Opinie o AR-CIF GDS w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AR-CIF GDS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AR-CIF GDS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AR-CIF GDS w Wyszków

Magda Nowy wpis

Czy firma przestrzega bhp?

St Nowy wpis

No powiem Wam, że generalnie jest dużo dobrych emocji w tej firmie, bardzo dobrze rozkładające się siły darmsko-męskie działają chyba całkiem dobrze na firmę i na to jak jest odbierana w środowisku, fantastyczna okazja to wiadomo dla młodych, polecam

roman Nowy wpis

JAK CHCESZ PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE MUSISZ MIEĆ WSZYSTKO SWOJE PLYNY SZMATY ITD. A NAJLEPIEJ JAK BYŚ ROBIŁ ZA DARMO BO POJEBY MUSZĄ SOBIE POSTAWIĆ DOMEK GRZESIEK JESTEŚ BEZNADZIEJNYM DAMSKIM BOKSEREM

oscar Nowy wpis

mąz szefowej to kawał chama. prostak sam sie zawsze chwalił innym że trzeba sie umieć urządzic np. ożenic sie nawet z tak brzydka kobietą jak jego żona ważne żeby on fizycznie nie robił tylko rządził.

Firma AR-CIF GDS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
muniu72

Firma jest beznadziejna jako jedyna im się postawiłam nawet inspektora pracy sciagnelam bo nie chcą płacić ten tlumok niby szef lubi z kochankami. Wyjedzac za pieniadze pracowników na wczasy a ona lubi od niego dostawać po ryju chorzy ludzie

katrina

Ja właśnie złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami

malwina

no nikomu nie zabronisz być aktualnym na papierze czy w jakimś rejestrze, ale trzeba wtedy spełnić kilka wymagań i dopóki firma się tego trzyma, jest moim zdaniem wszystko w porządku, wiec nie widzę tutaj żadnych przeciwwskazań na pewno do tego.. a jak macie inne informacje, cos aktualnego to dajcie znać.

Irek

w KRSie są niby nadal, to możliwe, żeby tak fikcyjnie trwali tylko na papierze? a wypłaty, a składki?

Jozin

Ostatnie prawie sprzed roku są, ale żeby stwierdzić czy działają czy nie, trzeba sprawdzić w KRSie albo liczyć na jakiegoś pracownika.

arek

MAM TAKIE SAMO ZDANIE JAK POPRZEDNIK GOSC DO NICZEGO SIE NIE NADAJE CIAGLE TYLKO HISZPANIA I JAK TAM FAJNIE BYLO TO PO CO WRACAL?

PRACOWAŁEM KILKA DNI ALE PAN [usunięte przez moderatora] KTÓRY NIBY PRACOWAŁ A TAK NAPRAWDĘ NIC NIE WIEDZIAŁ NIE POTRAFIŁ NAWET PRZEKAZAĆ CO W DANYM DNIU KARZĄ ROBIĆ MAJSTROWIE ,A POTEM SZEF MA PRETENSJĘ DO ZWYKŁEGO PRACOWNIKA

NICK

czyżby chodziło o tego [usunięte przez moderatora] co zdradza żonę na śląsku?

Już się ubezpiecz !!! Niech się wypowie na temat czyjejś szkoły ktoś kto ja ukończył a nie studiuje przez 40 lat i nadal ma wykształcenie PODSTAWOWE. A co do samochodów to Ty musiałbyś następne 40 lat pracować jako najemnik w Hiszpanii

Zadowolony były pracownik

Super te komentarze Wszyscy tak wychwalaja ta firme jaka dobra jak swietnie placi.Tylko czemu maja tak czesto zmieniany personel w Warszawie stale pracuje 2 ludzi (na czarno oczywiscie) od lutego 2011 przewineło sie ok 20 osób.Może tak odchodzą bo pan [usunięte przez moderatora] jest ZAJEBISTYM [usunięte przez moderatora] bez szkoły który boi się żony i wyżywa na pracownikach?Ciekawe czy będzie tak kłapał pyskiem jak odwiedzi go PiP,NIK i inne dociekliwe instytucje.POZDROWIENIA GRUBA [usunięte przez moderatora] robi sie ciepło :))

bryś

nie maco się sugerować wpisami na firme pracuję i jest ok prosiłem o zaliczkę bo miałem problem i na drugi dzień szef dał .Zależy to zawsze od człowieka jak ty fer to i szef fer

Witam wszystkich nie rozumiem dlaczego wypisujecie takie rzeczy na ta firme ja ostatnio mialam okazje pracowac i nawet mnie rozliczono po wykonaniu pracy

PODGLĄDACZ

Troszkę to dziwne że piszecie że za dwa miesiące wam nie zapłacili,to za co żyłeś człowieku jak nie zapłacili za jeden miesiąc to po co pracowałeś dalej?Trochę to dziwne i chyba jest w tym kłamstwo?!

Jednym zdaniem! Praca do [usunięte przez moderatora],nie wyplacalni,nikomu nie polecam tam pracowac.Omijajcie ta firme szerokim lukiem!!!! pracowalem tam 1 rok i do dzisiaj nie odzyskalem pieniedzy za 2 miesiace!!!!!!

asia

kim jestes ze tak sadzisz

gdzie jest reszta komentarzy bo widze ze duzo pousówaliście zreszta tu można znaleść same negatywy w których jest sama prawda a komentarze pozytywne wystawiaja właściciele firmy ludzie strzescie sie tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o AR-CIF GDS - Wyszków

AR-CIF GDS