Opinie o Tęczowe Misie w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tęczowe Misie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tęczowe Misie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęczowe Misie w Poznań

Lena Nowy wpis

Jako mama podopiecznej jestem bardzo zadowolona. Bez nich rehabilitacja nie byłaby zupełnie możliwa (zbyt duże koszty dla samotnej matki z dzieckiem z niepełnosprawnością). Ciepłe podejście pracowników i zero problemów. Ja jestem wdzięczna

Pola Nowy wpis

Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich. Powiedźcie proszę ile można zarobić, czy premie są realne, umową o pracę? I jak atmosfera? Dziękuję z góry

Pola Nowy wpis

Dziękuję za informację, serio jest aż tak źle? Ja pytam o Poznań, nie widziałam tam żadnego chłopaka jako konsultanta. A premia jest realna czy raczej nie?

Pola Nowy wpis

Tak byłam na rozmowie i dniu próbnym i wtedy nie widziałam żadnego chłopaka. Mam im dać znać do połowy miesiąca i dlatego chciałam wiedzieć jak tam jest

onrii

Onrii jest to pierwsz fundacja ktora domnie zadzwonila i prosi o pomoc dla Oli Miskiewicz jak dotąd zadna domnie nie dzwoni pomagam chetnie dla siepomaga, szlachetna paczka, dzieciom zdazyc z pomoca, ale zadna domnie nie dzwoni, najwyzej wysle meila z podziekowaniem. Mysle ze to (usunięte przez administratora).

Bo
@onrii

Do mnie też właśnie zadzwonili w sprawie tej samej dziewczynki.

NIK

Czytam opinie i zastanawiam się, dlaczego NIKt się nie zajmuje takimi instytucjami, które (wniosek z opinii zamieszczonych na GOWORK) działają ze szkodą dla innych wykorzystując dramaty ludzkie??????

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tęczowe Misie? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spec. ds. pozyskiwania darczyńców / praca w CALL CENTER?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Dariusz

Fundacja jest wypłacalna ?

Beata

@Lidka a jak wyglądają staże? Można liczyć na jakieś dodatki?

Edward

Czy fundacja, o którą zapytałeś ma jakikolwiek związek z fundacją "TĘCZOWE MISIE"? Pamiętaj, że wątek dotyczy właśnie tej fundacji. Gdybyś miał pytania o inną, to skieruj je do właściwego wątku, aby nie robić bałaganu.

Qwest

Teraz czekasz i czekasz na swoja wypłatę az sie nie doczekasz????

Franciszek

Widzę, że dysponujesz wiedzą związaną z pracą w Fundacja "TĘCZOWE MISIE". Może Ty zechcesz mi pomóc. Chciałbym dowiedzieć się, czy możliwa jest praca w fundacji tylko na pół etatu? Proszę o informację w tym zakresie.

Franciszek

Dzięki za informacje. Możesz napisać jakie umowy o pracę są proponowane? Chętnie dowiem się czy umowy są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie.

Iga

Podpowie mi ktoś czy fundacja zatrudnia pracowników? Czy warto aplikować?

Ba$ka

tragedia, masakra, armagedon! (usunięte przez administratora)potrafi przyjść i powiedzieć że trzeba kogoś zwolnić dziś aby nie było za miło i inii zasuwali! Żart i kpina. (usunięte przez administratora) Nie potrafi nawet dzień dobry powiedzieć!

Pola

Potwierdzam,bo w tej do niedawna pracowałam.I dokładnie krótko mówiąc zgadzam się z tobą w pełni Beny.

Witam sama pracowałam w tej fundacji. Atmosferę Twoja fajni ludzi. Co do osób z którymi pracowałam nie mam żadnych zastrzeżeń prócz jednej Pani koordynator, która minęła się z powołaniem i jest strasznie rozchwiana emocjonalne osobą i zraza do siebie ludzi. Jeśli ktoś lubi dużo rozmawiać i mówić przez 8 h dziennie to samo w kółko to idzie wytrzymać. Najgorsze jest namawianie starszych ludzi którzy sami nie mają pieniedzy do wypłacania datków. Wiem coś za coś kosztem czegoś ale jeśli ktoś ma trochę empatii w sobie to ta praca napewno nie jest dla niego. W tej pracy człowiek uczy się przede wszystkim jak pozbawić siebie uczuc a wzbudzić je u innych osób. Mam tylko jedną nadzieję że dziecko na które tak prężnie zbieracie datki dostają chociaż 1/3 z tego. Pozdrawiam

Szlachetna paczka

Pocałujcie mnie w (usunięte przez administratora)

Szlachetna paczka

Pacałuj,mjenia w żopu

Buba

Co ty nie powiesz?A pracujesz w niej,że o tym wiesz?

Buba
@Buba

To się nie wypowiadaj,bo niektórzy pracownicy wogóle nie dostają premii,tylko poszczególni i uprzywilejowani.I zapewniam na 100%,że jak twoja koleżanka,nie będzie spełniała wymogów wewnątrz firmowych nie dostanie premii,tylko samą podstawę.

Taka Prawda

Fundacji jest jak grzybów po deszczu.Charytatywnie tam nie pracują tylko (usunięte przez administratora)swoje kieszenie napychają.Ciekawe jaki procent idzie dla potrzebujących.

Feliks

Podpowiedzcie czy fundacja potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś konkretne wymagania stawiają ?

@Feliks

Najlepiej zadzwonić i umówić się na rozmowę. Moja koleżanka tam pracuje i jest zadowolona.

@Feliks

Feliks potrzebują. Wyślij aplikację, umów się na rozmowę i sam się przekonaj.Będziesz miał informację z pierwszej ręki.Sam również wyrobisz sobie opinię o Fundacji i o osobie ,która tą rekrutację przeprowadzi.

Nie nie pracuję. Mam koleżankę ,która poszła i jest zadowolona.

Oczywiście zasugeruję natomiast ostateczna decyzja należy do koleżanki

tomek

fundacja poszukuje osoby na stanowisko konsultant - specjalista ds. pozyskiwania darczyńców @hej, (usunięte przez administratora)wynagrodzenie stałe i dodatkowo prowizyjne (nawet 10 %),Praca od g. 8:00 do g.16:00 od poniedziałku do piątku,

@tomek

A ja myślałam, że są ludzie którzy mają dobre serce i starają się pozyskać środki aby pomóc potrzebującym. A to cwaniaczki, którzy pomagają sobie.

mika

Z dyskusji na forum wnoszę, że trzeba pomagać, ale osobom, które się zna.

@mika

Też tak uważam.

Maria

Z tego wynika, że darczyńcy wysyłają pieniądze na zarobki dla osób, które tam "niby" pracują. I to jest obraz wszystkich fundacji. Naciąganie ludzi na chore dzieci. Ludzie litują się, wpłacają, a kto inny z tych środków korzysta. Najlepiej wspomagać osoby, o których są reportaże w TV lub wiemy, że mieszkają w twojej okolicy. A tu rozsyła się listy, dzwoni licząc na to, że ktoś uwierzy w uczciwość fundacji.

bibi

Noszę się z zamiarem podjęcia pracy w fundacji. Czy to prawda że spóźniają się z wypłatami? Proszę kogoś o odpowiedź.

@bibi

z tego, co wiem, a mam tam znajomą to tylko raz było spóźnienie. Teraz wypłaty są na czas

na tak

"Pani uznała, że się nie dogadamy, bo tyle nawet nie mają brutto. Zakładam więc, że najniższa krajowa" Rozumiem, że poszłaś do fundacji z myślą o zrobieniu kariery i zarabianiu dziesiątek tysięcy :). Praca w fundacjach jest specyficzna, nie jest celem zarabianie pieniędzy ale pomoc potrzebującym. Nikt nie zmusza Ciebie do pracy w takich instytucjach. Skoro masz kwalifikacje i chęci na zarabianie pieniędzy to udaj się do banku.

Zostaw merytoryczną opinię o Tęczowe Misie - Poznań

• Jak się pracuje w Tęczowe Misie?

Zobacz opinie na temat firmy Tęczowe Misie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tęczowe Misie?

Tęczowe Misie
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • POZNAŃSKA 10/3
    74-407 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042