Opinie o AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) w Stalowa Wola

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) w Stalowa Wola

Ex handlowiec Nowy wpis

Nie szanują pracownika, wymieniają pracowników z byle powodu, ogromna rotacja w firmie, nie da się tam dobrze zarobić. W stosunku do innych salonów w całej Polsce wynagrodzenia są najniższe. Przełożeni stosują ogromną presję w stosunku do podwładnych. Ogromne ilości obowiązków w stosunku do słabych zarobków. Wykorzystywanie i praca w ciągłym stresie. Ciągła kontrola pracowników. (usunięte przez administratora) Serio nie polecam. Potrącenie premii - bez wyjaśnienia przyczyn ( premia uznaniowa) problemy z urlopem, wykonywanie pracy na urlopie i wiele innych. Przestrzegam. Niestety tam pracowałem.

Roberto Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko handlowca. Rozmowa bardzo długa. Prowadzona przez kierownika sprzedaży Tomasza. Wielki cwaniak. Bardzo arogancki. Pytania niedorzeczne. Generalnie rekrutacja wygląda jakby wybierali papieża. Płaca oczywiście głodowa. Delikatnie ponad 2 tysiaki. Generalnie można się już zniechęcić na etapie rekrutacji.

BMW Nowy wpis
@Roberto

zapraszamy do BMW - u nas wszystko jest na miejscu

Jakubas Nowy wpis

Jakieś przeszkody macie i dlatego tak rzadko ktoś pisze? Warto interesować się praca w firmie?

Daniel 20000

Witam czy ktoś mógłby mi powiedziec coś o pracy w AUTORUD na stanowisku mechanika? Zarobki atmosfera , godziny pracy?

Sąsiad.

Jest ciągły obrót ludźmi. Na magazynie zwolniło się wczoraj miejsce. Pracy sporo, kierownik też kawał... Ehem. Ale jak masz zdrowy kręgosłup (nie ten moralny) to dasz radę.

Jasiek

Czy tylko narzekać potraficie? Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

Tymon

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Kurtyna w dół
@Tymon

Powód jest jeden, nie ma sensu pisać jak tam jest, ponad 20 komentarzy zostało usuniętych. Jak myślisz dlaczego? Może za bardzo wychwalały firmę...? Kto chce, niech idzie tam pracować i osobiście się przekonać jak tam tak naprawdę jest.

Franek

Tak dobrze się pracuje i nie piszecie?

Pedro

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

BadMotherLover

Widze ze temat Autorudu uspokoil się. Dziwi mnie tylko to że od tamtej pory liczba ocen wzrosła ze 140 na 200. Fakt są druzgocące ale przy liczbie pracowników w liczbie około 130. To dziwi mnie to że ktoś klikał 1 gwiazdkę codziennie od 2 miesięcy... Nudziło mi się i tu zaglądnąłem. Chyba sentyment do starych śmieci????

Zuzanna

@Lucky, co dla Ciebie oznacza zdrowa atmosfera? Masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia związane z firmą? @Mrowka, a wiesz może, dlaczego tak wiele osób odeszło? Czym dokładnie jest to spowodowane? Czy duża rotacja występowała na wszystkich stanowiskach, czy na jakichś konkretnych?

S.G

Auto-Res Sp. z o.o.

Były wierny Klient
@S.G

tak wiem, wystarczyło poszukać u innych... aa składki najniższe jak zawsze ... polecam tę Panią !

Bicz Pliz

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat, wyplata zawsze na czas, nie donosze bo nie mam potrzeby, kable i ci co siali zamet i intrygi odeszli ma nasze szczescie. Ferment sie skonczyl jak na razie. Pracuje 8h i wychodze, kwestia organizacji. Temat szkolen - temat rzeka. Faktem jest, ze kilku bardzo dobrych pracownikow odeszlo z roznych powodow. Cudownie tez nie jest - z reszta wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Poza tym pracodawce POLECAM, a opinie wyrobic samemu.

Córka
@Bicz Pliz

"a do prezesa mówię tato"

Mrowka

Potwierdzam uspokaja się. Po fali odejść może coś trafiło do czerepow zarządu. Boją się kolejnych rezygnacji...

