Opinie o Gościniec Kuklówka w Radziejowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gościniec Kuklówka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gościniec Kuklówka o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gościniec Kuklówka w Radziejowice

Pracownik Nowy wpis

Odradzam pracy w tym miejscu. Zatrudniają na czarno a na końcu (usunięte przez administratora) na pieniądzach zaniżając wypłaty. Właścicielka tego przytułku liczy tylko na jak największe zyski kosztem pracowników jak i produktów z których serwują dania... blee.

Ania k Nowy wpis

Nierzetelna firma, szczerze odradzam pobyt

Irena Nowy wpis

Nierzetelna firma, pazerne szefostwo

Basia Nowy wpis

Straszne miejsce odradzam pracę tam, właścicielka pazerna liczy się dla niej tylko zarobek

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gościniec Kuklówka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Asia123

Kawa tam przypomina raczej zabielona wodę, poprzednie opinie chyba pisali pracownicy... Atmosfera na miejscu straszna szczerze odradzam to miejsce

Obsługa oszukuje klientów celowo wprowadzając ich w błąd. Przestrzegam przed tym miejscem zwłaszcza osobom chcącym organizować jakieś przyjęcie. Właścicielka nie ponosi kosztów za błędy swoich pracowników (a raczej na celowe działanie na szkodę klienta). Pobyt w tym miejscu zespół nam wakacje mam nadzieję że ta opinia uchroni kogoś przed pobytem i wielkim rozczarowaniem.

Beunetka

Niestety ale obsługa udaje miła ale specjalnie wprowadza klienta w błąd aby zarobić na ludzkiej pomyłce. Miejsce szczerze odradzam mocno zniszczyło mi nerwy

Klient

Spędziłam tam kilka dni przypadkowo z rodziną. Byliśmy w parku suntago. Niestety w hotelu było zimno, ręczniki były nie wymieniane, pokój nie sprzątany do tego było wilgotno i był grzyb na ścianach. Nie polecam na pobyt wraz z rodziną zwłaszcza z dziećmi.

Giść

Miejsce radzę omijać szerokim łukiem. Niezdrowa atmosfera szefowa dla której liczy się jedynie zarobek. Błędy pracowników i celowe wprowadzanie w błąd klient musi pokryć z własnej kieszeni. Żenada

Klaudia

Czy można pracować sezonowo ?

Gosik

Byliśmy kilka dni w Kuklówce. Jak zawsze, od paru lat, było nienagannie. Warunki do krótkiego, szybkiego wypoczynku są tu idealne. Szczerze polecamy na wypad z Warszawy i okolic. Znakomite warunki w hotelu dorównują osławionej już restauracji. Tu, gdzie mieszkamy jest sporo restauracji, w których lubimy skosztować kaczki pieczonej. Jednak żadna z nich nie dorównuje kaczce, jaką podaje się w Kuklówce. To, co serwuje szef kuchni w Gościńcu , to czysta poezja. Wróciliśmy do domu zachwyceni i już marzymy o kolejnym wypadzie do Kuklówki. Małgorzata i Dariusz

fereens

jeśli chodzi o oferty pracy z Gościniec Kuklówka to myślę , że dość często mogą szukać ludzi do sprzątania czy też innych prac polegających na pomocy w obsłudze gośći

fereens

Wiele dobrych opini słyszałem o Gościńcu Kuklówka, no ale niestety nie miałem jeszcze przyjemność osobiście skorzystać z ich usług. Planuję zrobić Konferencje i zastanawiam się czy by nie wybrać tego lokalu, Miał ktoś może styczność z organizacją takiego wydarzenia w Kuklówce i może mi powiedzieć jak to wypadło /

romeo

no to chyba lepiej jest zawsze na poczatku zapytać o cenę, a nie potem miec jakieś pretensje nie wiaodmo o co tak naprawde. Tak jak napisał @lulik ja też uwazam, ze Gościniec ma bardzo ładny wyglada, naparwde jak mały pałacyk, bardzo lubie tam jeżdzić, byłem już kilka razy i zawsze poztywnie wspominam.

lulik

Gościniec Kuklówka znajduje się na ulicy Grodziska 5, w Radziejowicach i trzeba przyznać, że wygląda bardzo dostojnie i majestatycznie. Właściciele proponują spotkania, konferencje czy noclegi i imprezy, ale w praktyce wiadomo, że klient to tego to tamtego nie doczyta ni na dobrą srpawę, koniec najmu przekracza moje kompetncje.

beatryx

a nie wiecie może czy kuklówka nie szuka kogoś od marketingu i promocji? znam się trochę na tym i chętnie bym wcieliła w życie kilka fajnych pomysłów. jak ktoś może to niech napiszcie ile się zarabia w tej firmie netto i co z premiami albo może nawet prowizjami. a jakie na jakie zmiany się pracuje io na jakie godziny?

ania

no wlasnie, niech wypowie sie ktos z pracownikow, bo same opinie klientow to troche slabo z perspektywy potencjalnego pracowniku, choc troche mowi o organizacji.. napiszczie jakie sa zarocki i czy mozna liczyc na jakis socjal, dzieki :)

Mała

Jestem częstym gościem Gościńca i jak do tej pory nie mam żadnych uwag do oferowanych usług, w pokojach zawsze czysto, obsługa miła i uśmiechnięta, jedzonko też smaczne i estetycznie podane.Co do kotów przechadzających się po sali to już dawno zrobiono z tym porządek. Jak najbardziej polecam to miejsce i na nocleg i na rodzinny niedzielny obiadek. Pozdrawiam Wielkopolanin

sylwia

Z niedowierzaniem czytam negatywne opinie o Goscincu i jego włascicielach.Ludzie kto wymysla takie bzdury?Pani (usunięte przez administratora)organizowała nasze wesele ,komunie naszego syna oraz komunie w naszej bliskiej rodzinie,i chociaz mineło juz pare lat do tej pory wspominamy te super zorganizowane uroczystosci.Swietne jedzenie elegancko podane czysciutko i profesjonalnie.Obsługa znakomita.Własnie niebawem organizujemy wesele naszej córki własnie u Pani (usunięte przez administratora)w eleganckich wnetrzach Goscinca.Pozdrawiamy Pania (usunięte przez administratora)i cały personel.Sylwia i Piotr

Badzia08

niestety sprawdza się przysłowie\\\" ile ludzi tyle opinii\\\", w sumie o gustach nie powinno się rozmawiać:) wielokrotnie jako gość byłam obecna w Gościńcu(usunięte przez administratora) ( chrzty, komunie czy ostatni sylwester)...zawsze miło i przyjemnie, jedzenie rewelacyjne, przemiła obsługa i zawsze czysto i schludnie. Pani (usunięte przez administratora) bardzo sympatyczna kobieta, z którą można rozmawiać \\\" godzinami\\\", teraz też będę na przyjęciu komunijnym i bardzo się z tego cieszę:), ponieważ jestem pewna, że będzie jak zawsze, czyli perfrkcyjnie pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Gościniec Kuklówka - Radziejowice

• Jak się pracuje w Gościniec Kuklówka?

Zobacz opinie na temat firmy Gościniec Kuklówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gościniec Kuklówka?

Gościniec Kuklówka
4.3/5 Na podstawie 154 ocen.

Gościniec Kuklówka