Opinie o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lideal laboratorium kosmetyczne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lideal laboratorium kosmetyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lideal laboratorium kosmetyczne w Niegoszowice

ktoś

i tu się zgadza,z agencji masz prawie 40% mniejszą kase,jeżeli chcecie tam pracować,to broń boże nie przez agencje,pytajcie bezpośrednio przez lideal,oni na start dają chyba 8,50 brutto na h,a z agencji masz 5,96 brutto,to jakaś kpina! to wszystko w tenacie,powodzenia:)

ktoś

Praca jak praca,zarobki małe,ale lepsze to niż nic,weekendy czasem pracują,czasem nie,polecać to nie polecam,bo małe zarobki,ale praca lekka i przyjemna,ludzie w większości ok,ale [usunięte przez moderatora] też się zdarzają,spróbować zawsze możesz,a jak z umowami to nwm,bo robiłem z agencji.

ktoś

No niewiem czy potrzebują jeszcze do [usunięte przez moderatora],ale cv możesz zanieść do biura,chyba że każą zostawić u strażników,na [usunięte przez moderatora] fajna praca.

ktoś

a na jakie stanowisko wbijasz?,czy bezpośrednio do lideala,czy przez pośredników,tj agencje pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lideal laboratorium kosmetyczne? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ja.

Lideal,to najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może byc,[usunięte przez moderatora] ludzi za marną kase,i wiecznie im mało,bo niema normy.

ja.

śmieszna jest ta [usunięte przez moderatora] tego zakładu,haha,kobito,tu nie Ukraina że robi się za pół darmo, i wyśrubowane normy jakie ta baba narzuca:)

jak umiesz pracować zespołowo to długo popracujesz,a jak nie umiesz to zaraz cię pożegnają:),praca lekka ale monotonna i cieniutka kasa.

hoho

Masakra,pracują tu takie [usunięte przez moderatora],uważają się za niewiadomo kogo,a każdy i tak ma je w [usunięte przez moderatora],Panienki dajcie sobie spokój bo sracie wyżej niż [usunięte przez moderatora] macie:)

ja.

ktos - 2013-05-24 06:24:25 Praca w lidealu to najgorsza rzec9 jaka sie komukolwiek przydarzyla ludzie okropni zadumani w sobie znecaja sie tylko nad lumzmi kazdemv dogaduja stawka okropna nawet najnizszej krajowej nie ma po prostu masakraDziwne,ja tam pracowałem i była to moja najfajniejsza praca jaką miałem gdyby nie cienkie zarobki i mało zleceń to pracował bym tam dalej.pzdr dla ludzi z LSE.

ktos

?

Zielony - 2013-05-23 11:40:46 Witam forumowiczów, chciałem się dowiedzieć co mam zrobić jeżeli kobieta do mnie zadzwoniła z firmy pośredniczej i mówiła że mogę tam zacząć pracę od soboty, więc pytam się poważnie jakie są opinie na temat tej firmy ? na jakie stanowisko idziesz do tej firmy?

Zielony

ja.

niccki - 2013-04-11 12:24:51 Hey! podbijam do pytania, przez jakie agencje można się zaatrrudnić? która jest najlepsza? haah,daj sobie spokój z pracą tutaj,pod agencjami są marne poeniądze 500,600zł i to jak będą cię zamawiać do pracy:-)

niccki

ja.. - 2013-03-25 10:25:38 czy naprawde mam do czynienia z niekumatymi ludźmi?? poprostu!! jestem, byłem/am traktowany/a jak NOWY/A.. a tacy są traktowani jak odludki, traktowani jakby byli a ich nie było, koniec z moim udzielaniem sie tutaj. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla kierowniczek, [usunięte przez moderatora] Super kobietki! Oby więcej takich w tej firmie!Haha,dobre sobie,każdy kiedyś był tam nowy i nie miał takich przebojów jak ty,może nie umiałeś/aś się zgrać z resztą pracowników,bo było paru takich co żyli w swoim świecie,ani me,ani be:p

ja..

czy naprawde mam do czynienia z niekumatymi ludźmi?? poprostu!! jestem, byłem/am traktowany/a jak NOWY/A.. a tacy są traktowani jak odludki, traktowani jakby byli a ich nie było, koniec z moim udzielaniem sie tutaj. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla kierowniczek, PANI [usunięte przez moderatora] Super kobietki! Oby więcej takich w tej firmie!

ja.

O co chodzi z tym "nie akceptowaniem",bo nie czaje? kto cię nie akceptował?

haha

jaaa... - 2013-03-20 09:04:50 Tak byłem/am!!! I jeszcze dla Twojej wiadomości to stali pracownicy wysługują się nowymi... i z doswiadczenia wiem, ze wiecej pracują niż stali pracownicy!!! !!!! Pracownicy z agencji nie mają czasu, zeby co 30 min latac na papierosa do wc! To, ze nie są odpowiedzialni za złe zapakowanie, wybicie innej daty i takie tam to się zgodzę, nie są obciążeni odpowiedzialnoscią no ale cos za cos. Tam jest zasada.. co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie... niestety. Ale mimo wszystko przyznaję ze lubię/lubiałem/am tą prace.. i wiekszosc osob.. ale dopiero po roku czasu, bo wczesniej mnie nie zaakceptowalihaha dobre sobie "...nie akceptowali mnie..." śmieszny ten wpis bo niezgodny z prawdą - nie mogłes/aś być przy takie produkcji bo jej nie było!!!

jaaa...

abc

jaaa... - 2013-03-18 14:31:58 a ileż to jest roboty zmazać datę i nabić nową???? nie takie przekręty tam się robi... Najlepsze jak pracownice wychodzą z pracy wypchane kosmetykami po uszy, i kierownictwo nie ma pojęcia?? bardzo dziwne... hehe chyba ze zmowa... czy Ty wiesz w ogóle o czym piszesz...? byłeś/aś kiedyś przy takiej produkcji... ludzie pisalibyście chociaż prawdę a nie tylko oczerniać wszystkich to że Wam się nie chce pracować normalnie bez gadania to nie oznacza, że na wszystkich musicie nadawać. Osoba z pośrednictwa to też osoba pracująca a nie obijająca się bo i tak jej zapłacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Lideal laboratorium kosmetyczne - Niegoszowice

• Jak się pracuje w Lideal laboratorium kosmetyczne?

Zobacz opinie na temat firmy Lideal laboratorium kosmetyczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lideal laboratorium kosmetyczne