Lucky

Wreszcie zdrowa atmosfera ! Pzdr

Rekrutacje na bardzo wysokim poziomie. Trzy etapy, ciezko przejsc, stres ale warto, nawet tylko dla samego zdobycia doswiadczenia. Pracuja tu super ludzie. 'Gora' wymagajaca ale wyrozumiala, jestem tu dlugo. Kilka osob odeszlo - hieny toksyczne. Szkoda tylko, ze mamy zapedy do pisania kiedy nas cos boli, ale to co jest ok to nikogo nie interesuje. Organizowane sa imprezy integracyjne, wyjazdy, karty multisport itp. Nikt nie zmusza nikogo do zostania dluzej niz powinien, dopoki jestes w porzadku nikt do Ciebie nie przychodzi. Sa pewne aspekty do poprawy, ale w kazdej firmie jest 'cos'. Pzdr

Niestety jest tak jak piszesz. Też tam pracowałem dłuższy czas i zgadzam się w 100%. Firma fajna tylko z reklam. W środku (usunięte przez administratora) i najniższe zarobki. Doradca w Audi zarabia 2tyś, a pot się po skroniach leje tyle roboty. Nie ma czasu zjeść kanapki. Wiec idzie do innego dealera i tam nie schodzi poniżej 5tys na miesiąc.

SZ.P.
@Paweł

@Paweł jeżeli piszesz ze doradca w Audi zarabia 2 tys to na pewno tu nie pracowales :)

@SZ.P.

Trudno uwierzyć co ;)

Hugo

Niestety to jest prawda co piszą o tej firmie... już chyba caly Rzeszów tam pracował. Na początku dużo obiecują uśmiechają się... miód cud i orzeszki. Kasa może jest i ok ale robiąc za 3 osoby i siedzieć po godzinach to nie jest adekwatne do tego co dostaniesz na wypłatę. Najlepiej jak nie masz rodziny i calkowicie poswiecisz się firmie to będzie ok. Ale co tu dużo pisać - zatrudnij się tam i sam się przekonaj A pozniej dodaj tu opinie hehe. Tylko pamiętaj dostać się tam łatwiej niż wydostać. Przykre. Oby ostatnie wydarzenia to zmienily bo szkoda historii tej firmy. Naprawdę najlepsze osoby już dawno odeszły ...

VW

Dobre zarobki to kwestia względna, dla jednego (usunięte przez administratora) brutto to dużo, dla drugiego mało. Oczywiście do tego dochodzi premia która nie jest już tak oczywista. Najważniejszą sprawą oprócz zarobków jest także stosunek pracodawcy i przełożonych do pracownika. Co Ci z dobrych zarobków jak na każdym kroku jest się szykanowanym przez przełożonych ? Kto się szanuje już tam nie pracuje :)

Szybki

Prawda

Pozdrawiam

Prawda. Dział logistyki, asystenci i sekretarki też odeszli. Doradcy również .

BadMotherLover

Już tu nie siedzę, Pozdrawiam:D

Zuzanna

Możecie powiedzieć, z czego wynika tak duża rotacja pracowników? Jak przedstawiają się warunki pracy w AUTORUD, możliwość awansu? @Pozdrawiam, jesteś teraz zatrudniony w tej firmie? Napisz proszę swoje zdanie na jej temat, tak, by pomóc potencjalnym kandydatom na wolne stanowiska. @Szybki, a jakie jest Twoje zdanie? Twój komentarz jest raczej oszczędny i ciężko mi zrozumieć co miałeś na myśli.

Było minęło
@Zuzanna

powiem tak... ludzie są w porządku, ale GÓRA daje popalić, (usunięte przez administratora)Wszystko sobie trzeba wychodzić. Dowalają obowiązków. Ciężka sprawa.

Muminek

Autorud zaprasza. Śmiało można już składać Cv na wiekszość stanowistk w tej firmie wliczając stanowiska kierownicze. W ciągu tygodnia- dwóch pewnie pojawią się oferty, jeśli ktoś jeszcze tam został .

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona)