Opinie o Amrol Sp. z o.o. w Lipnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Amrol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrol Sp. z o.o. w Lipnica

Wojtek

Nie wiecie czy szukają mechaników? Mam 7 lat doświadczenia w serwisie. Jak sie tu pracuje. Możecie napisać ?

Niezadowolony1 Nowy wpis
@Wojtek

Witam!co do stanowiska pracy przy naprawie i serwisie maszyn rolniczych,nie polecam chaos i nic więcej do tego słabo płacą.

Jaruś Nowy wpis
@Wojtek

Szukają mechaników....atmosfera jest super Byłem na stażu a po szkole przyjdę tu do pracy. Już dostałem propozycję.

Maja Nowy wpis

@Niezadowolony1, jak zorganizowana jest praca w tym obszarze firmy, o którym wspominasz? Nie jesteś zadowolony również z wynagrodzenia jakie proponuje Ci Amrol. Co możesz powiedzieć odnośnie do samej atmosfery w tym miejscu pracy? Twoja opinia w tej kwestii będzie również istotna dla osób zastanawiających się nad współpracą z tym pracodawcą.

Daniel Nowy wpis

Tak rzadko piszecie, że jest to dość dziwne!

kandydat

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Nie ,mogę nic znaleźć a chciałbym tu pracować. Warto?

re
@kandydat

Zależy na kogo trafisz i gdzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amrol Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Maja

@Zainteresowany pracą wziąłeś udział w rekrutacji i możesz sam napisać forumowiczom więcej konkretów na temat zatrudnienia w firmie? Jak wygląda rekrutacja, ile ma etapów, o co najczęściej pytają? To bardzo praktyczna i pomocna wiedza dla wszytskic zainteresowanych pracą.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie AMROL? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: (usunięte przez administratora) 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? (usunięte przez administratora) 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Maja

@Pracownikto dobrze, że w firmie możesz liczyć na swoich przełożonych oraz super atmosferę. Co oprócz tego sprawia, że jak piszesz polecasz pracę w Amrol?

Kryspin

Szukam pracy w handlu. Umiem sprzedawać czesci zamienne . Czy firma szuka handlowców od czesci? Dajcie znać jaka jest tu atmosfera, zarobki, warunki. Maja fajne maszyny. No i siedziba super wyglada. A jak sie pracuje? Opłaca sie walczyć o pracę?

Alek

Możecie napisać coś konkretnego o tej firmie tj. zarobki, atmosfera, szefostwo. Pojawiają się ogłoszenia na mechanika i podobno szukają handlowców od części. Jak tam jest? Warto próbować?

Prawda

Pracowniku - prawda jest taka, że albo się czegoś napaliłeś, albo jesteś nakarmiony czymś co będziesz musiał prędzej czy później to stawić - albo i nie.. Krótko - wszystko co piszesz powyżej to jakiś straszny zlepek bzdur. Życzę powodzenia

Fajna Firma, ktora wymaga ale wywiazuje sie z deklaracji. Super atoms fear pracy i nareszcie ekstra przełożeni. Goraco polecam!

loki

dla mnie firma ok

robroy

dla mnie ok czekałem na zrobienie maszyny i jest zrobiona na szczęście

oli

A jak z zarobkami w tej firmie ??

cage

te opinie dotyczą całej firmy

jd

te opinie dotyczą Lipnicy czy Jadrąwic?

Zostaw merytoryczną opinię o Amrol Sp. z o.o. - Lipnica

Amrol Sp. z o.o.