Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Dzień dobry, Proces rekrutacji do firmy SKAT zazwyczaj składa się z 1. wstępnej rozmowy telefonicznej, 2. rozmowy w biurze (bądź online) z przedstawicielem działu HR i 3. rozmowy z osobą merytoryczną, kierownikiem działu, do którego prowadzono rekrutację. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zakładka kariera https://skat.com.pl/kariera

Czy firma jest w stanie wyłożyć przyszłemu kierowcy na prawo jazdy ? Wtedy z kierowcą podpisuje lojalnościowke?

Iza
@Kiero

czyli rozumiem że nikt tutaj nie ma umowy o pracę? nie każdy chce pracować na własnej działalności dlatego pytam...

Lukas

Z Podkarpacia gdzie bym musiał dojeżdżać do pracy?

Kiero
@Lukas

Zapewne do Rzepina lub jak sie dogadasz z dyspo

A ja mam pytanie - czy jest szansa dostania pracy jako spedytor/logistyk po technikum, bez studiów? Czy warto ubiegać się o staż w tej firmie w takim wypadku czy studia jednak są konieczne?

@Ewa

Pani Ewo, dziękujemy za zapytanie. Oczywiście zatrudniamy osoby, które nie posiadają ukończonych studiów, ale wymogiem jest wtedy doświadczenie w obsłudze klienta. Zachęcamy do odwiedzin strony https://skat.com.pl/kariera/ i wysłania swojego CV.

Lidka Nowy wpis

Dzień dobry Aktualnie szukam pracy, czy w firmie są przyjęcia na wysokie stanowiska? bardzo proszę o rzeczową odpowiedz

ciekawy Nowy wpis
@Lidka

ale co się stało się?

Michał A. Nowy wpis

Dzień dobry chciałbym aplikować do Państwa do pracy jako spedytor, jakie warunki musiałbym spełnić dziękuję za odpowiedz

ciekawy Nowy wpis
@Michał A.

ale co się stało się?

Judyta

Szukam tu informacji dla taty o posadzie specjalista ds. technicznych z możliwością przyuczenia, ponieważ właśnie prowadza rekrutację w internecie. I ciekawi nas, jak wygląda to wdrożenie stanowiskowe, które jest wymienione w ofercie pracy? Chodzi mi o takie info jak czas trwania, jakie są wtedy szkolenia, czy jest to nauka teoretyczna czy też praktyczna.

Mira

Wszyscy tu pytają o widełki płacowe dla kierowców, a ja z kolei chciałabym wiedzieć ile płacą asystentce działu spedycji promowej. Angielski wymagany jest na poziomie komunikatywny, ze względu na branżę. A czy mimo to firma oferuje naukę języków dla swoich ludzi? Firma zapewnia o braku dress code'u, ale zupełnie dowolnie można się ubierać? Bo jak dla mnie praca biurowa wiąże się z pewnym ubiorem, ale mogę się mylić :)

@ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie są widełki wynagrodzeń na młodszych specjalistów? 6brutto minimum jest osiągalne?

Czy znajdzie się u Państwa praca dla niedoświadczonego kierowcy na kat, C, C+E z okolic Pleszew?

@Marcin

Nie wiem, czy pytanie aktualne, ale na stronie firmy wisi oferta dla kierowcy międzynarodowego C+E z możliwością przeszkolenia. To może i brak doświadczenia da się nadrobić. Przy okazji pytanie - czy takie przeszkolenie (okres próbny?) długo tu trwa? Ktoś pomoże?

Daniel

System Polski 2/2 2 tygodnie jazdy 2 dni wolnego przenajmniej jak sie pytałem chyba w listopadzie.

@Daniel

A jak się jest te 2 tygodnie w trasie to w weekendy też się jeździ czy trzeba gdzieś stać i pauzować? 2 dni wolnego to trochę mało, nie można dogadać się na chociaż 5 dni? Bo rozumiem, że zjeżdża się na weekend? Na jeszcze inny system też można się dogadać, przykładowo 3 tygodnie w trasie, 1 w domu?

DD

za 3 tygodnie w trasie dostaniesz dodatkowy dzien wolny nie ma szans dogadac sie sie na 3 tygodnie i 1 tydzien wolny w domu

@DD

Te systemy różnią się pod względem stawki czy jest to wyłącznie kwestia własnie tych dni wolnych? 3 tygodnie w trasie za jeden dzień wolny to trochę mało się wydaje, ale ja jeszcze doświadczenia nie mam, więc może słabo znam realia. I ten dzień można dowolnie sobie wykorzystać? I jak z czasem pracy - zdarza się, że jest przekraczany?

Szukając ofert pracy, napotkałem się na tą - na stanowisko kierowcy międzynarodowego C+E (z możliwością przeszkolenia). Nie pracowałem jeszcze nigdy na tym stanowisku i chętnie bym się zatrudnił. Czytam, że czeka mnie ok. 4 tygodniowe szkolenie w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą. Za ten poświęcony czas otrzymuje się oczywiście wynagrodzenie. W jakiej wysokości? Firma oferuje atrakcyjny system motywacyjny dający możliwość uzyskania dodatkowych profitów. Za co w taki razie można je otrzymać? ;)

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 605 500 200.

Witam, jak wygląda sprawa z wekslem inblabco? Są w umowie jakieś zapisy użycia jego? Czy pracodawca wykorzystuje weksel bezpodstawnie? Czy to prawda że weksel ma zabezpieczyć np jazdę pod wpływem czy przewóz nielegalnych imigrantów?

@Marek

Podobnie jak spora część innych firm transportowych, stosujemy zabezpieczenie wekslowe. Natomiast w SKAT wykorzystujemy je jedynie w ostateczności. Na przykład gdy dochodzi do szkody z winy umyślnej lub rażącego niedbalstwa kierowcy i w efekcie nie możemy liczyć na wypłatę odszkodowania od zakładu ubezpieczeń. Na szczęście takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Po zakończeniu umowy weksel jest zwracany kierowcy.

spedify

podobno 2 ważne osoby zostały zwolnione z samej góry, czy ktoś coś słyszał czy przez to firma nie upada?

@spedify

Chcielibyśmy potwierdzić, że w naszej firmie miały miejsce zmiany kadrowe dotyczące części zarządu Spółki. W naszym przypadku proces ten w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zdolności organizacyjne, a tym bardziej na kondycję finansową spółki. Nie zmienia się również w żaden sposób struktura właścicielska Spółki. Pozostajemy skoncentrowani na realizacji ustalonych wcześniej celów. Nasza organizacja pozostaje stabilna, zarówno w obszarze kadry pracowniczej jak i kondycji finansowej. Cieszymy się na współpracę z naszymi pracownikami, klientami i partnerami w tym nowym rozdziale z życia naszej firmy.

Aneczka
@Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

A co było powodem tych zmian? Czy w takim przypadku awansowały osoby z wewnątrz? Ta zmiana nie ma żadnego wpływu na codziennie wykonywanie obowiązków przez ludzi?

Cześć, jest tu ktoś kto interesował się może tą ofertą na Rzepin dla osoby do przyuczenia? Mam na myśli specjalistę ds. transportu. Teraz na stronie widnieje taka oferta i ma ona właśnie tego typu przypis. Czy ktoś już skorzystał z tej oferty i podzieliby się opinią? Jak te szkolenia wyglądają, ile trwają i kto je przeprowadza?

hardtrucker

Czy zatrudniacie na terenie Uk bez doświadczenia?

@hardtrucker

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji, zapraszam do kontaktu z działem HR pod numerem telefonu 58 524 57 00.

Osowianka

Dzien dobry mam pytanie do pracodawcy, mam spore doswiadczenie zawodowe. Kilkanascie lat prowadzilam firmę z innej branzy i potrzebuję zmiany. Chcialabym wykorzystac swoje doswiadczenie bardzo wszechstronne gdyz prowadząc firmę jestes wszystkim od ksiegowej, logistyka po dyr.finansów. Czuję ze potrzebuję zmiany a Panstwa firmę codziennie mijam jadąc do pracy. Z kim sie skontaktowac aby porozmawiać o konkretach?

@Osowianka

Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę kariery https://skat.com.pl/kariera Jeżeli nie znalazła Pani odpowiadającej Pani doświadczeniu oferty, prosimy o wysłanie CV na tzw. aplikację ogólną. Jeżeli ma Pani na myśli naszą lokalizację w Gdańsku, gdzie mieści się Centrala firmy, ofert jest sporo, zupełnie możliwe, że uda się którąś dopasować do Pani dotychczasowego doświadczenia. Natomiast w pierwszej kolejności należy wysłać swoje CV, zaaplikować, tak abyśmy mogli przeanalizować Pani dotychczasową karierę.

Inez
@Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Czy jeśli ktoś w ciemno wyśle cv to sami Państwo robicie dopasowanie na dany etat? Długo się czeka na odpowiedź z Państwa strony?

@Inez

Dzień dobry, jeżeli aktualnie na naszej stronie kariery żadna z ofert nie odpowiada Pani dotychczasowemu doświadczeniu i kwalifikacjom, zapraszamy do aplikowania poprzez tzw. aplikację ogólną. Czas oczekiwania na odpowiedź jest w tym przypadku zależny od momentu, w którym otworzymy rekrutację na stanowisko, które odpowiada dotychczasowemu doświadczeniu i kwalifikacjom kandydata.

Jaki dress code obowiązuje w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Waldek

Dzień dobry podobno transport w firmie skat będzie istniał do końca roku. Nie wiem czy to prawda. Ale dowiedziałem się od osoby która jest przy szefostwie. Hmmm chcieliśmy z kolegą przyjść do pracy. Nie wiecie czy to prawda czy plotka. Bo nie wiemy co robić.

@Waldek

Stanowczo zaprzeczamy informacji o likwidacji transportu w firmie SKAT. Nie ma żadnych planów ani zamiarów likwidacji tego obszaru naszej działalności. Jest wręcz przeciwnie. Inwestujemy w tabor, systemy informatyczne oraz wdrażamy nowe systemy wynagradzania naszych kierowców. Nazwa firmy "SKAT Transport" zobowiązuje. Osoby zainteresowane pracą jako kierowca międzynarodowy C+E prosimy o kontakt pod numerem 605-500-200.

Mary
@Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

No a co jak ktoś jest zainteresowany pracą właśnie przy tych systemach informatycznych? Czy może ktoś napisać, czy w tym dziale jest szansa pracy zdalnej? Albo hybrydowej? Choćby po okresie wdrożenia/

Loki

Witam właśnie robię prawo jazdy c+e i chciałbym zatrudnić się w Skat Transport.Mam 42 lata.Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda rekrutacja na kierowcę? Jakie stawiają wymagania? Jeśli chodzi o umowę to dla mnie nie ma problemu pracować na własnej działalności.Z góry dziękuję za każdą odpowiedź

Miedziu
@Loki

Głównym wymaganiem jest, znalezienie doświadczonego kierowcy, który jest z twoich okolic i zgodzi się, przeszkolić świeżego kierowcę, niestety jest w tej firmie coraz mniej Polaków, konkurencja proponuje dużo lepsze warunki.

Sylwia
@Miedziu

Tym kierowcom, który będzie szkolił nie może być ktoś kto nie jest Polakiem? Pewnie chodzi o barierę językową, ale gdyby umieli się porozumieć? Czyli tak naprawdę bez doświadczenia nie ma co składać papierów do tej firmy?

Mia
@Miedziu

A jak ktoś jest z dalszej miejscowości to oddają wtedy za transport i oferują nocleg czy takie coś w ogóle nie ma szans? Za szkolenie nowych kierowców jest dodatkowa kasa?

@Mia

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 605-500-200 w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące pracy kierowców C+E oraz systemu wdrażania do pracy do zawodu kierowcy dla osób bez doświadczenia.

Wojtek

Chodzą wersję że firma skat od nowego roku likwiduje transport. Nie wiadomo czy to prawda. Ale nie mniej słyszalem to od osoby która jest blisko szefostwa. Szkoda bo chciałem się zatrudnić.

Franek
@Wojtek

Nie wszystkiemu, co się zasłyszy należałoby od razu dawać wiarę. Ciekaw jestem, czy pracownicy coś o tym wiedzą i dadzą tu znać, czy jest coś na rzeczy w tych słowach?

Tom tom

Jakie sa realne zarobki kierowcy w systemie 2/1 lub 3/1?

GNOM

Dzień dobry. Mam 4 lata doświadczenia w Europie jako kierowca. Czy można dostać pracę bez znajomości języka polskiego?

Halina
@GNOM

Widziałam na stronie że szukają spedytora. Moje pytanie do obecnych pracowników brzmi: czy można pracować zdalnie lub hybrydowo na tym stanowisku? Pisali też o nieformalnej atmosferze - jak to tak na prawdę jest? Ekipa jest zgrana?

klaudix

Dzień dobry czy można się starać o pracę na kierowcę c+e na normalną umowę o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.