Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Cóż można powiedzieć o tej firmie...Rozmowa kwalifikacyjna jest super piękna ale nie ma nic wspolnego z rzeczywistością w pracy.Firma nie szanuje i nie docenia starszych doświadczonych pracowników. Praca jest bardzo ciężka a za takie pieniądze jak tam płacą nie warto rujnować sobie zdrowia.Po co są premie których tak naprawdę nie ma ponieważ są wliczone w podstawę. A podstawa należy się każdemu jak psu buda.Premia w podstawie to jest jakiś śmieszny żart.Żaden szanujący się człowiek nie będzie tam pracował dłużej niż do pierwszej wypłaty. Bardzo brzydko też zachowują się starsze stażem pracownice do nowych pracowników. Tyle jest mowy o (usunięte przez administratora) w firmie ale teksty i odzywki starszych Pań mogą człowieka doprowadzić do depresji.Za dużo kierowników, liderów i innych funkcyjnych.Dziwne jest to że firma produkującą dla takiego kolosa jak #IKEA tak traktuje swoich pracowników bez których by nie istniała. Dla mnie jest to wykorzystywanie taniej siły roboczej .W każdej firmie powinno się doceniać pracowników produkcyjnych bo to jest filar firmy gdyby wszyscy produkcyjni odeszli to liderzy ,kierownicy mogliby jedynie po nich posprzątać. Dla mnie jest to (usunięte przez administratora) gdzie pracownicy są traktowani jakby robili jakaś łaskę że tam pracują. Wiadomo że za ciężką pracę należy się godziwa zapłata a tam najwięcej dostają osoby przy biurkach które w sumie nic nie robią. To jest niesamowite że w dzisiejszych czasach ludzie sobie pozwalają na takie traktowanie.Do pracy powinno się chodzić z przyjemnością. Jest też niedopuszczalne że firma dysponuje Twoim urlopem praktycznie w całości a kiedy pracownik naprawdę potrzebuje wolnego to urlopu nie ma.Jesli nie ma pracy jest postojowe i tyle .Firma napewno na tym nie straci patrząc na te nędzne wynagrodzenia .Są osoby które tam zarobią ale to są ludzie skupieni tylko na pracy którzy nie mają swojego życia i potrafią ciągnąć 12 stki przez miesiąc. W szatni ogląda się kobiety w pasach na przepuklinach które zamiast się zoperowac zasuwają w robocie żeby nie stracić premi .Jest to straszny widok że tak można poświęcić się pracy.Dla kogoś kto pracował u normalnego pracodawcy gdzie był szanowany i doceniany za swoją pracę jest to normalnie szok.Jesli chcesz stracić zdrowie Idź do Com40 bo tylko tego się tam dorobisz.Wstyd dla właścicieli że dorabiają się kosztem tych wszystkich ludzi . Tyle w temacie....

Jurej
@Misia

Co jest nie logiczne? Chyba jasno napisałem. Oczywiście ze Logiczne byłoby gdyby ci z dużą wiedzą i umiejętnościami zarabiali najwięcej ale tak nie jest! Firma zrobiła teraz "dużo" byś miał jak najniższa pensje. Pracy nie ma, a nowe osoby zatrudniają na stanowiska, gdzie tu logika?! Wystarczy spojrzeć na Piko, plany coraz mniejsze, goliat tnie z kasy jak może, a na maszynach niepotrzebne osoby.

obserwatorka

W unitecie na zmianie B cuda się dzieją, referent ze zmiany b nie ma chyba duzo pracy bo ciągle na szwalni siedzi z pomocą szwalni na zamkach, zamiast pracować. Byrygadzistsa nie leprzy wydaje na to cicha zgode i udaje ze nic sie nie dzieje. Iwona uwagi nie zwraca, że cala trujca kawke sobie popijaja zaraz po przyjsciu do pracy a innych sie czepia, że pija wode przy maszynie. referent, brygadzista i magazynier jedna szajka chodza tylko po szwalni i sie smieja w nieboglosy. Kto wie czy ten referent nie ma romansu z ta czarna z pomocy z hali c bo wiedzej z nia siedzi niz u siebie na magazynie. jedni sa gnani do roboty a inni sa faworyzowani, koniec z tym bo ludzie widza co sie dzieje.

