Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Przedstawiciel handlowy coli

Ostrzegam wszystkich chętnych do pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy do coli przez agencję Interkadra . Nie wierzcie w ani jedno słowo które mówi do Was kierownik lub Panie w agencji. Nic nie zarobicie jeszcze dopłacicie do tej pracy. Kierownicy fałszywe i obłudne typy . Ostrzegam Was drodzy kandydaci . Ta forma kłamie i (usunięte przez administratora) .

Yttt
@Przedstawiciel handlowy coli

Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się tu jeżeli macie jakieś zasady to tu będzie dla Was wszystko nie akceptowalne . Poza tym przez agencje będziecie (usunięte przez administratora).

Psycholog Joassia

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy w Krakowie . Kolesiostwo i lewizna kierownikòw.

Alex
@Psycholog Joassia

No zależy . Jak chcesz i lubisz być (usunięte przez administratora) i manipulowany to jak najbardziej TAK tu to będziesz miał . Jeżeli szukasz normalnej pracy to tutaj nie stety NIE

Morfeusz
@Psycholog Joassia

Zakasaj rękawy i do roboty - penetracja 100 klientów Primium spiritz i kosta kofi przecież macie relacje - w nagrodę dostaniesz nowe auto wiec marchewka blisko. Jak Cię przerasta praca w najlepszej firmie świata to szukaj szczęścia gdzie indziej a nas zostaw w spokoju giermku. Umrzemy za ta firme i z taka pieśnią na ustach wrócimy z tarcza. Do dzieła dzielni biznes deweloperzy

Alicja

Nie polecam pracy Przedstawiciel Handlowy lokacja Kraków . No co tu powiedzieć. Powiązania różnego typu , kolesiostwo . Aż szkoda gadać .

Alicja2
@Alicja

Alicja podpisz się bo i tak już wiadomo kim jesteś

@Alicja2

A kim Ty jesteś , żeby mi mówić co ja mam robić . Pewnie STLem kolejnym darmozjadem . Jak to Wy mówicie ? Jakie to jest hasło i motto Wasze ? ,, By kolegom żyło się lepiej?,, Super . I cyk poszukujecie kolejny miesiąc frajera z agencji Interkadra , naobiecywać , a potem kumpla zatrudnić . Niech przyjdzie naiwny z agencji posprząta i potem się kumpla zatrudni. Jesteście kanaliami . I wszystko w temacie.

Alicja 3
@Alicja

A ty już zapomniałeś jaka kanalia byłeś (usunięte przez administratora)a teraz jak cię wyrzucili to wylewasz żale

@Alicja 3

Chłopaczku , dzieciaku jeszcze coś. Nikt mnie nie wyrzucił żeby to było jasne . Nie wiem skąd Ci to do tej pustej główki przyszło . A no jesteś STLem no to nie masz mózgu .

Bd
@Alicja

Jak cię kanalio nie wyrzucili to w pracy masz czas na pisanie draniem byłeś i tyle

@Bd

(usunięte przez administratora) Ludzie zastanówcie się przed aplikowaniem tutaj . Tutaj ludzie cofają się w rozwoju . I(usunięte przez administratora)

Pietrzak Janusz

Nie warto nawet iść na rozmowę. Zatrudnienia tylko dla swoich . Z polecenia. Szkoda czasu .

