logo Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o.

X 2015-10-02 21:38
Tylu żeby nie podchodziło pod zwolnienia grupowe
jakiś człek 2015-10-10 13:48
około 30-stu a reszcie umowy wygasły czyli im nie przedłużyli.
galaretka 2015-10-30 23:12
ktos wie czy przysluguja nam odprawy ?
Łukasz 2015-11-02 09:38
Chłopaki pracuje w tej firmie na wyższym stanowisku i wiem już oficjalnie że będzie redukcja jak nie całkowite zamknięcie. Szukajcie pracy bo na zakładzie nie mogę tego jeszcze powiedzieć.
Wrtu 2015-11-03 16:39
Spokojnie Panowie !!!!! balboa Nas wybroni przed zwolnieniami
Gość 2015-11-04 13:42
Tak odprawa Ci przysluguje ale pośmiertna ;) pozdrawiam ;)
ja 2015-11-16 06:35
Panowie czyżby Magda Gesler wpadła do SM ? Aż takie rewolucję przechodzi ta firma ?.
Grzechu 2015-11-22 03:44
Proponują 11 ewentualnie 12 zł/h brutto przez agencje. Po przejściu na firme obiecują podwyżke, z tego co dowiedziałem się od kilku ludzi to można liczyc na jakieś 14 zł brutto po kilku miesiacach.
Grzechu 2015-11-25 13:09
Ta firma przyjmuje albo ludzi do przyuczenia albo przyjezdnych spoza miasta, którzy w swojej wiosce nie mają zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o miejsca pracy. Do tego praca w czterobrygadówce, czyli kalendarz się ciągle przesuwa a przychodząc do pracy w sobotę i niedzielę masz płacone jak za normalny dzień.
heniu 2015-11-25 13:15
Nawet firma była na targach pracy w Bydgoszczy pare dni temu. Niema co sie dziwic ze firma tylko w taki sposób szuka pracowników takze przez posrednika pracy! Niestety niektóży w tej firmie za prace w łikendy nie maja płacone tylko oddaje im się dzień wolny.Jaka płaca tacy pracownicy.
woder 2015-11-25 13:23
Tak prawda wiekrzość z nas jeszcze pracujacych jest przyjezdnych. stawki godzinowe sa niskie ale cuż jakos do przodu byle do emerytóry tylko kto nas zastapi???
Nie matura lecz chęć szczera... 2015-12-01 15:08
"niektóży", "wiekrzość", "cuż", "emerytóry" ...
bryga 2015-12-02 08:18
Musi sie odlezec przez czas jakis, a ochrona to nawet nic nie sprawdza tylko prowizorka.
Meee 2015-12-05 00:40
a co z Wolly`m ?
@ Jarek 2015-12-07 00:40
Prawdy tyle, że przez agencję za 11 góra 12 brutto. Potem podwyżka do 14. Sprawdzone dane.
bywalec 2015-12-27 15:57
Na początku nie masz szans się dostać przez firmę , najpierw agencja pracy (pośrednik) max 10 - 11 zł na godzinę , potem jak przejdziesz to od 13 - 14 zł , zdarzało się że ktoś dostał 15 zł , co do premii jest uzależniona od wymyślonego debilnego systemu premiowania , nawet jeśli byś wiedział ile jest premii to i tak masz poucinane nie wiadomo za co , do systemu trzeba wliczyć system 5S , reklamacje , chorobowe , sprzedaż zewnętrzna i wewnętrzna - system bzdura według mnie bo i tak nie wiesz czy sprzedaż była czy nie , inne dodatki są też np : godziny szkodliwe ( przerabiasz 180 godz w miesiącu i dostajesz tak zwane szkodliwe 7,87 brutto totalna bzdura ) nie wiem jak tam jest dzisiaj - pewnie się pozmieniało już coś ale widząc pozostałe komentarze to wątpię w to .. pozdrawiam
hahah 2016-01-15 12:11
Pracowalam w tej firmie. Na szczesie krotko. Bogacto opinii o tej firmie swiadczy o jakosci pracy.
Bryga 2016-02-12 14:35
Robota jest dobra, ja z nadgodzinami jako bryga miałem ostatnio 14 600 do rasi. Szukamy tera frezerow i slusarzy.
bux 2016-02-16 18:26
mam 4 lata doświadczenia jako frezer, chcialbym sie tam dostacc, na jaka stawke moge liczyc?
żona pracownika 2016-02-16 19:44
Do skraw-mechu się nie dostaniesz chyba, że jesteś Ukraińcem bo Polaków tam nie lubią. Ta firma jest w rozsypce.Ledwo zipią. Zwolnili już wielu ludzi i nadal będą zwalniać. Nie polecam. Każda alternatywa teraz jest lepsza. Szacunku zero. W tej firmie jesteś tylko silą roboczą a nie człowiekiem.
Xxcc 2016-02-19 00:13
Prezes Pesy powinien się zainteresować jak są robione wózki w tej firmie jak wszędzie piszą że pękają ramy podejrzewam że pracownicy nie są winni tyko ci co nadzorują te wyroby
Mały 2016-02-22 01:31
Na 13 zł. Pół roku przez Agencję. Później ewentualna podwyżka w ramach przejścia na SN :) Czyli 15 zł.
orłen 2016-03-02 22:21
ciekawy jestem czy robi jeszcze ten gorący z nazwiska brygadzista z nakła/n wąchacz tabaki
Xxcc 2016-03-07 17:13
Żenada sciemnianie na całego nie roboty .Ukraińców przyjęli dla picu .Duże maszyny nie mają co robić gdzie marketing!!!! Wszyscy mają zlewke łącznie z białymi kaskami .Gdzie tu zysk firmy po tej robocie na pewno mają tyły w sprzedaży przecież to widać .Maszyny chodzą na pół gwizdki żeby starczyło do końca zmiany. Totalne bagno!! Władza Pesy tego nie widzi tak rozbudowana firma w nowoczesny sprzęt to skarb a oni to rujnuje, roboty spawalnicze za grube pieniądze przybierają coraz grubszego kurzu !!!!!
@cewik 2016-03-19 16:07
Pracownik ds. technicznego przygotowania produkcji, czyli gość po studiach technicznych, tak? Te 12-15 na godzinę to netto oczywiście?
Klono 2016-03-31 21:37
A elektryk przy utrzymaniu ruchu ile u was może zarobić? Mam zawodowe plus SEPY i 5 lat doświadczenia za sobą.
pracownik gorszego sortu 2016-04-18 21:30
może masz i rację, że Ukraińcy dobrze pracują, tylko dlaczego są lepiej traktowani od nas Polaków? Bo chodzi o pieniądze. Nam już nic nie można zabrać (goła stawka)a KRISMAR podzieli się z kim trzeba.
Prawilny 2016-07-08 14:32
Czy jeszcze jacyś Polacy w tej firmie pracują?
Miki 2016-07-17 01:55
Najgorszy zakład w jakim pracowałam. Dzisiaj jesteś, jutro cię nie ma. Zero szacunku do człowieka. ISO? IRIS? Jeden wielki bałagan. Firma bez przyszłości, bez planu rozwoju, park maszynowy imponujący, ale absolutnie niewykorzystany. Jak pesa da, to masz prace, jak pesa :nie da" to pa pa z dnia na dzień.
Grześ 2016-08-07 17:00
No chyba jest skoro firma woli ukraińców niż Polaków.
CBY 2016-09-19 23:21
Zakład pada związki hu... Robią tylko kase biorą za czymanie gęby brak solitarność wśród pracowików lubią pracować bez premi itp teraz wystarczy czekać aż ogłoszaą upadłoś lub zwolnią pozdrawiam pracowników
CBY 2016-09-19 23:21
Alam 2016-09-19 23:23
Czy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o. ma oferty z tego roku?
ktoś 2016-12-13 12:06
uwaga firma nie płaci swoich zobowiązań
Tez ktos 2017-01-09 20:43
Ruszcie swoje tylki do roboty to zacznie placic. NIEROBY JEDNE!!!
