Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Wojtek

Co tu dużo mówić moi drodzy Firma pana Krzysia na was zarobiła, tak samo jak na mnie Oni sprzedali ankiety firmom Firmy otrzymują informacje o stanie rynku Pan Krzysiu zarabia Szkoda tylko że najmniejsze trybiki tej machiny nic nie zarobiły Ale muszę przyznać że szacunek dla pana Krzysia Tak okradać ludzi to już jest na prawdę sztuka Oczywiście o ile Krzysiu wgl istnieje A no właśnie Z chęcią przyjadę się do tego Wołowa i zobaczę na jakie pole była zarejesttowana firma

Anonim Nowy wpis
@Wojtek

To nie pole tylko mieszkanie w bloku i to jego rodziców.

Gg Nowy wpis
@Wojtek

Kiedyś tam pracowalam nie mogłam zerwać umowy bo nie byloz nimi kontaktu chcoalam zarejesr się fo urzędu prracy i masakra musialam nawet udać się do do zusu z umową itp

Waldek Nowy wpis

@Zdezorientowana Skąd takie rewelacje posiadasz? Nie ma nigdzie żadnych potwierdzonych informacji

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI?

Zdezorientowana Nowy wpis

To ta firma jeszcze istnieje? ...... nie ma z nikim kontaktu od 2017 roku

niepolecam

firma jest oszustwem na dużą skalę . W umowie miałem zapisane że nie mogę mówić nieprawdy na szkodę firmy więc pelnoprawnie powiem że firma mnie oszukał i nigdy nie otrzymałem mojego wynagrodzenia a kontakt z firmą jest niemożliwy. nie polecam, oszusci i tyle

Hjgg

Jesteś zdziwiony bo ci kazali czy nie masz mózgu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Referent
Wołów
Służba Cywilna
An

UWAGA!!! https://panel-waznaopinia.pl/site/login

Byly pracownik

Złodziejstwo!!!Traktują pracowników jak kretynów.

Pan

UWAGA, wciąż modyfikują swoje ogłoszenia żeby zdobyć jak najwięcej naiwnych, oto przykładowe z Rzeszowa, nie dajcie się nabrać na tych wyzyskiwaczy: Tajemniczy klient/ankieter zdalny wynagrodzenie nawet do 2 tysięcy ! Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 14:52, 3 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 474643125 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Dodatkowa / sezonowa Typ umowy: Umowa o dzieło OGŁOSZENIE AKTUALNE DO MOMENTU ZNIKNIĘCIA ZE STRONY, ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO ZGŁOSZENIA Z ZAŁĄCZONYM CV A gdyby tak móc pracować w domu, jak się ma wolną chwilę , i zarobić nawet 2000 tys ? Brzmi cudownie? Czytaj dalej, bo z nami jest to możliwe! A może pójść do sklepu i jeszcze zarobić ? U nas audyty Tajemniczego Klienta do 150 zł za jeden audyt ! Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy Zapewniamy w pełni elastyczny grafik, sam decydujesz kiedy pracujesz. Twoja praca polega na: - wyrażaniu opinii na temat testowanych produktów, - wyrażaniu opinii na temat testowanych usług, - wyrażaniu opinii na temat testowanych instytucji, - wypełnianiu ankiet w systemie online. Wymagamy: - pełnoletności, - chęci do pracy i zaangażowania, - dostępu do Internetu. Gwarantujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o dzieło, - pomoc na każdym etapie współpracy, - zdobycie doświadczenia zawodowego, - realny wpływ na jakość produktów i usług. Link do naciągacza z olx"a z takimi ogłoszeniami: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/ipmJp/

Witold

Może wiecie cos o pracy w firmie? Czy warto starać się ? Jaką umowę proponują na początek?

Tomash94

To że nie płacą za robotę to tam kij, ale myślicie że mogą skrasc dane osobowe typu dowody, dane logowania w bankach itd?

Patrycja

@Organizacja pozwu zbiorowego z jakiego powodu złożyłeś pozew firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Czy ta sytuacja dotyczyła tylko Ciebie? Możesz nas informować o bieżącej sytuacji Twojej sprawy?

