Opinie o MODMAR w Gaj Oławski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MODMAR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MODMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODMAR w Gaj Oławski

Wojciech Nowy wpis

Jako że jest to praca 3 zmianowa to jakie są godziny pracy?

GalAnonim Nowy wpis
@Wojciech

Praca 3 zmianowa dla części pracowników i 2 zmianowa w zależności od stanowiska pracy.

Marcelina Nowy wpis

Macie dobrą kadre kierowniczą ? Jesteście z niej zadowoleni?

Zibi

A jak teraz firma zabezpieczyła pracowników w związku z pandemią?

Radek Mk Nowy wpis
@Zibi

Dozowniki z plynem do dezynfekcji przy kazdym wejsciu z nakazem spryskiwania rąk przed kazdym dotknięciem klamki po wyjsciu na dwór. Wydzielone Maseczki chirurgiczne i rękawiczki lateksowe dla kazdego pracownika. I mierzenie temperatury przed przyjściem na swoją zmianę.+ Zmieniony czas przerw tak zeby gromadzily sir po max.3 osoby jednocześnie .

Radek Mk..

Praca okej na 3 zmiany, łatwe maszyny. Dobre zarobki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MODMAR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Martyna

Firma szkoli osoby, które muszą być przeszkolone ale nie wszystkich bo to nie jest konieczne ale z pewnością kosztowne.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w MODMAR? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

h

zarobki w granicy 3tys. u starych pracownikow, u większych leni 2200 myślę. praca na akord. ale żadnych szkoleń sobie nie przypominam do rozwijania skrzydeł.

Honorata

@ndon piszesz, że warto skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ można w niej rozwijać się zawodowo w postaci brania udziału w szkoleniach. Czy oprócz tego MODMAR oferuje dodatkowe benefity? Może obecnie prowadzi rekrutację dla osób z zewnątrz?

ndon

W skali 1-3 czy 1-5 @anonimka ? bo sam już nie wiem, ja bym jednak wysoko ocenił tą firmę ponieważ można w niej rozwinąć skrzydła, a mam tu konkretnie na myśli szkolenia, z których warto jest czasem skorzystać

anonimka

modmar= 3 z plusem