Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Irving

Pracowałeś w firmie Irving i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
krzysztof - 2013-12-17 11:59:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
eeeeeee...jak to tragedia???weż rozwiń swoja wypowiedź,bo moze nie jest tak żle,ale rozumiem,ze nie polecasz w Irving pracy..
zdjecie uzytkownika
eeeeeeee - 2013-10-30 14:10:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tragedia!!!!! nie szanuja pracowników nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-20 13:00:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dlaczego "najwieksze dno, zero to o nich i tak wysoka nota"? Jakieś przykłady, historie, opowieści? Trochę minęło od ostatniej opinii o pracy w Irving, pracuje ktoś aktualnie i napisze jak jest teraz? Jak z atmosferą w pracy? Mili ludzie? Jak kontakty z szefem, pójdzie czasem pracownikowi na rękę i zrozumie człowieka?
zdjecie uzytkownika
polak - 2013-01-11 13:56:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najwieksze dno, zero to o nich i tak wysoka nota. przez chwile mialem okazje, porazka jakich malo i rzenujaca pani [usunięte przez moderatora] bez rzadnych kompetencji menedżerskich...
PS pani [usunięte przez moderatora] dziekuje za wypowiedzenie wreczone mi dzien po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, naprawde zrobila mi pani wtedy najwieksza przysługe:)
zdjecie uzytkownika
czaj - 2012-08-23 10:03:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WITAM WSZYSTKICH POTWIERDZAM OPINIE WYŻEJ. PRACOWAŁEM TU ,ZMIENNOŚC KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ JEST MASAKRYCZNA CIEKAWE CZY WŁAŚCICEL WIE CO TU SIE DZIEJE NIESTETY NIE A SZKODA BO POLECIAŁOBY JESZCZE PARE GŁÓW KTÓRE POWINNY POLECIEĆ JUŻ DAWNO NIE POLECAM
zdjecie uzytkownika
porażka - 2012-06-18 11:25:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w tej firmie to największa porażka w całym moim życiu. Nikomu nie polecam i trzymajcie się z daleka. Wszystko co wyżej napisane to 100% prawda. Piszę to żeby nikt kto chociaż trochę się ceni nie popełnił takiego błędu jak ja i nie podjął tam pracy. Nie dajcie się zwieść pięknym słowom na rozmowie i obietnicom to wszystko jedna wielka ściema tak samo jak ta firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
ESENSJA KUPY - 2012-01-04 20:23:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
POPIERAM CIE KOLEGO BO TEŻ MIAŁEM NIESTETY PRZYJEMNOŚĆ TU PRACOWAĆ JEDEN WIELKI SZOK CO TU SIĘ DZIEJE ALE WINA JEST TU PO STRONIE PRZEŁOŻONYCH ( KIEROWNIKÓW PH) NIEKOMPETENTNI LUDZIE BEZ DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU CHAOS W FIRMIE STRASZNY I DZIĘKI TAKI LUDZIOM FIRMA UPADNIE. GDZIE MA OCZY WŁAŚCICIEL??????? NO I OCZYWIŚCIE SPRAWA SAMOCHODÓW FIRMOWYCH - JEŹDZISZ ZA WŁASNY KESH A ODDAJĄ JAK CHCĄ NIGDY FIRMA NIE ODZYSKA RENOMY ( JEŻELI W OGÓLE TAKA MIAŁA) JEŻELI NIE ZAINWESTUJE W LUDZI I ZATRUDNI KIEROWNIKÓW Z DOŚWIADCZENIEM A NIE [usunięte przez moderatora]..........
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irving

Twoj email:
Wiadomość: