Opinie o Telemedycyna Polska S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telemedycyna Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telemedycyna Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telemedycyna Polska S.A. w Katowice

Adka Nowy wpis

Witam. kiedyś gdy szukano sekretarki na Ligocką to było napisane, że oferowana jest umowa o pracę. Czy ona już na samym początku tak po prostu jest dostępna? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie nie będzie ktoś jeszcze potrzebny? mam doświadczenie

Dzień dobry, widziałam te niektóre komentarze dotyczące zatrudniania tutaj wykwalifikowanej kadry. Zastanawiam się przy tym nad praca konsultanta. Mam przed sobą dawniejsza ofertę, w której było napisane, że nie trzeba mieć doświadczenia, do teraz wystąpiły jakieś zmiany w tym zakresie? chce się upewnić czy mam szanse kandydować

Małgorzata

Pracowałam tam dawno temu. Już myślałam ze firma nie istnieje, że po tylu latach ktoś się tym zajął. Ja po pół roku pracy sama odeszłam bo po prostu nie miałam sumienia. Firma ma niewiele wspólnego z medycyną, sprzedaje się abonament na urządzenie i możliwość konsultacji z lekarzem. Tylko że po drugiej stronie słuchawki nie ma lekarza...Starsi ludzie płacą potem abonament w nadziei że mają po drugiej stronie kardiologa a to jakaś osoba przeszkolona do obsługi aparatu. Smutne że przez tyle lat firma wciąż funkcjonuje. Żeruje na naiwnych ludziach którzy chcą pracować i pomagać a przede wszystkim na staruszkach. Pamiętajcie karma wraca!

@Pracodawca Nowy wpis
@Małgorzata

W Centrum Telemedycznym Telemedycyny Polskiej S.A. pracuje kilkudziesięcioosobowy zespół medyczny, pod nadzorem Dyrektora Medycznego. Pacjenci wykupujący w Telemedycyna Polska usługi zawsze są zaopiekowani przez personel medyczny.

pracownik Nowy wpis
@@Pracodawca

Pracuje w firmie ponad 6 lat i potwierdzam, że w Centrum Telemedycznym pracuje wykwalifikowana kadra medyczna dyżurująca 24/7. Pacjenci mogą w każdej chwili uzyskać fachową poradę i pomoc medyczną.

Firma Telemedycyna Polska S.A. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Informatyk. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Recepcjonistka

Tragedia -- recepcjonistka telefoniczna - nie było to opisane w ofercie. Osoba rekrutująca huśtała się na krześle, nawet nie wstała gdy weszłam. Załączyłam CV a i tak proszono mnie o przyjście z nim na rozmowę.

Czy wiem coś o firmie,

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Iwona

Hej, komentarze są dość mieszane, a może ktoś pracował w biurze, dziale IT u nich? Mam kilka pytań... Przede wszystkim jaką umowę oferują, jest umowa o pracę zawsze? Ogłoszenie w necie jest mega ogólnie napisane, nie ma takich szczegółów, które są dla mnie istotne. W sumie w ogóle nie ma sekcji "oferujemy", więc będę wdzięczna za podpowiedzi jeśli chodzi o obecne zarobki, benefity itp.

Dominik Esz

Najważniejsze dla mnie jako członka rodziny, osoby, która tam pracowała jest fak iż pan ,,prezes" nie płaci wynagrodzenia. Domaga się udowodnienia od pracownika co zrobił w danym miesiącu....

Hej, czy w firmie Telemedycyna Polska S.A. płacą za nadgodziny?

Nie, bo nie ma nadgodzin :)

Edward

Czy można dorobić do pensji starając się o premie za dobre wyniki lub otrzymując dodatkowe benefity? Napisz o tym proszę.

@Edward

W tej firmie pracownik nie otrzymuje benefitów, ani awansów...

JA

To NIE ta firma! Nie Telemedycyna Polska w Katowicach, ale jakas firma w Warszawie tak oszukuje ludzi, Był na ten temat reportaż w uwadze. Zanim coś napiszesz, to sprawdź dokładnie!Telemedycyna Polska nigdy nie wysyła do ludzi nic przez kuriera,

@JA

Jak nie wysyła skoro tak wlasnie przez dpd otrzymałam aparat do monitoringu itp

Bańka

Firma się rozwija i to dobrze, a jak pracuje się ?

Paulina

@Natasha, 20 marca pojawiła się oferta pracy. Znajdziesz ją na jednym z portali ogłoszeniowych.

kasia

Dobrze, że nie jest to nastawione na wciskanie czegoś @zadowolonypracownik bo tego bym nie zniosła. Powiedz w takim razie czy będziecie kogoś potrzebować w najbliższym czasie?

zadowolony pracownik

Czytałam kiedyś powyższe opinie i nie ukrywam - mocno mnie zniechęciły do pójścia na rozmowę kwalifikacyjną. Na szczęście postanowiłam przekonać się na własnej skórze jaka jest prawda i od kilku lat jestem zadowolonym pracownikiem Telemedycyny Polskiej :). Tak, jak Ela kiedyś, pracuję w Centrum Telemedycznym (do niedawna było to Centrum Monitoringu Kardiologicznego) a ponieważ firma stale się rozwija będą też wprowadzane nowe usługi. Z resztą, w firmie zaszło wiele pozytywnych zmian choć nigdy źle nie było. W Katowicach nie ma już działu Call Center więc nie obawiajcie się, że traficie do miejsca, w którym będziecie musieli "coś wciskać". Ludzie sami do nas dzwonią i pytają w jaki sposób mogą zostać naszymi Pacjentami. Dodam jeszcze, że nie są to tylko osoby w podeszłym wieku. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu 30 i 40-latków boryka się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Informacja dla tych, którzy twierdzą, że firma naciąga biednych staruszków: istnieje coś takiego, jak Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej i każda osoba może ZA DARMO otrzymać na 3 miesiące zestaw do badań EKG i nie ma tu haczyków. Praca daje wiele satysfakcji, szczególnie gdy słyszy się tak miłe opinie, jak ta od moni68. Trzeba być pracowitym ale to Pacjenci dają nam siłę i radość, na pewno nudzić się nie będziecie. Natomiast lekarze, z którymi pracujemy są sympatyczni i dzięki nim możemy poznać wiele interesujących zagadnień medycznych. Nasza kierowniczka - bo jak tu można o niej nie wspomnieć - jest bardzo życzliwą osobą i przyjemnie się z nią pracuje. Ponadto, obiema rękami mogę podpisać się pod tym, co napisała Ela :).

Natasha
@zadowolony pracownik

Witam Mam pytanie gdzie można znaleźć jakieś ogłoszenia o wolnym etacieu was albo jak można się skontaktować z takim zapytaniem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Ela890

Pracowałam przez długi okres czasu w Centrum Monitoring Kardiologicznego Telemedycyny (przy obsłudze pacjentów). Na temat pracy w call centrem wypowiedzieć się nie mogę, ponieważ tam nie pracowałam, ale jeżeli chodzi o prace w biurze to nie wiem skąd te negatywne komentarze. Co prawda praca nie należy do najłatwiejszych, ale relacje między pracownikami i kierownictwem są bardzo pozytywne, zakres obowiązków jest jasny (nic nikomu nie sprzedajemy), pacjenci zazwyczaj są osobami życzliwymi i nie sprawiają problemów. Nie ma żadnych przymusowych nadgodzin a co do grafiku zawsze można się dogadać. Ogólnie pracę wspominam dobrze i gdyby nie przeprowadzka pewnie dalej bym tam pracowała. Polecam.

