Opinie o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Jaka atmosfera jest między działami w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Dagidaga Nowy wpis

Najlepsza agencja z jaką pracowałam. Polecam wszystkim. Byłam zatrudniona przy projekcie Evergreen, gdzie łączyłam pasję z pracą. Wypłata nawet przed czasem :) wsparcie koordynatora - Piotra bezcenne! Raz jeszce polecam i liczę na kolejne projekty!

Zbigniew

Same pozytywne opinie na temat agencji. Dla mnie na plus ze płacą w terminie bo z tym różnie bywa gdzie indziej. Przyjmują tylko osoby z doświadczeniem czy prosto po szkole też mógłbym się zgłosić i byłaby dla mnie robota?

braciak Nowy wpis
@Zbigniew

To zależy jak się szybko uczysz to i bez doświadczenia.

Alicja Nowy wpis
@braciak

A orientujesz się jaka stawka dla takich osób bez doświadczenia jest proponowana? :P Duża róznica?

Promotor

Nie mam nawet się do czego przyczepić. Agencja cudowna, wsparcie u koordynatora ogromne, mega życzliwi i pomocni ludzie. Wszystko załatwione na czas, bez opóźnień. Praca z dziewczynami to czysta przyjemność. Szkolenia produktowe i z obsługi klienta bardzo ciekawe i dość częste dzięki czemu możemy cały czas utrwalać wiedzę

Promotor

Rozmowa przez Skype, drobne pytania o sprzęt oraz odegranie scenki.

Proste pytania dotyczące mnie oraz sprzętu. Raczej na luzie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Justyna

Bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą. Ogromny plus za odpowiednie przygotowanie pracowników pod względem teoretycznym i praktycznym. Koordynatorka bardzo sympatyczna, życzliwa co również było zachętą do współpracy, ponadto pomocna i profesjonalna. Zawsze można było liczyć na kontakt z jej strony w razie potrzeby, a także nie było problemu o dzień wolny "na zawołanie". Wynagrodzenie solidne, adekwatne do wykonywanej pracy. Gorąco polecam :)

Ada

Współpraca przebiegła bez żadnych problemów, firma dba o przygotowanie teoretyczne i praktyczne pracownika, jest pomocna i odpowiada na wszystkie prośby.

Dagmara

Bardzo miło wspominam współpracę z firmą podczas wakacyjnego zlecenia jako promotor Substral. Bardzo miła atmosfera w pracy, bardzo profesjonalne podejście. Koordynatorka zawsze pod telefonem, uprzejma i życzliwa. Firma wynagradza premią za rzetelną pracę. Polecam współpracę ????

Promotor

Polecam, 5 lat współpracy bez żadnego problemu.

promotor Lenovo

Najlepsza agencja na rynku. Super kontakt, wszystko ogarnięte na czas, Koordynatorki - super dziewczyny. Właścicielki nie zadzierają głowy, zawsze otwarte, pomocne. Dawid z Lenovo też ok. Pracowałem z nimi przez dłuższy czas. było dobrze a Lenovo mówi że przenosi nas do innej agencji. Nie wiem po kiego ch........... Ja do innej agencji nie idę będę szukał pracy. A tym co zdecydowali szczęścia życzę. Nie jestem pudłem żeby mnie przenosić. A za DoDidDone trzymam kciuki.

Iza

@Sebastian M. a jakbyś coś mógł poprawić w funkcjonowaniu firmy to co by to było ?

Sebastian M.

Jedna z fajniejszych agencji z jakimi przyszło mi współpracować. Szybki, miły kontakt, konkretne informacje na temat danej akcji, przejrzyste, uczciwe warunki pracy. Ja jestem zadowolony i mam nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.

Tomasz

Promotor Intela. Warunki zatrudnienia jasne. Firma profesjonalna. Wiadomo co, gdzie, kiedy, po co. Wypłata trochę opóźniona przez koronę, aczkolwiek kwota była wyższa niż się spodziewałem. System premiowy obejmuje 10 najlepszych sprzedawców w danej grupie, gdzie w obecnej firmie to są 3 osoby. Polecam.

Promotor E-x

Praca z nimi to dla mnie przyjemność - przede wszystkim ze względu na bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny oraz ludzkie podejście do człowieka. Polecam współpracę z tą agencją :)

promotor

dobrze mi sie z nimi pracuje, stawki rynkowe, wypłaty w terminie

Promotor Intel i Microsoft

Świetna agencja, jasne warunki współpracy, bardzo miłe szefostwo oraz kierownictwo :) Jedyne co mi przeszkadzało, to brak aplikacji, w której zapisuje się wyniki sprzedażowe promowanych produktów, zamiast niej jest pisanie wszystkiego ręcznie na kartce oraz wysyłanie raportów mailowych wraz ze skanami tych kartek :D Pozdrawiam serdecznie całą ekipę z Warszawy!

Xxj

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi co do prowadzonej rozmowy rekrutacyjnej

Bylapromotorka

Jak pracowałam w tej agencji to byłam traktowana jak człowiek, normalny pracownik a nie jak ktoś kto jest wyrobnikiem. Zawsze byli mili, pomocni, wszystko na czas. Pracowałam dla wielu agencji wiec wiem co mówię. Wiem gdzie jest dobrze a gdzie źle. Tu jest Ok wiec polecam

abc

Firma niepoważnie podchodzi do swoich kandydatów. Nie mogę powiedzieć bo kontakt był szybko tak samo jak rozmowa rekrutacyjna. Miałem do wyboru parę lokalizacji lecz zdecydowałem się na tą która mi najbardziej odpowiadała. Po tygodniu dowiaduję się że oni już kogoś zatrudnili więc proponują drugą lokalizację. Po kolejnym tygodniu oddzwaniają z informacją że oni już mają rekrutację na ten projekt zamkniętą ale jest inny projekt który jest podobny, ale warunki są zdecydowanie gorsze i tu chodzi i o podstawę jak i godziny pracy w miesiącu. Czekam na kolejny telefon z informacją że już na ten projekt już jest obsadzony i proponują następny (w ciemno na jeszcze gorszych warunkach). Najwyraźniej rekruterzy nie umieją się ze sobą dogadać bo takie traktowanie przed zaczęciem współpracy nie świadczy dobrze o warunkach panujących wewnątrz firmy. Szkoda czasu i nerwów.

@abc

Dzień dobry, prosimy o wiadomość prywatną na adres e-mail: praca@dodiddone.pl w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 67 ocen.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.