Opinie o PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman w Stare kupiski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman w Stare kupiski

Poważnie to praca totalnie bez doświadczenia? oznacza to tyle, że mnie przyuczą? A kto pokazuje co i jak? Szkoleniowiec czy kolega ze stanowiska? I czy to aktualne? widzę, że opinia wpadła z parę lat temu, gdzie mogą być jakieś bieżące? gdy wpisywałem oferty w przeglądarkę to żadna mi nie wyskoczyła, ogólnie to dość mało aktualnych informacji o firmie jest. czy działalność jest czynnie prowadzona?

Anna Nowy wpis

Jak duże należy mieć doświadczenie, żeby zostać przyjętym?

slabe Nowy wpis
@Anna

nie należy mieć żadnego

Joanna

@Zdechnij psie...przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników do tego w negatywny sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

oszukany

wynajalem detektywow do poszukiwam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik fizyczny ogrodzenia wydawały Ci się najkorzystniejsze?
nata

oszuts podajacy za sie za kilka firm, radze uwazac

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie PPHU WAPSAD Bartosz Cymerman? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki pracy oferowane przez firmę. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kopalnia

i kupe kasy wisi producenta za towar

giżycko

@ Kontrahent - a możesz podac za jakie konkretnie oszustwa był karany? Na jaką kwote zostałęś w takim razie oszukany? dobrze ze napisaleś tu żeby innych wystrzeć

Kontrahent

Oszust oszust oszust!!! Komornikom dobrze znany !! Krd to jego wizytówka !!! Gorszego kontrahenta niespotkałem Ludzie trzymać sie z daleka Karany za oszustwa

Michał Em Nowy wpis
@Kontrahent

Przestań

Rajskie zycie

Ludzie nie wierzcie w te pozytywne komentarze. Sam wlasciciel je tu pisze z róznych nicków. Wszyscy którzy chca sie narobic za darmo i byc ponizani sa tam mile widziani :D To idealne miejsce aby wyprac sobie beret. :D

Lukaszynski

Równiez odradzam wspolprace z tym czlowiekiem. Jezdzi po tych biednych rolnikach i wciska im syf. W pewnej miejscowosci jak kiedys pojechalismy z kolega to jak zobaczyli naklejke WAP SAD to omal nas nie zaszlachtowano, dopiero po chwili na spokojnie rolnik nam wszystko wytlumaczyl ze wciska jakis piasek z czyms tam i bierze po 5 tys zl. Mnie co prawda nie przyjal do pracy, bo niby sie nie nadawalem. Ale kolege zatrudnil po czym go zwolnil. Potem widzialem jak wkleil jego dane tutaj na tablice, co powinno byc karane i nazwal oszustem. Bo niby próbowal przemycic jego autem papierosy z Ukrainy. Prawda byla taka ze mieszkamy blisko ukrainskiej granicy gdzie jest wysokie rolnictwo a on ma GPS w autach i wymyslil sobie taka bajeczke zeby oczernic kogos, sam z nim jezdzilem i pomagalem mu i wcale tak nie bylo... Malo tego kolega upominal sie o swoje pieniadze to powiedzial mu ze go i zwalnia i dolicza mu koszty tzw szkolenia. Potem tej samej nocy przyjechal pod dom kolegi i chcial go pobic ze swoimi pracownikami cwaniaczkami i zabral swoje auto. Cale zajscie widziala jego matka która cierpiala na chorobe serca i niepelnosprawny brat który sie potem powiesil zas kolegi matka równiez po jakims czasie zmarla. Jak mialem jeszcze kontakt z kolega to jego matka powtarzala ze to napewno jakas mafia. Kumpel tez próbowal sie targnac na swoje zycie. Moim zdaniem ten czlowiek powinien za to siedziec bo straszyl biednych prostych ludzi. I ta krzywda mu kiedys wyjdzie. Pisalem koledze co ten czlowiek tu wypisuje ale zmienil numer i do tej pory nie ma z nim kontaktu, z tego co wiem wyjechal do niemiec przy pracy w rolnictwie i kontakt z nim zaginal. Panie Bartoszu Karma wraca prosze sobie to zapamietac. Sam mnie pan obrazal ze pana 5 letnie dziecko by szybciej sprzedalo ten nawóz niz ja sam. Wciaz jestem w posiadaniu screenów jak pan wkleil kolegi adres i go oczernial. Jak kiedys go spotkam pokaze mu to wszystko. Nie obwiniam pana za smierc jego bliskich ale swoja sprezynke pan w tym mial. Nie pozdrawiam.

SR
@Lukaszynski

Witam, czy ma może Pan nr telefonu bądź jakiś namiar na Pana Bartosza będę wdzięczna za info, razem z Panem Królem sa mi winni duże pieniądze....

oszukany
@SR

Ja moge dac Pani jego aktualne dane

Karol Włodkowski

ODRADZAM!!!! W firmie może i nie pracowałem ale współpracowałem. Początkowo obietnice rewelacyjny kontakt i dogadanie po czym chwilowy obietnica "chwilowo mnie nie ma wrócę to opłacę towar" po czym kwota doszła do 10000zł i otrzymałem odpowiedź "nie zapłacę bo nie mam a jak się później okazało cały majątek poprzepisywany jest po rodzinie a Bartosz Cymerman siedział już za podobne przekręty zresztą pracownicy z którymi miałem kontakt mieli z nim podobne problemy!!!!!

Richi

Nie polecam, bardzo niesłowny właściciel, jakaś masakra.

e

a dlaczego odradzasz? jakieś konkrety? napisz szczerze

Odradzam

njkk

hej, czy firma szuka pracowników? Bo nei widze od nich ofert pracy

Kasztan007

Znam, byłem, widziałem i wiem co piszę. Moim zdaniem, firma ta nie zasługuję nawet na jedną gwiazdkę.(usunięte przez administratora)

Kierownik Produkci Król

U Pana Bartosza Cymermana pracuje w firmie od wielu lat pamiętam jeszcze czasy gdy prowadził.Agrikole a teraz obecny wapsad naprawdę zajebisty człowiek,szef,kolega,przyjaciel zaczynałem w firmie od podstaw a teraz zobaczcie zostałem kierownikiem produkci w firmie naprawde panuje rodzinna atmosfera bardzo wysokie zarobki, dostawy na czas tylko nie rozumiem tych wszystkich ludzi którzy piszą te wszystkie kłamstwa na temat Pana Bartosza i jego firmy.A w rzeczywistości 90% kasztanów nigdy nie pracowało w firmie a Bartosza Cymermana znają tylko z opowieści i gadają na jego temat z zawiści i zazdrości poniewasz bardzo dobrze radzi sobie na rynku i jest GÓRĄ .Każdemu polecam prace WAPSADZIE i proszę nie opowiadać wierutnych bzdur jak nie pracowaliście u tego gościa ......Król

GrubyKot

Marudzą tylko Ci którym się nie chce pracować.. a wiadomo że na produkcji trzeba się narobić....zarobki są jak na Łomżę bardzo dobre :) co do atmosfery jest jak wszędzie ;,kwestia podejścia do sytuacji. Mój kolega żałuje że zrezygnował z pracy w WapSad teraz charuje za grosze gdzie indziej. ..

Puknij sie w leb

Hahahahhaa