Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Pracowałem w tej firmie .niestety pojechałem do polski ,dzien przed wyjazdem upiłem się i nie zdąrzyłem na czas przyjechać.pani kordynatorka marzenna mnie zwolniła.zrobiło mi się smutno.teraz pracuję jako komisjoner mam pensji podstawy 2000euro, plus wakacyjne 500 euro,i dostaje 800 euro na świeta.kupiłem sobie działke rolną przekształconą w budowlaną 1200 m,za jakis tam czas bede sobie stawial dom.jestem w stane odłożyc co miesiac od 1200 euro do 1700 co miesiac.

@Playa posse

Wiesz może ile wynosi sama premia i czy można ją dostać każdego miesiąca? Po jakim czasie można dostać umowę na stałe, gdybyś zapytał kolegi to byłoby super? Lepsze warunki są zatrudniając się bezpośrednio przez firmę?

bylypracownik

jeśli ktoś szuka aktualnej opinii na temat firmy bo ma nadzieję że coś się zmieniło to zasmucę. Tragiczna robota rumuny pospiwszajace Polaków zakwaterowanie na zadupiu 20km do roboty 10km do jakiegokolwiek sklepu 250euro bez wifi rozwalone ściany i gniazdka. ogólnie większość tych opinii na temat agencji różnych to opinie od leniwych Polaków którzy myślą że im się cały świat należy. W przypadku tej agencji/firmy zaufajcie jednak i nie jedzcie tam.

@bylypracownik

I odciągają z wypłaty za ten nocleg czy jakoś to samemu trzeba opłacać razem z rachunkami? Dojazd do pracy leży w gestii pracownika czy firma go organizuje albo chociaż oddaje koszty? Czy wszystkie zakwaterowana wyglądają tak samo?

bylypracownik Nowy wpis

odciągają z wypłaty, dojazd do pracy telefonicznie niby darmowy na miejscu okazuję się, że 5 euro dziennie. A mieszkania różnie możesz trafić ja w swojej przygodzie z tą firmą miałem dwa. Pierwsze z rozbitym oknem drugie z dziurami w ścianach rozwalona łazienka i zamkami do drzwi.

Gabi Nowy wpis
@bylypracownik

Nie da się nic zrobić żeby ten dojazd wyszedł taniej? Mąż znalazł takie ogłoszenie sprzed 3 lat, gdzie szukali ludzi na linię produkcyjną i zastanawiał się czy za komunikację miejską by oddawali. Widział tylko, że proponowano umowę o pracę. Czy nadal to obowiązuje, szczególnie na produkcji?

Czy pracownicy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ewa kustosz
@Michał

Czy może pan polecić uczciwa firmę w której pracował pan jako komisjoner? Chce wyjechać ale opinie są różne, a pan zadowolony . 798054516. Dziękuję.

Antykipek
@Michał

No to jeszcze dwie dekady i postawisz. Nie licząc inflacji

Playa posse
@Antykipek

Za dzialke w 2017 zaplacilem 26 tys. domek 70m to nie sa jakes wygórowane ceny

Playa posse
@Ewa kustosz

Moj dobry kolega jest zatrudnony w rewe bezposrednio przez firmę pod hamburgiem.razem z pensja i premia od koli wyciaga 3 tys euro mc.trzeba jezdzic i szukać sobie samemu pracy w niemczech.

@Playa posse

Co możecie powiedzieć o pracy na linii produkcyjnej? W ogłoszeniu wyczytałem, że aktualna stawka to 12,20 euro na godzinę plus premie i dodatki za pracę w nocy. Jak wyglądają te premie i dodatki? Można liczyć na jakieś benefity?

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

marna

DSI już od dawna zmieniło nazwę na Tec-Point GmbH

Sławomir
@marna

Rzeczywiście zdaje się że zmienili nazwę na Tec-Point GmbH. Co oprócz nazwy się zmieniło? Podali w ogłoszeniu na pracownika linii produkcyjnej w branży mięsnej, że jest UoP i niemiecki socjal oraz szkolenie. A stawka na pakowaniu to 11 euro / godz. Czy to stawka netto i ile tu wynoszą premie o których wspomnieli, a nie podali szczegółów?

Asia

Nie tylko raz w miesiącu jedzesz do firmy i indyfikatorem i wypłacają samo z miesięcznym rozliczeniem bez nic ci nie dadza

Asia
@Sławomir

Tam jest ciężko jak nie jesteś szybki to tam nie jedz pracowałam tam 3 lata temu jak jeszcze była nazwa dsi gmbh c.o jak chcesz.podaj mejl napisze

Sławomir
@Asia

A szkolenie o którym było w ogłoszeniu nie pomaga w sprawnym wykonywaniu obowiązków? Na czym ono polega i co oznacza, że trzeba być szybkim? No i co się dzieje, gdy się nie nadąża?

Grzegorz

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Szymanowski i jestem dziennikarzem Deutsche Welle. Szukam kontaktu do pracowników zakładów mięsnych w Niemczech, żeby porozmawiać o warunkach pracy w tym roku. Zapewniam pełną anonimowość. Proszę o kontakt przez Messenger FB: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Grzegorz

Grdz
@Grzegorz

Podaj nr telefonu lub e-mail. Porozmawiamy.

Nieznana
@Grzegorz

Zależy jakich zakładów,może pan się zamknie tym że żaden zakłady pracy nie dają dokumentów żeby rozliczyć się z podatku,kończy się prace i żadnych dokumentów.Ausdrvck DER,Elektronischen,Lohnsteverbesche,nigung Fur nie wiem czy dobrze napisałam

Marna

Co Pan chce wiedzieć?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Musisz szybko zapierd i znać dobrze niemiecki

Łucja
@Gość

ten niemiecki mnie wogóle nie dziwi, ale wystarczy tak komunikatywnie jakies B1/B2 a nie ze perfekt C1 ?

Davidoo

Niby pracowników przejął Tonnies ale wszystkie sprawy i tak idą przez DSI i oni swoje pewniebi tak biorą. Co do samej pracy to jest tak że przy zatrudnieniu jak zawsze mówią wszystko ładnie pięknie, z uśmiechem na twarzy podsuwają ci umowę bo im pracowników ciągle brakuje, jak wejdziesz na chale kierownik lub brygadzista zaprowadzi cię na stanowisko pod drodze na szybko pokaze co gdzie jest. Na stanowisku pracy owszem pokaza ci jak co robic ale to z tym róznie bywa, bo szkolenie przeprowadza inny pracownik ktory oczywiscie nie ma czasu bo kazdego tam ganiaja z miejsca na miejsce. Mnie osobiscie na pierwszym stanowisku na jakim bylem przyuczano jakies 5-10min, ogolnie to bylo tak ze dali nóż do ręki na szybko powiedzieli rób tak i tak, a teraz sam rób, chwile gość postał popatrzał powiedział no może być i poszedł, a jak coś źle zrobisz lub nie nadąrzysz to jest tylki darcie ryja, że dawaj dawaj to ma być dobrze zrobione, jak powiesz że nie dajesz rady to powiedzą, że ty musisz dawać radę, a jak nie to do polski. Ogilniebto jest bez przerwy szybciej i szybciej, a kiedy powinien byc już koniec roboty bo np. zjadą już wszystkie świnie zaplanowane na dany dzień to jeszcze ci dowalą jakąś ekstra robotę, a bo jeszcze trzeba to czy to zrobić i potem jak wracasz do domu to nie wiadomo co ze sobą zrobic, czy pójść składać wypowiedzenie czy wykąpać sie w maści przeciwbólowej. Chora firma i chorzy ludzie zero zrozumienia dla człowieka, nikogo nie interesuje to czy dopiero ktos przyszedl do pracy, liczy sie tylko przerób, non stop więcej i więcej byle by się liczby zgadzały. Jeszcze dopowiem że chcąc podczas pracy tak poza przerwą isć na siku to z tym też jest problem bo zawsze jest cos takiego ze nie ma kto za ciebie stanac na stanowisku, zglaszasz brygadziscie on oczywiscie albo stanie za ciebie albo kaze ci czekac pol godziny zanim kogos znajdzie kto na chwile za ciebie bedzie robil. Co do mieszkań to wiem że warunki kiedys byly tragiczne, na mieszkaniach (usunięte przez administratora) i menele. Teraz nie wiem jak jest ale watpie zeby cos sie zmienilo. Jezeli ktos pisse cos dobrego o tej firmie albo ze nie ma na co narzekać to tylko jakiś ziomek kierownika, bo ci co sa z jego okolic z polski lub ci co mu w (usunięte przez administratora) wlaza to sa lepiej traktowani i maja lepsze stanowiska, ja od siebie powiem ze napewno nie polecam tej pracy zadnej normalnej osobie, a jezeli lubisz wypic i ci wssystko jedno, lub masz (usunięte przez administratora) na swoje zycie to jak najbardziej zapraszam podobnych ludzi tu od groma.

Małgorzata

Hej, widzę, że różne są tutaj opinie na forum na temat tej pracy. Mimo wszystko, jest ich dosyć mało i chętnie poczytałabym coś więcej. Jak aktualnie przedstawia się kwestia atmosfery w tym miejscu pracy, jest w porządku? Dajcie znać, czy dobrze wam się pracuje teraz.

Eeeffffgggg
@Małgorzata

Nie słyszałaś że przepisy się zmieniły z powodu covid? Pracowników przejal tonnies, a praca na mięsie ciężka, wiec w tym temacie nic się nie zmienilo ,taśma tempo i jak najwiecej tonażu wyrobione zysk się liczy dla firmy, a pracownik niewiele z tego dostaje!

Grzegorz
@Eeeffffgggg

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Szymanowski i jestem dziennikarzem Deutsche Welle. Szukam kontaktu do pracowników zakładów mięsnych w Niemczech, żeby porozmawiać właśnie o tym czy coś się zmieniło po reformie. Zapewniam pełną anonimowość. Czy możemy porozmawiać o tym o czym Pan/Pani pisze? Jeśli tak to proszę o kontakt przez Messenger FB: https://www.facebook.com/grzsz/ Pozdrawiam, Grzegorz

Nictakiego

Nie radzę tam jechać tydzień temu jeden pracownik zmarł po pchnięciu nożem podczas sprzeczki w pracy. Miał tylko 34 lata...

Qdghyhg

W DSI też pracują wszelkie nacje i też można zaliczyć kosę do tego jeszcze współlokatorzy mogą cię (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)i meneli nie brakuje.

Przyszły pracownik

Jakie macie opinię za i przeciw?

Kobieta

Czy to prawda o tej tragedii

Tyt
@Kobieta

A ten link do strony to do czego jest?

Aaass
@Kobieta

Całe Niemcy o tym huczą (usunięte przez administratora)

Kp

Witam jak jest na mięsie mam zamiar jechać ile odciaagaja z mieszkanie jakie są warunki czy to jest niemiecka umowa bardzo proszę o wiadomość pozdrawiam

Wb

witam czy jedzie ktoś 21 lutego na rozbiór do pracy jestem z małopolska chętnie z kimś się zabiorę

marna
@Wb

jeśli dojedziesz do Polkowic (dolnośląskie) to możemy zabrać bo będziemy wracać

Ada

Witam mam teraz jechać do pracy jak to tam wyglada

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Tak wyjazdy integracyjne do pracy we własnym zakresie a spowrotem na piechotę. Zajebista zabawa????

Tadek

Wyjazd integracyjny o 1.00 w nocy do pracy we własnym zakresie i powrót integracyjny na piechotę. Wspaniała impreza 11 godzin.

Wypłacają dodatkowe nagrody w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Grzechu

Nagroda za nieobecność w pracy - 100 e i nagroda za chorobowe minus 10 e dziennie. A przy zwolnieniu potraktują cię jak śmiecia niezależnie od stażu.

