Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

777 Nowy wpis

Wyplata to szok i porażka.

Nikt się... Nowy wpis

Tutaj można dużo pisać ale w rzeczywistości każdy boi się o swój zad... I nikt się nie odezwie i robią co chcą bo MOGĄ. Dużo zależy od ludzi ale w tej firmie każdemu wszystko pasuje i takie są tego skutki. Tylko n Ci na wyższych stołkach kiedyś z nich pospadaja bo karma wraca wcześniej lub później zawsze.

rsdklc Nowy wpis
@Nikt się...

Mieli ludzi w szachu jak były grupówki.Teraz sie każdy obawia ale taka sytuacja juz raczej miejsca nie bedzie miała.Kto wyrobi plan??Wiecej odwagi i własnego zdania!

Nikt się Nowy wpis

Człowieku tylko to ty obrażasz nie ja!!! Piszesz filozoficzne sentymenty które ani w praktyce ani rzeczywistości nie miały nie mają i nie będą miały miejsca.Cwany jesteś tutaj ale jak pracowałeś lub pracujesz to tak samo jesteś przemądrzały ? Nie sądzę

Cicha

Czy ktoś wie o co chodzi w tym roku z urlopami. ? Jak to ma wyglądać w praktyce.

Malediwy
@Cicha

Nie ma komu robić, plan niewykonany, a Wy już urlopy w tym roku nie będzie.

Pracownik21

Bardzo dziwne zachowanie dwóch z kierowników który zdemontowali kratki wentylacyjne oraz szyby z drzwi w toalecie, gdzie pracownik nie może się w sposób ludzki załatwić. Podchodzą do drzwi i zaglądają kto obecnie przebywa w toalecie, swoje zachowanie tłumaczą tym że pracownicy palą papierosy w kabinach toalet, nie mogąc sobie poradzić z osobami palącymi, zakłócają spokój innych pracowników którzy chodzą do toalety załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Wydaje się to oczywiste ze nie jest to zgodne z prawem. Jak można ludzi w ten sposób traktować w czasach 21 wieku.

Pracownik z wieloletnim stażem
@Pracownik21

To prawda. Ogólnie w tej fabryce panuje jakiś dziwny pęd i zdziczenie nadzoru. Pracownika traktuje się jak łup, z którego należy wycisnąć ile się da. Odradzam zwłaszcza młodym. Unikajcie tego miejsca. Poważnie!

Pikuś
@Pracownik21

Taką sytuację trzeba zgłaszać . Jak można zdemontować w toalecie kratki i szyby? Walka z palącymi pracownikami?! Najpierw niech popatrzą na siebie (kierownicy) ,a później niech oceniają innych. Kierownik/kierowniczka powinni dawać przykład pracownikom, jeśli te osoby wyżej postawione w zakładzie robią co robią ( palą papierosy w toalecie ) to czemu pracownik nie może?? Za co płacą osobom na kierowniczym stanowisku?? Za siedzenie i nic nie robienie trochę im się w głowach poprzewracalo!!! Do pracy ,a nie chowanie się po kantorach, nic nie robienie , odgadywanie pracowników, stanie przed lustrem w toalecie!!!

Przeczytałem na stronie firmy, że pracując tutaj ma się "Adekwatne wynagrodzenie i co roku waloryzacja płacy." Czy z tą waloryzacją to prawda? Tzn. o ile podnoszą wynagrodzenie co roku? Może ktoś podać orientacyjne widełki na start, bo widzę dyskusję, w której kłócicie się o stawkę godzinową i już nic nie wiem.

Marian

Glodowe pensje a wymagania na maxa.

@Marian

Premie wliczyli do wynagrodzenia podwyżka dla kombinatorów i nadal pracownik z 20 letnim stażem zarabia tyle co nowy ,szok!

Xxx

A w tym roku dadzą Wielki Piątek wolny ,czy będziemy (usunięte przez administratora) jako jedyny zakład w okolicy bo plan?

Romek

W takim razie nie wyrabiać planu.

Auto
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy liderzy mają jakiś dodatek finansowy?

Czy w Jobon sp .z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

W Jobon sp .z o.o. możliwa jest tylko jedna wypłata w miesiącu,ale jest tak niska jak część wypłaty.

Pracownik 15

Ludzie ogarnięcie się jakie związki? Te związki to fikcja boją się przeciwstawić właścicielowi w negocjacjach tak jak powie oni potwierdzają i podpisują .pora zaprotestować zawalczyć o swoje po 14 latach pracy 3200 na rękę nie dowyobrazemia takie rzeczy tylko w jobonie

@Pracownik 15

Kolego,ja pracowałem w tej firmie kilka lat dłużej od Ciebie i też zarabiałem w granicach3100-3200.Znalazłem inną pracę i w mojej nowej firmie dostaliśmy ponad 700zł ( netto) podwyżki,myślę że w jobonie też dostaniecie "solidną podwyżkę" że względu na duży wzrost płacy minimalnej.

@Ktoś

no tak, wzrost musi być, żeby chodzić dorównać do minimalnej, pytanie tylko czy da radę wyciągnąć u nich więcej niż minimalna krajowa? pamiętasz jak pracowałeś czy były podwyżki indywidualne lub awanse?

