Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

Aktualność
Mowi Poland rekrutuje na szeroką skalę

Mowi Poland, jeden z największych prywatnych pracodawców na Pomorzu, w swoich biurach i fabrykach zatrudnia ponad 4400 osób. Zespół nieustannie się powiększa, bo firma prowadzi stałe rekrutacje. Każdego tygodnia do Mowi Poland dołącza od kilku do kilkunastu nowych pracowników.

Stabilne zatrudnienie
Stałe i pewne miejsce pracy, jakie gwarantuje Mowi Poland, jest szczególnie doceniane przez pracujące tu osoby. W Mowi pracują całe rodziny, a nawet kolejne pokolenia. Firma czuje się szczególnie odpowiedzialna za zapewnienie bezpiecznego i stabilnego zatrudnienia, bo troska, przede wszystkim o pracownika, stanowi główny z filarów jej wartości.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Firma przyjęła obiektywne standardy przy wycenie stanowisk pracy. Oferta płacowa przygotowana została w oparciu o aktualne stawki rynkowe na podobnych stanowiskach. Dzięki temu wynagrodzenia są konkurencyjne i atrakcyjne.

Umowa o pracę
Władze spółki kierują się zasadą, w myśl której do minimum, tj. do 3 miesięcy, skrócony jest okres pracy na umowie czasowej. Dotyczy to również okresu próbnego. Po tym czasie firma oferuje współpracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony. To standard, który wyprzedza warunki rynkowe w regionie.

Bezpłatny dojazd do pracy
W biurach i fabryce Mowi Poland w Duninowie koło Ustki pracują setki osób, które korzystają z bezpłatnego dojazdu do pracy. Dzięki temu osoby, które nie mają samochodu, a mieszkają na przykład w Sławnie, Wolinie, Smołdzinie, Główczycach, Dębnicy Kaszubskiej, Postominie, Darłowie czy Damnicy mogą bez problemu rozpocząć pracę w Mowi.

Bogaty pakiet benefitów
Firma dba o swoich pracowników, oferując szeroki pakiet benefitów dobierany według ich potrzeb i miejsca zatrudnienia. Pracownicy Mowi Poland korzystają m. in. z bezpłatnych porad lekarskich w przychodni zlokalizowanej na terenie fabryki w Duninowie oraz z gabinetów masażu i rehabilitacji.
Mogą również brać udział w lekcjach języka angielskiego - zdalnych lub w grupach na miejscu. Firma wypłaca także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowując m. in. wypoczynek czy aktywności sportowe i kulturalne.

Inwestycja w pracownika
- Mowi to ludzie - mówi Robert Żelewski, dyrektor HR w Mowi Central Europe. - Nasi pracownicy są podstawą naszej działalności. Dlatego ogromną wagę przykładamy do ich rozwoju zawodowego. Wiedza i umiejętności naszych pracowników to nasze wewnętrzne dobro, które przejawia się we wzroście efektywności, ale też motywacji do pracy. Dlatego też firma umożliwia pracownikom podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, konkursach, konferencjach oraz wizytach w zakładach z grupy Mowi. Zakłady te działają w 25 krajach na całym świecie.

Wystandaryzowane procedury i procesy
Skandynawska kultura biznesowa Mowi pozwala na optymalne kształtowanie kariery zawodowej. Mowi dba, by pracownicy przechodzili rozbudowany onboardnig, dzięki czemu mogą zapoznać się nie tylko ze swoim miejscem pracy, ale i z całą firmą. Pracownicy administracji poznają produkcję, a pracownicy produkcji wszystkie procesy produkcyjne. Skala działalności Mowi oraz obowiązujące w organizacji wysokie standardy procedur i procesów pozwalają nauczyć się szeregu kompetencji, jak współpraca w zespole, współpraca międzynarodowa czy rozumienie zasad funkcjonowania biznesu. To również możliwość korzystania z profesjonalnych narzędzi i oprogramowania.

Możliwości kariery
Mowi Poland prowadzi kilkadziesiąt rekrutacji rocznie. Od początku maja br. tylko w Duninowie firma zatrudniła 77 osób. Nowi pracownicy podjęli pracę nie tylko w obszarze produkcji, ale również w Magazynach, w Dziale Kontroli Jakości czy w Dziale Nowych Produktów.
- Rekrutujemy kolejne osoby do obszaru pakowania, głównie do Zakładu nr 3 w Duninowie - mówi Robert Żelewski. - Pilnie poszukujemy również osób z uprawnieniami do prowadzenia wózków jezdniowych do Działu Wysyłki i Obsługi Zakładu oraz doświadczonych pracowników do Działu Technicznego - hydraulika i elektryka. Pracownicy produkcyjni potrzebni są również w Lęborku.

Nie tylko produkcja
Mowi pozwala doświadczyć, jak funkcjonuje duża, profesjonalna i międzynarodowa firma. Poza obszarem produkcji Mowi Poland ma własne działy innowacji, jakości, utrzymania ruchu, obsługi klienta, komunikacji, IT, BHP, logistyki czy transportu. Tak szeroka skala specjalizacji stwarza równie szerokie spektrum możliwości i rozwoju zawodowego, jakie oferuje Mowi Poland.

Różnorodne specjalizacje
Wspomniane działy stwarzają możliwości kariery osobom o różnorodnych kwalifikacjach zawodowych. Dział techniczny to struktura zatrudniająca ponad 100 osób, w której rozwijać się mogą osoby posiadające wiedzę z zakresu budownictwa, elektryki, hydrauliki, mechaniki, obsługi podczyszczalni ścieków.
Dział utrzymania ruchu to kolejny duży zespół, który dba o to, aby utrzymać w sprawności park maszynowy na produkcji. To szansa na rozpoczęcie lub kontynuację kariery zawodowej dla osób posiadających wiedzę z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektrotechniki, automatyki i obsługi maszyn.
Mowi Technology to zespół zajmujący się budową i modernizacją maszyn wykorzystywanych w produkcji. Współpracuje bezpośrednio z działem innowacji, który zajmuje się ulepszaniem maszyn. To miejsce pracy dla konstruktorów, inżynierów, projektantów oraz spawaczy.

Kontakt w sprawie rekrutacji
W sprawie rekrutacji firma zachęca do bezpośredniego kontaktu z działem HR. Można wysłać maila z zapytaniem na adres rekrutacja@mowi.com lub zadzwonić pod nr telefonu 59 846 81 00. Aktualne oferty pracy dostępne są również na stronie mowi.olx.pl.

Obiektywny

Napiszcie ilu się zwolnilo.

Wiolka Nowy wpis

widziałam ofertę dla Młodszego Lidera Projektu w Dziale Innowacji. Dobrze rozumiem z oferty, że doświadczenie nie jest w pewnym sensie konieczne by się zakwalifikować? Niby w opisie zawarto 5 etapów ale 3 i 4 zdaja się być kluczowe. czego można się spodziewać na tym pierwszym spotkaniu a co jest na drugim?

Nowy wpis

@Wiolka

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą na stanowisko Młodszego Lidera Projektu w Dziale Innowacji. Rzeczywiście, doświadczenie zawodowe nie jest kluczowym kryterium kwalifikacji na to stanowisko. Szukamy osób z potencjałem, gotowych rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Na pierwszym spotkaniu z rekruterem skoncentrujemy się na zbadaniu Pani kompetencji oraz predyspozycji zawodowych. To też czas, aby opowiedziała nam Pani więcej o sobie, swoich osiągnięciach oraz tym, co motywuje Panią do pracy w naszym zespole. Drugie spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio z przyszłym przełożonym, będzie okazją do pogłębienia informacji na temat stanowiska oraz weryfikacji, czy Pani oczekiwania i kompetencje odpowiadają przyjętym przez nas kluczowym kryteriom. To również dobra okazja, aby zadać szczegółowe pytania dotyczące codziennych zadań i wyzwań na danym stanowisku. Mamy nadzieję, że te informacje będą pomocne. Jeśli miałaby Pani dodatkowe pytania, prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@mowi.com

blimunda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

jak zalogowac sie i wyslac cv?

W jakich godzinach pracuje dział kadr w Duninowie ? Ktoś wie czy przyjmują tam bez doświadczenia tylko po kursach kadrow/płacowych? Przebranżowiłam się i zastanawiam sie nad ofertą

Zofia Nowy wpis
@Marta

Wlasnie też widziałam tą ofertę pracy. Z tego co piszą w ogłoszeniu to wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku, ale spróbować nie zaszkodzi. A ktoś orientuje się ile płacą na stanowisku specjalisty ds kadr i płac? Wynagrodzenie jest indywidualnie ustalane? Może ktoś zna widełki płacowe?

Najbardziej aktualne i szczegółowe informacje uzyska Pan kontaktując się bezpośrednio z HRBP w Pana Zakładzie. Każdy obszar ma swojego dedykowanego HR Business Partnera, gotowego służyć pomocą.

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

witam, widziałem te opinie odnosząca się do pracy Działu Transportu, ogłoszeń do niego natomiast już nie bardzo. Gdzie docelowo są publikowane i kiedy ostatnio kogoś do niego szukano? Ciekaw jestem wstępnych warunków pracy

Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do zespołu Mowi. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do Działu Transportu. Nasze ogłoszenia o pracę są dostępne na popularnych platformach z ogłoszeniami rekrutacyjnymi typu pracuj.pl i OLX. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tych miejsc, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Margaret

Czy firma oferuje pakiet typu Lux med lub inne świadczenia prywatne? Jeżeli tak czy można oczywiście odpłatnie dopisać męża i dzieci? Jak wygląda dofinansowanie do wczasów lub koloni dla dzieci? Czy dofinansowanie obejmuje wszystkie stanowiska w firmie?

@Margaret

Ja tez jeszcze tylko się zastanawiam nad tymi koloniami dla dzieci. skoro zapytanie padło także wobec wszystkich stanowisk to jak się ma przy tym sprawa z singlami? Czy można dofinansować wycieczkę siostrzenicy chociażby? albo wybrać sobie ekwiwalent?

@Margaret

Pracownicy Mowi w Duninowie mogą korzystać z oferty przychodni przyzakładowej, w ramach której zapewniamy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Dla pracowników z Gdańska przygotowaliśmy kompleksowy pakiet prywatnej opieki medycznej, który można odpłatnie rozszerzyć o członków rodziny. Co do dofinansowania kolonii dla dzieci, jest ono dostępne dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę w jednej ze spółek grupy Mowi w Polsce. Dofinansowanie obejmuje wyłącznie dzieci własne lub przysposobione pracownika w wieku do 18 lat, przy czym możliwe jest uzyskanie wsparcia na różnorodne formy wypoczynku (obozy, kolonie, wycieczki szkolne etc. z wyłączeniem wczasów), pod warunkiem złożenia odpowiedniego wniosku i faktury w wyznaczonym terminie. Dofinansowanie z Funduszu Socjalnego przysługuje raz w roku.

Autobus wyjeżdża, rano o 5.20 a popołudniu o 13,38 i ludzie się spóźniają albo dojedzie za dziesięć 15,00 i trzeba szybko biegnąć i się przebrać żeby zdążyć.

Dziękujemy za zgłoszenie. Opóźnienia autobusów są najczęściej spowodowane zmiennymi warunkami drogowymi, na które niestety nie mamy wpływu. Nasz Dział Transportu na bieżąco monitoruje sytuację i zgłoszenia od pracowników oraz dostosowuje rozkłady jazdy, by w miarę możliwości zminimalizować niedogodności. Przekazaliśmy do Działu informację od Pana w celu dokładniejszej analizy i ewentualnej korekty rozkładu jazdy.

Wiecie, czy Mowi Poland S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, w Mowi Poland dbamy o komfort i wygodę naszych pracowników i udostępniamy im urządzenia potrzebne do efektywnej pracy zdalnej w tym laptopy i telefony.

@Mowi Poland S.A.

Witam, a jaki to typ urządzeń? Głównie system mnie interesuje. Czy pracownik ma szanse na wybór tego, który by preferował? Same urządzenia co jaki okres czasu są wymieniane?

W Mowi korzystamy z jednego, wybranego systemu operacyjnego, który wspiera efektywną pracę zdalną. Co do samego sprzętu, urządzenia są wymieniane na wniosek użytkownika w miarę ich eksploatacji, tak by zapewnić ich niezawodność i komfort pracy.

Kamila
@Mowi Poland S.A.

Witam, a pracuje tutaj dział techniczny albo IT? jakbym miała problem ze sprzętem, działaniem programu to do kogo wtedy można się zwrócić o pomoc?

@Kamila

Tak, oczywiście nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie działu technicznego w razie wystąpienia problemów z udostępnionym do pracy zdalnej sprzętem. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@mowi.com.

Pyla

Pytanie odnośnie przyjęcia do pracy osoby zwolnionej rok temu z powodu choroby Po jakim czasie taka osoba może się przyjąć na nowo czy już nie ma możliwości podjęcia pracy w tej firmie bo po mimo 14letniego doświadczenia w tej firmie i wysłanych CV ciągle jest odmowa na którą trzeba czekać ponad miesiąc

@Pyla

Dziękujemy za ponowne zainteresowanie pracą w naszej firmie. W Mowi cenimy doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, jesteśmy również otwarci na powrót osób, które wcześniej z nami współpracowały. Każde CV jest przez nas uważnie rozpatrywane, a decyzje rekrutacyjne są podejmowane po starannej ocenie kwalifikacji i doświadczenia kandydata i są uzależnione od aktualnych potrzeb firmy. O statusie i wyniku rekrutacji kandydatów informujemy telefonicznie, mailowo lub za pomocą strony internetowej, przez którą składana była aplikacja. Dogłębna analiza i jak najlepsze dopasowanie kandydata do stanowiska wymagają czasu, dlatego jesteśmy wdzięczni za cierpliwość i zrozumienie w trakcie całego procesu.

