Opinie o AVIA FOP S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AVIA FOP S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVIA FOP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVIA FOP S.A. w Warszawa

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AVIA FOP S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były klient
@Zainteresowany

Maszyny? AVII nie było tym razem w Poznaniu. Co to może znaczyć? Zbliżający się koniec? Aż dziwne, że taka znana firma nie wystawiała na tak ważnych targach.

Kamil

Witam serdecznie Jak wygląda praca w serwisie? Ile można zarobić jako serwisant? Pozdrawiam

Były serwisant
@Kamil

Praca w serwisie to dużo wyjazdów. 3-4 dni w tygodniu. Pensja podstawowa ok. 7-9k brutto. Masz jeszcze premie. Z tego co wiem zmieniają auta na porządniejsze - kombi zamiast furgonów.

Kamil Nowy wpis
@Były serwisant

Dzięki za odpowiedź, uważasz że warto złożyć papiery, czy faktycznie firma już upada?

mimi Nowy wpis
@Kamil

Uciekaj jak najdalej od AVII . Tutaj tylko dyrektorzy patrzą na zyski a nie na pracowników. Nie jedną stację "położyli" bo szkoda było dać promocję dla indywidualnych regionalnych klientów. Bo szkoda kasy. Cięcie kosztów to podstawa. Tutaj nie ma żadnych kart lojalnościowych dla klientów. Wg. klient to jest uważany jako dojna krowa. Nic mu się nie należy. Do pracowników stacji wysyłają kierowników regionalnych którzy nawet na swoim profilu (nie będę podawać jakim) mają "krojenie kosztów". Oczywiście wiadomo że pracownicy najbardziej ucierpią, no bo kto.... Pensja podstawowa i nic po za tym. Nie wiem czy nie ma współpracy pomiędzy kierownikiem regionalnym a zwykłym, by nie dawać premii pracownikom. Marketing jest tylko od kasowania pensji. To co robią... a właściwie co nie robią to jest jakaś masakra. AVIA jako NISZOWA firma ma gdzieś pozyskiwanie potencjalnych klientów. Zamknęli się we własnej bańce samouwielbienia. Kadra chyba sama uwierzyła w te bzdury, że AVIA to taka super firma.... Zero sprawdzania rynku. Np. Stacja oddalona od konkurencji o parę km. daje większe profity niż stacja która ma dość dużą konkurencję. Pominę już kulturę osobistą kadry. Dyrektor na kontroli to nawet nie odpowie grzecznościowo "dzień dobry". A pracownik czuje się przy takiej wizytacji jak (usunięte przez administratora) . UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY.

Czy w AVIA FOP S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Itacho Nowy wpis

Tak są na 3 miesiące

Kamil Nowy wpis

Jeszcze jedno pytanie - wyjazdy są tylko po Polsce czy po całym świecie?

Jak jest z pakietem medycznym w AVIA FOP S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

W pakiecie medycznym możliwe jest dołączenie członków rodziny. Część pracowników z tego korzysta. Cena pakietowa jest korzystniejsza niż w ofercie indywidualnej.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AVIA FOP S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Patka

Jest wiele czynników wpływających na decyzję ale głównie chodzi o pieniądze ( lada dzień będzie najniższa krajowa) i umowy akordowe. Zostają tam głównie osoby które mają niewiele do emerytury lub już na niej są. Młodzi i doświadczeni uciekają z powodu marnego wynagrodzenia i braku możliwości rozwoju. Zarząd nie inwestuje w firmę i w pracowników tylko w swoją kieszeń. Zero szkoleń i uprawnień. Na szczęście mam to już za sobą. Żałuję tylko zmarnowanego czasu na współpracę z firmą

Zuzinek

Sami rezygnują, zazwyczaj wkurzają się grupowo gdy nie są szanowani, nie dostają wypłaty na czas lub zaniżoną, a jakiekolwiek próby rozmowy z Nimi są podejmowane pod koniec wypowiedzenia dopiero gdy pali się grunt pod nogami

ITM
@Zuzinek

Zapraszam na Targi ITM do Poznania. Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą szeroką gamę produktów.

@ITM

Jakie maszyny są prezentowane na ITM 2023?