Słownik
@obserwatorka

Gdyby Pani tak obserwowała książki do nauki j. polskiego to by może teraz też w administracji była a nie jadem pluła. Jeszcze pewnie stara Panna, że boli jakiś niewinny flirt.

Antresola

A słyszeliście coś o zmianach na Antresoli? Po (usunięte przez administratora)szanownych brygadzistów, szykują się roszady stanowiskowe. Najgorszy (usunięte przez administratora) z góry- przechodzi załamanie nerwowe, bo zapomniał, co nalezy do jego obowiązków. Za to zastępuje go Beata R czyli z deszczu pod rynnę, bo to człowiek, który już teraz nie mając Oficjalnego stanowiska probuje dopiec innym… W HR na testach dostała negatywne opinie, Po nieważne jest nie umiejąca współpracować z ludźmi despotką, podwładnych traktuje jak gorszych, nos ma wyżej niż czoło i te jak odzywki- „a zamknijcie się bo już mnie wkurzacie”, „rob bo znów akordu nie zrobisz…” gorszej osoby w COM nie spotkacie.

wyskocz z takim planem a od razu jesteś na czarnej liście Ty jak osoby które się zapiszą do tych związków,juz kilka lat temu ktoś z zewnątrz chciał założyć związki zawodowe i tak się skończyło że nikt do nich nie chciał przystąpić bo wiedzieli czym to grozi.

Wilk w ludzkiej skórze

Podobno firma planuje zrobić 3 zmiany, ale ludzi brak. Nowy pracownik który tu przyjdzie, jest zmuszany przez mamę, żeby poszedł do pracy. Z reguły to są osoby 20sto letnie. Tak jak jeszcze się starał pracownik pracować, zrobić coś dla firmy. Oddawał zdrowie, tak teraz ja mam(usunięte przez administratora) co brygadzista coś mi powie? Zwolni mnie ? Śmiech na sali za te pieniądze to powinni się cieszyć że ja tu stoję wgl. Jest XXI wiek nie jest Polska i Polacy tania siła robocza która powoli myśli i nie daje się wykorzystywać. Ja z mojej strony dodam jedno jaka płaca taka praca tak że nygusuje jak mogę. Te wszystkie harmonogramy chmury soboty do pracy brak premii za byle co powoduje że ludzie dostrzegają tę firmę pod nazwą COMshwitz. Kto w cyrku był ten w comie się nie śmieje

Fotelik

Bo firmie nie zależy na starych pracownikach. Czy to na stanowiskach czy z produkcji ilu zostało starych pracowników,garstka. Później problemy jakościowe (usunięte przez administratora)a na audytach bo Ikea jak coś zobaczy ...... Jednym słowem dno.

Violka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dzień dobry. Ile zarabia brygadzista w com40 Łatwo się dostać? Planuje namówić męża żeby został

Elektomechanik maszyn do wyrobów włókienniczych widze ma opcje dojazdu, to nawet lepiej dla mnie, że autobus pracowniczy jest, a nie trzeba ze swojego auta korzystać. Pytanie czy to za darmo? nigdzie wcześniej tak nie miałem i nie zaproponowali mi czegoś takiego, jak tu w tej ofercie.

on

dopłacasz symboliczną kwote, coś koło 4 dyszek reszte firma pokrywa. Pracuje tu i bus jest na duży plus, poprzednia firma nawet nie pomyslala o tym a też była wielka...

Mop
@on

Po pierwsze ty płacisz 40 zł. Resztę płacisz tez ty i inni koledzy nie jeżdżący autobusami z socjalu. Pracodawca sprytnie operuje wasza nie wiedza.

Start
@Mop

A jak autobus się spóźni bo np. strajk rolników to wszyscy jadący dokładają 20% premii

Nikos Nowy wpis
@Start

Zadałem takie samo pytanie. W odpowiedzi usłyszałem ze te 20 min jest do odrobienia. Ale nie ma pewności czy premie zabiorą czy nie. To się okazuje na koniec miesiąca.

