Opinie o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RUBO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w RUBO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Jest tu ktoś na tym forum, kto pracuje jako kierowca hds? Teraz potrzebują osób i chciałem zdać pytania odnośnie szczegółów pracy. W ofercie dają zarobki 12-16k, czy te 12k to jest pewniak dla nowych osób? Fajnie, że oprócz podstawy dają jeszcze premie za wyniki i możliwość płatnych nadgodzin. Niech mi ktoś napisze jakie to są poszczególnie kwoty.

Jacek Nowy wpis

Super firma bardzo dobra praca miła atmosfera zgrany zespół w realizacji prac .Dobre zarobki .Pozdro

Antonio Banderas Nowy wpis
@Jacek

Chyba ci się firmy pomyliły pozdrawiam cieplutko

Bartek Nowy wpis
@Jacek

no raczej nie....

FraterEst

Pracowałem w firmie Rubo przez kilka lat, wszystkie opinie na temat p.Szanownego Dariusza T. to prawda, od zera do bohatera, czyli z podstawowki na dyrektora :) Wazeliniarstwo Michala W. to skala ogólnoswiatowa, bo to takie wchodzenie w cztery litery, ze po prostu trzeba sie przyjac zeby zobaczyc. Co do p.Bo., rowniez prawda. Alkomatem powinien byc sprawdzany rowniez na koniec zmiany. Smiac mi sie chce, gdy przypomne jak szmacili pracownikow i jak dawniej p.Dyrektor,przed awansem donosil na niektorych do biura i darl gebe na ludzi na placu. Nikt z tym nic nie robill. Pomimo lat pracy w Rubo, tylko Ci, ktorzy robili przekręty wywindowali sie jak widac na cieple posadki. W biurze nikt nic nie wiedzial. Ale proceder z pracownikami jest ciagniety, jak widac do tej pory. Tylko ze winni przekretow nie zaplacili za swoje uczynki, a dostali awanse. Coz...smutno obserwuje sie progres tej firmy. Skad wiem to wszystko? Sam bylem swiadkiem i bylem rowniez ofiara szykan. Ale to juz inna historia. Tamten rozdzial juz zostal zamkniety. Mam nadzieje ze niektorzy otworza swoje oczy.

Iza
@FraterEst

Jesteśmy na publicznym forum, nie obrażamy nikogo! nie piszesz nic o ogólnych warunkach zatrudnienia w Rubo - są jakieś premie, benefity itp?

Zbyszek
@FraterEst

A co powiesz o figurancie z remontowej slyszalem ze boki ciagnie od lafnych paru lat i nikt nic z tym nie robi . (usunięte przez administratora) lesiu

Tomekp
@Iza

No ten Figuramt Lesiu to pierwszy rekę wyciaga po koperty i most na działce z rusztowań. Lesiu ile wyciagasz miesiecznie od podwykonawcow nic sie nie zmienilo widze a to juz prawie 15 lat

Fruti
@FraterEst

Święta prawda tocki Wardziak to kombinatorzy siebie warci. Szkoda ze zarząd udaje że nie widzi albo oni tak dobrze ściemniają i zrzucają winy na innych. W biurze tacy niby grzeczni i porządni a na placu już się nie krępują i gnębią ludzi. Jedna wielka klika, (usunięte przez administratora) i karierowicze

Czesław
@Fruti

Znasz dobrze RUBO Sp. z o.o. od środka, powiedz mi w takim razie czy to dobra firma do zbierania doświadczenia i czy można tu liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia? Czekam na jakieś informacje w tej sprawie, daj znać.

Ross
@Czesław

Najpierw robisz na zlecenie i co miesiąc się prosisz o umowe. Jak dobrze zagadasz to w końcu dostaniesz ale to trwa. Oczywiście stawki najniższe. Doświadczenie zdobędziesz jak wszędzie. Tyrasz do granic a kasa rzadna.

Pablo

(usunięte przez administratora)Ludzie tu pytają o premie i benefity?? Ja się pytam gdzie moje wyplaty!? co druga wypłata się nie zgadza. nie o pare dziesiąt tylko setki, tysiące pln. Miesiącami nie można się doprosic o swoją należność. w kółko tylko kłamstwa, zbywanie, zwalanie winnych na innych współpracowników.

Monter

na rozmowie pytali o różnorakie uprawnienia i zdolność do pracy na dużych wysokościach. proponują na początek zlecenie i stawkę godzinową. rozmowa lajtowa, konkretna. znalazłem coś innego w gdańsku, do rumii trochę dojazd mi się nie uśmiechał.

jakie uprawnienia mam? stan zdrowia? ile chce zarabiać?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

@Mp a premie ?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w RUBO Sp. z o.o.?

Mp

Nie ma żadnych nagród

czy michał pakojnikov jeszcze tam pracuje?