Ktos tam 2017-01-09 22:14
Firma zaprzestala placic na czas wynagrodzen,Od 3 m-cy miesiac po miesiacu nie wiadomo kiedy wynagrodzenie wplynie, moze czas powiadomic Panstwowa Inspekcje Pracy jak bedzie tak dalej
Pracownik 2017-01-10 14:41
Trzeba powiadomic inspekcję czas żeby dobra la się do nich tak dalej nie moze być g....e nie płacą
pracownik 2017-01-10 17:50
Nie płacą wyplat na czas w ratach. A całe zlo leży u góry w paniach
Tez ktos 2017-01-10 22:40
"Nie płacą wypłat na czas w ratach :D" Dlugo ukladales to zdanie?? Az zalatuje inteligencją. :) Dobrze ze chociaz placa w ratach za prace... jak bys mial miec placone za mądre zdania to na franki byś nie zarobił... :)
Pracownik 2017-01-10 22:46
Żeby pracować to trzeba miec co robić a nie maszyny robią puste przebiegi .trzeba mieć też kasę na materiał żeby coś zrobić niech szanowna góra ruszy też swoje 4 litery i zacznie dzalac a nie tylko ukranicow zatrudniać
Tez ktos 2017-01-10 23:03
A co maja ukraince do tego ze jestes leniwy... ??przestan plakac, skoncz robic puste przebiegi wokół hali i weź sie za robote ... amen
Pracownik 2017-01-11 01:41
Jaką płacą tak się robi amen
Tez ktos 2017-01-11 10:12
Czyli miałam racje :D Jestes malym śmierdzącym leniem ... tzw. "Nierób" :) zapisz tu swoje nazwisko to napewno problem z terminowoscia wypłat sie dla Ciebie rozwiąże. Zasiłki dla bezrobotnych wyplacaja w terminie :)...
Pracownik 2017-01-11 14:13
Podejrzewam że jesteś z tych nierobów z góry dzięki produkcji na dole wy macie wypłaty także trochę szacunku my pracujemy chcemy mieć za płacone frajerzy
Też ktoś 2017-01-11 21:31
Byś się zdziwił skąd jestem :) jak szanujesz swoją pracę tak was pracowników szanują ... a twoje teksty "frajerzy" pozostaw w swoim patologicznym środowisku i zabierz się za robotę
anonim 2017-01-12 12:43
Prawda jest taka , ze ztego zakladu musi zniknac <<komuna>>. Uklady, znajomosci...moze nie az w tak wielkim stopniu ale sa. Pracujacy na gorze licza na to ze ci na dole beda paracowac i cieszyc sie tym ze jest praca. Ci na dole... hm wiekszosc stara sie jak najlepiej udawac ze "tyle" robia... Ci rzetelni to mozna powiedziec garstka. Moze przyciagneli by na swoja strone sporo tych leniuchow ale ... ale po co szybko robic i duzo robic??? Pozniej nie bedzie co robic a Ci z gory nie potrafia zalatwic tej pracy. Firma ma taki potencjal ,wstyd!!! Potrzebna jest niezla rewolucja. trzeba wyeliminowac tych ktorzy wpedzaja firme w dlugi. tych z dolu i gory. Trzeba zaczac dzialac. inaczaej juz nic z tego nie bedzie.
ja 2017-01-24 20:29
Skończcie to bezsensowne gadanie.... Co to da, że góra załatwi robotę skoro dół tego dobrze i w terminie nie zrealizuje ( i nie zawsze z winy produkcji) Jeśli dół nie wykona swoich obowiązków dobrze, to góra nigdy nie przyciągnie dochodowej roboty. Mimo wszystko obie strony muszą ze sobą współgrać, a nie tylko wytykać sobie błędy, bo tak można w nieskończoność. Pewnych rzeczy się nie zmieni ...... niestety. Weźmy się wszyscy do pracy.
Rrrr 2017-02-23 22:25
Od kilku miesięcy firma płaci wynagrodzenia w ratach
Betka 2017-03-09 15:56
a płacą dostawcą czy też na raty ???
lolo 2017-04-07 21:57
fakt jest taki nie jest ciekawie Nowy Prezes Zapewnia ze bedzie lepiej
Zostaw swoją opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o.