Rekrutuję
@Pietrzak Janusz

Nie słuchajcie takich historii. Ja osobiście rekrutuję w tej chwili na 2 wakaty BD i zapraszam. W gronie kandydatów nie mam żadnych „znajomych” i szukam osób które maja chęć, są otwarci na wyzwania. Oczywiście nie twierdze, że może ktoś spotkał się z takim nieuczciwym podejściem bo Firma to są ludzie a wiemy że sytuacje są różne. Są to wyjątki. Proces jest w pełni obiektywny i rozumiem, że ktoś kto nie otrzymał propozycji może być rozżalony i wylewa hejt tu. Ja również nie każdą rekrutację wygrywałem ale to nie powód do podważania wyborów. Wygrywa najlepszy kandydat. Tak jak są sytuacje gdzie przełożony rozstaje się z pracownikiem ale też pracownik rozstaje się z Firmą i to nie powód aby wylewać żal. Czytając te wpisy na tym forum widać że wielu autorów już dawno nie pracuje w naszej Firmie (fakty się nie zgadzają) i te osoby powinny się odciąć i żyć swoim nowym życiem a innym dać pracować bo nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Wymagania tak są i to wysokie ale są wszędzie i kto zmienił pracę to wie, że nigdzie nikt nie wypłaca wynagrodzenia za nic nie robienie. Zawsze w CC poprzeczka była wysoko stawiana i jak ktoś tego nie rozumie, to powinien zmienić prace . Jest rynek pracownika i tym bardziej te żale dziwią.

Alan
@Rekrutuję

To zatrudnij sobie znajomych i kumpli , a nie ściągaj ludzi tylko po to , żeby robić pozory konkursu i uczciwej rekrutacji. Wielka rekrutacja , a potem wygrywa kumpel kumpla , znajomek znajomka . Ściągacie ludzi na rozmowę tylko po to żeby wykazać się przed HR em , że był konkurs. Przestań opowiadać ludziom te historie. Coś nie coś wiem i coś nie coś widziałam . Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)i kłamców .

Alan
@Rekrutuję

Ale w jednym się zgadzamy wymagania jak za 5 tys . netto , wypłata 2 tys. netto . To jest CChbc . Mercze mobilni więcej zarabiają gdzie indziej niż tutaj Przedstawiciel Handlowy . STL e to kolesiostwo i klika to też się zgadza .

Agata
@Rekrutuję

Wygrywa najlepszy kandydat hahahaha dobre ? Chyba łyknołeś Potockiego lub Niemirowa przy sobocie . Człowieku wygrywa zawsze powtarzam zawsze ale to zawsze osoba z tzw.,, polecenia" ZAWSZE bylałam widziałam jacy najlepsi kandydaci i z chęcią .

Rekrutuje
@Alan

Nie rozumiesz tego co napisałem i niewiele wiesz, żyjesz swoimi teoriami spiskowymi o jakiś pokazówkach. To nie zabawa w kolegów. Najwyraźniej kilka rzeczy Ci nie wyszło ale to nie powód obrażać innych i wylewać żale. Zanim zaczniesz krytykować innych, zacznij od siebie

Ale jaja
@Rekrutuje

A skąd masz rozumieć ? Jesteś STL en czyli kimś bez logiki i bez mòzgu . Nie zrozumiesz boś cymboł.

@Rekrutuję

Hej, No ja miałam załatwione stanowisko na BD , kolega mi pomógł. No było kilku kandydatów na rozmowie z tego co widziałam, ja wygrałam .

Mateusz Kania
@Pietrzak Janusz

Pozdrawiam , wszystko ustawione od początku. Cała rekrutacja . Niech Wam zwrócą koszt dojazdu na pseudo rekrutację , z góry wiadomo , że nie wygracie . Wszystko ustawione przed rekrutacją .

OMG
@Rekrutuję

Zadań mnoga liczba , PS , Costa i podwyżka „ inflacyjna „ i o czym chcesz człowieku pisać ? Ewentualnie scale dostaniesz za wyniki ... nie jako narzędzie pracy ... za wyniki

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pietrzyk Janusz

W Krakowie STL e same pòłmozgi po układach. Nie polecam pracy w Krakowie w coca-coli. Wykończą Was psychiczne i fizycznie . Sami nic nie robią byłe miesiące zleciały