@anonymous

Tak.

oraki
@anonymous

swój swojego kryje, albo ręka rękę myje. on wogole nie ma kwalifikacji ani mentalnosci do zarządzania.widac od lat znajomości. teraz nazatrudniali ukrów więc nikt az tak nie buntuje się

xter

Wszystkie opinie skasowane. To forum całkowicie straciło sens - pracodawca usuwa niewygodne opinie.

Edward
@xter

Jeżeli twój komentarz był niezgodny z regulaminem został usunięty. Jest o tym mowa w pytaniach zadawanych przez użytkowaników https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy#scroll10

Erwin

Dobra firma i pracodawca i już wystarczy spojrzeć na puste forum, brak marudzenia?

Zimno i wieje?!

Lubie

Znów pan kierownik produkcji nie dopilnował! Po przecież , pracownicy się (usunięte przez administratora). Człowieku weź się w garść ...

Firma płaci na czas i to tyle, z tym tylko że mało.BHP nieistnieje .

Lubie

Wprowadziliście system premiowania, ok! Tylko dlaczego pan (usunięte przez administratora). Może sobie pozmieniać dane według swojego uznania!? I daje "kase" tylko swoim "pupilkom" a nie ludziom którzy naprawde są oddani?

Lubie

Pani (usunięte przez administratora) . Szanuje panią i tę firme, ale co się e niej dzieje to jakiś absurd. Ludzie w niej zatrudnieni naprawde chcą pracować, ponieważ jak mi ( nam) zależy na niej! Ale tekie osoby jak pan (usunięte przez administratora) mają chyba na celu tylko swoje zyski. Nie szanują pracowników i nie dbają o dobro firmy. Powinna się pani zastanowić nad tą treścią, ponieważ to nie pierwsze takie spostrzeżenie! Z perspektywy tego pana każdy błąd jest z winy pracownika; a co z zamówiniami!!??

Paulina

@oineszk, dziękuję za Twoją odpowiedź. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia. @anonymous, pracujesz w firmie RUBO, czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy? Poniższe komentarze głównie dotyczą zarządzania i atmosfery. A jak wyglądają pozostałe aspekty pracy, czy firma oferuje stabilne zatrudnienie, jak wygląda okres próbny? Można liczyć na benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w firmie RUBO o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

@Paulina

Pani Paulino zapewne do Pani zakresu obowiązków należy odpowiadanie na zamieszczane na tej stronie komentarze. Moim zdaniem pracę w tej firmie można podsumować jednym zdaniem: maksymalizacja zysku kosztem pracowników.

Paulina

@oineszk Twoje doświadczenie w pracy w firmie RUBO jest bardzo imponujące. Nadmieniasz, że musiałeś odejść z powodu kierownictwa - dlaczego? Czy było dla Ciebie nieprzychylne? Co z perspektywy czasu możesz jeszcze nam powiedzieć o tym pracodawcy? Twoje wskazówki będą dla nas na pewno cennym źródłem informacji. @Bartosz Skąd to słyszałeś? Czy sam jesteś zainteresowany aplikowaniem do tej firmy?

kzsenio
@Paulina

Pani (usunięte przez administratora) Chodź do powiedzenia na temat tego co działo się w firmie Rubo za czasów mojej długoletniej pracy oraz dlaczego musiałem opuścić "JĄ" po tylu latach niestety nie będę się wypowiadał tutaj na "forum" bo pisanie tego zajęło by mi pewnie co najmniej kilka godzin ;) a proszę mi wierzyć że miał bym na prawdę "Bardzo Dużo" do powiedzenia, Więc może kiedyś..... w innych okolicznościach... Pozdrawiam.

oineszk

Konrad

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

Tymon

oineszk

Przepracowałem w Rubo 17 lat jako kierowca oraz jako magazynier , ogólnie znałem tą firmę od podszefki. Wiadomo jak to w życiu bywa , tak i w pracy są lepsze i gorsze dni , praca trochę fizyczna ale i na ściemnianie się czas znalazł więc ogólnie to nie było źle ale niestety zmiany kierownicze oraz kilka innych rzeczy... spowodowało że musiałem szukać sobie innego miejsca do pracy. Może trochę i szkoda bo jeszcze kilka lat temu byłem przeświadczony że można w jednej firmie przepracować 30 lat i dłużej... ja swojej decyzji o zwolnieniu się nie żałuję. Zarobki jak to zarobki przyjmując się do pracy wiesz za jaką kasę się przyjmujesz...

serwisant
@oineszk

Ogólnie to chodzi o kierownictwo Rubo Serwis tak jak napisał kolega wystarczy sprawdzic alkomatem magazyniera Rubo-Serwis pana B który jawnie popija na przerwach i w szatni. Jest to rodzina pana dyrektora z serwisu a dyrektor z uwagi na to że to rodzina go kryje. (ręka, rękę myje tak jest w rubo serwis i wielki kierownik Serwisu który potrafi tylko w kamery patrzeć...)

Bartosz

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą!!

Zostaw merytoryczną opinię o RUBO Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w RUBO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RUBO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBO Sp. z o.o.