Trzeba czasami uważać co się przy kim mówi? Zastanowiła mnie ta ostatnia opinia, liczę raczej na spokojna pracę. po pierwsze zaznaczę, że nie posiadam zbyt dużego doświadczenia, lecz szybko się uczę. Który z działów możecie mi wobec tego polecić przy takich warunkach? nie widziałam teraz także aktualnych ofert, czy do końca roku cos jeszcze w ogóle się pojawi?

Ile można zarobić na czyszczeniu. Józek mowił ze 8200 zarabia czy to prawda?

@Nowy

A czy Józek zawsze mówi prawdę? Skąd znasz Józka, pracował / pracuje tu? Możesz go dopytać przy okazji o stawkę dla specjalisty ds. administracji? Jest jeszcze dostępna oferta w internecie i nie ma podanych widełek a mimo wszystko mnie ciekawią.

@Nowy

Dziękujemy za pytanie i za zainteresowanie naszą firmą. W Mowi każde wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Na ostateczną kwotę wynagrodzenia składają się różne elementy, takie jak stawka podstawowa, premie, akord - w przypadku stanowisk, na których taka forma wynagradzania jest stosowana - oraz wszelkiego rodzaju dodatki i wypracowane nadgodziny. Chociaż nie możemy podać konkretnych kwot dla poszczególnych stanowisk, chcielibyśmy podkreślić, że dbamy o to, by nasze wynagrodzenia odzwierciedlały doświadczenie, umiejętności oraz zaangażowanie pracownika.

OdpdoPE

@PE A gdzie pani widziała tą ofertę bo w necie nigdzie tego nie ma więc jakss sciema..... Administracyjne pracownice wyciagaja cos ok 3500 na lape Ciezka orka za mala mamone a wymogow...... Uhuhuhhu

@OdpdoPE

Ja na LinkedIn widziałem taka, tylko faktycznie jest już wygasła, z ciekawości po tych waszych komentarzach sprawdziłem. A te zarobki skąd znasz? Tam akurat nie były wpisane. Jakieś stażowe podwyżki tez występują czy tylko inflacyjne?

Odp

Mam kumpelki w administracji i mysle ze nie sciemniaja W mowi nie ma stazowego

@Odp

W sensie tu w administracji pracują? i jak im teraz jest? do biura miałabym bliżej niż w aktualnej pracy, dlatego pytam. Długo już się zatrudniają? Jaka atmosfera?

DoQQ

Atmosfera najwiecej zalezy od działu Jedna jest zadowoolona a druga juz nie bardzo bo jej kolezanka zza biurka ma juz inne uklady i trzeba uwazac co sie przy niej mowi

Polecam unikać tego zakładu, robią cięcia w załodze i dokładają innym obowiązków, potem zgarniają laury. Zapomnieli, że to ci najmniejsi robią na nich...

Greg36

Czy są nabory?

@Greg36

Tak, aktualnie prowadzimy nabory na różne stanowiska w naszej firmie. Zachęcamy do przesyłania swojego CV na adres rekrutacja@mowi.com. Obecnie poszukujemy m.in.: • operatorów produkcji (m.in. wędzarz), • magazynierów, • operatorów technicznych (mechanik maszyn, • oraz pracowników na różne działy produkcyjne i okołoprodukcyjne (m.in. laborant, chłodniarz, lider etykieciarni, pracownik budowlany) • administracyjne (m.in. koordynator specyfikacji, product manager). Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych stanowisk i procesu rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu: 59 846 81 00. Zapraszamy do aplikowania!

Pytanie.

Czy mowi przyjmuje na dział świeży na jedna zmianę? Doświadczenie trzy letnie jest między innymi prócz noża praktycznie wszystkie stanowiska a szczególnie ości i Nastrzyk. Na Nastrzyku byłam instruktorem dla nowych osób. Kwestia tylko wdrożenia w zakład bo każdy ma inne ..

@Pytanie.

Dziękujemy za wyrażenie zainteresowania naszą firmą oraz za podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Aktualnie nie oferujemy zatrudnienia na jedną zmianę. Niemniej jednak, jeśli rozważa Pani inne formy współpracy, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@mowi.com

Niestety mam 15 miesięczne dziecko i tylko taka współpraca mnie interesuje

@Mowi Poland S.A.

Witam, a co z jakąś teoretyczną elastycznością? Akurat jak na razie nie jestem w takiej sytuacji co Pani wyżej, ale kto wie. :) Co wtedy? Jeśli udałoby się z kimś z innej zmiany dogadać to można byłoby pracować na jednej o określonych godzinach?

Dlaczego MOWI z dnia na dzień usunęła wszystkie ogłoszenia o pracę ze swojej strony? Czyżby to zapowiedź zwolnień? @Pracodawa

@Kandydat

Dzień dobry, ogłoszenia automatycznie są publikowane na 30 dni i akurat wiele z nich skończyło okres publikacji w bliskim sobie terminie. Proszę się nie obawiać, nowe ogłoszenia już niedługo będą na stronie MOWI.

@Mowi Poland S.A.

Chyba nie widzę wśród tych ofert takiej, dzięki której można byłoby się przyjąć bezpośrednio do struktury. Gdzie mogę znaleźć jakąś poglądową dla specjalisty do spraw rekrutacji? Czy są oni obecnie przyjmowani?

Czy w firmie Mowi Poland S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

W Mowi zapewniamy pracownikom możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji, a cykliczne szkolenia są jednym z najważniejszych elementów naszego programu rozwoju pracowników. Szkolenia obejmują doskonalenie umiejętności związanych z konkretnymi stanowiskami pracy, zdobywanie nowych kwalifikacji oraz doskonalenie kompetencji miękkich i komunikacji w językach obcych.

@Mowi Poland S.A.

podniesiecie kwalifikacje i wyszkolicie się że hej.????????????

Kamila
@Ewa

Mówisz? To Ty podczas zatrudnienia utaj jak się szkolisz? Jak Twoja praca obecnie może wyglądać, że tak podchodzisz do tego tematu?

Patka

Tak, tutaj jest dbałość ogromna o szkolenia i wychodzi się z niego z konkretną wiedzą.

Angelka

Tak w sumie to kiedy docelowo było zapowiedziane cokolwiek z tego co piszecie? Są przytaczane dokładne kwoty a ciekawa jestem czy również jakieś konkretne były zapowiadane? I dodatkowo jeszcze się zastanawiam jak firma budżetowo stoi, czy to może być jak na razie warunkiem tego, że trudno o podwyżki? Od nowego roku co jest zapowiedziane?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Mechanik w Mowi Poland S.A.?

Kandydant

Rekrutacja to jakiś cyrk, pytania kompletnie nieadekwatne, wyprowadzające z równowagi. Porobione milion ofert pracy na stanowiska i na żadne nie przyjmują, albo proponują inne na które to oczywiste, że się nie będzie spełniało warunków, a na to co się aplikowało nawet nie odzywają się. KOMPLETNIE ZERO FEEDBACKU!!! Mam wrażenie jakby te stanowiska były walone na pracuj pl tylko po to żeby HR miały coś do roboty. Kiedyś w MOWI z legend wynikało, że całkiem dobrze płacą, a teraz kręcą oczami na rozmowach, jak tylko ktoś chce coś więcej niż minimalna. Z łaską odzywają się albo nie, a generalnie to już na rozmowie potrafią odrzucać i powiedzieć, że w sumie to się nie nadaje ale jak nikt lepszy się nie trafi to w sumie może wezmą od niechcenia. I to ma być profesjonalne podejście HR?! NIE POLECAM

@Kandydant

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że proces rekrutacji nie spełnił Pana oczekiwań. Pragniemy podkreślić, że w każdym procesie rekrutacyjnym dokładamy starań, aby możliwie szybko wrócić z informacją zwrotną do kandydatów. Informujemy zarówno o przejściu do kolejnego etapu, jak i o odrzuceniu kandydatury. Jednak ze względu na złożoność procesu czas ten może być różny dla różnych stanowisk. W przypadku niezakwalifikowania kandydata na stanowisko, na które aplikował, proponujemy udział w innych otwartych procesach rekrutacyjnych, na stanowiska, które mogą lepiej odpowiadać jego doświadczeniu i kompetencjom. Pytania podczas rekrutacji są ściśle powiązane z wymaganiami dla konkretnego stanowiska. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości, które mogą pojawić się po rozmowie kwalifikacyjnej, w każdej chwili można skontaktować się z nami poprzez naszą skrzynkę: rekrutacja@mowi.com. Nasi specjaliści HR na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania.

Ww

Witam, jakie są zarobki na dziale świeżym? Praca jest od poniedziałku do piątku czy weekendy tez? Ile jest zmian?

Laki
@Ww

Zmiany są różne. 8h po 2 zmiany lub 2 na 1 .. włącznie z sobota oraz niedziela w okresie sezonu... 4 tysiące około

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.