Opinie o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Razem Łatwiej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Razem Łatwiej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

Bartek z 8 marca :D

Nie polecam, teraz mieszczą się na Junikowie .... pracują same babcie, kierowniczka to (usunięte przez administratora)pełna fałszu, rekordy do samych głuchych babć na jakieś (usunięte przez administratora)na Śląsku czy gdzieś....mimo iż robiłem (usunięte przez administratora) wyniki w innych tego typu firmach tutaj ni (usunięte przez administratora) zmarnowałem kilka godzin i nawet za to nie zapłacili, odradzam !

poszkodowany
@Tomek

Potwierdzam cała fundacja to wielkie (usunięte przez administratora) jedna z druga niby nie ma nic wspólnego co jest nie prawdą prezes prezesowi jak żadna (usunięte przez administratora)łba nie urwie i nie zginie, my zbieramy przez fundację na rehabilitację dzieci a oni zmieniają KRS i Prezesa i naszych środków zgromadzonych na subkontach nie chcą oddać ani przekazać do innej fundacji

niedoszły pracownik

Radzę na nich uważać i nie nabierać się na to co proponują.

@niedoszły pracownik

jakąś konkretną sytuację masz do przytoczenia, w której fundacja odgrywa rolę główną? dobrze byłoby znać konkret bo tak to chyba uderzasz w ogół? jaka tu jest obecna struktura i jak się organizują?

Dobrze widziałam na stronie, że biuro fundacji jest prowadzone na Wieruszkowskiej? Pracy przy administracji szukam po prostu w Poznaniu i zastanawiałam się dlaczego wpisany był Luboń ale to dane rejestrowe tylko? Zastanawiające są dla mnie również te poprzednie opinie skoro kandydaci także się interesują. Ale czy praca jest teraz możliwa?

@Inga

@Inga czytaj (I inni niech też czytaja) wszystkie komentarze, ja np. większość rzeczy napisałam w komentarzach do posta JH. Wystarczy kliknąć w "wyświetl wszystkie komentarze"

Dominika

@obs, zapewniam Cię, że z uwagi na przeznaczenie tego forum, ważne są wszystkie opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne. Warunek jaki muszą spełniać, to zgodność z regulaminem. https://www.gowork.pl/regulamin Z jego treścią możesz zapoznać się pod wskazanym przeze mnie linkiem. Komentarze pozostawiane przez użytkowników powinny wyłącznie zawierać aktualne i merytoryczne informacje o Fundacja Razem Łatwiej jako pracodawcy.

tristan07
@Dominika

Jaki ma sens korzystanie z serwisu jeśli nie można na nim zamieścić (i przeczytać) np. ile wynosi podstawa wynagrodzenia w danej firnie? Przecież wiadomo, że i tak jest to publikowane przez prywatne, nieznane osoby i należy podchodzić z ograniczonym zaufaniem. Wg Regulaminu podanie pensji nie wyczerpuje podstaw do moderacji posta. Z powodu moderacji w powyższym wątku niczego nie można się dowiedzieć o firmie.

@tristan07

Witam, niestety niektórzy wierzą we wszystko co jest napisane w internecie - nawet nie weryfikując tych informacji a ludzie piszą różne rzeczy i nie zawsze idą one w zgodzie ze stanem faktycznym. Jeżeli natomiast chodzi o wynagrodzenie to nie jest żadna tajemnica ale nie można konkretnie określić podstawy, ponieważ uzależniona jest ona od ilości przepracowanych godzin - np. na umowie zlecenie obowiązuje stawka godzinowa (w roku 2021 wynosi ona 18,30) więc w zależności ile godzin się przepracuje to łatwo można policzyć ile się zarobi. Oczywiście dochodzą do tego dodatki i premie np. za obecność czy wyniki.

@Fundacja Razem Łatwiej

1. Kiedy były te premie za obecność? Bo na pewno nie w 2017, kiedy ja u Państwa pracowałam! Nie było o czymś takim mowy! 2. Nie wiem, chyba Państwo żyją w innej rzeczywistości myśląc, że dzwonienie o 7:30 RANO do ludzi, gdy wtedy np. tym telefonem budzimy ich, ich dzieci i/lub wnuki, zrobi wynik. Jak ktoś ma takie założenia, to nie powinien prowadzić call centre.

