Opinie o A.B.Spedtrans w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A.B.Spedtrans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w A.B.Spedtrans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.B.Spedtrans w Toruń

Jak dużo osób pracuje w A.B.Spedtrans?

Uwaga dłużnik Nowy wpis

Firma podpisała umowę na wykonanie usługi. Płatność była ustalona z góry. Minął miesiąc od terminu płatności i środki nadal nie zostały zaksięgowane. Prezes tej spółki twierdzi, ze ma problemy płatnicze. Przestrzegamy przed współpraca z nimi i informujemy, ze opinia zostanie usunięta dopiero po dokonaniu wpłaty.

CZEKAJACY NA PIENIĄŻKI Nowy wpis

CZY KTOS MA W OGOLE KONTAKT Z FIRMA? TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE? OD TYGODNIA ZERO KONTAKTU TYDZIEN TEMU PREZES OŚWIADCZYŁ ZE MOGĄ BYC NIEWYPŁACALNI

CZEKAJĄCY Nowy wpis

Szef firmy od dwóch miesięcy kręci odnośnie zapłaty, ponad 2 tygodnie cała firma na urlopie, usłyszeliśmy, że "jak mu się zachce to zapłaci". Krzyki, przekleństwa, wyzwiska. Infolinia 24h już też nie odbiera. Biuro nie odpowiada na żadne maile ani telefony. Pan/Pani z komentarzem z 15.02.16 chyba też zna podobną historię. Cóż więcej komentować..

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie A.B.Spedtrans? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
CZEKAJĄCY NA PIENIĄŻKI

Przyłączam sie i potwierdzam - wyzwiska, kłamstwo pogania kłamstwo, nie płacą, nie odbierają a jak juz się pomyli i odbierze to zwodzi. NA PRADĘ OMIJAJCIE FIRMĘ

Zuzanna

Pracujesz w A.B.Spedtrans? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą obecnie liczyć pracownicy?

wojtek

chlopaki a powiedzcie, mi czy zatrundiaj ludzi na umowy czy musisz miec wlasna dzialanosc gospodarcza zalozona, wiem ze niektore firmy tak robia, jak placa od kilometra to napiszcie jaka stawka jest dla nowych.

Owszem , miło z ich strony, ale jeżeli szansą nazywasz siedzenie od 8 do 18-19, w ciągłym stresie, w biurze gdzie nie możesz rozmawiać, wydzwaniają do Ciebie ludzie z pretensjami że nie ma kontaktu w sprawie ich należności/wypłat, kierowcy z pretensjami, że nie mogą nic zrobić, bo auto im się rozkraczyło i szefunio każe samemu naprawiać samochód, bo nie stać ich na serwis to naprawdę ogromny plus :) Codziennie słyszeliśmy jako spedytorzy wyzwiska, poniżenia. Obcinali za rozmowy służbowe prowadzone przez telefon służbowy, badania lekarskie , szkolenia BHP. Wypłata pod stołem w kopercie. Pracowałam tam parę lat temu i niestety mam porównanie jak jest w innych firmach. Desperaci chyba tylko już tam pracują. Pozdrowienia dla Kierowniczki spedycji, która potrafiła uratować całą atmosferę w tej firmie, ratowała ciepłym słowem i mentalnym kopem w tyłek :)

Ad- NIC

Sylwia? ;) Pracowałam w tej firmie i nie znam kierowcy, bądź osobę z biura która chwaliła firmę. Jedyne za co jestem w stanie podziękować abspedtrans, to za to że zatrudnili mnie od razu po szkole średniej i nauczyli mnie jakie chamstwo czeka mnie w dorosłym życiu. na całe szczęscie nigdzie więcej nie spotkałam takich prostaków jak w tej firmie - pozdrawiam Pana Bartosza i jego brata i ojca tyrana. Życzę wam, aby wasza karinka też spotkała takich 'wspaniałych' ludzi w życiu. nadgodziny darmowe, kierowcy musieli radzić sobie na trasie sami. obcinają za badania lekarskie oraz za telefony służbowe z wypłaty.

