PBGiE Egbud

Bogatynia

Opinie o PBGiE Egbud

Mateusz 2016-07-13 17:16:13
@Bebe ale to firma nie jest wypłacalna? A wynagrodzenia są na czas? Muszę przyznać, że trochę mnie zaniepokoiłeś, bo ja od dłuższego czasu wypatruję oferty pracy z PBGiE Egbud takiej dla mnie, pod kątem mojego wykształcenia...
Bebe 2016-07-12 18:24:14
Firma ma problemy finansowe poszukaj sobie pracy gdzie indziej....
n 2016-07-08 23:02:05
@ Wieloletni pracownik piszesz że firma PBGiE Egbud traktuje ludzi jak śmieci. To naprawde mocne słowa, dlatgeo prosze cie, abys poparł te słowa jakimiś dowoadami. Może "dowód" nto zbygt mocnen słowo, ale - to będzie lepsze określenie - przykładami sytuacji
Piotr 2016-06-28 14:25:40
Prawdopodobnie będę zatrudniony w PBGiE Egbud. Napiszcie w jakiej kondycji jest firma, bo słuchy chodzą, że nie ma wypłat i przedsiębiorstwo chyli się ku upadkowi.
Wieloletni pracownik 2016-05-18 19:52:21
Rzeczywiście firma daleko zaszła. Nie wypłaca wynagrodzenia i traktuje swoich wieloletnich pracowników jak śmieci. Oj czekają Was pozwy!!! Firma ma fatalną opinię w branży i o czymś jednak świadczy fakt, że jedyną niedziałającą zakładką na ich stronie jest zakładka z danymi osobowymi Wielmożnych. Czyżby ktoś tu nie miał twarzy?
bsn 2016-05-17 19:20:19
Firma budowlana więc na pewno jest spora rywalizacja na rynku @Fro, ale nigdy nie mieli problemy z wygraniem porządnego kontraktu, samo zatrudnienie także jest opłacalne, otrzymuje się bowiem umowę o pracę. Ale także są dodatki jak np telefon służbowy.
Fro 2016-04-15 11:37:28
Oczywiście, że branża jest bardzo konkurencyjna i to nie jest takie łatwe by się utrzymać @briskan, a PBGiE Egbud dobrze sobie radzi.
briskan 2016-01-22 20:01:43
widocznie jakaś konkurencja się uaktywnia. To moim zdaniem tylko pokazuje że PBGiE Egbud jest tylko poważniejszym konkurentem na rynku wobec firm z branży
karolek 2015-12-11 00:59:19
Strasznie mnie denerwuje fakt, że firma dobrze działa, ludzie bardzo nie narzekają, a jakieś hieny węszą i chcą pomagać w tym, by firma straciła na opinii, nie rozumiem jaki mają w tym cel
klex 2015-12-08 11:15:12
prosze o kontakt w prawie skupu wierzytelności tego podmiotu ciekawy1905@o2.pl
Kupiec 2015-11-17 11:45:45
Witam,
W razie kłopotu z otrzymaniem płatnościami wymienionego kontrahenta,proszę o kontakt.
Skupujemy należności.
mendi 2015-09-14 16:09:08
r=tez mis ie wydaje ze firma duzo osiagnie. a biorac pod uwage ze czsto nie sa dodawane wpisy wiec pewnie jest tak dorbze. w koncu egbud juz dlugo istnieje na rynku. ponadto ma szeroki zakres uslug. ale czy ktos wie jak aktualnie teraz z naborami do firmy? bo sam chce sie do niej dostac. z gory dzieki za pomoc.
olka33 2015-01-23 14:57:28
Witam! Wszędzie jest ciężko, dlatego każdy z nas powinien pomyśleć o sobie i swoich najbliższych i postawić na siebie! Czasy są ciężkie, dziś mamy pracę (jakąkolwiek, ale mamy), jutro wylatujemy na bruk!Nie możemy ograniczać się do jednej dziedziny, musimy wiele umieć, znać się na paru różnych rzeczach, by w trakcie ciężkiej sytuacji, umieć się odnaleźć.Dlatego polecam serdecznie szkołę w Zgorzelcu, która i mnie uchroniła od trudnej sytuacji. To bezpłatna policealna szkoła dla dorosłych Żak. Siedziba mieści się przy Warszawskiej tam, gdzie sanepid. Mają różne kierunki, w większości darmowe! Polecam Wam, bo naprawdę pomagają w Życiu. w ofercie np. technik bhp, rachunkowość, kosmetyka. ! Ja zmieniłam z Żakiem swoje życie!
zoo 2014-02-26 21:24:30
Praca moze i ok ale placa jest strasznie zmienna,wachania sa bardzo duze,ja sie zwolnilem przez pania W.bo to kobieta która szarga nerwy,pozatym same delegacje.NIE POLECAM
anonim 2014-01-15 16:03:29
Spoko firma.
anonim 2013-12-20 08:35:53
Pracuje w tej formie od kilku miesięcy i wszystko jest ok. Ta firma jeszcze wiele zdziała.
Zostaw swoją opinię o PBGiE Egbud - Bogatynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBGiE Egbud