Opinie o Zicom Next Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zicom Next Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zicom Next Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zicom Next Sp. z o.o. w Tarnów

Czy w Zicom Next Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@jarosławd

Czyli w zasadzie z jakimi problemami najczęściej spotykają się sami pracownicy? Dalej nie odpowiedziano Pani powyżej. Ciekawi mnie też natura tego zgłoszonego, że po dwóch dniach udało się go rozwiązać. Jest cos na co warto uważać, żeby nic takiego się nie przytrafiało?

Z własnego doświadczenia jest to stwierdzenie? Jeśli tak to w zasadzie w czym był problem tak w sumie w Twoim przypadku? Jakie najczęstsze się zdarzają i czy ewentualnie współpracownicy dopomogą?

jarosławd Nowy wpis

Reakcja jest bardzo skuteczna sam miałem przyjemność zgłosić ową i mój problem rozwiązany został w niecałe 2 dni.

@jarosławd

Czy w Zicom Next Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

SzymonL Nowy wpis

Podwykonawcy Orange, po zamontowaniu światłowodu dali kilka umów (zgoda na wejście na teren, wykonanie zgodnie z projektem - goście pierwszy raz u mnie, ale już mieli projekt!)). Umowę zawierałem z Orange a nie z nimi, więc nie zgodziłem się na żadne podpisy oprócz potwierdzenia że światłowód został położony tak jak chciałem. Jak powiedziałem że dzwonię do Orange żeby to wyjaśnić, to łaskawcy dali mi czas aż wypalą papierosa i pojechali zabierając ONT. To było w marcu 2023, do dzisiaj Orange nie potrafi ogarnąć tematu.

Iza

To może cos się z łączem już poprawiło, jeśli u Pani w J. Górze sygnał dobrze odbiera? Jak tu płatne są teraz delegacje? Dobrze mi pokazuje, że siedziba jest w Tarnowie? Zastanawiam się ile narzeczony by teraz zarobił. Ma już doświadczenie

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
asdf

Orientujecie się, czy aktualnie jest jakaś rekrutacja? Poszukuję pracy w branży telekomunikacyjnej i z miłą chęcią bym się tutaj przyjął :P Na stronie firmy znalazłem jedynie informacje, że pracodawca oferuje ciekawe możliwości rozwoju, dobrą atmosferę pracy i stabilność zatrudnienia - faktycznie tak jest? Organizowane są różne szkolenia podnoszące kompetencje? Można liczyć na umowę o pracę? :)

Zq
@asdf

Na początek to dostaniesz zlecenie lub zaoferują Ci b2b, atmosfera zależy z kim będziesz mieć styczność na co dzień, o szkoleniach zapomnij tutaj coś takiego nie istnieje, na plus stabilność zawsze dostaniesz na czas minimalne wynagrodzenie

@Zq

Minimalne? A jeżeli ktoś ma wyższą podstawę, to co wtedy? Tak podkreślasz, tę najniższą, że lepiej się upewnić. na których stanowiskach będzie ona raczej wyższa?

Agacia

które to było z tego 20 września? Niby na tym portalu widzę oferty ale sprzed lat. co mnie ominęło? Na głównej stronie tez niczego nie widzę. Ostatnia oferta jaką widzę jest dla .NET deva i z tego co widzę wtedy nie trzeba było komercyjnego doświadczenia, czy dalej tak jest? Co sprawdzają na części technicznej w takiej sytuacji?

Klient

Nie polecam na umowie jest 200 mb/s w praktyce na speed tescie jest 50 mb/s co tydzien jakas awaria nie dziala interenet czasami nawet pol dnia

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Zicom Next Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 20 września na Pracuj.pl.

KLIENT

Nie polecam w umowie jest inna predkosc w zeczywiwtosci jest 3 razy mniejsza mam 200 mb/s nie da sie nic zrobic bo siec jest niestabilna i aplikacje ktore przy 60 mb/s dzialaly bardzo dobrze tak przy 200 mb/s jest owiele gorzej

Klient

Ten internet jest mega wolny. Odradzam! Jak się włącza test prędkości to na teście wszystko pięknie w umowie 300 i na teście ponad 300 a realne pobieranie 1-2. Porażka! To już radiówka jest szybsza. Nie przedłużam umowy no chyba że dadzą tyle co deklarują

Witold

Na stronie firmy jakieś nieaktualne ogłoszenia, a ja szukam pracy, jako programista.net. Ile wynosi okres próbny - jeśli jakiś jest - i wynagrodzenie?

Jarosław

Po 5 latach w końcu na mojej ulicy powiesili światłowód na słupach telefonicznych, ale co z tego tradycyjnie jak to w zicomie podłączają tylko swoim znajomym a resztę olewają tzn. można do nich dzwonić pisać @, być osobiscie w ich salonie sprzedaży i tak nie podłączą internetu nie ma takiej możliwości.

Aksolo

nie polecam, jest niby internet 150 mbps a jest tak naprawde od 40-70 mbps, 80 mbps bylo tylko na poczatku

Pan G

Witam jak wam działa internet Zicom w Tuchowie a dokładnie w Karwodrzy

Helena
@Pan G

jak masz jakieś zastrzeżenia to może lepiej zadzwonić na infolinię ? o ile tutaj jest, ewentualnie do biura i zgłosić że internet nie działa tak jak powinien, bo domyślam się że o to chodzi

P

Firmą zarządzają trzy osoby, z czego każda posiada własny podmiot gospodarczy i tak, mąż wystawia fakturę żonie, żona mężowi, kolega drugiemu koledze oraz żonie kolegi i vice versa. Trudno dostać urlop w tej firmie, wnioski o urlop prezes po prostu targa. W przypadku gdy weźmie się L4, Agnieszka Z-Z. dzwoni na telefon prywatny, ma pretensje, że jest się na L4 i wzywa na dywanik do sali konferencyjnej po powrocie do pracy. W firmie nie dostaje się telefonu służbowego, rozmowy trzeba wykonywać na własny koszt z prywatnego telefonu. Problem jest także z zaopatrzeniem, brak cukru, mleka, trzeba na własny koszt kupować i robić za swoje pieniądze napoje szefostwu. W przypadku gdy przypadkowo odłoży się łyżeczkę na stół, a nie na spodek Agnieszka Z-Z wzywa do sali konferencyjnej i opowiada jak to jej matka była kelnerką piętnaście lat i wie, że trzeba odkładać łyżeczkę na spodek i, że zawsze odkładała łyżeczkę do kawy/herbaty na spodek. W firmie panuje spory chaos, brak jasnego rozdzielenia obowiązków, prezesi mają sprzeczne żądania i nie wiadomo w sumie czyje polecenia są wiążące. Atmosfera w firmie nieprzyjemna. Gdy jesteś otwarty i entuzjastyczny, to przychodzi Agnieszka Z-Z i robi wykład, że jest się zbyt otwartym i trzeba to zmienić. Jak się dostosowujesz, to potem i tak analogicznie znowu są pretensję. Firma jest bardzo, bardzo dziwna, jak taki „cyrk na kółkach”. Absolutnie odradzam zatrudnianie się tam. W przypadku łamania praw pracownika, (usunięte przez administratora) warto zgłosić to w państwowej inspekcji pracy, policji, sądzie.

Agnieszka
@P

Droga Pani, nęka Pani nas już kolejny raz, tym razem sprawę oddamy już do prawników. Wszystko co Pani, napisała jest kłamstwem. Nawet o cudzej mamie, która kelnerką nie była nigdy w życiu. Była Pani tą stażystką, z którą rozwiązany został staż po miesiącu z powodu nachalnego zachowania w stosunku do Panów, i skonfliktowania się chyba ze wszystkimi na terenie firmy. A.

Witold
@Agnieszka

Jak to kolejny raz, nie widać tu innych wpisów z opiniami na temat warunków pracy. Czego żałuję, bo rozglądam się za pracą i szukam firmy z przyzwoitą opinią. Nic co było wcześniej napisane, nie jest prawdą? Szukają w ogóle Państwo obecnie kogoś? Mam na myśli zatrudnienie, nie staż.

Klient

Jako klient chcialem przyłącz światłowodu od Taurona gdzie zicom jest podwykonawca i dociąga kabel od skrzynki do domu i podpina urządzenie. W tauronie wszystko dogadanie termin uzgodniony, przyjeżdżają pracownicy zicom i na dzień dobry Pan do mnie z ryjem drze się na osiedlu że co ja chcę jaki kabel po co mi to jak tu już jest inny internet, Pan bez kultury, bezczelny wsiadł w samochód i odjechał.Dopiero po moim telefonie do Taurona i przedstawieniu sytuacji jaka miała miejsce ustalono mi inny termin montażu, czekam, mam nadzieję że nie przyjedzie ten sam gruby, siwy wysoki wrzeszczalski Pan Proponuję żeby ZICOM zmienił niektórych pracowników

Lukasz

Witam Mieszkam na wsi , teraz nie dawno zamontowali swiadłowód ale jeszcze nie uruchiomiony jak wygląda transfer w przypadku łącza 100Mbs czy niski ping, czy transfer jest na poziomie gwarantowanym, teraz posiadam tmobile internet domowy bez limitów 60Mbs ping 20-30 prędkość jest cały czas taka sama od ponad 2 lat cena 65zł czy opłaca się zmieniać na swiadłowód zicom itp

Totalna porażka! Nie miałem możliwości przeniesienia internetu do innego mieszkania, więc postanowiłem zerwać umowę. Kosztowało to mniej więcej tyle co opłacanie abonamentu przez następne 2 lata. Postanowiłem jednak to zrobić, aby nie mieć z tą firmą więcej do czynienia. W "salonie" powiedzieli mi, że faktura z karą umowną zostanie wysłana do mnie na maila. Nie doszło do tego, więc po miesiącu musiałem się doprosić o jej - rzekomo ponowne - wysłanie. 2 miesiące po zapłaceniu w moim mniemaniu wszystkich faktur, dostaję maila z Zicom o windykacji... Dzwonię na infolinię, żeby dowiedzieć się o co chodzi i dostaję informację, że mam jeszcze jakieś niezapłacone faktury. Nigdy nie zostałem o nich poinformowany - ani w salonie, ani mailowo, dopiero przy ostatnim telefonie do działu windykacji.. Pani na infolinii argumentuje to mówiąc, że "na gmaila nie dochodzą maile i że problem nie leży po ich stronie". Podsumowując, po mimo moich chęci zapłacenia wszystkich należności w momencie zerwania umowy, męczę się z Zicomem już od 4 miesięcy. Mam nadzieję, że te moje wypociny uchronią kogoś przed zawarciem umowy.

Tygrys

Nie polecam , gdy prosili o pozwolenie na puszczenie kabla przez działkę obiecali tani internet , podłącz itp za darmo a dziś Podłącz i aktywacja ponad 200 zł a.internet 70 to 2x więcej niż mamy i tłumacza sie że podłącz trzeba zapłacić bo nie wiedzą jakie tam kable są jak sami podłączali Nie chce o nich więcej słyszeć i niech zabierają te kable z mojego podwórka

Agnieszka
@Tygrys

Może trzeba było cisnąć na umowę, żebyś miał napisane, jakie profity w postaci jakiej konkretnie ceny internetu będziesz miał za puszczenie kabla po Twojej ziemi.

Mateo

Ignorujecie Klientów, zrobię testy internetu z kabla, jak i bez będzie mniej niż giga-widzimy się w sądzie +moja umowa

zdzicho
@Mateo

posiadam podobną sytuację ,po przejściu z 150 na 300 ,internet to moja wielka porażka. Bardzo żałuje ale już na pewno umowy z nimi nie przedłużę .Mimo ze kilkakrotnie rozmawiałem z dz.technicznym nic to nie dało tylko propozycja przysłania technika ale jak o stwierdzi ze jest to moja wina to będę musiał płacić 0k.80 zł ,za co! Wykonałem testy na różnych portalach -speedach internetu i niestety nie mogę uzyzskać większch prędkosci niz 60-88 Mb/s .W portalu urzędowym napisane mam wyraznie ze umnowe mam zawarta na 150Mb/s i kiedy to opisuję konsultantom tech z Tarnow3a oni twierdza ze to nie ma żadnego znaczenia, Pytam sie wobec czego i na jakiej zasadzie zakładaja mi ograniczenia tego nie potrafia wytlumnaczyć skąd sie bierze rozbieznoąć ja im tłumacze ze to oni podali bo skad potal gov moze o tym wiedziec ,i tak w kołko....mam juz tego dfość , czekam tylko jak najszybciej by mineła umowa i dowiedzernia.Zaznaczam ze na sopedach przez piersze 2 tygodnie miałem szybkość zgodna z umowa 300 i 60 wysyłanie.

sd
@zdzicho

speedtest.pl jak i inne tego typu portale to zabawki, obecnie rjedynym słusznym jest test rekomendowany przez UKE i na jego podstawie mozecie miec jakieś wonty a inaczej to saju nara

Zostaw merytoryczną opinię o Zicom Next Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zicom Next Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zicom Next Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zicom Next Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zicom Next Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zicom Next Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zicom Next Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 6
    33-100 Tarnów