Pani

Witam ja już dawno pisałem że to wielkie (usunięte przez administratora) ta firma do pomocy nikogo tylko prędko robić dużo robić prędko robić dla Niemca obelgi od Brygadzistów już nie mówiąc co się dzieje w biurach danej firmy choć naprawdę to nikt nie wie co to za firma skąd to się wzięło po prostu (usunięte przez administratora) i kłamstwo jedno wielkie byle zarobić na biednych Polakach jak (usunięte przez administratora) jak parobki u Niemca pisałam nieraz nikt chyba nie ufa temu co kto to pisze ale jeżeli ktoś się tam wybierał do pracy to powinien przede wszystkim to poczytać jakie tam są warunki i mieszkaniowe i w pracy Co się tam dzieje pan to pisze że Pana nie szarpali No niestety nie wszyscy tak mieli dobrze były i szarpania popychania wyzwiska obelgi także nie wiem kto tam chce jeszcze pracować za te parę groszy ludzie ocknij się co wy robicie i do czego się doprowadzać e żeby w takich warunkach pracować i w takim mieszkaniu mieszkać Przepraszam są lepsze warunki pracy choćby w Niemczech czy gdziekolwiek indziej za granicą ale nie w tej firmie nikt ci nie powie Właśnie dokładnie ile ty zarobię zarabiasz Ile na to odciągają i za co odciągają po prostu Cichosza przez pandemię siedzenie było w domu dowodzili jedzenie takie że nie wszystko można było nawet jeść a wychodzić nigdzie nie było można za to też ktoś powinien beknąć i naprawdę duży odszkodowanie po wypłacać Pracownikom którzy w tym momencie pracowali w danym zakładzie pracy ludzie Jeżeli chcecie pracować szukajcie gdzie indziej pracy

Rozpoznawczy

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące.Przez ten czas rozpoznawałem i badałem jak ta agencja pracy funkcjonuje.Tak,Agencja,nie główny pracodawca.To jest pierwsze (usunięte przez administratora),które mówią Panie z biura podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.Głównym pracodawcą jest Tonnies,a Ty jesteś tylko sztuką,która ma przyjechać,bo rotacja jest ogromna.Pracowałem na tak zwanym rozbiorze,więc z automatu jest większa stawka za godzinę.To drugie oszustwo,jakie popełnia ta firma,ponieważ na finalnym raporcie pisze ile,kto,podatek a w końcu Twoje Euro.Liczą że jesteś tumanem i nie liczysz,że za godzinę miałeś dostać 8 euro netto,a dostałeś 6 euro netto.Więc nie przekraczasz tysiaka za miesiąc naprawdę ciężkiej pracy.Mało,za ciebie firma DSi zgarnia około tysiąc osiemset euro netto za miesiąc,w zależności gdzie pracujesz i ile masz godzin.Kolejnym oszustwem jest Wi-Fi w mieszkaniach.Śmiechu warte,gdyby nie znajomi z mieszkania,to byłbym dosłownie odcięty od świata.Wi-Fi to będziesz miał,jak pójdziesz na prywatną kwaterę i zapłacisz za czynsz 300-500 euro na miesiąc.Nie wspominam już,co się dzieje na mieszkaniach.Chcesz mieć całą gębę i wszystkie zęby,to trzymaj język i nie wchodż nikomu w drogę.A i tak nie obyło się bez incydentów,niektórzy po prostu nie mogą pić.W pracy oczywiście totalny (usunięte przez administratora),mimo temperatury to pot spływa ci po brwiach i rowkiem w tyłku.Hasło weiter weiter a nawet schneler to norma.Nie widziałem żeby ktoś kogoś szarpał,ale obelgi pod twoim adresem to standard.Najgorsze,że to robią Polacy.Uciekłem stamtąd,zanim zaczęła się korona w Tonnisie,więc o wyrzucaniu z mieszkań też nic nie wiem.Reasumując=Absolutnie nie polecam,wręcz odradzam.Mam nadzieję,że moja perrora będzie pomocna.

Tygrys01

Jestescie (usunięte przez administratora) i zlodziejami Najgorsza agencja przez ktora kiedy kolwiek pracowalem za granica. I najlepiej zeby wasza agencja splajtowala

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)