Ktoś

Nie obrażaj nikogo.Miałem okazję tam pracować z bardzo porządnymi osobami,chociaż jak w każdej firmie można różny"element"

QN

Jak jesteś taki mądry i znasz się na finansach to odpowiedz dlaczego w Jobonie mają stawkę brutto 25,6 a stawka minimalna również brutto wynosi 27,7.Ja odróżniam brutto od netto.

W
@QN

Owszem pracodawca ma niby obowiązek płacić najniższą, ale niektórzy korzystają z prawa wyrównywania minimalnej dodatkami :,premie ,dodatek funkcyjny i inne ... ,dlatego stawka godz może być niższa, ale wynagrodzenie za miesiąc nie powinno być niższe niż minimalna krajowa.Taki sposób jest korzystniejszy dla firm.Nie zawsze to co głośno obiecują jest pewne w 100% są jeszcze luki prawne.Nie wiem czy wiesz ! To ile to netto ?

@QN

Stawka minimalna jest 43000 nie podaje się jej w godzinowej. 27.70 to jest stawka na umowę zlecenie. Chciałbyś na takiej umowie pracować?

@W

Nie ma co tłumaczyć, to nie dotrze .Mają zarobić NETTO za miesiąc pracy 3221,98 zł i tyle zarabiają. Zasady wynagrodzeń są zbyt skomplikowane nie wszyscy je odróżniają, każdy chce więcej to logiczne.Ale tak nie będzie.

@Ktoś

Pracodawcy podają stawkę godz za jaką pracujesz, ale taką żeby nie przekroczyła najniższej krajowej.To dla zwykłych ,a reszta ma wysokie premie.

QN
@Ktoś

To dlaczego w Jobonie na umowie podaje się stawkę godzinową? I nie jest to umowa zlecenie.A płaca minimalna to jest 10 razy niższa i wynosi 4300 a nie 43000

Xxx
@W

Taka firma płaci minimalną, chyba chyli się ku upadkowi albo wykor,ystuje ludzi . Zawsze było więcej, kiedy tam pracowałem Więc ludzie zwolnijcie tempo niech do roboty wezna się poganiacze

Ktoś

Nie jest chyba tak źle w jobonie,znajomy dostał 2.5 zł podwyżki.Opowiada że to największa podwyżka jaką do tej pory otrzymał.Gdybym wiedział że taka dobra kasa w tej firmie będzie to na pewno bym się nie zwolnił...,...

Sliziutka
@Pracownik 15

Mam pytanie odnośnie dzialu krojczy logowacz. Czy to trudny dzial w zakladzie. Bo jest ogloszenie do kandydatow do pracy. Jak wyglada tam praca. Dziekuje za informację

Peyo
@Ktoś

Podniesienie wynagrodzenia do minimalnej krajowej to nie jest podwyżka, to zwykła czynność administracyjna i żadna łaska.

Mike
@QN

27,70 to stawka minimalna przy umowach na zlecenie co nie zmienia faktu że 25,60 przy umowie o pracę to potwarz szczególnie jak ktoś pracuje kilkanaście lat w tym samym zakładzie w branży meblarskiej! Firmy sprzątające czy w marketach nawet pracownik teraz zarobi

Auto

Czy w Jobonie szykują się jakieś podwyżki? Bo w Meblach Polskich nie da się już mniej zarobić jak 4500 zł. Na rękę przy spokojnej pracy bez żadnych nadgodzin....w miesiącu....jeżeli się ma z dwie soboty to nawet 5.500 do 6000 tyś.

@Auto

W Jobonie pracownik który pracuje10 ,15 lat zarabia tyle samo co nowy 25,60 h to jest chore !!!!!!

Mariusz Ś.

Omijać szerokim łukiem!!! Nie warto tutaj pracować. Coś okropnego jak się ludzi traktuje.

@Auto

Wow, czyli za jedną sobotę ile tak mniej więcej można zarobić? Rozumiem, że jest to lepiej płatny dzień, tak? Szukam pracy, więc takie informacje są dla mnie bardzo ważne.

Aaaa

Na chwilę obecną pracy w sobotę nie ma narazie tylko zaniżyło mierzony czas i zrobili z nas roboty jeżeli robimy mniej niż 80%zaraz jesteś wzywany na dywanik nie ważne czy masz gorszy czy lepszy dzień czy jest nowy model musisz robić ponad swoje siły czasami nawet kontrolują ile razy wychodzich do (usunięte przez administratora)czy po kawę .... Omijać szerokim łukiem

Mike

Ci co pracują i 20 lat to też mają 25,60zł na godzinę. Zero szacunku dla swoich pracowników nawet jak ktoś zasuwa na różnych stanowiskach w ciągu dnia tragedia!!!

25.60

Brygadziści i kierownicy dostają premie dzięki naszej ciężkiej pracy zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) ma rację czas to w końcu zmienić związki coś z tym zrobią?

AZ

Szukają pracowników, niech przeproszą tych zwolnionych, co poszli w zamian.

