Bramy Novoferm (Novoferm Door Sp. Z O.O.)

O nas

Jakość to my

Firma Novoferm powstała w 1955 roku. Obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i Azji a nasze produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.

Polityka naszej firmy sprowadza się do prostej zasady-jakość a nie ilość. Naszym klientom oferujemy produkty o najwyższej jakości, odpowiadające standardom bezpieczeństwa, o najwyższym  komforcie i estetyce- a to wszystko przy minimalnych kosztach. Dzięki temu naszym klientom dajemy wieloletnie gwarancje na nasze produkty oraz zapewniamy serwis o najwyzszej jakości.

Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę wymagania prawne obowiazujące w różnych państwach i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać krajowym standardom i przepisom. Pomadto posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, przyjazne dla środowiska naturalnego.

Od października 2003 roku należymy do japońskiej grupy Sanwa Shutter.

Novoferm- Niemiecka jakość w dobrej cenie!

www.novoferm.pl

Novoferm Door Sp. z o.o.