Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Yyy

Ostrów wegetuje kasy brak a jak tam metchem?

@Yyy

w metchemie miesiac nie ma pradu kasy tez za sierpien brak za lipiec jeszcze 8 procent i nadal nikt nic nie wie

Mam taka nadzieje

@Inna

Nadal nie ma prądu w metchem kalisz nie wiadomo co dalej chcialabym bardzo żeby firma dzwignela się życzę firmie wszystkiego dobrego

@Inna

Przewidziana likwidacja firmy, Brak środków finansowych na dalszą działalność !Odpowiedzialność za zaistniałą sytuację poniosą pracownicy firmy nie świadomi swojej nie wiedzy opartej wobec swoich przełożonych.

adam
@anonymous

" sytuację poniosą pracownicy firmy nie świadomi swojej nie wiedzy opartej wobec swoich przełożonych " czytałem to zdanie kilka razy i od przodu i od tyłu i za diabła nie wiem o co chodzi autorowi tego komentarza

@adam

Chodzi o to ze pracownicy dalej nie wiedzą co z firmą? Bo nikt nic nie mówi co dalej będzie

Morgi

Pytaj dalej,to może sama wyjdziesz na prostą. Bo jako moderator jesteś zielona jak trawa na łące ????

Zorro

W ekk ostrów miała być dzisiaj TV czy była?

Nic niewiadomo

@Pit, a kiedy może się to stać? Jak duże są już opóźnienia z wypłatami i czy ktoś wie, ile mogą jeszcze potrwać? Czy firma starała się w jakiś sposób uprzedzić o tym lub "ubezpieczyć" swoich pracowników? Informujcie nas na forum na bieżąco, jak wygląda sytuacja w Europejskim Konsorcjum Kolejowym "Wagon"!

@Karolina

Zaczęły się wypłaty za lipiec zostało 31 procent ale zostanie jeszcze za sierpien

@Karolina

Kobieto ty jesteś niereformowalna. Albo nie jesteś tym za kogo się podajesz, albo jesteś ......... sama sobie odpowiedz.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Morgi

Ludzie zadowoleni. Wystarczy popatrzeć na FB na profile pracowników. Na zdjęciach uśmiechnięci zadowoleni. A co tam,że wypłaty nie ma. Ważne,że jest postojowe, że w pracy można pościemniać i tak do przodu. Zero ambicji i samozaparcia żeby odejść z tej niby fabryczki. A co na to Pani Karolina?

@Morgi

Masz racje, ale komu tam ma zależeć jak to prawie sami emeryci. Mają to gdzieś, nie tu to może "gdzieś ". Postojowe jest to jakoś to bedzie. A reszta niech się sama martwi o siebie. Brak słów:-(

@Morgi

Za lipiec jeszcze tylko 31 procent zostało to coś się dzieje to i za sierpień tez będzie wypłata a ludzie czekają i maja nadzieje ze kryzys minie i będzie dobrze

Jasnowidz

No to juz nie ma co "zgadywać" ponownie postojowe i wyplaty brak.

oko
@Jasnowidz

Jasnowidz jesteś i zgadujesz to do (usunięte przez administratora) jesteś

Jasnowidz
@oko

Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Pit
@Jasnowidz

Wolne do końca miesiąca z przedłużeniem klauzuli ! Wypłaty odwołane do zakończenia przekształcenia firmy.

Yyy

Co będzie się działo w poniedziałek w ekk? Zapraszam do zabawy : zgaduj - zgadula

Do 30 września wolne.

Przedstawiciel
@Yyy

Firma rozwiązała swoją działalność !!!

@Yyy

Ale mi zabawa! Hihi Wiesz coś to powiedz?

Nic nie będzie się działo. Nastepne 5 wagonow to wam wpłynie 20 procent

@Yyy

Nic się nie będzie działo nadal nie będzie prądu i firma zamknięta bedzie

Kalisz jutro do pracy

@Obserwator, przypominam więc, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie komentarzy od osób postronnych. Jeśli nie pracowałeś w Europejskim Konsorcjum Kolejowe "Wagon", to nie rozumiem, dlaczego wypowiadasz się w wątku. @Przedstawiciel, jak to? Możesz napisać coś więcej na ten temat? To bardzo istotna kwestia!

@Karolina

Ponownie "czytanie ze zrozumieniem " @Przedstawiciel tylko "zgaduje"@ Yyy, a może ty coś wiesz? A propos komentarzy - kłania się "demokracja", mam tam kolegów, znajomych . Pozdrawiam

Pracownikow umyslowych jest o
@Karolina

Powiem ci. Związki zawodowe to kpina. Czy pracownicy z białego domku stanęło obok nas????NIGDY. Zapraszam ich na tory - wózki i na srutownie.

mario

Nieprawda jest ze wlasciciel firmy jest winny obecnej sytuacji. Malo tego nawet niejest winny prezes czy dyr. P.Winni sa pracownicy którzy dali się omamic zwiazkom zawodowym i Panu M.

@mario

Trochę masz racji,bo rzeczywiście pracownicy dali się omamić tzw związkom i Panu M. A co do właściciela- może tylko jest na papierku. Pracownicy sami już upadli godząc się na to,że nie ma kasy. Więc do nikogo nie mogą mieć pretensji. A gdzie jest Pani Karolina? Skończyły się pytania?

@Morgi

Wiesz jaki jest najwyższy procent wieku tych którzy pracują na hali ? A dom zarządu większość mlodziez. Nie liczę tu emerytów umyslowych którzy sa niezastapieni. To sa kleszcze idlatego karzdy fizol ma półtora garba na który mosi zarobić.

@Morgi

Pani Karolina to może być pan dyr. P?

adam

ekk wagon ostrów od jutra znowu postojowe , a co dalej to nawet jasnowidz Jackowski tego nie wie

@adam

Mylisz się. Są osoby które wiedzą co będzie,tylko grają z jakiegoś powodu na zwłokę. Podziwiam ludzi w tej niby już fabryce. Nie ma jedności jak w 2003 roku.Utrzymujcie nadal ekk,róbcie tak dalej!

Tolek
@adam

Co tam ostrów pracuje, prądu nie wyłaczyli? O kasę pewnie nie pytać .A gdzie pani prezydent Ostrowa swoje zrobiła???

@Tolek

Kasy nie ma w metchemie nadal brak prądu to chyba już koniec ekk

Inna napisal tak jakby Metchem był filarem i podpora Ekk. Dziwne

Ostrów postuj

Olo

Wie koto czy Ostrów pracuje

olo

Wiadomo kiedy w Kaliszu będzie prąd

@olo

W poniedziałek kalisz do pracy

Odebrać wypowiedzenia ???!!!

A tego to niewiem

@Morgi, @Obserwator, piszecie o dość niepokojących kwestiach. Czy faktycznie takie sytuacje mają miejsce w Europejskim Konsorcjum Kolejowym "Wagon"? Były podejmowane jakieś kroki/rozmowy w tej sprawie? @Pit, skąd masz takie informacje? Czy są one potwierdzone? Jestem ciekawa, czy w firmie były jakieś przesłanki ku temu, o czym piszesz.

@Karolina

Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie pisze o " kwestiach" bo ich nie znam tylko czytam opinie. Nie jestem moderatorem ale czytając opinie nie zastanawialbym się nad "zatrudnieniem "w tej firmie.

@Karolina

Karolina jest tak zakręconym moderatorem jakiego jeszcze nigdy nie spotkało się ????. Pozdrawiam Karoline ????

Zorro

Cisza w eterze czyżby w ekk zagrało?

@Zorro

Cisza bo się nic nie zmieniło co tu więcej pisac

cisza przed burzą

@Inna

Rzucili kilkanaście procent wypłaty za lipiec ,to cisza.

@Morgi

Co tu więcej pisac brak słów

Pan
@Zorro

Kasę puścili wszyscy zadowoleni będą nadgodziny ....

Morgi

Wypłaty nie ma,a ludzie w sobotę chodzą na nadgodziny. Przecież to czysta paranoja! Gdzie Ci krzykacze co po kątach tylko potrafią ujadać?! Jak można godzić się na to,że nie ma wypłaty i robić tam jeszcze. Nie wspomnę o kobietach które są molestowane przez Pana- wiadomo którego.

@Morgi

No to firma godna polecenia, wypłaty nie ma, warunków do pracy nie ma i jeszcze to molestowanie kobiet przez ".... Pana- wiadomo..." Co na to Karolina?

@Obserwator

ostrow pracuje pomimo ze nie ma wyplaty metchem kalisz wolne do piatku bo jeszcze nie ma pradu

Kaliszak
@inna

Sprostowanie Kalisz ma wolne od środy a nie od piątku.

Pit
@Morgi

Od 1 września upadłość firmy!

@Pit

A skąd takie wiadomości pozdrawiam

Zorro

Co nowego w ekk? Pracujecie wypłaty na kontach czy to prawda że upadłość blisko?

@Zorro

Wypłaty jeszcze nie ma brak prądu w metchem kalisz wolne aż do odwołania pozdrawiam

@inna, Jak obecnie wygląda sytuacja w Europejskim Konsorcjum Kolejowym "Wagon"? Chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat. Czy opóźnienie w wypłatach, o którym piszesz, często zdarza się w tej firmie? Może to tylko jakaś przejściowa sytuacja. @Obserwator, oczywiście, że są. Czemu piszesz prześmiewczo? Pytam, bo nie znam aktualnej sytuacji firmy, a chyba dobrze, aby ją znały osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w niej?

@Karolina

Sytuacja obecnie jest taka ze dołączyli prąd i ludzie na urlopach nie można odebrać papierów bo ludzie się zwalniają a wypłaty nie mamy jeszcze za lipiec i nie wiadomo kiedy będzie firma otwarta

@Karolina

Niczego nie "przesiewamy" , wystarczy sprawdzić historię wpisów i można wyrobić sobie zdanie nt firmy. Po co zadawać te same pytania w kółko "moderatorko " Pozdrawiam

@Obserwator

Dokładnie tak jak mówisz. Pisałem już wcześniej żeby Pani Karolina prześledziła wszystkie komentarze. Ale ona uparcie pyta o to samo. Ręce opadają! Skoro taka dociekliwa,to niech uda się do Ekk i tam wypyta. A firma...to chyba juz czas klepsydrę wywiesić. Pozdrawiam Karolinę ????

@Karolina

przeciez wszyscy wiedza jak jest w firmie a pytaja o prace zalosne a wiec jeszcze raz pisze ze metchem w kaliszu zamkniety do odwolania z braku jak zwylke pradu ktory odlaczyla energetyka wyplaty niema za lipiec i co tu wiecej pisac

@Inna

Inna...proponuje trochę dokładniej pisać i używać słownika. To taka grzecznościowa uwaga.

@Morgi

Juz nic Więcej pisać nie będę a każdy ma prawo się pomylić pozdrawiam

paweł
@Morgi

co się czepiasz kobiety o duperele ważna jest informacja a nie szczegóły słownikowe , to nie klasówka z ortografii

@paweł

Cały czas pisze jaka jest sytuacja w ekk metchem w kaliszu od poniedziałku znowu wolne z braku prądu ale to chyba nie jest jedyny powód dużo słyszy się o upadlosci a wypłaty niema za lipiec

Obserwator

A co tam u Karoliny? Już nie ma pytań na temat firmy? "...Jakie są warunki płacowe i czy firma oferuje możliwości rozwoju? Czy ratalne wypłacanie wynagrodzenia to dla Ciebie wada czy zaleta? "

@Obserwator

wypalty i tak jeszcze niema zalipiec masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"