Opinie o Powermed w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Powermed. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Powermed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powermed w Bielsko-Biała

były prezenter

Czytać poprzednich postów nie potrafisz? Sprzedajesz-dostajesz ok. 1000 zł BRUTTO. Jeżeli nic nie sprzedasz masz 0 zł. Uprzedzam-niełatwo ten super sprzęt za kosmiczna cenę komukolwiek wcisnąć. Jak nie będziesz miał szczęścia obcałujesz klamki, poszczują cię psami i stracisz czas i pieniądze na dojazd.

Janusz

Tak naprawdę to kierowców nigdy nie szukali. Pod takim ogłoszeniem poszukiwali w rzeczywistości akwizytorów-domokrążców do wciskania ludziom po kosmicznej cenie tzw. wielofunkcyjnego urządzenia medycznego o podobno cudownych właściwościach który to sprzęt był faktycznie tylko ciężkim, chińskim odkurzaczem z filtrem wodnym. Ze względu na kompletny blamaż tej marki sprzedają teraz odkurzacze meksykańskie pod inną nazwą. Jeżeli ktoś ma potrafi wciskać dobrze wciskać kit nieświadomym tej manipulacji klientom - może nieźle zarobić, gdyż prowizja dla akwizytora od sprzedanego odkurzacza wynosi ok 1000 zł brutto. POWERMED to nie nazwa tej firmy - to nazwa sprzedawanego odkurzacza. Główny dystrybutor tego cudownego i cennego sprzętu to Przedsiębiorstwo Handlowe Eko Live s.j. J M Kubiczek A R Kałuża z Bielska - Białej które mianowało się "Centralą Powermed" oraz kilka firemek (indywidualnych działalności gospodarczej osób fizycznych) o przeróżnych nazwach, które nazywane były (chyba dla zmylenia klientów) "oddziałami regionalnymi POWERMED" ponieważ nazwa POWERMED została faktycznie spalona - sprzedaje się teraz odkurzacze o innej nazwie - ale o tym już powyżej pisano.

były sprzedawca

@lukasz,to chwyt ,bo jest brak zainteresowania do sprzedazy bezposredniej,a wiadomo ze w takim systemie wynagrodzenie idzie w parze ze sprzedaza,brak stalej pensji

kazek

Firma to ROBOCLIN .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
byly sprzedwc

W istocie wszelkie reklamy zwiazane z ta firma takie jk kierowca'prezenter,itp sprowadzaja sie do sprzedazy bzposredniej i uzaleznionym z tym wynagrodzeniem,to wszystko

Janusz

Tak, faktycznie ciągle poszukują "kierowców" z kat B no ale w rzeczywistości jest to nabór akwizytorów do sprzedaży domokrążnej pierońsko drogiego "urządzenia" którego nie wolno nazywać odkurzaczem, choć wygląda i działa jak każdy odkurzacz z filtrem wodnym. Wynagrodzenie bynajmniej nie od przejechanych kilometrów przez takiego "kierowcę" lecz jedynie i wyłącznie prowizja od sprzedaży. No i oczywiście umowa "śmieciowa" lub umowa współpracy w przypadku założenia własnej działalności gospodarczej.

Janek

Robot Platinum czy Powermed? jaki to odkurzacz koniec końców?

Rzetelny_Produkt

Jeżeli potrafisz sprzedawać, mamy KONKURENCYJNY DO PowerMed, Rainbow, etc. produkt. Najwyższa jakość, rewelacyjne wykonanie, świetne wyposażenie. Zapewniamy NAJLEPSZE PROWIZJE. MAMY BIURA W CAŁEJ POLSCE. Zadzwoń na anonimowy numer (usunięte przez administratora) (połączymy Cię z najbliższym biurem Twojego miejsca zamieszkania)

Alessandro
@Rzetelny_Produkt

Witam, wiem, że jakiś czas już minęło od tego ogłoszenia (ok 2 lata), ale proszę o kontakt na alessandro110@tlen.pl. Pozdrawiam.

Janek

Fajnie, ze pousuwali 3/4 negatywnych komentarzy. Zalosne.

nik
@Janek

no trzeba robic skriny i je tu wrzucac by ludzie znali prawde

tobbik

na pewno taka praca ma dużo plusów jak i minusów. Mnie jednak przekonuje, bo jako handlowiec z doświadczeniem wiem że można dobrze zarobić , a że trzeba się napracować- no cóż coś za coś :-) a ta firma stale podnosi swoje wewnętrzne normy jakości, aby dawać klientom produkt najlepszy, jak to jest możliwe oraz wprowadza innowacje, które powodują zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

lukas

Hej, ja równiez byłbym zainteresowany praca w Powermed jako przedstawiciel handlowy, ale mam kilka pytan. Czy wynagrodzenie to pewna podstawa i premia prowizyjna, czy jest raczej czysto prowizyjne? Jak tez jest z baza klientów, dostajemy od firmy jakąś aktualna, czy trzeba kombinować z własną, czy tez zdobywać nowych klientów?

szalony

w powermed zarabiasz tyle ile wypracowałeś. 3tyś albo 15 tyś od ludzi zależy jak sie starają i czy kochają swoją prace

laik

dlaczego ?

kolega

Widzę, że tutaj ktoś pyta o zarobki. No każde biuro oferuje inaczej, liczymy to tak. (usunięte przez administratora)Praca polega na reklamowaniu urządzenia. Jeździsz po domach i mówisz jakie to nie jest wspaniałe urządzenie. Na początku zapłacą Ci za paliwo później płacisz sam. Mam kolegę co kiedyś pracował i mówił mi, że fajna praca dla tych co potrafią rozmawiać z ludźmi, idzie zarobić, 5 maszyn na miesiąc i masz wszystko w (usunięte przez administratora) Nie wliczając premi jakie możesz dostać itp.

zadowolona

przeciez to nie odkurzacze a urzadzenia medyczne;kazdy chce miec takie w domu i pracowac z tym niezawodnym sprzentem

qwerty
@zadowolona

sprzętem

sonia

zarobki w firmie sa adekwatne do pracy jaka wykonasz najwazniejsza jest atmosfera w jakiej pracujesz POWERMED jest wspanialym urzadzeniem ktore powinno byc w kazdym domu dla zdrowia i higieny

majka0943

Też chciałabym się dowiedzieć o takich wewnętrznych sprawach firmy, jak wygląda wynagrodzenie, czy pracownicy są zadowoleni itd. Patrząc na firmę z perspektywy klienta na pewno przemyślałabym współpracę, bo wydaje się być dobrym partnerem, firma ma strategię, jasny plan, nawet w mediach często się słyszy o różnych akcjach charytatywnych ich np w WOŚP no i był sponsorem skoków narciarskich. Naprawdę większa firma. Dostał też ostatnio tytuł „Jakość Roku” w kategorii produkt, także mają się czym chwalić.

Bolek

Jakie byłoby cudowne gdybym mógł se pracowac tylko dla pasji. Tak się nie da. Jeszcze mnie na to nie stać ;) Zarobki są spoko. Udało mi się za to kupić nowego Pasata. Teraz odkladam na nowe mieszkanie.

Bolek

Hires ja jak kocham to się nie odkochuję. moja żonka może to potwierdzić :)

Bolek

Na początku nie liczyłem na żadne premie. Po prostu kocham bezpośredni kontakt z ludżmi i zacząłem tak pracować. Wiedzcie że jak ktoś się mocno stara i kocha te pracę to praca potrafi się odwdzięczyć ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Powermed - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Powermed?

Zobacz opinie na temat firmy Powermed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Powermed?

Kandydaci do pracy w Powermed napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Powermed
1.3/5 Na podstawie 1778 ocen.
  • Kamińskiego 19
    43-300 Bielsko-Biała