moni68

Cała moja rodzina jest zniesmaczona opiniami na temat Telemedycyny. Dlaczego? Od ponad 8 lat moja mama choruje na migotanie przedsionków, lekarz do którego chodzi na kontrole, polecił nam monitoring kardiologiczny.Szukaliśmy w internecie informacji na ten temat i znaleźliśmy Telemedycynę Polską S.A. firmę, która oferuje swoim pacjentom taką usługę. Oczywiście zaraz też przeczytaliśmy opinie na ten temat zamieszczone w necie.Ręce opadają, co za zawistny i wredny naród, ale spróbować trzeba, bo zdrowie ważniejsze. Mojej MAMIE URATOWANO ŻYCIE WZYWAJĄC KARETKĘ NA CZAS !!!!Od razu wiedzieliśmy,że opinie piszą ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z medycznymi usługami jakie ma w ofercie firma. Są to ludzie bez skrupułów,chcący zniechęcić innych, obrażeni, bo zapewne nie chciano ich przyjąć do pracy, albo się do niej zwyczajnie nie nadawali.Z głupoty nie zdają sobie sprawy,jak wiele złego mogą wyrządzić odgryzając się, bo są ludzie którzy czytają te fora i na podstawie nich podejmują decyzję. Nikt z tych osłów nie pomyśli o innych tylko o sobie i swojej urażonej dumie. Kompletny brak empatii.Żenada i Wstyd!!! TELEMEDYCYNA POLSKA S.A. JESTEŚCIE POTRZEBNI!!!!!!!

lila

To nie jest ta firma, która oszukuje staruszków! Były takie różne reportaże, ale tamta firma była z Warszawy chyba, a nie z Katowic... A wiesz chociaż, ilu osobom ta firma uratowała życie? Bo o pozytywach jakoś nikt nie chce mówić, co za naród!

gigi

Powyższe bzdury napisał ktoś, kto chyba brał udział w procesie rekrutacji w innej firmie. Raczej oczywistą rzeczą jest, że osoba przygotowana do rozmowy przychodzi ze swoim CV. Każda ogarnięta i rozgarnięta osoba to wie, ale to trzeba trochę pomyśleć, a nie tylko ciągle prezentować postawę roszczeniową.

Rekrutacja

Witam, wprawdzie nie pracowałam w TMP, jednakże miałam okazję brać udział w procesie rekrutacji, który muszę podsumować jako dość nieprofesjonalny. Pomijając fakt, że na pierwszy etap trzeba było przyjść z CV (co najmniej jakby mieli zbiednieć o te 20 kartek) to jeszcze obiecywali kontakt po drugim etapie - który wprawdzie nastąpił ale po miesiącu, pomimo zupełnie innych obietnic! Zawracanie głowy i tyle (nadmieniam, że II etap trwał 4 godziny)

Zainteresowana

Hej, Zwolniło się teraz stanowisko Managera Projektu - co o tym myślicie? Ktoś wie jak to wygląda u nich?

Tajemniczy

I dodam jeszcze, że sprzedaje się coś co ludziom jest naprawdę potrzebne (badania oceniające ryzyko wystąpienia chorób serca). A nie tak jak niektórzy dzwonią i sprzedają książki telefoniczne czy inne..

Tajemniczy

No pewnie, lepiej siedzieć w domu za 0 zł niż przyjść do pracy za 1100 + premia. To jest właśnie myślenie naszego społeczeństwa. Ja w Telemedycynie nauczyłem się rozmawiać z klientem. Nie posiadałem wcześniej żadnej wiedzy na temat sprzedaży przez telefon i Pani Aneta wszystkiego mnie nauczyła. Nie mówię, że zarabia się tam kokosy, ale praca jest przyjemna z bardzo fajnym zespołem. Polecam wszystkim, którzy siedzą w domu za 0zł a chcą coś zarobić a nie tak jak te lenie z komentarzy..

Zostaw merytoryczną opinię o Telemedycyna Polska S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telemedycyna Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telemedycyna Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telemedycyna Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telemedycyna Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Telemedycyna Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telemedycyna Polska S.A.