Anonim Nowy wpis

Autobus pracowniczy kosztuje 45 zł miesięcznie

Wanda Nowy wpis

Pytanie o stanowisko Administrator systemów informatycznych na temat, o którym ogłoszenie nie pisze akurat. Jak wygląda kwestia odpowiedzialności, podpisuje się jakąś klauzulę? To jednak praca z danymi, więc się przejmuję. Zwłaszcza, że ostatnio miałam przypadek, że inna firma sobie wyznaczyła ogromną kwotę kilkudziesięciu tysięcy kary w regulaminie i wydało mi się to dziwne, zrezygnowałam, a tutaj?

Hjbghgg

Firma to chlew już od dawna,!!!! Więcej rządzących i łażących niż fizycznych pracowników!!! Zgłaszasz problem wysłuchają Cię w biegu, powiedzą że załatwia sprawę a wciąż to samo.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Qqq

Podwyżki to były dla Brygadzistów Dla ludu pracującego podwyżki na stołówce.

V

Skoro firma a HR są po stronie pracowników mogli by interweniować że przesadzili z cenami. Pracownicy na produkcji i magazynie nie mogą sobie pozwolić na kubek kawy przy biurku albo herbaty do śniadania jak są jasno ograniczone czasowo przerwy. Tylko właśnie jeśli problem nie dotyczy góry to nie zrozumie szarej mrówki

Nie zadowolony pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam pisze z pytaniem ! Do przełożonych czy w ogóle zwracają uwagę co dzieje się na liniach? Obiecane mieliśmy , że jak lateks pojedzie materace które próbuje się w mniejszym składnie, to mogą osoby z lini delfin Pack na naszych liniach. A tu proszę na lateksach 4 osoby na widłach. Pracownica w Zielonej koszulce macha rękami że w tym roku nie będzie wiatraków, bo ona tak [ zamiata że szok ] . Obok druga zapracowana! Dobrze ze stoją widły i ma się o co oprzeć bo by padła taka spracowana , obok podaję pokrowce następna, bo przecież pokrowce takie ciężkie, że trzeba im podać! Są taki przemęczone. Czwarta w rudym kasku na głowie, macha kręci się jak Bąk w (usunięte przez administratora) , czasami podejdzie lider z liniach obok, to już zbite jak zmarznięte kurczęta , bo trzeba się wszystkiego dowiedzieć, jak dopatrzą się że zbliża się lider lub inny przełożony to nagle praca wre , i chce się pozabijać, no i na koniec wisienka na torcie tej lini ! Ich pożal się boze pomocnik , wszystkie linie obleci i z wiadomościami na (usunięte przez administratora) leci , telefon w ręku, bo przecież on może! A my (usunięte przez administratora) bez 2 osób! A tam sielanka i nawet więcej od nas na godzinę mają, a masze dziewczynych na widłach zapierdalaje , bez zarnej pomocy , a tam mały materac 5 osób, i dajcie im ze2 osoby bo nie dawaja rady , .

Godzina 18 i cyk pikowarki start na ekstra przerwę na fajeczke po kolei hurtem ;⁠)

Qqq

Jak major na zmianie to więcej operatorów na palarni niż przy maszynach

Ciekawy jestem czy zaprosili już kogoś na rozmowę. Stanowisko Administrator systemów informatycznych z ogłoszenia, zamierzam aplikować i mam nadzieję, że oddzwonia. Po jakim czasie z wami nawiązali kontakt w ogóle?

Dick

Nie rozumiem jednego codziennie widzę ten liniu strandmona, robiom tylko jedyn mebel. Zarabiają większe od wszystkich bo robiom 110-120 procent i o 13 już stoję i nic nie robiom. Jak długo to będzie? Moja linia produkcyjna ma nowy mebel i dużo różnych mebli. Czemu wtedy strandmony nie jest złota linia z 23 zł? Gdzie jest wydział wdrożenia? Chyba już starcze tego ….

Dick

Ja widzę jak oni robiom - gadają więcej. Produktują jedynie mebel - i oni nie złotą linią? Jak mówili - złota linia ma 4 rodzaja mebli, a tu jedyn… przepraszam dwa - mały strandmon jeszcze. I zarabiają po 5,5?