Pietrzyk Janusz

Odezwał się STL Laskowiec

Antoni

Nie polecam pracy w Coli za pośrednictwem agencji Interkadra . Traktowanie ludzi z agencji jak śmiecia w kuble . Będziesz kozłem ofiarnym i Cię wywalą po miesiącu lub trzech i następny naiwny. Kierownicy będą na rozmowie Wam obiecywać złote góry i świetlaną przyszłość łącznie z przejściem na umowę CC oczywiście to bzdury. Zrobicie co do Was należy , posprzątacie bajzel po ich etatowym pracowniku który się zawinoł z trasy a potem zatrudnia swojego znajomka, kumpla. Ja robiłem w Krakowie - Niepołomice . STL e to mistrze manipulacji . Nie dajcie się w to wkręcić,

BD CC holigans

Nie polecam pracy tutaj . Praca na detalu Tragedia . Kierownicy wszystko po układach.

@BD CC holigans

Czytając te komentarze, cieszę się, że podjąłem słuszną decyzję parę miesięcy temu.... ;-))))))) ! W tym korpo świecie nic nigdy się nie zmieni i będzie tylko coraz gorzej.

Sebastian

Kochani Z całego serca i rozumu odradzam Wam pracę w coca-coli przez pośrednika Interkadrę . Będziecie (usunięte przez administratora) na całego , a potem pa pa. Podwójne standardy w rynku pracy za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. Mówimy NIE . Niech się dyrektor zatrudni przez agencję i nie h robi - robi to za dużo powiedziane bo oni Nic nie robią poza przekazaniem wymogów i kontroli . Czyli zwykle darmozjady .

Extrernal12345

A w Katowicach sprawdzają już, czy logujesz się i oglądasz beznadziejny vlog Costa. Czy naprawdę to BD maja być jego odbiorcami? Czy BD maja być tymi, którzy będą wykupywać ze sklepów co sprzedali?? Statystyki na YT pokazują oglądalność na poziomie 150 wyświetleń. Sukces musi być odtrąbiony???. W tej firmie jest jakiś dziwny dział wsparcia sprzedaży (trenerski). Chyba czas się ewakuować.

Trener
@Extrernal12345

Tak BD mają kupować kawę ze sklepu. Nikt po za nimi tego nie kupi . Droga i niedobra .

Krakow

Psycholozka pewnie pod stół bracia K nie chciała iść to musiała odejść. Szkoda bo dobra pracowniczka ale co zrobisz jak bracia do nocha polecą i nie dawali jej zyc :p

Ale Krakòwek
@Krakow

A może była tylko nie dawała już radę .

M

Skończyć tak czyli jak? Widzę, że zazdrość zżera, że ktoś się potrafi rozwijać i nie stoi w miejscu jak większość pracujących w coli.... Dla co poniektórych to świat się zatrzymał tylko na tej firmie... Powodzenia

Wersal
@M

Ona się nie rozwija tylko jest osoba bez kręgosłupa moralnego . Jest wszędzie tam gdzie można coś ugrać dla siebie , gada i przymila się do wszystkich którzy mogą jej coś załatwić . To jest osobą manipulując otoczęniem . Nawet STL dawał się zmanipulować jej co oni szkolenia z manipulacj mają non stop. Znowu dała komuś i dostała w zamian. Co ona zna się na lekach ? Dobrze musiała czarować

Ktox

Coś Ci się chyba pomyliło xD Żadne PepsiCo tylko firma farmaceutyczna

...

Nieprawda, pracuje w firmie farmaceutycznej.

xxx

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska: Specjalista ds. Rozwoju Runku lub Planista ds. Transportu? Tylko konkretne info, bez wylewania na siebie żali typu 90% komentarzy tutaj.

Witam szukam kontaktu do handlowca coca coli .potrzebuję kupić bardzo dużo produktów coca cola . Około 20 torów miesiąc na export . Proszę o wiadomość raczynskipiotr8@gmail.com

BD CC
@Piotr

Nie prowadzimy sprzedaży na export. Mamy swoje przedstawicielstwa w innych krajach i to jest odpowiedni kierunek do kontaktu. Ewentualnie kontakt z biurem głównym w Wawa przez stronę www.