Widziałem na stronie firmy, że szukają operatorów i rozważam zatrudnienie. Po przeczytaniu forum i tego co piszecie o zarobkach to mina mi trochę zrzedła niestety:P Nie ma w zakładzie związków zawodowych, które by wywalczyły jakieś podwyżki? Jak w ogóle kondycja firmy, stać ich na to, aby płacić więcej chyba?

Powiedz jak Skoro ludzie się boją nawet przeciwstawić Jesteśmy dla nich tylko pionkami w grze mimo że dzięki nam mają premie my nawet nie możemy liczyć na najniższą krajowa A jak coś zaczynamy mówić to z tekstem wyskakują CIESZ SIE ZE MASZ PRACE I SIE ZAMKNIJ BI I TAK NOC NIE WSKURASZ Jak masz jakieś rady zdjęcia się przyłącze

Chciałem wejść w ofertę na tapicera, a mi tu pokazuje że nie znaleziono takiej oferty. Przecież niedawno była, jeszcze we wrześniu. To już przyjęli kogoś? A można wiedzieć, na jaki to w ogóle etat tak generalnie? Dziękuję jak coś. Szukam pracy od zaraz, bo bardzo kiepsko tu w okolicy.

Ktoś

Nie wiem czy Jobon przyjmuje teraz do pracy,ale Meble Polskie podobno poszukują pracowników.Zadzwoń,zapytaj.

Uczciwa

Witam ja już tam nie pracuje całe szczęście miałam w tej firmie wypadek w pracy i już firma Millennium ta co jobon płaci składki wypłaciła mi 90tys zł po 6miesiacach rozpraw i dalej rozprawy trwają osobiście tego nie robię tylko firma od odszkodowań tym się zajmuje i z tego mają %od każdej kwoty

Pracownica

Ani Mikołaja , ani wypłaty

Ktos wie kiedy czy w tym roku tez bedzie ten tysiac na poczatku grudnia???

Człowiek

To jakaś premia świąteczna? Każdy z pracowników ją dostanie, czy były jakieś specjalne wymagania? :P Lub dla wybranych stanowisk jest przyznawana? W internecie piszą, że szukają tapicera, ale tak myślę, czy to aktualne, czy oferty ze strony nie zdjęli? Wiesz coś o tym naborze? Faktycznie trwa?

Gwiazda
@Człowiek

Człowieku daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora). Tu jak nie jesteś znajomym lub wazeliną to i tak długo nie popracujesz. Chcesz tą pracę przypłacić zdrowiem psychicznym i fizycznym to proszę bardzo, idź na własną odpowiedzialność. (usunięte przez administratora) Boicie się prawdy w Jobonie ?

@Gwiazda

Nie wypisuj takich rzeczy.Jak masz o coś do kogoś pretensje to załatw to z tą osobą.Wazeliniaże i konfitury są w każdej firmie i tego nie zmienisz.Przepracowałem tam sporo lat i nigdy na firmę Jobon złego słowa nie powiem,chociaż mógłbym wiele ciekawych sytuacji opisać .

A
@Ktoś

Właśnie dzięki takim ludziom tworzy się debilna atmosfera w firmie ,podziały na "roboli "i niby pracowników , brak szacunku dla ludzi ze strony zarządzającyc i między sobą , tego nie da się wykorzenić to DNA kształtowane latami.

Mikolaj

Jobon to jest państwo w państwie.Najniższa stawka krajowa to 23,50zł/godz. a w jobonie 21 z groszami.

@pracodawca

Czy dalej firma uważa się za dobrego pracodawcę?

Może ktoś z pracowników podzielić się obiektywną pinią co do pracy tu w firmie? Szukam konkretów, plotki mnie szczególnie nie interesują, a tu chyba jest ich sporo ;p Mam tu na myśli stanowisko Operator maszyn do obróbki drewna, ewentualnie Operatora CNC. Umowa jest na okres próbny, ile razy tak mniej więcej się darzyło, że firma nie przedłużyła jej pracownikowi? Trzeba się o to postarać, czy bardzo patrzą na ręce i kontrolują? 13 pensja nadal obowiązuje? Wymagają jakiegoś stażu dłuższego, czy każdy pracownik ją dostaje?

Auto

Jobon chyli się już ku upadkowi. Tempo pracy narzucane przez to pseudo kierownictwo doprowadza do tego że produkuje się meble dużo gorszej jakości aby tylko zadowolić kierownika, który co jakiś czas podnosi normy żeby mieć pochwały i wysokie premie i nagrody z tego tytułu. I nie dziwmy się że to badziewie co produkujemy nie cieszy się dużym zainteresowaniem, kupowaniem i brakiem zamówień. Nic się nie zmieniło podwzgledem garstki ludzi pracujących na produkcji i tyleż samo tak zwanych łazików co ich rola polega na nic nie robieniu a na pewno nie pomaga w produkcji.

@Auto

Czyli co, jak podnoszą normy to premie z tego ma tylko kierownik? A co z pracownikami, którzy pracują na tę normę? Jak się dużo zrobi to można dobrze na tym wyjść?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 243.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 43 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.