Tati

Chciałbym aplikować na kierowcę. Tak pisaliście o zwolnieniach. Dokładnie o jakich działach mowa? Z czego dokładnie wynikały te zwolnienia? Zwalniali tez dobrych pracowników z umowami na czas nieokreślony? Co do busa pracowniczego- jest darmowy??

Ludmiła
@Tati

1- zwolnienia są cyklicznie, jak tylko spadną zamówienia w perspektywie dłuższej niż miesiąc firma robi czystki (dobrych pracowników zostało już niewielu). 2- autobus pracowniczy 45 zł/msc - w tej firmie nie ma nic za darmo - to normalne Ty pracujesz na nich (slogany o pożądanym pracodawcy to brednie) 3- kierowca- jeśli jesteś dyspozycyjny 24/7 to spoko - podczas rozmowy porusz tę kwestię, żebyś nie był zdziwiony.

Adrianna

Ludziom dali grosze podwyżki a teraz brygsdzidci z panelowe dostali a robia najmniej jak nie nic, skandal

Top
@Adrianna

To prawda, ludzie podwyżki normy i nienormalny system naliczania premii a oni co ? A dwa na co ich tylu jak premia naliczać ma się sama a oni nie będą musieli klepać w komputerze nic co zwykle zajmowało im 8 godzin.

Bejba
@Adrianna

Skąd takie informacje. Brygadzisci nic nie dostali bo dla nich podwyżki nie są w tym roku uwzględnione. Nie rób fermentu! Pseudo podwyżki dostali tylko szeregowi, zwykli pracownicy

Vip
@Bejba

Nie szeregowi lecz filary tej firmy hahahha. Motory napędowe elita elit śmietana śmietan po prostu koła napędowe tej machiny. Brygadzistów i liderów to tam jest na pęczki. Tylko nie mają już tak za bardzo kim zarządzać. A jak już są to albo łamany polsko ukraiński lub na migi co mądrzejszy używa translatora językowego google. Ogólnie robota spoko. Jak lubisz biegać. Komu dzieci trochę podrosną i zbliża się do końca spłaty kredytu pryska z firmy. Trzeba iść i zobaczyć na własne oczy.

Dd
@Vip

Zgadzam się kto ma trochę oleju w głowie szuka czegoś innego. Ludzie którzy naprawdę powinni być cenieni za swoje umiejętności, nie są. Są na równo traktowani z innymi, mniej ogarniającymi. Dla tego zakładu nie liczy się jokosc w ludziach tylko ilość i tyle w temacie. Co do brygadzistow jest taki jeden co siedzi wiecznie w prywatnym telefonie, od ogarniania produkcji ma operatorow, lazi i urządza se rozmowy z młoda pomocą.

Dd

Wystarczy być uważnym nic wielkiego skoro ludzie sami się podkładają nierubstwem. Brygadzistki na panel wiecznie nie ma, gdzie przesiaduje każdy widzi, nikt ślepy nie jest. To że jej koleżanka po znajomości ma wiecznie prace, lepsza robotę też każdy wie. Czekamy kiedy ktos się że to weźmie to one śmieją się w twarz reszcie. Wszyscy powinni pracować na równych zasadach a nie mieć swoje (usunięte przez administratora)

Iwon

Druga kaskę a po co? Żeby kolejne się nią wyslugiwaly. Co niektóre mają problem z poprawnym włączeniem golista lub ustawieniem maszyny i wtedy kaska lata. Paranoja od czego są niektórzy brugadzisci ale brawo dla kierownika że tego nie widzi i hoduje takie ameby na maszynach

@Antresola

Słowa opisujące brygadzistę to despota, lub doberman wyskakujący i wrzeszczący na ludzi- ale prezesowa Beata R jest nawet gorsza. Te jej spojrzenia i ton mówiące: „Jesteś nikim, jak śmiesz do mnie mówić”

Zmiany?
@Antresola

Po co te zmiany?

