SFS International Sp. z o.o.

Transportowanie ładunków ciężkich

Międzynarodowe projekty – transportowanie ładunków ciężkich

Prowadzimy różnorodne projekty związane z transportowaniem ładunków ciężkich (podnoszenie oraz przenoszenie), podczas których nasi pracownicy współpracują ze sobą, by zapewnić terminowe ukończenie projektu przy zachowaniu wszelkich zasad BHP. Oznacza to kompleksową obsługę projektu na wszystkich jego etapach. Projekty te mogą obejmować wszystkie lub niektóre z następujących działań:

• Zarządzanie magazynem
  • Transport maszyn
  • Zamocowanie i podnoszenie
  • Utrzymanie floty (dźwig)
  • Budowa na miejscu

Zarządzanie magazynem

Dbamy o każdy aspekt zarządania magazynem, związany z projektem. Nasz magazynier jest w kontakcie z dostawcami, działami transportowymi oraz spółkami i organami kontroli. Ponadto magazynier organizuje i  przygotowuje transport oraz jest odpowiedzialny za materiały.

Transport ciężki

Wszystkie działania komunikacyjne związane z transportem ciężkim, są w trakcie realizacji projektu przeprowadzane przez naszych zawodowych kierowców. Zajmują się oni transportowaniem ciężkich maszyn i produktów z magazynu do miejsca pracy i posiadają uprawnienia do podnoszenia cięzkich ładunków na budowie. Kierowcy potrafią również  pracować na ładowarkach teleskopowych i wózkach widłowych.

Olinowanie i transportowanie ładunków ciężkich

Wspólnie z naszymi profesjonalnymi operatorami dźwigów i hakowymi  jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie etapy mocowania i transportowania ładunków ciężkich w ramach projektu. Nasi operatorzy dźwigów i hakowi potrafią montować i demontować  żurawie różnych klas, systemy transportowe i (prefabrykaty) belki / konstrukcje zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.

Budowa na miejscu

W skład naszych zespołów budowlanych wchodzą:  brygadziści, mechanicy, monterzy, spawacze i wielu innych. Są oni w stanie czytać z rysunków technicznych i pracować zgodnie z normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Nasze zespoły budowlane są w stanie , ze względu na ich doświadczenie w mocowaniu  i transportowaniu, współpracować z hakowymi i operatorami dźwigów. W skrócie potrafią oni wykonać wszystko, czego potrzebujesz.

Utrzymanie floty (dźwig)

Na projekty związane z zarządzaniem taborem składają się: utrzymanie taboru, kontrola i naprawa floty dźwigów (dźwigi gąsienicowe, żurawie teleskopowe, ładowarki, platformy z ramieniem teleskopowym itp), samochodów ciężarowych i sprzętu.

Nasi mechanicy floty przeprowadzają prace konserwacyjne, podczas transportu ciężkich ładunków w trakcie trwania projektów, aby zapewnić wysoki standard usług.

Kontakt Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają w Europie duże i małe projekty związane z z przenoszeniem ładunków ciężkich oraz transportem. Pracujemy zgodnie ze standardami przemysłowymi. Jeśli chcesz przeprowadzić z nami niezobowiązującą rozmowę lub uzyskać więcej informacji na temat możliwości dla Twoich projektów, prosimy o kontakt.

SFS International Sp. z o.o.