METRO Global Solution Center sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Liczymy na Ciebie

Specjalista… a może absolwent? Księgowy… a może ktoś z talentem do analitycznego myślenia?

Dla nas liczy się to, czy chcesz rozwijać swoją karierę w finansach, wykorzystywać języki obce i pracować w dynamicznym środowisku pracy. Szukamy ludzi zaangażowanych, nastawionych na współpracę, dla których księgowość to nie tylko tabelki i kalkulator.

Kluczowe kompetencje w METRO Global Solution Center

Znajomość języków obcych

Język angielski to podstawa – wszystkie procedury napisane są w tym języku. Jeśli znasz drugi europejski język obcy, to dla nas duży atut! Poligloci są zawsze mile widziani (no i dajemy bonus do pensji każdego miesiąca za znajomość więcej niż jednego języka!)

Umiejętność pracy zespołowej

Praca w każdym dziale METRO Global Solution Center wiąże się ze współpracą z ludźmi. Dlatego cenimy sobie umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i wspierania innych w codziennych zajęciach.

Analityczne myślenie

Procedury, systemy, obliczenia… zdolność myślenia analitycznego jest u nas niezbędna. Jeśli potrafisz odnaleźć się w gąszczu informacji i wyciągać z nich wnioski, być może właśnie Ciebie szukamy.

Chęć ciągłego rozwoju

W METRO Global Solution Center doceniamy stałe dążenie do poszerzania wiedzy i umiejętności. Jeżeli nie lubisz stać w miejscu i wciąż „pragniesz więcej” – wesprzemy Cię poprzez szkolenia i inne możliwości rozwoju.

Orientacja na klienta

Na co dzień pracujemy z klientem wewnętrznym, wcale nie mniej wymagającym niż klient zewnętrzny! Właśnie dlatego liczymy na Twoje zdolności nawiązywania relacji i spełnienia oczekiwań klienta.

Dbałość o najwyższe standardy pracy

Jakość wykonywanej pracy jest u nas na pierwszym miejscu. Z tego względu tak ważne są dla nas dbałość o szczegóły i nieustanne dążenie do perfekcji.

Elastyczność i otwartość na zmiany

Funkcjonujemy w dynamicznym środowisku, dlatego najbardziej stałym elementem naszej pracy są zmiany. Właśnie dlatego szukamy osób, które zmianę traktują jako szansę rozwoju.

Zaangażowanie w wykonywane zadania

Motywacja to klucz do sukcesu, nie tylko w naszej branży! Autentyczne zaangażowanie w wykonywaną pracę i inicjatywa w dokonywaniu usprawnień są dla nas bardzo ważne.

Znajdź ofertę pracy dla siebie – www.careers.metro-gsc.pl

www.metro-gsc.pl

METRO Global Solution Center sp. z o.o.