Roksana Nowy wpis
@XYZ

Za Pani czasów były właśnie takie godziny pracy? Widzę także, że następuje odniesienie się do postów sprzed trzech lat. nie zaszły po drodze jednak jakieś większe zmiany?

XYZ Nowy wpis

Wyjaśnię jeszcze jedno: w CYWILIZOWANYM call centre godziny wcześniej są przeznaczone na feedback, narady, omawianie różnych kwestii czy uzupełnianie baz danych a dzwoni się dopiero od 8:30 czy 9:00 a nie budzi się ludzi o 7:30 bez sensu, bo tak się wyniku nie zrobi.

niedoszły pracownik

Radzę na nich uważać i nie nabierać się na to co proponują.

@niedoszły pracownik

"Niedoszły"? Czyli to świeżo po rozmowie jakiejś? Bo jeśli tak to w jaki sposób przebiegała i skąd ta podejrzliwość się wzięła skoro wcześniej chyba było zainteresowanie fundacją skoro aplikowałeś?

@Kamila

pracowałem już we fundacjach, we wszystkich były "dziwne" klimaty, ale od tej to radze trzymać się jak najdalej.

Paweł Bawaria
@niedoszły pracownik

Najbardziej dziwne jest to, że skoro w tych wszystkich fundacjach było tak dziwnie to dlaczego w ogole do nich uderzałes człowieku..Zastanawiający i dziwny ten twój przypadek lol...

@Paweł Bawaria

To zwykli naciągacze ,chcieliby aby pracować dla nich za darmo.Dlatego przestrzegam przed kontaktami z tymi ludźmi

Bolek

Czy ktoś wie, co się dzieje we fundacji? Fundacja nie zwraca nam za faktury. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na miale. Już wcześniej był problem z wypłatą środków za faktury, ale teraz to tragedia. Słyszałem tylko wcześniej, że we fundacji jest ciągła kontrola i nie wiadomo, kiedy się skończy. Nie wiem, czy iśc na policję o przywłaszczenie środków, czy jeszcze czekać. Generalnie bardzo mocno nie polecam.

@Bolek

Fundacja prężnie prosperuje, proszę sprawdzić po krs i NIP czy chodzi ta sama fundację moja żona tam pracuje od Marca i od marca zaczęła działać jako rencista prześledziłem w internecie nie doszedłem o co chodzi ale wyptałem o kontrolę i finanse i mówi że wszystko jest dobrze, jeżeli ma Pan jakieś informacje to powinien Pan to zgłosić i nie czekać. W każdym razie zainteresuje się tą sprawą.

Ela

Odnośnie fundacji razem łatwiej, to w Luboniu jest zarejestrowana..podejrzewam, że trzeba udać się bezpośrednio do siedziby biura czyli na Romana Maya..gdyż w Luboniu pewnie nikogo się nie zastanie...a na Romana Maya pracują zapewne osoby, które zajmowały się sprawą..Taka tylko moja sugestia. Pozdrawiam

Koleżanka
@Bolek

Dzień dobry Bolek. Czy dowiedziałeś się może co z tą fundacja? Ja też nie mogę się dodzwonić, nic nie odpisują na maile. Rozpłynęła się ???? po pieniądze moje z 1% nie wiem do kogo pisać. Może wspólnie coś się dowiemy. Jak coś wiesz proszę o informacje na kozlowska.magda@wp.pl

@Bolek

Chodzi o fundacje "Łatwiej", "Razem Łatwiej" lub "Razem Da się". Śledztwo pod nadzorem prokuratury z Grunwaldu prowadzą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Chodzi o nieprawidłowości do jakich miało dochodzić w zakresie funkcjonowania fundacji. - W toku czynności procesowych ustalono, że działalność w/w fundacji może być nieprawidłowa, jednak dla wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności sprawy konieczne jest ustalenie wszystkich osób, które mogły ponieść straty w związku z ich działaniem - podkreśla policja. - Osoby, które mogły zostać poszkodowane lub posiadają istotne informacje związane z działalnością wymienionych fundacji prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Poznaniu pod numerem telefonu 47 77 126-24 - z osobą prowadzącą postępowanie lub pod numerem 47 77 131 90

@Ela

@Ela dokładnie tak. W Luboniu jest tylko adres rejestracyjny firmy oraz też badanie z medycyny pracy też miałam w Luboniu. Taki starszy lekarz przyjmował w bloku na Jana Pawła II. A praca i biuro było (przynajmniej w 2017 jak tam pracowałam) na Romana Maya w Poznaniu.

Telemarketer

Dzwonią i zapraszają na rozmowę. Kilka pytań odnośnie poprzednich stanowisk pracy oraz informacje jak wygląda praca w Fundacji, jakie jest wynagrodzenie itp. Dzień próbny tj. odsłuch oraz 30 minutowa próba, czy damy sobie radę, Krótko mówiąc-przyjmują każdego.

Co wiesz o Fundacji? Dlaczego szukasz nowej pracy? Powiedz coś o sobie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

XYZ

Luboń to dane rejestracyjne, jak ja pracowałam tam w 2017, to biuro było na Wagrowskiej. Byłam dzwoniącą w call centre - nie polecam, kazali dzwonić od 7:30 do 15:30 i kiepska baza plus ewidentne wałki (myślą, że jak będą zatrudniać żony byłych czy obecnych policjantów, to zamiotą te wałki pod dywan).

@XYZ

Zamiatanie czego można mieć przy tym na myśli? Piszesz, że kazali dzwonić, ale chyba na tym właśnie praca polega, tak? o czym były te rozmowy? jest jakiś schemat? Szkolenie?

XYZ

@KP A chcialbyś/abyś odebrać tel od fundacji czy inny telemarketingowy O 7:30 RANO? SERIO?! Ludzie mieli do mnie pretensje, zresztą słuszne, że im np. dziecko obudziłam itp.? To jest zrazanie sobie ludzi irracjonalne a nie zdobywanie sobie ich szacunku i pomocy! Poza tym też np. ZŁAMALI PRAWO PRACY, bo przy wypowiedzeniu kazali mi wykorzystać CAŁY URLOP WYPOCZYNKOWY (wtedy naliczany 1,6 dnia na miesiąc, bo były inne przepisy) a po podpisaniu dokumentów z tym związanych poinformowali, że część urlopu to urlop bezpłatny i na chama mnie na bezpłatny wysłali!!! Pare miesięcy później poszłam na studia podyplomowe manager BHP i już na przedmiocie prawo pracy się upewnilam, że TAKIE PRAKTYKI SĄ NIEZGODNE Z PRAWEM!!! Pomijając już infantylne i/lub uciążliwe praktyki typu nie można iść do WC poza przerwą, przerwę na gimnastykę z muzyką czy wymuszanie kupna ciasta na urodziny czy imieniny. Czytałam, że w tej chwili jest prowadzone postępowanie przeciw paru fundacjom, przeciw tej również. To wiele mówi.

XYZ

@KP Szkolenie szybkie i na kolanie, skrypt był, ale nienajlepiej skonstruowany.

Inga
@XYZ

A możesz go z ciekawości przytoczyć? Ja jak na razie po prostu czytam co się dzieje w fundacji, interesują mnie szczegóły dotyczące tej relacji, zwłaszcza ze jak widać możesz się rozpisać w tym temacie. A informację o tych postępowaniach, o których piszesz na samym koniec to skąd masz?

@Inga

@Inga patrz wyżej, co napisałam wcześniej i przeczytaj uważnie: nieprzestrzeganie prawa pracy jeśli chodzi o urlopy, dzwonienie do ludzi od 7:30 RANO, zmuszanie do tańca na jednej z przerw bo ma być "gimnastyka" (tańczenie w sali rozmów przy kompach w miejscu) , wymuszanie stawiania ciasta podczas urodzin i imienin (choć spora część ludzi tam ma tylko wymuszone relacje typowo zawodowe), brak pomysłów na odpowiedzi na trudne pytania rozmówców itp. W ogóle to dziwne, że akurat w tym temacie jak się wypowiadam o pracodawcy, to muszę w kółko pisać po kilka razy to samo, jak w innych tematach na goworku jak napiszę RAZ to wystarczy. A o zatrzymaniach w sprawie fundacji Razem Łatwo, Razem Da Się i Szlachetny Bohater bez trudu znajdziesz w Internecie, są na głównych portalach informacyjnych, TVN 24 i nie tylko. Do zatrzymań doszło jesienią 2023 r.

Basia

Z pewnych dokładnych źródeł wiem, iż fundacja razem łatwiej, razem da sie, łatwiej razem, będzie lepiej to cały czas te same osoby prowadzące tą firmę.. Zmieniaja tylko nazwy i adresy zarejestrowania co jest skutkiem ucieczki przed odpowiedzialnością głównie finansową...Nie wypłacają wynagrodzeń pracownikom..opóźnienia to nawet miesiąc...Panuje tam wyzysk i jedno wielkie oszustwo..chore dzieci pieniędzy nie otrzymują o czym można było zobaczyć w programie uwaga odnosnie fundacji Szlachetny Bohater, której prezes to rodzina powiązana z prezesem obecnej fundacji Razem Da Się. Utrudniają kontakty i współpracę z przedstawicielami różnych służb, z byłym pracownikami oraz z poszkodowanaymi rodzinami...nie mają nic wspólnego z pomaganiem chorym dzieciom..wręcz przeciwnie (usunięte przez administratora) każdego kogo można.

Tutaj tylko konsultanci pracują? widzę, opinie z ostatniego czasu o telefonach, konsultantach właśnie, jakiś sygnałach i teraz tym, że telefony nie są jednak odbierane. Czy to wynik jakichś braków kadrowych? Występują teraz? mnie oferty do Fundacji się nie pokazywały, czy wiecie może gdzie teraz się ogłasza?

Jaro

(usunięte przez administratora) okradli mojego syna z pieniędzy nie odbierają tel podany inny na stronie

Rene

Witam. Z kim się kontaktować odnośnie pracy w tej fundacji? Interesuje mnie praca na stanowisku telefonistki

Amelia
@Rene

Może trzeba do kogoś przedzwonić? :D a skąd masz ofertę jeśli można spytać? Upewniam się, bo widziałam jedna dla konsultanta na słuchawkę, ale jest sprzed lat. to w ogóle teraz ktoś jest potrzebny? Są jakieś sygnały?

Byly pracownik

Nie polecam firmy. Mają cele nierealne do osiągnięcia, a jak ich nie osiągniesz to możesz pożegnać się z pracą. Nie wypłacają wynagrodzenia na czas, musisz się o nie upominać i prosić.

@Byly pracownik

I tu na pewno już jest fałszywy wpis ponieważ moja żona mówiła że wszyscy dostają wynagrodzenia na czas nie zdarzyło się ani jedno spóźnienie najczęściej Wypłaty są między 5 a 7 dniem miesiąca bez jakich kolwiek problemów. Czytałem tą opinię jednej osoby jeszcze która właśnie napisała żeby sprawdzić czy nie chodzi o fundację o podobnej nazwie i toby się zaczęło układać w jedną całość Wystarczy spojrzeć też na stronę internetową pomoc którą niosą jest udokumentowana

@Marek

Chodzi o fundację, która mieści się teraz w Poznaniu na ul. Romana Maya

@Byly pracownik

O jakie nierealne cele do osiągnięcia tutaj chodzi? Możesz podać przykład? I co, jak się ich nie zrealizuje, to od razu zwalniają? Jak długie te opóźnienia w wypłatach? Jedni pisali, że nie ma wcale obsuwy, inni, że kilkudniowe... a u Ciebie jak to wyglądało?

Jadwiga

Uważajcie na tą fundację, nie płaca podopiecznym.

Anna Jar

Ludzie, co się dzieje. Fundacja nie płaci od miesięcy, za moją chorom córke. Mamy we fundacji bardzo dużo pieniędzy, zbieranych latami, a nie płacą. Nievodbieraja, nie ma zadnego kontaktu. Ratunku.

