Aero-MEDIKA Sp. z o.o.

Serwis

Oprócz wysokiej jakości sprzętu, możliwie najniższych cen frma Aero-MEDIKA zapewnia sprawnie działający serwis. Jest to bardzo ważne, gdyż dotyczy sprzętu często ratującego pacjentowi życie (koncentrator tlenu, inhalator - podanie leku w przypadku ataku astmy).

Zamówienia można składać telefonicznie, faksem, e-mailem - złożone do godz. 16.30 są realizowane tego samego dnia pocztą kurierską lub - na życzenie zamawiającego - pocztą.

Kurier jest zobowiązany doręczyć przesyłkę do adresata już następnego dnia z wyjątkiem sobót i niedziel. Do większych miast w Polsce przesyłka może być doręczona też w sobotę.

Wysyłany sprzęt jest zawsze kontrolowany.

Jeśli zdarzy się, że przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu (bardzo rzadko), prosimy to natychmiast zgłosić do Aero-MEDIKI.

Wysyłamy wówczas następny sprawny aparat a uszkodzony sprowadzamy do serwisu. W przypadku koncentratorów tlenu zawsze wysyłamy zastępczy aparat na czas naprawy uszkodzonego.

Chcemy Państwa zapewnić, że firma Aero-MEDIKA dokłada wszelkich starań, aby sprawnie działający serwis przyczyniał się do lepszego samopoczucia naszych odbiorców.

Aero-MEDIKA Sp. z o.o.