Organizacja pozwu zbiorowego

Kochani, jakiś rok temu mnie oszukano, teraz mam stabilną pracę, więcej spokoju i... czasu ;) W związku z tym postanowiłem w końcu się za to zabrać i złożyć pozew, oczywiście możemy zrobić to wspólnie. Nie szkoda mi już tamtych pieniędzy, ale tutaj chodzi o sprawiedliwość :) Co prawda działałem w BOZ - ale to jedno i to samo. Odzywajcie się do mnie na maila, zabiorę się za to najszybciej jak będę mógł. Oficjalnie sprawę chciałbym złożyć do sądu w pierwszej połowie lipca. Kontakt do mnie: bartoszek534@wp.pl Ahoj!

Gueen

http://www.kk-affiliate-group.eu/kontakt To jest link do ich strony @Patrycja nwm czy jeszcze to jest aktywne ale wtedy co pisalam wczesniej to byla aktywna strona

Patrycja

@Gueen na jakiej stronie są podane te informacje? Możesz ją tutaj podać? By pisać o zmianie nazwy firmy trzeba mieć potwierdzenie, by nikogo nie wprowadzić w błąd. @anonymous czy udało Wam się odzyskać pieniądze? Zrobiliście coś z tym? Informuje na forum o aktualnym statusie sprawy.

Gueen

Oni zmienili nazwe na KK Affiliate group, i zmienili rowniez siedzibe wszysto jest podane na tej stronie jesli ktos jest zainteresowany

Ulka

Może już macie wszystko zapłacone tylko przeoczyliście?

Karo

Myśleliście nad tym, aby ich zaskarżyć? Ktoś to zrobił? U mnie ta sama sytuacja, nie dostałam wynagrodzenia i brak jakiegokolwiek kontaktu.

Niki

Każdy może założyć własną firmę i zarabiać na innych. Konkurencja inspirowała do pisania?

Zespół PBR MEDIA

Witamy, Pity dla wszystkich pracowników którzy otrzymali wynagrodzenie w 2017 roku będą wysyłane drogą elektroniczną do końca lutego bieżącego roku. Jeżeli ktoś zmienił swój adres mailowy proszony jest o kontakt @: pity2017@portal-badania-rynkowe.pl Pozdrawiamy Zespół PBR MEDIA

M

Najpierw przelejcie pieniądze za kampanie z 2017 roku

ona
@Zespół PBR MEDIA

PROSZE O PIENIADZE Z "BADAJ OPINIUJ ZARABIAJ"!!! ZGLOSZONE DO PIP!!!!!!!

Zielona
@Zespół PBR MEDIA

To może w końcu przeslecie ten pit jest już marzec! Nie zostawię tak tego!

@Zespół PBR MEDIA

ja też PIT-u nie otrzymałam, zero odzewu co się dzieje z tą firmą?!? Nie zostawię tego tak!

anonim007xd
@Gość

ja również nie otrzymałem PIT-u. Macie z nimi jakiś kontakt, bo u nich wszystkie telefony są nieaktywne.

@anonim007xd

zero kontaktu, zero odzewu, kilkukrotnie pisałam maila na adres @: pity2017@portal-badania-rynkowe.pl, niestety nie dostałam odpowiedzi. Najdziwniejsze jest to że moi znajomi PIT otrzmymali, a ja nie. Numery podane na stronie firmy nie działają, siedziby nie istnieją ja nie wiem co się z tą firmą dzieje!?!?!

@Gość

ja również nie otrzymałam, a moja znajoma tak

Aida
@Zespół PBR MEDIA

Zero odzewu z ich strony i widzę że nie tylko u mnie

@Zespół PBR MEDIA

czas na składanie PIT-u się powoli kończy, którego mi nie wysłali, co zrobić w takiej sytuacji, jeśli nie wyślą do końca kwietnia??

Arek
@M

Jest jeszcze ktos kto nie dostal Pitu? Co robic w takim wypadku ?

@Arek

Ja też dalej bez PITu....

Wiola
@Gość

Ja również nie dostałam, okazuje się że jestem jeszcze zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym,a już od dawna nie mam nic wspólnego z tą firmą, brak PITu , brak odezwu, co zrobiliście z tym?

UWAGA!!! TA FIRMA NIE PŁACI ZA WYKONANĄ PRACĘ.

M

(usunięte przez administratora) We wrześniu wystawiłem rachunek z kampanii startowej i do tej pory nie ma wypłaty. Non stop tłumaczą się dodatkowymi weryfikacjami. Omijać szerokim łukiem wszystkie firmy związane z Krzysztofem Kujawińskim.

@M

A masz z nimi jakiś kontakt?

Zostaw merytoryczną opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI