Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Kandydat Nowy wpis

Nie polecam. W ogłoszeniu na stanowisko Asystenta ds. Logistyki I Administracji nie podają wszystkich informacji, które są kluczowe przy zdecydowaniu się na wziecie udziału w rekrutacji Co oferuje firma na start: umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące...jeżeli ktoś nie zna angielskiego niestety nie poradzi sobie. W ogłoszeniu jest napisane i owszem ale brakuje dopisku:warunek konieczny. Do tego prawo jazdy kat. B-trzeba gonić kuriera po mieście...

Marek Nowy wpis

witajcie, aplikował ktoś na stanowisko elektronika lub pokrewne na produkcji ? długo czekaliście na odpowiedź od firmy na aplikację ?

okk Nowy wpis

Ja nie narzekam. Bardzo dobrze mi się pracuje. Praca jak praca - w końcu nie za siedzenie i patrzenie w ścianę Ci płacą jak co czasem niektórzy myślą.

Paki Nowy wpis

Mi pasuje praca tutaj i na razie nie zamierzam nic zmieniać.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Damian

Ktoś pracuje i może coś więcej powiedzieć?

Treko
@Damian

Warunki pracy dobre, nie ma co narzekać.

Musiol
@Damian

Dobre miejsce do rozwoju, sporo roboty, ale jak się zakasze rekawy to można tylko zyskać.

Slasek
@Damian

Znalazłem ofertę, jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno. Takich firm jest stanowczo za mało w Polsce. Jak masz możliwość to startuj i się nawet nie zastanawiaj

@Damian

Jestem w podobnej sytuacji, powiedzcie jeszcze coś więcej.

Młody
@Marta

Jak jest możliwość to warto próbować. Tak jak już pisałem praca jest ciężka, ale po pierwsze dobre pieniądze i duża szansa na zdobycie doświadczenia.

beno
@Damian

Pracowałem kilka lat i warunki w Techbase mogę polecić. Warunki jeśli chodzi o pieniądze bardzo dobre, jak się złapie rytm to praca nie stanowi żadnego problemu, ale to tak jak w każdej pracy trzeba się przykładać.

Grzesiek
@Damian

Dobre pieniądze, tempo pracy dzięki któremu szybciej się uczysz, samodzielna praca.

Mieciu
@Damian

Dobra praca, dobra płaca :) Tak jak tu sporo osób pisało. Tempo jest, ale to normalne jest :)

George
@Damian

Warunki w porządku, jest ok.

Hauge
@Damian

Firma jest w porządku, pracowników szanują a to dla mnie dosyć istotny aspekt.

Pitt
@Damian

Ja już jako były pracownik moge się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Mozna sporo zarobic ale wiadomo trzeba duzo pracy w to wlozyc.

DeRozan
@Damian

Ja już mogę się wypowiedzieć jako były pracownik. Jasna umowa, warunki też dają ok, więc raczej nie ma się do czego przyczepić

Roni
@Damian

Bardzo dobra praca. Jasno określone warunki pracy i jak dla mnie i na start i dla bardziej doświadczonych spoko opcja.

Kornik
@Damian

pracowałem i mogę powiedzieć że to dobre miejsce do pracy

Paki
@Damian

A co tu mówić. Chyba widzisz jakie są opinie. Dobra firma i tyle. Pewne pieniądze, możliwość rozwoju, dobra atmosfera.

Maciej

Współpraca z firmą układa się bardzo dobrze

Blacky

Bardzo fajna firma oferująca bardzo dobre zatrudnienie, szczególnie polecam w czasach kryzysu bo dają naprawdę stabilne zatrudnienie

Próbuję startować, żeby się dostać. Myślicie że warto próbować? Jak jest z ilością pracy?

Lebron
@Paweł

Próbuj. Dobre miejsce do rozwoju, sporo roboty, ale to według mnie akurat plus, bo człowiek nabiera doświadczenia i poznaje branżę. Mi praca dużo dała, zdobyłem sporo doświadczenia.

Kamil
@Paweł

Próbowałem w tamtym roku i nie udało się, ale ogólnie sama rekrutacja jest ok. Myślę, że będę próbować jak skończy mi się umowa w obecnej pracy.

cherry
@Paweł

jest dobrze, praca jest ciężka i wcale nie jest łatwo, ale wypłaty są wysokie, więc za swoją pracę jest się dobrze wynagradzanym

Olka
@Paweł

Firma w porządku, przynajmniej mi odpowiadała

@Paweł

Jak masz możliwość to pewnie że startuj, bo praca jest naprawdę warta polecenia. Pracy jest sporo, ale dużo można zyskać.

Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedź. A jak z umową?

@Paweł

A to zależy na jakie stanowisko bo ogólnie ja miałem umowę o pracę, ale wiem że tam niektórzy mieli zlecenie.

Stryju
@Paweł

ja mialem umowe zlecenie, to zalezy tak jak opinia wyzej ^^ jakie stanowisko

obecnie
@Paweł

Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.

Pitt
@Paweł

Warto. Ja pracowałem, sporo się nauczyłem co obecnie procentuje. Dobra, zgrana ekipa.

DeRozan
@Paweł

Czasami bywa ciężko ale ogólnie jest naprawdę ok. Dużo się można nauczyć, złapać doświadczenie.

Roy
@Paweł

Roboty dużo, ale to akurat plus wg mnie :) Szybko możesz się dużo nauczyć.

polecam
@Paweł

Pracy sporo, ale akurat co do samej roboty nie ma co się czepiać. Warto startować.

sendi
@Paweł

jest dobrze, pracy dużo ale idzie się przyzwyczaić na spokojnie, praca uczy dyscypliny i skrupulatności

Bull
@Paweł

Warto. Pracy sporo, ale jak się człowiek wdroży to nie ma problemów z jej nadmiarem.

Adrian
@Bull

Sporo? To czym się tam zajmujecie, jak wygląda typowy dzień? Na początku jest jakaś taryfa ulgowa mam nadzieję?

Winger

Bardzo dobry pracodawca, uczciwy i przede wszystkim wypłacalny.

Młody

Dobra firma na start w życiu, dają szansę rozwoju

Kollis

Polecam

trevik

Dla mnie najważniejsza jest stabilizacja, a w tej pracy jakby nie patrzeć wiem, że pieniądze będą na czas, a warunki też są przyzwoite, uczciwa, dobra umowa

Bull

Jest ok, ludzie w porządku, da się bez problemu dogadać, z racji wyjazdu musiałem się zwolnić, gdyby nie to pewnie dalej bym pracował.

Jakieś opinie o firmie?

@Ania

jest ok, poczytaj komentarze, albo podpytaj kogoś kto pracuje bezpośrednio to Ci powie co i jak :)

Teebo
@Ania

Ekipa z którą idzie się dogadać. Żadnych problemów nie mam i nigdy nie miałem. Zgranie na najwyższym poziomie.

Teebo

Nie miałem zbyt dużego doświadczenia jak zaczynałem, ale bardzo szybko się wszystkiego nauczyłem. Duża w tym zasługa ekipy, która wszystko wytłumaczy, pomoże. Dzisiaj sam pomagam "świeżakom"

polecam

Firma daje szansę na rozwój, prawie od razu jesteś wrzucony na głęboką wodę, ale to zdecydowanie pozytyw. Z ludźmi kontakt fajny, nie spotkałem się z jakimiś spinami.

Uliss
@polecam

A z tym rzuceniem na głęboką wodę to jest to do ogarnięcia?

@Uliss

też bez przesady, wszędzie z początku jest trochę ciężko bo trzeba się wdrożyć, ale tutaj też nie jest tak że Cię to wszystko przytłoczy, nie jest to nic strasznego

Uliss

Widzę sporo pozytywów. Ogólnie praca godna polecenia?

@Uliss

Dobra firma na start i zdobycie doświadczenia. Atmosfera super. Ludzie są pomocni i nie zamykają się w sobie tylko pomagają.

somis

Jak najbardziej tak

@Uliss

jak zastanawiasz czy próbować to polecam, praca wymagająca ale są dobre pieniądze i warunki na które raczej nie ma co narzekać

cekon

Praca bardzo dobra, przede wszystkie dobrze płatna i bezpieczna, wiem że za miesiąc czy tydzień też będę miał pracę, w tej branży się o zwolnieniach czy wstrzymaniu pracy nie mówi.

Roni

Same zarobki takie jak sobie wywalczysz przy podpisywaniu umowy. Nie ma żadnych opóźnień jeśli chodzi o wypłaty kasa według mnie dobra. Pracują zarówno bardziej doświadczeni w branży jak i mniej doświadczeniu którzy swoje pierwsze poważne kroki stawiali tutaj.

somis

Praca spoko. Fajne miejsce na początek i dobre żeby się rozwinąć. Nie ma problemów z kasą, umowa też ok. Polecam! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBASE Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 79 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBASE Group Sp. z o.o.