Były klient
@Zainteresowany

KKk

Witam Widziałem że pojawiło się ogłoszenie na elektromontera, montera a dlaczego nic nie jest napisane o akordzie. W firmie nie jest jedynie godzinowa stawka ale i akord nikt o tym nie pisze. Jak można składać precyzyjne maszyny na akord?

Mały
@KKk

Można wg zarządu, ale nie złożysz maszyny jak nie masz części zdążają się sytucje że monter jest popędzany gdy braknie kluczowych elementów do produkcji...

Były pracownik.
@Mały

Od 10 lat w Avii bez zmian. A ja jeszcze pamiętam czasy kiedy było normalnie. Aż się chciało pracować, później to już tylko równia pochyła. Szkoda firmy, ale Jurek już się nie zmieni, a nowe pokolenie zarządzających jest jego wierną kopią.

Potwierdzam
@Były pracownik.

Potwierdzam w 100%. Trwa to dłużej niż od 10 lat, tylko ostatnio bardzo przyspieszyło. Czy jeszcze ktoś z fachowców został w tej firmie, czy ewakuacja na całego?

Dobra Rada

Bardzo przestrzegam za podjęciem pracy w tej firmie. Firma zatrzymała się w czasach (usunięte przez administratora) Nie płacą za faktury kontrahentom, ludzie latami czekają na swoje pieniące, dopiero jak się pali grunt pod nogami coś tam zapłacą. O awansie można zapomnieć. Właściciel, córka i zięć rządzą firmą. Zdarza się nie dostać pensji na czas, z opóźnieniem beż żadnych przeprosin i informacji o opóźnieniu. Pani córka wciska groźby dyscyplinarne na każdym kroku. Firma na granicy bankructwa. Nie szanują ludzi. Pensja na poziomie minimalnej. Szkoda zdrowia i czasu, lepiej płacą w Biedronce czy Lidlu.

m1cha1
@Dobra Rada

Zwalanie na inflacje, wojne, covid itp jest śmieszne. firma od conajmniej 15 lat jest nierentowna, mojego czasu juz tyle zmarnowala... Na głupoty ma pieniądze, na spłatę długów wobec wierzycieli, pensje itp niekoniecznie. Słyszałem, że znów jest obsuwa z wypłatą wynagrodzeń, czemu mnie to nie dziiwi o waloryzacji wynagrodzen, do aktualnej sytuacji nie ma nawet z kim pogadać winna nie jest wojjna czy inflacja, a zarzadzanie finansami przydalby sie w wladzach ktos z zewnatrz ktory poprawi komunikacje i przeplyw informacj nie wiem skąd się bierze taka sytuacja w zarządzaniu, ale znam wiele firm z "rodzinnym" zarządem i nigdzie nie ma tak źle, bo każdy rozumie zasadę, że nie s*r*a się do własnego gniazda. Jak to jest, ze produkcja, obwiniana jest, za to, ze maszyna nie jest gotowa, zaopatrzenie zwala za zarząd, zarząd na dostawców, a dostawcy twierdzą, że AVIA nie płaci, co pokrywa sie z tutejszymi wypowiedziami. Wracam właśnie z pracy do domu, zastanawiając się, czy mam ochotę tam jutro wracać.. nie polecam nikomu, chyba ze lubi mocne wrażenia i traktowanie jak śmieć.

OJezu
@m1cha1

@m1cha1. W AVIA zawsze dominowała , dominuje, i będzie dominować prostota..Nie ma w niej miejsca na ludzi ambitnych.Bierz przykład z tych którzy dostają pensję 10 każdego miesiąca.Więcej adaptacji , pracuj bardziej po łebkach, i na pewno na początku każdego miesiąca AVIA będzie wypłacać pensję także w terminie.

VMC
@m1cha1

Skoro tak bardzo Ci źle w AVII to po co tam jeździsz tyle lat??? Zmarnowałeś już tyle czasu na pracę w tym bałaganie i warunkach jak za PRLu, żyjesz dalej nadzieją, że coś się zmieni tak z dnia na dzień? Co najwyżej to możesz Ty i inni zastać pewnego łańcuch na bramie i tabliczkę „zakłada zamknięty”. Miałeś tyle okazji żeby odejść i zmienić pracę na lepszą ale tego nie zrobiłeś więc po co teraz te Twoje żale, płacz na zarządzanie firmą i przepływ informacji nic nie dadzą, chociaż to ostanie to u was i tak wyśmienicie funkcjonuje bo plotkować i obgadywać innych to wy akurat lubicie…. A skoro znasz tyle firm, które tak dobrze są zarządzane, dlaczego jeszcze tam nie pracujesz?? Z taką wiedzą i doświadczeniem powinni Cię z otwartymi ramionami przyjąć, przecież Ty potrafisz tak dobrze zarządzać ludźmi i znasz się na robocie jak prawdziwy fachowiec. Na produkcji zawsze będziesz traktowany jak śmieć nawet jak masz trochę wyższe stanowisko, to nadaj jest to produkcja, najniższy szczebel w firmie: robi i obrywa najwięcej, zarabia najmniej. Choć są pewne wyjątki takie jak Ty np…

@VMC

Uważajcie zawierając umowę o pracę w przypadku produkcji jest to akord.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do AVIA FOP S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Odpowiedź

A niby gdzie ma się odbywać, w kawiarni? Czy ludzie reprezentujący avie muszą zadzwac masę takich durnych pytań? Nie rozumiem po co zarząd zadaje zapytania, na które zna bardzo dobrze odpowiedź. Jeśli chce poznać opinię pracowników na temat firmy to chyba już ją dawno poznał :D haha i powinien się wstydzić, że pracownicy mają takie zdanie o swoim szefostwie i miejscu w którym pracują.

Leje za pisuar

Potwierdzam rodzine

Leje za pisuar

Jestem elektromonterem z wieloletnim doświadczeniem czy dostanę u państwa pracę przynajmniej za 1 1 brutto żeby mi się opłacało przyjść?

Budyn
@Leje za pisuar

Tak zapraszam za 5brutto

Pendolino
@Budyn

Zapraszam na lakiernie 6000 brutto

@Pendolino

Na lakiernie za 6000 brutto przyjdzie jesze dziś bardzo dobre warunki poproszę info. Chciałbym tyle zarabiać w dzisiejszych czasach jako Lakiernik

Pendolino
@Seicento

Zapraszam gwarantujemy maseczki bezpyłowe odciąg oparow66

Matusiak K

Czy firma nie potrzebuje kogoś na szefa utrzymania ruchu?

@Matusiak K

Pewnie ze potrzebuje. Szef obecny do niczego się nie nadaje zostaw CV

Jablko

Czy są przyjęcia do Avia?

Seicento

Czy w AVI zdarzają się podwyżki?

Boys
@Seicento

1 brutto na rok

1 zł brutto ????

Veolia

Witam Pracownicy Avia jak myślicie czy w tym roku będzie cieplutko w firmie? Pozdrawiamu6

Pco
@Veolia

Myślę że nie

Odradzam jakiejkolwiek współpracy z ta firmą -nie lubią płacić za zlecenia. Szukam osób które skutecznie odzyskały swoje pieniądze od Avia

Stanisław Paluch

Za to co zrobiłem, zapłacili. Za to co nie zrobiłem, nie zapłacili, zasadniczo.

@Stanisław Paluch

aha , już w to wierze

Tak Zgadzam się z Panem. U mnie tez nabrali towaru z odroczonym terminem płatności za który nie zapłacili. Nie polecam

Wierzyciel

Tak racja mi też zalegają pieniądze. Warto by było zrobić pozew zbiorowy i zakończyć nieuczciwe praktyki z tą firmą.

Wierzyciel

Mi też nie zapłacili za dostawę towarów.

haha
@Stanisław Paluch

nazwisko tego Pana takie same co Pani z księgowości? przyprzypek? nie sądzę:P

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AVIA FOP S.A.?

Nie wiem jak pracowniką ale dostawcą towaru to nie płacą za towar.

Wierzyciel

Firma jest niewypłacalna dla dostawców.

Omijać

Najniższa krajowa, nie ma szans na podwyżki, firma na skraju bankructwa, szkoda twojego czasu, że ta firma jeszcze działa to jest cud

Dawid
@Omijać

Skąd wiesz o tym potencjalnym bankructwie? To jakieś sprawdzone info?

PITi

Odpuść sobie.....Ta firma nie płaci za zakupiony towar a jakiś tydzień półtora przed pensjami już w ogóle nie robi przelewów do dostawców aby tylko uzbierać na pensje dla pracowników. To ostatnie - zawsze miałem w terminie ale krótko tam pracowałem a zadłużenie u dostawców nawet do kilku lat wstecz - tak mieli niepopłacone faktury za kupno z 2020 :( Zero premii, zero szans na rozwój finansowy, zero socjala, dziwne kierownictwo - ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Stwierdzam fakt. Nie płaca za zakupione produkty.

PITi

Pracowałem w tej firmie pare mięsiecy. Beznadziejna firma. Powodem dla którego zrezygnowałem był fakt że nikomu nie płaciliśmy w terminie. Nawet na przedpłatę na drobną kwotę musiałem prezesa prosić o przelew (500-1000zł). Nie sprzedawajcie im towaru na przelew bo wam nie zapłacą. Wiele małych firm w ten sposób już wykończyli, kilka spraw mają w sądzie. Jak wygracie w sądzie zapłacą wam z odsetkami tylko po jakim czasie. ODRADZAM PRACĘ I WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ

ziomek

"Członki" zarządu to rodzina i ziomale Jurka, więc jesli nie ma Cię w drzewie genealogicznym to raczej nie zosatniesz.

Jak wygląda ścieżka kariery w AVIA FOP S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

stary pracownik

Zależy co masz na myśli, jeśli chodzi Ci o awans ze stanowiska zwykłego robola to nie masz o czym myśleć. Mimo, iż część pracowników posiada większe doświadczenie i wiedzę ze względu na staż pracy niż Ci pseudo konstruktorzy to o awansie mogą pomarzyć,zresztą nikt się nie pcha w gniazdo żmij :D

Tata

Witam Czy firma Avia istnieje? Czy handlowcy żyją? A serwis jest na wakacjach? Zero przyjazdu serwisiu zero handlowca a kierownik serwisiu chyba skaczyl podstawówkę Kiedys Avia miala renomę

AVIA
@Tata

Witamy, Serdecznie zapraszamy na Siedlecką 47 do odwiedzenia naszego zakładu. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na market@avia.com.pl Pełniejsze dane ułatwią szybszą komunikację. P.S. Kierownik serwisu raczej nie "skaczyl" podstawówki. Pozdrawiam, Dział Handlowy

@Tata

Osoby odpowiedzialne za płatności też najwyraźniej na urlopie bo od jakiegoś czasu brak kompetentnej osoby z którą by można porozmawiać na temat płatności zaległych faktur.

@AVIA

W sprawach nieopłaconych faktur od roku też trzeba przyjedżać na Siedlecką 47?

Dostawca
@Wierzyciel

Nawet na stronie nie podali nr do księgowości. A sekretarka już przeszkolona co mówić aby zbyć poszkodowanego dostawce.

Jak szefostwo w AVIA FOP S.A.? Spoko traktują ludzi?

Iw

Praca jest straszna . Czysty (usunięte przez administratora)

Mały

Stary Sknerus, który bardzo oszczędza i non stop "kombinuje" z DF jak jeszcze zaoszczędzić. Chłopaki w Handlowym i Serwisie są w porządku, co i raz mieli podbramkową sytuacje przez Sknerusa. Lepiej tam nie iść jak się ma kredyt hipoteczny do spłaty, bo zawsze były opóznione wypłaty wynagrodzenia.

Stanisław Paluch
@Mały

Mi placili na czas. Pierwsze słyszę, że nie. Hipoteczni byli i nie narzekali, zasadniczo.

Jak traktuję ludzi to nie wiem. Jestem a raczej byłem ich dostawcą. Firma nakupowała towaru na przelew i nie popłaciła faktur. Radzę sie zastanowić czy jest sens iść w ogóle na rozmowę do niepłacącej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o AVIA FOP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVIA FOP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AVIA FOP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVIA FOP S.A.?

AVIA FOP S.A.