Opinie o Ternaeben w Łeba

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ternaeben. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ternaeben o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ternaeben w Łeba

olo Nowy wpis

Czy pracowała u was w firmie Edyta Skowronek i Maciek Malek

Prac Nowy wpis

Słyszałem, że firma jest w upadłości. szkoda była ta naprawdę fajna firma. Jak tam czy ma szansę nadal produkować i przetrwać? Czy wypłacają pensje bieżące pracownikom którzy pozostali?

Iza Nowy wpis

@Pracownik563, masz rację , tym nie powinni zajmować się pracownicy , to sprawy pracodawcy. Poza tym plotki rodzą plotki. Dobrze, że są wśród was pracownicy, którzy mają totalnie odmienne zdanie od innych. Powiedz, czy często firma prowadzi rekrutacje?

michałek[michałeczek]

cisza na tej firmie bo kase wiszą byłym pracownikom ci nowi zarządcy to jacyś cwani manipulanci długi mają wobec byłych pracowników co pozwalniali.Niby dla biedronki idą tacki z rybą a kasy nadal nie wypłacili ludziom a tyle obiecywali.Nawet się takie osoby trafiły że powiedziały cytuje;MY PANU UFAMY;a dzisiaj na wypłate za kwiecień czekają........Dużo by o nich napisał ale szkoda gadać,biuro siedzi cicho bo boją się o swoje posadki bo gdzie pójdą............

Pracownik563 Nowy wpis
@michałek[michałeczek]

Cwanym manipualntem możesz być jedynie ty bo pojęcia nie masz o tych ludziach, gdyby nie oni wszyscy byli byśmy na bruku a jak widać firma nadal istnieje!! Co do długów każdy w swojej mierze powinien się tym interesować i walczyć o swoje. A co do biura skoro twierdzisz że tylko stołek grzeją to ty chyba jesteś poza tematem bo robią więcej niż ci się wydaje Więc zainteresuj się sobą a nie bzdury takie tu wypisujesz Ci co chcą pracować pracują ci co im źle niech odejdą bo jak widać z tych postów firma już dawno upadła. Ale chyba na czyjeś nieszczęście nadal prosperuje Ludzie są zmobilizowani i walczą o firmę tak samo jak biuro Pozdrawiam

Firma Ternaeben poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
stary prac

Czy nikt tam juz nie pracuje, bo wpisów nowych brak. Może firma już padła, bo niesądzę by sie tam polepszyło. Może ktoś coś napisze co słychać?

dawna pracownica

Sama jestem ciekawa... szkoda że nikt nic nie wie

Obserwator

Slyszalem, ze firma jest juz w upadlosci. Czy to prawda?

Jaś

Hej, jestem ciekawy co tam w Łebie sie dzieje w firme. Słyszałem, że maja jakiegos nowowego wspólnika. Czy ktoś coś wie?. Są szanse na poprawę sytuacji w firmie i czy płacą już całą wypłatę czy nadal w ratach?.

Ola

Czy ten zakład jeszcze istnieje. Nikt nie chce go przejąć? Pan Malek chyba nie jest zainteresowany skoro własny duży zakład uruchomił. A długi to firma ma zapewne bardzo duże.

gosia

Słyszałam że w zeszłym tygodniu było spotkanie wspólników co i jak dalej z Zakładem...? Mam nadzieję że coś ruszy i zaczną przyjmować do pracy

Asiula

Czy przyjmują teraz kogoś do pracy?

W tym miesiącu pracownikiem miesiąca zostaje : Edyta

Rybcia

Mianować to możesz sam siebie, skoro taki odważny jesteś. Wszyscy się starają jak tylko mogą żeby wszytkim dogodzić . Nie podoba się to brama otwarta , jest wielu chętnych aby pracować. Czasy są jakie są to że czasem są zastoje a wypłaty w ratach no niestety . Więc nie mianuj nikogo tylko się pracą zajmij . A co do biura ,nie raz nas ratowali i oni są w takiej samej sytuacji jak my , walczą o nas i sie starają , zawsze sie delikwent znajdzie że mu się nie podoba ,ale wybacz to praca a nie przedszkole!

Krl

Uważaj na słowa. Pracuje tu wiele lat . Skład kierowniczy zmieniał sie nie raz , nie ma na co narzekać i upodlać nikogo. Gdybyś miał cały zakład na głowie i dobro innych jako swój priorytet długo byś nie zagrzał miejsca w biurze. Bo jak widać teraz powinno wszytkim zależeć a nie jeden drugiemu świnie podkłada. Owszem nie zawsze idzie po naszej myśli . Mam na wyżywieniu rodzinę ,chcąc nie chcąc muszę pracować ,i nie mogę narzekać żadna praca nie hańbi ale ludzie trochę zrozumienia dla naszej kierowniczki. Ilokroć coś chcemy zawsze poruszy temat wyjdzie na halę odezwie sie nie jest w stanie wszytkim dogodzić bo tak sie nie da. Doskonale wiemy że nie ona o tym decyduję ,jest jedną z wielu. Kto był by taki madry i usiadł na jej miejscu bo ja uwazam że nie dalabym rady . Odnoszę wrażenie że po ostatnich zdarzeniach zwiazanych z, przejęciem naszego zakładu dzieje sie coś złego .My mamy pracować narzekać nie można przerwy ,godziny pracy są dogodne. Od 6 do 14 trzeba harowac ale nie tylko dzięki nam ten zakład istnieje . Uważam to za wielki sukces i olbrzymie poświęcenie ze strony naszego szefostwa ze jeszcze istniejemy ,gdyby nie to dawno wszytkich by wyrzucili na bruk. Skoro stawiaja sie niektóre osoby i nie chcą pracować to po co góra w tym wymieniona powyżej Pani Edyta ma sie starać o utrzymanie tegow zakładu ! Nie pozdrawiam

Kucharz

popieram osobę wyżej mam takie same zdanie na ten temat szefowej

Halo jest tu ktoś???

dawna pracownica

Też jestem ciekawa jak w Ternaebenie??? Czy jest szansa że ktoś ją wykupi i powrócą stare dobre czasy jak kiedyś gdy były 3 zmiany.

Hania

Hej, czy ta firma jeszcze istnieje i są szanse na zatrudnienie. Czy nadal płaca w ratach czy coś się polepszyło w końcu?

okh

Prestiżowy obiekt to jest @panna kota, ale zobacz, że najlepiej o tym świadczy zadowolenie wśród pracowników.

gosia

No trudno wolałabym prace na miejscu, wiem że przyjmują do Morpolu w Lęborku trzeba tam spróbować, choć tam umowa zlecenie

gosia

Hmmm ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która tam pracuje i mówiła, że Nie przyjmują niestety

Miki

Hej, czy produkcja się ruszy na zimę i będą nowe zatrudnienia, czy zamykają firmę, bo było bardzo cienko z kasą? ktoś coś wie

gosia

Dzięki. Chyba będe musiała się wybrać do biura. Koleżanka niedawno była i kazali jej zostawić CV że niby coś od października hmm nie wiem sama jestem ciekawa

Zostaw merytoryczną opinię o Ternaeben - Łeba

Ternaeben