WW

zapraszam do pracy

Oszukany

Szukam porady/pomocy. Kilka tygodni temu znajomy kierowca zrobił kurs dla tej firmy do Grecji, umowy nie zdążył podpisać, bo jak twierdził szef: teraz musisz jechać w trasę, a umowa będzie jak wrócisz. Oczywiście po powrocie nie było umowy, a co za tym idzie również wypłaty. Od tygodnia szef nie odbiera już telefonów. Znajomy jest osobą starszą i nie orientuje się w "internetach" stąd też nabrał się na obiecanki. Wcześniej przez kilka lat pracował dla Warszawskiej firmy, gdzie wszystko było ok. Może poradzicie co w tej sytuacji można zrobić? Do kogo napisać, zadzwonić. Jak odzyskać zarobione pieniądze? Kierowca ma udokumentowany przejazd.

mann

Jeżeli więc posiadają taką szeroko ofertę usług to powinni posiadać również wiele ciekawych ofert pracy. A niestety w tej chwili nie mogę niczego znaleźć w A.B. Spedtrans, wiecie może czym jest to spowodowane ? W takich firmach raczej cały czas jakieś ogłoszenie jest wystawione a tu nicz :( Wiecie co się z nimi dzieje ?

ubi

Trzeba przyznać, że ciągle mają dosyć szeroką ofertę usługową. http://www.abspedtrans.pl/kontakt.php Nie wiem tylko jak z jej wykorzystywaniem czy klienci chętnie korzystają chociażby z magazynowania czy drobnicy. Mam nadzieję również, że nie jest wielką sztuką dostać się do nich i przejść rekrutację?

wooly

firma nie warta polecenia pracowalem nie cale 3 miesiace zrezygnowalem. auta fatalne stan techniczny aut wyglada jak by firma padala i nie chciala juz w nie inwestowac a szefostwo jak najmniejszym kosztem stara sie wypchnac auto na trase i niech kierowca sie martwi. nawet o tankowanie auta trzeba sie prosic:) jesli chodzi o kase szef liczy po swojemu pod stolem ale ja z odbiorem swoich zarobionych pieniazkow nie mialem problemu.troszke mnie oszukali ale nie na duza kwote. ogolnie praca w tej firmie dla kierowcow ktorzy lubia duzo i czesto naprawiac usterki i zmieniac kola;)i mocne nerwy dezorganizacja to drugie imie tej firmy:)

rafiko

Firma nie wypłaca pieniędzy. 80 dni po terminie! brak kontaktu z księgowością od 3 tygodni!

aaa

Byłem na "rozmowie". Wbrew temu co napisali w ofercie pracy na jednym z portali (zarobki netto 2000 - 4000 zł) zaproponowali mi 3miesięczny okres próbny za 1500 zł, z tym że umowa na płacę minimalną(usunięte przez administratora)Podziękowałem za takie wałki.

AV

Minimalna krajowa , [usunięte przez moderatora] > NIE WARTO!!! SAME KŁAMSTWA I GROŹBY [usunięte przez moderatora]

byly

wszystko prawda .[usunięte przez moderatora] oszuka okradnie,inajnizsza kase za miesiac [usunięte przez moderatora]

arnoldo

Omijajcie tą firmę z daleka płacą za kilometry to na podwójnej zarobicie na pół!![usunięte przez moderatora] zarobisz 1500 za miesiąc(jak będziecie mieli szczęście) w kabinie.Na podwójną polecam Wolter Koops w Komornikach,tam spróbujcie.

oh

a do nas wlasnie dzis dzwonili umowic sie na rozmowe na podwojna i co robic????

Zostaw merytoryczną opinię o A.B.Spedtrans - Toruń

A.B.Spedtrans
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Flensa 3
    62-036 Toruń