (usunięte przez administratora)

Urszula Nowy wpis

Widze, że ktoś dopytywał o kierownictwo, socjal i ogólne zarobki ale nie spotkał się z odpowiedzią. Wiadomo dlaczego? Na stronie firmowej widziałam certyfikaty odnoszące się do jakości, o którą ze wskazywanych deklaracji dbają. Powiecie mi jak od środka od strony produkcyjnej to wygląda? Jak praca przy kontroli jakości przebiega i ile osób na dzień dzisiejszy jest za nią odpowiedzialnych?

christi

Spoko firma,ja nie narzekałam.

Ola Nowy wpis
@christi

Napisz, proszę coś więcej. Lub ktokolwiek kto wie jak wygląda tam praca. Praca? Zarobki? Socjal? Kierownictwo?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lideal laboratorium kosmetyczne? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w Lideal laboratorium kosmetyczne możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Za pokwitowaniem można uzyskać część pieniędzy, która później jest odliczana od ostatecznej wypłaty. Ale czy można tak co miesiąc to nie wiem, pewnie kwestia dogadania.

Tomasz
@.

Widzę że wszedł tu ktoś kto się zna, więc przy okazji zapytam - dają umowę o pracę od razu?

P s
@Tomasz

To już indywidualnie sobie ustalasz

Malinka20

Nie polecam pracy w tej firmie nie szanują pracowników z agencji wszyscy się na nich skarżą Panie które pracują tam po parę dobrych lat czują się za pewnie gardzą młodszymi wieczne krzyki pretensje zwracanie uwagi. Noszenie czepkow brak możliwości użycia podkładu chociaż niektóre z nich mają makijaż Ale Tobie nie wolno podpisując zasady bhp które powinny tyczyc się każdej osoby o braku makijażu to jednym wolno drugim nie. Zla atmosfera pracy niszczy wszystko!! Są (usunięte przez administratora)którzy latają do kierowników i skarżą na ludzi baby się nie Czaja obgaduja mnie w moim towarzystwie ogólnie dramat!! niektórzy siedzą na telefonach na allegro przeglądając najnowszą gazetkę Kauflandu zamiast pracować A Ty charujesz jak wół ogólnie nie polecam !!! Chaos i brak kultury osobistej to wizytówka tej firmy!

Zainteresowana

Witam, Widze ze jest dostepne ogloszenie pracy do pakowania kosmetyków i zastanawiam sie czy iść. co dokładnie nalezy do obowiazków?

Iza

Całkiem niezły pakiet socjalny, teraz niepokój budzi sytuacja w gospodarce z powodu pandemii.

Co wchodzi w socjal Lideal laboratorium kosmetyczne?

Grusza Multi Sport Bony świąteczne 2xna rok

Czy firma Lideal laboratorium kosmetyczne w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkolenia w większości tylko wewnętrzne. Bardzo malo zewnętrznych - 1xrok jeśli dobrze pójdzie i to Ciebie wyślą.

Lusia123

Jak obecnie wyglada praca w lidealu? Sa teraz ogloszenia do pracy jako pracownik produkcyjny. Dowiedzialam sie ze nie istnieja busy pracownicze dla osob zatrudnionych bezposrednio przez firme.

Nadia
@Lusia123

Na obecną chwile praca na umowę zlecenie - nie wiem przez jaki okres czasu. Czasem wypadnie nocka, 12/h lub sobota, zazwyczaj dowiadujesz się o tym w ostatniej chwili np. w piątek, że sobota pracująca. Jak jest dużo pracy to za nadgodziny zapłacą, a jak mało to do odbioru.

makao

no i jak teraz wygląda u Was praca? bo nie ma zgłoszeń

Nata

@Pyrek nie wiem czy znajdziesz tu osobę zadowoloną z zarobków. Nie są one niestety zbyt zachęcające. Praca jest monotonna to prawda, aczkolwiek porównując pracę na innych produkcjach tutaj jest "luzik" :-) Pracowałam na każdym stanowisku-dosłownie i co mogę powiedzieć to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Bywają dni kiedy można sobie odpuścić a bywają i takie kiedy należy szybko i bez szemrania robić to co należy. Oczywiście ludzi w pracy spotyka się różnych są mili, są ordynarni, są leniwi.....no ale do pracy nie przychodzi się po to, żeby znaleść przyjaciół czy też dobrze się bawić. Przychodzi się po to, żeby należycie wykonywać swoje obowiązki. Bywało tak, że miałam ochotę przyłożyć komuś ale i bywało, że podczas najgorszego zamętu bezinteresownie pomógł mi ktoś po kim najmniej bym się tego spodziewała. W końcu wszyscy jesteśmy TYLKO LUDŹMI mamy lepsze i gorsze dni. Niektórych współpracowników wspominam jak najgorzej a kiedy pomyślę o innych to aż łezka się w oku kręci :-) Nie można generalizować. Najwięcej chaosu wprowadza Pani Prezes, niestety. Normy są wyśrubowane a ilość pracowników na linii niewystarczająca. Widziałam kilkukrotnie sytuację, kiedy liniowa odbierając na maszynie produkt do pomocy do pakowania, sklejania kartonów potem zaklejania ich i układania na palecie miała jedną osobę. Podczas gdy produktu było tak dużo, że cały stół w kilka minut zapelnial się. Tak więc.... Myślę, że nie polecam tej pracy osobom które nie chcą lub nie odnajdują się w działaniu pod presją czasu, w stresie oraz za 800-2000zł nie będą się "wypalać" pozdrawiam

Tencotamtyrał

Zacznę od Pensji to że bus darmowy to przeszłość trzeba za niego płacić. Zarobki godne czasów średniowiecza atmosfera napięta, organizacja w chaosie. Pracownice które są tam zatrudnione na stałe uważają siebie za święte pomiatają wszystkimi młodymi i nie wstydzą sie nawet głośno komętować pracy osób na lini. One mają praktycznie jedna prace i to najlżejszą a ty człowieku rób koło nich po 3 lub 4 inne prace i nadarzaj, śmiało by mogło być jeszcze ze 2 pracowników do pomocy ale oczywiście pracuj sam. Gdy im coś nie idzie to jest cisza lecz jeśli ty zrobisz choć minimalny błąd zaczyna sie piekło kazania od nich narzekania itp.Zdarza sie nawet że tym co idzie dobrze i nie ma z nimi problemu to i tak próbują go prowokować. Nie polecam tam pracy już lepsze warunki i większa kultura jest w chińskim lokalu na zmywaku

Zainteresowana

Teraz jest oferta pracy w Niegoszowicach, na początek okres próbny potem obiecują umowę o pracę. Nie wiecie może jak tam jest z pracą, zarobkami i atmosferą? Czy warto się zachęcać czy lepiej szukać czegoś innego. To byłyby moje początki na produkcji

ślepa kasia lideal

Witam nie polecam tam przyjąć się do pracy osoby z poza lideala są poniżane i wykorzystywane robią za nie ale i tak im mało nie powiem bo są osoby z lideala które są w porządku np. P.G..... , P.S..... ,P.H i możne jeszcze ze 6 osób a reszta dyskryminuje pracowników uważają się za lepsze a same robią pomyłki straszą kamerami ale same się nie widzą jak siedzą na tel i piszą a zwłaszcza p.MARZENA!!!!!!!!!!!! a tak w ogóle nie kupiła bym tych kosmetyków bo to co tam lideal wyprawia to szkoda słów !!!!!!!!!!!!

Byłem, widziałem

Wasze domysły dalekie są prawdy. Praca tam jest do bólu schematyczna. Pracowałem na kilku produkcjach i tam jest stosunkowo najgorzej. Tzn. nudno. Jak się dzień w dzień dobija korki do butelek z prędkością 1 na sekundę i tak przez 8 godzin (z wyjątkiem przerwy) to się może człowiek znudzić. Cała praca polega na prostych czynnościach typu: dobijanie korków do butelek, wycieranie butelek, pakowanie butelek do kartonów, układanie kartonów na palety. Nieskomplikowane prace manualne. Nieskomplikowane, ale nudne i wbrew pozorom męczące. Jak ktoś ma dryg do takiej robótki, to już po jednym dniu pracuje nie gorzej jak wieloletni pracownicy na takich samych stanowiskach (poważnie!). Około 70-80% osób tam pracujących pracuje przez agencje pasożytniczo-pośredniczące. Nie wiem jak wygląda sytuacja teraz, ale na przełomie 2013/2014 moja agencja (nie będę robił "reklamy") płaciła 5,5 zł/h netto w ramach umowy o dzieło! Przepracowanie całego miesiąca wiązało się z wypłatą ok 850-900 zł. Kogoś jeszcze dziwi, że młodzi tam nie chcą pracować? Niby jak za taką kwotę się utrzymać? Z rozmów które słyszałem wynikało, że wiele z tych starszych pań ma renty, dobrze zarabiających mężów itd. więc im takie dorabianie pasuje. Te 20% etatowców które tam pracuje, to w większości ludzie chamscy, albo zestresowani, a co za tym idzie rozdrażnieni. Takie już prawo produkcji, że liczy się wydajność. Cały stres z tym związany ląduje na ich barkach. A ludzie z agencji w dużej mierze kładą na tym labę. I nie ma się co dziwić. Nie są etatowymi pracownikami, tylko "wylizingowanymi hjuman resorsami" że tak to nowomodnie ujmę. Atmosfera w tej pracy jest stresogenna i ogólnie nieprzyjazna.

cichmaly

Nie bronie nikogo, ale gdzie ci mlodzi skoro pracują emerytki, pracy nikt nikomu nie zabrania, jak widać to młodym się nie chce skoro pracuja starsze...... Pa...

ela

pracowałam tam i nigdy więcej.... wyzysk ludzi i harowanie za marne grosze, ale chyba tutaj sama kadra kierownicza sie wypowiada. jaka atmosfera? kazdy kazdego pogania i nic wiecej

aśka

Zwykłe wykorzystywanie ludzi. Ubezpieczenia brak o miłej atmosferze nie wspominając. Tam ludzi dzieli się na lepszych i gorszych. Praca 'na telefon' - nigdy nie wiadomo kiedy łaskawie zadzwonią, że możesz się pojawić. Jak odwołali zmiany przed Bożym Narodzeniem tak podobno dopiero w marcu ma się cokolwiek ruszyć. Weź tu sobie cokolwiek zarób. Płace marne, niby darmowy bus, a z wypłaty ci potrącą (teraz pytanie z jakiej wypłaty..). Brak również jakiejkolwiek organizacji.. Liniowe w większości odnoszą się do ciebie z wyższością i traktują cię jak popychadło.. Pracy nie polecam. Nawet jak by mi zaoferowali milion dolarów to nigdy tam nie wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lideal laboratorium kosmetyczne - Niegoszowice

• Jak się pracuje w Lideal laboratorium kosmetyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Lideal laboratorium kosmetyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lideal laboratorium kosmetyczne