Ipa

Pani Kierownik mysli, że jak pozbędzie się niewygodnych to będzie bezpieczna. Chyba sama w lustro nie patrzy. Nie ma ludzi niezastąpionych, a palec trzymany w (usunięte przez administratora) też może się wysliznąć. Rączka rączkę myła, jak przyszło co do czego to zieloni święci i nigdy nic nie wiedzą. Pani BR nosem haczy sufit, a jak wybiorą kogoś innego (jak zawsze) to znowu będzie chodzila ze spuszczoną głową i tonem.

Siedziska
@Ipa

Nie sadze, aby nasz Pani Kierownik miala jakieś korzyści z usunięciem załogi, sama tak naprawdę zadaje sobie ból. Ludzie i nie wypisujcie glupot, bo Patrycja zla nie jest. Przynajmniej ma większe jaja niz pozostali kierownicy. A to ze jest zasadnicza i konsekwentna to tylko jej zaleta. Poza tym chce Wam się babrać na forum? Czemu takie nie jesteście mądre na spotkaniach z Panią menager albo Patrycja?

Ojojoj

Beata, jak na razie nie widzę tutaj oczerniania, nakłaniania do przestępstwa, linczu, jedynie strach przed toba jako przełożoną. Każdy może swoje zdanie powiedzieć chociaż tutaj bo w firmie to strach. Zgłaszaj sobie co chcesz i gdzie chcesz i ośmieszaj sie dalej…

@Siedziska

Bo BR opowiada, że Patrycja będzie się pozbywać niewygodnych… Do Patrycji nic nie mam, ale przez tamtą kobietę sen mi z powiek schodzi, ale ponoć ma przyzwolenie na traktowanie tak ludzi, wiec lepiej się nie wychylac

Kolorowy
@Ojojoj

A kto może być niewygodny dla zielonego i dlaczego? Co to znaczy w ogóle niewygodny? I jakie przyzwolenie? Przez kogo? Jak taka jestes harda, zgłoś się do Patrycji zapewne Ci pomoze, ale na pewno nie zaszkodzi.

:) \_/ (:

W czym? pierw mówiła że będzie robota i wszystkim przedłużała umowy, potem że nie będzie i że jest za dużo ludzi, każdy kto poszedł coś się zapytać stwierdza że na niczym się nie zna, na produkcji na KSM może tak, ale na poduszkach nic. Koledzy i koleżanki z wpp3 zaczęli być aktywni na forum, to niech się wypowiedzą odnośnie zdumiewających sukcesów nowej linii klejenia na ciepło.

@Kolorowy

Niewygodny jest ten co za dużo gada, mówi o nieprawidłowościach, odzywa się o niesprawiedliwości. Pani B opowiada, że dostała wszelkie pozwolenia od Koerowniczki i Menagerki, na pomiatanie ludźmi. Do tego probuje za wszelką cenę Dowieźć przełożonym jak się nadaje i potrafi niczym swój poprzednik wychodzić z drugiej strony korlety żeby złapać człowieka na drapaniu się po (usunięte przez administratora)

Ipa
@Ojojoj

Jak to jest ze firma zwalnia brygadzistów oraz pracowników a ich przełożeni którzy o wszystkim wiedzili chodzą jak by nic się nie stało i unikają nawet kontaktu wzrokowego z pracownikami. Może czas najszybszy mówić o niektórych rzeczach głośno. Firma prowadzi śmieszne działania prokosztowe oczywiście czerpie z nich korzyści a później jak się wszystko wysypie w ikea szuka osób aby się oczyścić z zarzutów i umywa ręce.

Wpp3
@Ipa

Jak chcesz głośno mówić, to udaj się do HR. Tam Cie wysłuchają i pomoga rozwiazac problem ale nie ośmieszaj się na forum udając twardzielke:) i kogos pomawiając-bo to Ci w niczym nie pomoże... Pani buntowniczka się znalazła...haha...

Kobieta :)
@Ojojoj

Heyyy. Tak czytam te wpisy i nie mogę uwierzyć, jak dużo hejtu jest wokół osób, które w mojej ocenia są świetnymi przewodnikami. To ze takie zmiany nadeszły, ciężkie ale nadeszły nie zmienia tego co dzis sie toczy swoim torem. Ja uważam, że mamy świetna przełożona, ma swoje zasady, ale jest bardzo pozytywna osoba. Nigdy pomocy nie odmówi. Wiem, bo sama bylam w trudnym położeniu i właśnie Patrycja mi bardzo pomogła. Zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie, bo jesteście w wielkim błędzie.

@Kobieta :)

A co się dzieje z Panią manager? Bo jakoś jak jej nie ma to nagle wszystko się układa na produkcji, nie ma głupich pomysłów i zamieszania. Dobrze jak by ktoś w końcu zaczął odkręcać jej pomysły, bo ludzi na wpp3 namnożyła jak mrówek, skaczą tam od magazynu do magazynu jak kangury, a ci na liniach znowu pracują jak leniwce. Opóźnienie za opóźnieniem mimo że ilość ludzi jest x2.

Pomoc

Pani w czarnych włosach jest operatorem na dole. Nie musi się znac na produkcji. I nie gadajcie, bo była wsparciem w tej ciężkiej sytuacji. Ludziska, żeby wam dogodzić to potrzeba chyba cudu.

Xxxxxx

Co tam słychać u koleżanek na linii klejenia do góry?podobno wiele tych osób co jeszcze pół roku temu tam robiła zostały zwolnione,prawda to?

Zakaz chodzenia na fajki? Cały zakład chodzę na fajki kiedy chce. Sprawdzić po kamerach i (usunięte przez administratora) Nowy dyrektor i menedżer gdzie waszy dobry zmiany? Nic niema zmian! Stało tylko gorzej.

Wiesiek

Można sprawdzić wtedy wyjdzie ile operatorow z panelowki chodzi na fajki poza przerwami. Nie kryją się z tym nawet, wieczne wycieczki na palarnie

Adachoo super ciacho

Szykują się podwyżki w marcu ????????????????????????????????????????????

Xxx

Wejdź do ile na stronę -juz są harmonogramy

Adachoo super ciacho

Czemu moje wpisy są usuwane są usuwane skoro są podwyżki firma godna polecenia

Gggff

Podwyżki są ale dla brygadzistów.....

Bik

Kto ma oczy niechaj patrzy. Widziałeś te opustoszałe linie. No bo ja widzę.

@magazyn

Słyszeliście pogłoski o wolnym w lutym jak będą ferie. Juz chodzą plotki że ma być. Chociaż skoro lipa z zamówieniami to może zrobi

produkcja
@@magazyn

co za pierdoły opowiadasz kierownik nam powiedział dzis że żadnego wolnego nie ma w ferie

Klika
@produkcja

Tak to prawda jest możliwość urlopu 5 a nawet 10 dni. Dzisiaj byla informacja.

Jj
@@magazyn

Oczywiście za będzie na początek kto będzie chciał będzie mógł wziąć urlop bo pracy nie ma i nie będzie. A znając życie wyślą na postojowe resztę. Firma się kończy dla wszystkich z wyjątkiem szwalni

Aaaa!
@Jj

Z wyjątkiem szwalni ? To.co.nie ma wcale zamówień ? Czy co ?

Jj
@Aaaa!

Szwalnia będzie mieć więcej pracy bo szyję wszystko takie materacy co inne pododzisly nie będą robić. Widać też że zamówień jest mało. Operatorzy tydzień w tydzień nie mają pracy

Aaaa!
@Jj

To szwalnia pracę będzie miała i ma zamówienia ?

Kandydatka
@Jj

a to postojowe jest wypłacane? jeśli tak to w jakiej wysokości? myślałam, aby tu zaaplikować, ale teraz to chyba nie szukają, skoro nie ma pracy?

@Jj

A czy te postojowe są płatne, czy raczej darmowe? Serio firma się kończy? Jak to jest?

Cccc

Generalnie ta firma jest ostatnim wyborem, każdy kto tam idzie musi myśleć o maksymalnym wykorzystaniu jej dla swojego interesu L4, etc, a przyzwyczajonym do tego zakładu zwolnienie wyjdzie tylko na plus.

On

Nowy Rok nowe zwolnienia także zaczynamy czas start

Romek
@On

Najniższa od stycznia w górę a u nas nic zero, skandal . Jak tak dalej pójdzie ludzie sami się zwolnią. Szef obiecywał że nie będziemy zarabiać mniej niż w Biedronce a guzik prawda. Biurowych też zwalniają? Coś nie słychać

xxx
@Romek

Przeciez zarabiasz wiecej niż najnizsza krajowa

Antek

LPP przy biurku jest tyle osób rządzących a tak naprawdę na niczym się nie znają,nic nie ogarniają,nawet nie znają się na podstawowych rzeczach jeśli chodzi o komputer katastrofa skąd się biorą tacy ludzie czy byli na jakim kolwiek szkoleniu,czy przeszli testy, na brygadzistę , dwóch panów chodzi z rękoma w kieszeni kierownik i brygadzista nawet się nie potrafią przywitać z pracownikami nie wspomnę o tych paniach bo to jest żenada one nic nie wiedzą i nic nie umieją,przestraszone zero pojęcia o tej produkcji ja rozumiem że się uczą ale te osoby tak naprawdę nic nie interesuje co się dzieje na dziale....

Romek
@xxx

Nie jak się jest co kilka dni na postojowym a jak już się przychodzi do pracy to nie ma roboty i w większości na stawce B

KasiaW
@On

Męża zwolnili po 8 latach pracy, zarejestrował się w urzędzie w Ostrowie i pani mówi że dziwne bo dostali oferty do pracy do com40 ale wymagany język rosyjski

Justa
@On

Ale to kogo zwalniają? Jakieś konkretne stanowiska? Patrzą na to, kto jaką ma umowę, czy tym się nie kierują? I dlaczego właściwie tak to wygląda? Czy w takim razie, można za jakiś czas spodziewać się rekrutacji, skoro całkiem sporo osób zostanie zwolnionych? Szukam pracy ...

Zbyszek
@KasiaW

eee mnie też zwolnili i w urzędzie pani powiedziała że nie ma ofert z comu czy correctu od dawna juz, nie opowiadaj głupot

KasiaW
@Zbyszek

Proszę sobie sprawdzić stronę urzędu pracy w Ostrowie są dostępne oferty

xxx
@Justa

Nikogo juz nie zwalniaja to co mieli zwolnic juz było wiec ludzie nie piszcie bzdur nie siejcie zametu

@xxx

Jesteś niedoinformowany spółka była zmuszoną zgłosić fakt iż zamierza zwolnić około 100 osób umowy zostaną rozwiązane w bieżącym roku na koniec stycznia w zwolnieniu grupowym pracę traci się z dnia na dzień bez zapowiedzenia

Mirek
@676

Jak to się ma do hasła: pewna praca na lata, porządany pracodawca gdzie zwalniają osoby a przez urząd szukają nowych ? Znajomy który pracował ze mną dostał wypowiedzenie ze względu na to że chorował, nie docierały do HR argumenty że ma problemy z kręgosłupem ze względu na to że za duże ciężary nosił w pracy...

Start

Jedynym odbiorcą jest Ikea. Ikea od kilku lat stawia własne fabryki mebli i materacy min. Firma Ikano. Ikea kupuje również od innych dostawców w Polsce i zagranicą. Wystarczy że ktoś zrobi mebel/materac 2 euro taniej i już on przejmuje rynek ;⁠) Com40 za bardzo rozrosło się w kategorii stanowisk niepotrzebnych dlatego coraz trudniej jest konkurować, a że odbiorca to w 90% szwedzki koncern od klopsików to nasz Titanic idzie spokojni(usunięte przez administratora) Satysfakcjonująca odpowiedzi?

Lider sflustrowany
@Start

No tak to wygląda , Dyrektor tylko dla hali 15, manager niskich lotów , ma do tego asystentkę , specjalistę , kierowników produkcji , kierowników zmianowych , liderów a do tego wszystkiego gwiazda salonów Karol T jako kolejny do koryta. Z takim zarządzaniem firma padnie. Pytanie kto na to wszystko wyraża zgodę, czy Prezes Właściciel nie dostrzegają tego ...

Poszukuję pracy w Kalisz na stanowisku Administrator Systemów. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 433.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 386, z czego 35 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.