@BD CC

Bardzo dziękuję

@BD CC

W Krakowie mamy takich dilerow tirowych. Podjedź na rybitwy to Ci dadzą kontakt ;)

Krakow

Jak to nie da rady ? Hahahaha Zadzwoń do dawnego króla kocyków on lubił tirami handlować.

Ewelina Socha Kołobrzeg

Ja pracowałam w Ustroniu morskim jako Przedstawiciel Handlowy i mogę śmiało powiedzieć , że klika w coca-coli jest , była i będzie.

Atypowy

Halo Kraków ile jeszcze osób się u Was zwolni zanim ktoś na gorze ogarnie się z jakiego powodu?

Dariusz
@Atypowy

DSM zwalnia dobrych pracowników a później robi imprezę w borku ze niby wszystko wporzadku - zenada.

Lekarz
@Dariusz

Psycholożka poleciała czy sama odeszła ?

@Dariusz

Jak może to zwalnia , głównie tych co pod stołem nie byli . Wejdziesz pod stòł i już jesteś bezpieczny. Kto był ten wie .

Ja tam bylem
@Dariusz

Po pierwsze jak byłeś albo jesteś taki dobry to czemu żale lejesz tu po drugie w borku bawili się najlepsi i było świetnie a ty przestać pisać z błędami bo łatwo cię namierza a po drugie w internecie nie ma nic anonimowo

kuku

i to najważniejsze , klika musi trzymać się razem. w latach 90 siątych mówili na to (usunięte przez administratora) . heheh

Kto
@Lekarz

Dostała propozycje pracy, z duuuzo lepszymi warunkami w firmie medycznej więc odeszła

Kto
@Lekarz

Qkraqòw
@Kto

I od nowa musi biegać za menago żeby się wkupić . Syzyfowe zajęcie . Co firma od nowa lizanko . He he

@Ja tam bylem

A w czym najlepsi ? To jest Twoje subiektywne odczucie , niepoparte żadnymi obiektywnymi faktami . Najlepsi to pojęcie względne . Najlepszy hmm czy musztarda rolewski jest lepsza czy najlepsza od develey . Jeden mówi że ta drugi że tamta . Ja myślę iż masz za duże mniemanie o sobie . W coca-coli są najsłabsi Przedstawiciel e Handlowi z całego rynku FMCG . Najlepsi są w firmach gdzie pozyskuje się klientów od zera - tam gdzie wprowadza się produkt w rynek który nie jest znany tak jak Coca-cola . Niestety jesteś zadufany w sobie . W Borku bawili się poprostu komedie królika , a nie najlepsi handlowcy. Nie myl pojęć i trochę samokrytyki Ci zalecam . Najlepsi najlepszych - oj Boże widzisz i nie grzmisz .

@Ja tam bylem

Napisz w czym Ty i Wy najlepsi jesteście ? Strasznie to intrygujące . Najlepsi to Wy jesteście ..... w niczym więcej.

Bd
@Dariusz

Wierz mi ten DSM nie zwalnia dobrych ludzi bredzisz bo sam byłeś kiepski nie obrażaj nas debiliu

Stolarz

Nie jestem sflustrowany . Mówię tylko że jesteście co najwyżej najlepszymi du..p..o włazami , no , ale spokojnie nie ma czego się wstydzić . Każdy jakoś karierę musi wspomóż . Normalna sprawa.

Ares I
@Kto

Tu też nie miała źle ,STL dbał o jej rozwój bardzo dobrze w CC . Ciekawe co dostawał w zamian ? He he he Bo coś napewno. Ona szła jak burza u nas .

Tomasz z Akwinu

Hej, Ja też jestem nieudacznikiem z Interkadra. Miło mi bardzo pozdrowić udacznikòw z Coca-coli. Ps. Kłamstwa, oszustwa,manipulacja o to Wasza dewizą .

Zbigniew

Potwierdzam , ta banda powinna być zmieniona . Niestety ta klika nie będzie zmieniona mają kontakty w Warszawie . Nigdy więcej tej firmy.

Aneta

W tej firmie jest wszystko po układach , kumoterstwo i nepotyzm tu królują . Nie polecam pracy w tym miejscu nikomu . Najgorszemu wrogowi nie życzę tu pracy , a przez agencję Interkadra to już wogóle . Ta firma do wylęgarnia zła tak jak dzielnica Mokotów w latach 90 siatych . Tutaj Pershing mógłby się uczyć od STLow .

Dariusz Niepołomice

Widzę , że nie tylko mnie okłamali . Ludzie nie dajcie się wykorzystać i wykorzystywać przez agencję Interkadra. Tam jest jedna klika i to jest prawda i fakt . Przez Coca-cole dają etaty kumplom i znajomym . Ludzie chcący pracować przez agencję tutaj , wiem , że jest ciężko i nie macie znajomości , ale miejcie swoich honor. STL e w tej firmie to umoczeni w kumoterskiej siatce kolesi . Fałszywi i manipulujący ludźmi osobnikami . Nie polecam nikomu . No chyba , że bezpośrednio przez firmę Coca cola jak kolesi zatrudniają to Was też mogą . Nie dajcie sobie wmówić , że testy i nie wiadomo co , to jest tylko po to żeby był pretekst do tego żeby nie dać wam etatu . Nie polecam . Jeżeli nie będą mieć ludzi naiwnych przez agencję to zatrudnia przez fiy . No , ale jak znajdują sy naiwni to po co .

N

Odnośnie PH pracujących przez IK pewnie dużo zależy pewnie od arei a jeszcze więcej od STLa i zespołu. Sporo ludzi przechodzi prędzej czy później do struktur CC jak wykazują odrobinę więcej zaangażowania, podejścia do klientów i nie ograniczają się do "zbieractwa" a pojawi się wakat (Szanowni PH z IK sprawdźcie jakie macie stanowisko wpisane jeśli nie pamiętacie ;) ). Kokosów nie ma ale praca spokojna i można się sporo nauczyć jeśli tylko się chce a zespół i kierownik pomagają. Jaki problem zastępując kogoś czasami nawet na 2-3 tyg. wystawić ekspozycje, ułożyć lodówkę, spróbować zrobić coś więcej niż "Aha nie potrzeba nic dzisiaj. Do widzenia", postarać się dowieźć target dla koleżanki/kolegi? Ok, na zastępstwie ciężko zrobić takie wyniki jak stali PH ale można coś kombinować, popytać ludzi z zespołu, wykorzystać dostępne narzędzia, wykazać się inicjatywą. Flota samochodowa nie jest ujednolicona dla IK i zależy co się trafi z segmentu B...może nie w standardzie aut PH z CC ale też nie "golasy". A teraz 3...2...1...trolle się uaktywnią ;)

Dariusz
@N

Zrób target . Zrób wynik , wykaż się , a potem do widzenia . Nie macie ludzi i taka jest prawda. Nikt już tam z Interkadra nie chce przyjść . Macie problem i dlatego tutaj zachwalasz . Nie będzie mieć ponieważ kłamiecie ludzi , obiecujecie a potem udajecie głupa . Jesteście kłamcami myślącymi tylko o sobie. I nie nazywaj nikogo trolem . Dostałeś stołek po znajomości i się wymądrzasz . Nie polecam pracy w CC przez agencję . Możesz wypròć flaki , żyły z rąk , a potem zatrudnia się znajomych i kumpli innego PH z coli . Wszystko bokiem i po cichu . Wiem co mówię ponieważ to widziałem na własne oczy. Jesteście kanaliami i kłamcami . Pozdrawiam Was ludzie i nie bądźcie naiwni . Tych z CC nie pozdrawiam. Dariusz

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC