CeDo Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Opinie o CeDo Sp. z o.o.

masakra 2016-07-28 13:43
tam są cały czas przyjęcia.... poczytaj inne opinie na temat dodatków itd... tam rotacja jest cały czas.... upał 50 stopni.... itd... tak że powodzenia....
Operator. O. 2016-08-25 18:51
Boże święty co osoba to inna opinia. Czasami takie głupoty gadacie że szok. Jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym. Ja tam pracuje już jakiś czas jako operator. Owszem latem bywa ciężko przez upały,ale cenie sobie swoje stanowisko. Zarobki nie są złe porównując z innymi firmami, a i praca nie jest najgorsza. Są dni,kiedy wszystko się pierniczy i jest jazda, Ale są i takie kiedy człowiek nie ma co ze sobą zrobić. Jak ktoś chce pracować to nie będzie narzekać. Pozdrawiam
DEENIM 2016-08-28 23:40
Warunki pracy są ciężkie , wysoka temperatura na halach + wdychanie oparów ewentualnie wdychanie aluminium, co to oznacza dla zdrowia ... wiadomo. Do tego praca w weekendy. Czego chcieć więcej :)
Operator O. 2016-08-29 23:10
Co mam na myśli twierdząc kasa nie jest zła? Otóż w porównaniu z innymi fabrykami zarobki są ok, choć mogłoby być lepiej. A jeśli ktoś ma zobowiązania,kredyt i dziecko to będzie pracował nawet w CeDo. Ludzie piszą,że warunki ciężkie i ogólnie narzekają na pracę operatora. Wstydźcie się chłopcy, bo kobieta operator narzeka dużo mniej niż wy :)
Roland 2016-09-13 15:44
Nie polecam , warunki pracy cięzkie , płaca bliska minimalnej .
Krzysiu 2016-09-23 15:39
Co się stało, że potrzebują kierownika? Stary odszedł?
szczerze 2016-10-02 12:33
Teraz przyjmują jak leci operatorów co do niczego sie nie nadają pakowaczki z upośledzeniem którym obsługa miotły sprawia problemy. Potrafią spiep... każdą paletyzacje źle pakować i przy najlzejszym zleceniu na najprostszej lini zadać pomocy. Kase biorą jak stare pakowaczki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią a stare pakowaczki muszą im pomagać i ich buble przebierać
Operator O. 2016-10-02 22:03
zgadzam się w pełni. jak ja się przyjęłam trzeba było się starać, prosić i czekać na podwyżkę, a teraz ludzie przychodzą i na start dostają to, co starzy pracownicy po kilku latach,a do tego większość swoją pracą nawet na najniższą krajową nie zasługują. A tak po za tym to nie narzekam, bo mam pracę i nawet ok płacę.
Gosia 2016-10-21 11:08
Ide na rozmowe do cedo 2 czy moze ktos wie jakie tam warunki panuja słyszałam że nie jest źle
specjalistka ds. kadr i płac 2016-11-08 07:44
firma nieprzyjazna, ludzie beznadziejni, płaca bliska minimalnej, zero szansy na rozwój zawodowy, trzeba cały czas stwarzać pozory i jako psycholog mówię ludziom to, co chcą usłyszeć a nie to co jest prawdą i dzięki temu jakoś wytrzymuję w pracy. Przyjmowani są coraz gorsi i upośledzeni pracownicy. NIE POLECAM!
Hanna 2017-03-01 10:06
CeDo Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kilku osób! Opublikowane oferty pracy firmy dotyczą stanowisk takich jak Pomocnik Operatora – Linia Produkcyjna, Pakowacz – Linia Produkcyjna, Kierownik ds. Kluczowych Klientów k/m. Co sądzicie? ;)
Skiba 2017-03-08 18:33
Nie polecam,chociaż przepracowałem 17 lat.Póki był Wujek było oki.teraz jest połowa Ukrainy i polecam spadać stamtąd.
Hanna 2017-03-09 09:51
@Skiba to za Tobą bardzo długi staż pracy! A dlaczego zrezygnowałeś? W wyniku tych zmian, o których piszesz?
Skiba 2017-03-10 12:55
Nieodpowiednia atmosfera na produkcji.Cięzko to opowiedzieć w dwóchzdaniach.Brak szacunku dla pracownika.
Hanna 2017-03-10 13:17
@Skiba dzięki za Twoje wyjaśnienie. Ciekawe czy obecnie zaszły jakieś zmiany.
Nowy 2017-03-14 17:43
Potrzebuje nr do Piotrka Smutka z cedo 2
Skiba 2017-03-24 14:56
Tak .zaszły.na lepsze.polecam wszystkim tą firmę szczególnie Brygadę z 4c.Kierownik zmiany to p....ł.Jak nie robisz l....a.To nie popracujesz.Kradnie jak inni.Sam widziałem.Truskawkowe 60 l. lubi.jego przydupasy kradną wszystko.sprawdzcie przedostatnie drzwi sterylnej.nie ma alarmu.workami wynoszą a kierownik przyzwala.Na razie tyle.pozdrawiam.
Pracownik 2017-03-24 23:46
Co ty chcesz od zmiany 4C ? Ludzie są Wporzadku zrani, atmosfera nawet ok. Zwolnili cię za twoją własną głupotę,a teraz wygadujesz bzdury Piotrze. Podpisujesz się skiba ale wszyscy doskonale wiedzą że to pisze Piotrek J. Pozdrawiam
Wera 2017-03-25 13:01
Tak tak panie Piotrze Jasiński wpisujesz się jako Skiba nie ładnie tak robić czeba sie do psychiatry udać ponownie bo znowu na łeb coś siada a to że nie pracujesz to z własnej winy było nie pić to by nie było dyscyplinarki a teraz głupoty wypisujesz a za pomówienia można w sądzie wylądować i ciekawe czy w Nowym zakładzie wiedzą co za czubka przyjmują i kąfidenta z jakim życiorysem pozdrawiam. A praca jest ok i za 4c też
4c 2017-03-25 20:14
jasinski no prosze.byly trener i łajdak..żal ci d..e sciska o truskawkowe 60.a sam nie brales.ha ha.sprzedawales i miales za co pic.pozdro z 4c.
Pracownik 2017-03-25 21:17
haha dokładnie sam brał, a teraz wypisuje. No ale tak Piotr się zakochał i nawrócił Hehehe
Hanna 2017-03-27 11:02
Wiecie, że w 2011 roku CeDo otworzyło nową fabrykę w Wietnamie?Jest to już czwarta fabryka firmy na świecie.
d.z 2017-03-27 17:30
Który to byl ten cwelik Jasiński bo nie kojarzę????
Boss 2017-03-27 18:08
Na fb sprawdź
d.z. 2017-03-30 10:34
Trafiony zatopiony
marianna 2017-04-01 18:28
Pan Piotr niestety ma rację co do niektórych rzeczy Ale sam na własne zyczenie ma co ma .
Tak to jest w zakładach ze kierownicy mają swoich tak jak napisał przydupasow mogą wszystko urlopik załatwić z dnia na dzień a jak idziesz jako zwykły pracownik to załatw sobie zastępstwo albo nie ma urlopu. No nic sie z tym nie da zrobic. Nawet potrafią alkochol pic w pracy o nic z tym kier.. Nie robia. Bo nie ma ludzis do pracy tylko Ukraińców przyjmują co nie znają polskiego . Jeszcze mają większe stawki niż starsi pracownicy w sumie cedo spada na psy zero podwyżek jeszcze teraz nadchodzi lato to nie dość że będzie góraco to zero pożadych pieniędzy pozdrawiam to niepowtarzalną 4 c jak widać haha. Tam to jest najwięcej przydupasow Pana Jareczka
Piotr 2017-04-02 08:25
Nie wchodziłem na forum bardzo dawno. Ale napiszę panu Bartodziejskiemu.To co napisał na mój temat jest karalne, i idę z tym na Policję,Powodzenia i lody częściej róbcie.Pa.
Rr 2017-04-02 14:11
Ludzie nie macie innych problemów w swoim życiu
Hanna 2017-04-03 11:14
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w CeDo Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych osób.
Kalina 2017-04-03 16:08
jak się nazywa obecny dyrektor cedo?
robert 2017-04-12 07:39
nie polecam magazynu pracuja tam prawie same żule bez honoru i zasad a pracownicy przychodza i uciekają
Hanna 2017-04-12 09:11
@robert, a co powiesz na temat warunków pracy na magazynie?
robert 2017-04-13 07:26
w zimie za zimno w lecie za goraco i oddycha sie chemią poza tym niezly terror psychiczny
Hanna 2017-04-13 09:42
@robert terror psychiczny? Jakie sytuacje masz tu na myśli?
robert 2017-04-14 23:15
widze ze klopotliwych dla firmy komentarzy sie nie publikuje pozdro
robert 2017-04-14 23:18
kierownik magazynu terroryzuje mlodych pracownikow ktorzy odwalaja najwiecej roboty to samo tyczy sie starych pracownikow ktorzy niszcza mlodych z niewiadomego powodu z takim mobbingiem nie spotkalem sie jeszcze w zadnej firmie!
Maniek Strzelba 2017-04-17 15:31
Totalna katastrofa.zlodzieje nic wiecej.za 15 lat pracy nawet premi na wielkanoc nie mam.dostalem medal i smieszne grosze.i wolny jeden dzien raz w roku ciezko.zeby mecz ogladnac z rodzina.
wujek Manfred 2017-04-19 12:15
Na produkcji unosi sie smród kalu a jesli chodzi o magazyn to czuć stale aromat taniego wina czy tez innych tanich napoji wyskokowych. Dla każdego cos dobrego. Nazwiska dyrektora nie znam bo po co!!!???
Hanna 2017-04-19 14:30
@robert, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl
@robert wspominasz również o tym, że w firmie panuje mobbing. Według Kodeksu Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę spotkałeś się z takimi sytuacjami?
robert 2017-04-19 19:15
dokladnie z takimi chory zaklad i tyle
robert 2017-04-19 19:15
dokladnie z takimi chory zaklad i tyle
Hanna 2017-04-20 11:03
@robert w takim razie polecam zgłosić zaistniałą sytuację do swojego przełożonego/kierownika/dyrektora.
robert 2017-04-20 13:52
i tak zrobimy
Tania 2017-04-20 17:25
Ja ja naturlich
Tomek 2017-04-20 18:00
Nic dodac nic ująć .Tez tam robiłem na szczęście nie za długo . Ciągły falsz i kopanie dolkow pod mlodymi pracownikami. Szkoda czasu .pozdro
cygański książę 2017-04-20 18:14
dopoki mamy pod dostatkiem palet bedziemy tu siedzieć az wyrzuca nas na smietnik historii
stop obludzie 2017-05-02 14:45
Panie nie jesteś na bieżąco.Są tacy co z przyczepka na nocki przyjezdzaja
cygański książe 2017-05-03 12:22
kto chce kupic palety? 10 zl za nowke euro!
Były pracownik 2017-05-03 15:51
Czy Szot- kierownik produkcji jeszcze pracuje?
Pracownik 2017-05-09 21:55
ludzie dajcie spokój. Potraficie pier.... tylko na innych, a swojego zachowania nie widzicie. W oczy zawsze mili,az w dupe wchodzą,a za plecami obluda wyzwiska i obgadywanie. Wstyd z niektórymi pracować.
Zostaw swoją opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CeDo Sp. z o.o.