Xyz

Nie polecam dużo obiecują. A nic nie robią, a wynagrodzenie? Totalne (usunięte przez administratora) co miesiąc opóźnienia z wypłatą do kilku dni , a jak już jesteś zwolniony to o pieniądze musisz się prosić. Jedna wielka porażka , jak najdalej od Fundacji razem da się

Bolek

Komuś jeszcze fundacja nie płaci? Ja idę na Policję 07.08.2023. Mam wszystkie potwierdzenie, że odebrali faktury, wraz z wewnętrznymi drukami do rozliczeń.

Janek
@Bolek

Bolek mi też nie zapłacili za chorego syna. Jak tak można zabierać pieniądze chorym dzieciom??? Skandal!!!! Ja już na Policji byłem. Słyszałem, że jest tam kolejka poszkodowanych, więc zapraszam zapisać się do roszczeń.

Bartek z 8 marca :D

Katarzyna
@Bartek z 8 marca :D

Ja nie wiem co się dzieje ale od dwóch tygodni czekam na zwrot 1800 zł. Dodzwonić się nie można . Na rzecz dzieci nie działają nic tak naprawdę do tego jeszcze zabierają 10% z wpłat

Karol
@Bartek z 8 marca :D

Może tym lepiej dla nich, że kolega tam nie pracuje..sądząc po sposobie wypowiedzi, która jak idzie zauważyć jest niecenzuralna i świadczyć może o zbyt wygórowanym i zranionym ego...Zastanawia również fakt - skoro kolega takie wyniki uzyskiwał w innych tego typu firmach to dlaczego już tam kolegi nie ma hehe...

@Karol

Tylko chyba z wypowiedzi nie wynika, że gorsze wyniki wychodziły tylko, że podobno nie został za nie nagrodzony? Stawiają tu wyżej poprzeczkę po prostu? Dbają mocniej o jakość? jakie wymagania teraz są wobec tego by móc się zakwalifikować?

Elżbieta T.
@Kamila

Ja miałam okazję pracować w tej firmie, niestety z przyczyn prywatnych musiałam zrezygnować z dalszej współpracy, ale bardzo sobie chwalę przebieg mojego zatrudnienia w tym miejscu. Nie mam żadnych zastrzeżeń do kadry zarządzającej, gdyż wszelkie kwestie pracownicze są załatwiane zgodnie z prawem. Pierwszego dnia odbyłam szkolenie i kolejnego już podjęłam prace. Umowę otrzymałam tego samego dnia, nie musiałam czekać i chodzić się prosić, gdyż prawidłowo zajmują się pracownikiem od początku podjęcia współpracy. Polecam - Ela

Bartek z 8 marca
@Kamila

Mówiono mi że wszystko robię (usunięte przez administratora) że głos itd, ale po prostu mają nierealne wymagania co do wyników , mówili mimo wszystko że mam zadzwonić i powiedzieć czy chce te pracę ale olałem temat bo wiedziałem że to gadania dla kurtuazji, ale i tak nawet jakbym zrobił wybitne wyniki to nie chciałbym tej pracy bo atmosfera okropna i kilka innych czynników wpłynęło na taką moją decyzję

Ktoś
@Bartek z 8 marca :D

Ja też nie polecam. Warunki przedstawione niby ok ale potem dochodzi do abstrakcyjnych rekordów których nie jesteś w stanie wykonać bo jest kryzys ludzie nie mają pieniędzy i nie chcą się godzić. Do yego wiele innych fundacji wysyła po 4 blankiety w 1 kopercie i ludzie czują się osaxzeni i zniechęceni a nawet przymuszeni i nie chcą niczego współtworzyć. Ale najlepiej żeby każdy sam wyrobił sb opinie.

Asia
@Bartek z 8 marca :D

Dzien dobry. Chciałabym Was przestrzec przed Fundacja Razem Łatwiej.. Wynagrodzenie na raty , bez wiedzy pracownika, zas się okazuje ze nie cale wynagrodzenie wypłacone.. nie wspomnę o premiach ciężko wypracowanych w tych żenujących powtarzających się kampaniach.. ekwiwalent zabrany-NIE WYPLACONY! Brak możliwości porozmawiania z pracodawca aby wyjaśnił... zero odzewu.. Nie patrzecie na godziny pracy bo możecie cały miesiąc rzetelnie przepracować i prosić sie o własne wynagrodzenie na raty a i jeszcze nie cale otrzymacie!!! A zas Inspekcja lub Sad Pracy po co Wam toomijajvie fundacje szerokim łukiem!!!! Kpina, (usunięte przez administratora) ! Proszę nie dajcie tam Waszych Dzieci jako podopiecznych tej fundacji kradną do siebie!!!!!!

Dominik K.
@Asia

Ja zasięgnęłem wiedzy na temat tej fundacji...tak więc przenieśli się na Junikowo bo odcięli się od matacza i (usunięte przez administratora) który wczesniej nimi zarządzał..Teraz zmienili logo, mają inny zarząd. Wczesniejszy zarządzający ich okradł więc raczej im współczuje że mieli z kimś takim do czynienia. Wszystko sobie sprawdziłem bo tez raz zostałem (usunięte przez administratora) przez pracodawce wiec radze zrobic to samo przed wydaniem opinii..nie krzywdźmy pochopnie ludziska! Pozdro Dominik

@Bartek z 8 marca :D

Masz bardzo dobrą wiedzę że fundacja mieści się na ulicy wieruszowskiej z tego względu że fundacja razem łatwiej rozdzieliła się na dwie odnogi i na ulicy Romana Maya i z Fundacja razem da się A na wieruszowskiej razem łatwiej ale one nic nie mają wspólnego z poprzednią fundacją razem łatwiej Proszę spojrzeć w KRS i dopiero się wypowiadać i wtedy po nipie i KRS będzie widać że fundacja nie nazywa się już razem łatwiej tylko łatwiej zmienił się prezes i Niedługo zostanie wykreślona z adresu pod którym była A to jest tylko zbieg nieszczęśliwych wypadków że ktoś udziela adres do rejestracji

poszkodowany
@Tomek

Asia

Omijajacie ta fundacje szerokim łukiem!!!! Z reka na sercu nie polecam!!! Wyplaty na raty albo nie cala wyplata, nikt nie oyta nie informuje o tym pracownika jak się pyta o wyplate cisza... albo kłamstwa... (usunięte przez administratora) Ekwiwalenty nie pal one, wypłaty... Nie patrzcie na godziny pracy... chyba ze lubicie za darmo pracować cały miesiąc:/ Nie wiem kto im daje podopiecznego! Skandal tylko inspekcja lub sad pracy!!!!

@Asia

Proszę uważnie sprawdzić czy Fundacja O której pan pisze To jest ta sama Fundacja razem łatwiej mota o której pan pisze działa dopiero od trzech miesięcy a jeżeli posiada Pan że fundacja nie płaci pracownikom a co gorsza na przykład nierozliczałaby się z podopiecznymi to proszę zgłosić to odpowiednim służbom

@Asia

minął już miesiąc od wystawienia tej opinii i ciekawi mnie dalszy rozwój zdarzeń. Jeden Pan przytoczył sugestię co do działań w tym zakresie, istniała konieczność na skorzystanie z niej?

Kamila

Z czego wynika publikowanie tego typu opinii akurat na forum o tej fundacji? W zasadzie padło stwierdzenie, ze to jest "zadanie" a jakie są inne przypisane do tej, o które stanowi forum? Co jeszcze składa się na misję i cele, czy są one stale aktualizowane?

Wiesiek

Moja dobra koleżanka pracowała w tej fundacji i sobie chwaliła. Dogodne godziny pracy, wolne weekendy, brak przymusowych nadgodzin. Jeśli ktoś startuje do tego typu branży to musi się liczyć z tym, że dobre wyniki musi robić to normalne. Z tego co wiem jest tak w każdym tele...

KKKKKK

A jak się przedstawia wynagrodzenie zarządu i jaki % przekazujecie Pastwo na konkretny cel?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Razem Łatwiej - Luboń

• Jak się pracuje w Fundacja Razem Łatwiej?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Razem Łatwiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Razem Łatwiej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Razem Łatwiej?

Kandydaci do pracy w Fundacja Razem Łatwiej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Razem Łatwiej