Opinie o HASPRO Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HASPRO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HASPRO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HASPRO Sp. z o.o. w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy pracodawca HASPRO Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Axamo Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

nikt Nowy wpis

Firma chyba upadła.

Co wchodzi w socjal Axamo Sp. z o.o.?

fds Nowy wpis

nic ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Axamo Sp. z o.o.?

monrou

Tak, ale nie rób sobie tego. Robota jest fatalna, szkolenia prowadzone przez jednego z właścicieli wręcz śmieszne. Pensja głodowa, a atmosfera trochę jak w PRL, jeszcze brakowało rajstop i goździków od szefostwa na dzień kobiet. Dodam, że miałam nieprzyjemność pracować w tej części "biura", która była pokojem przejściowym do gabinetu szefów więc trochę widziałam i słyszałam. Sekretarka jest tam od wszystkiego włącznie z pojechaniem autem szefa do wulkanizacji na wymianę opon. Okropne miejsce, po miesiącu i oni mnie tam już nie chcieli bo normalny człowiek nie ma przyjemności nagabywać obcych ludzi więc moje wyniki były słabe i ja również nie chciałam tam zostać, nie podobalo mi się tam absolutnie nic.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HASPRO Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Bolo

@Juser A niby dlaczego ma nie działać? Działa i ma dobre opinie!!

@Bolo

Gdzie te dobre opinie? :D

Alina

Nie polecam pracodawcy, fatalnie wspominam pracę w agencji pracy Axamo, głównie ze względu na nieuczciwe podejście do pracowników i niskie zarobki. Jak większość osób długo nie zagrzalam tam miejsca.

Jak długo czekaliście na odzew z Axamo Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Juser

A to ta firma jeszcze działa ?

JacekP

A co tam się teraz wyrabia, że nagle masowo wszyscy odchodzą?

Kazimierz

Napiszesz coś więcej? Skąd te wszystkie zwolnienia? Chodzi o pensję, atmosferę, a może coś innego? Zastanawiam się czy warto aplikować do Axamo i wpis o masowych zwolnieniach jest dość niepokojący, opowiedz proszę coś więcej na ten temat.

Lda
@JacekP

Gruba czyli która ? :)

była
@JacekP

odchodzą czy zostali zwolnieni? może firma upada?

Kazimierz

"Kretyńskie boty"? JacekP napisał że ludzie masowo się zwalniają, więc grzecznie pytam jaka jest przyczyna tych zwolnień, bo Jacek nie sprecyzował skąd się to bierze. Fajnie jakby ktoś obeznany w temacie dał znać jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie, merytoryczne wpisy są zawsze w cenie.

Olaboga
@była

Firma się zamyka

Jako były pracownik tej firmy, w dziale odpowiedzialnym za rynek zagraniczny, zdecydowanie odradzam pracę w axamo. Z Facebooka prowadzonego przez pracowników i nadzorowanego przez właścicieli nie dowiecie się nic o tym jak wygląda rzeczywistość. To tak jakby ktoś twierdził że świetnie się zna z Dodą bo śledzi ją na Instagramie i czyta o niej na pudelku ... Wszyscy którzy pracowali w axamo dobrze wiedzą że informację komunikowane na social media czy innymi kanałami nie koniecznie są zgodne z prawdą/rzeczywistością... Moje wrażenia po kilku (zbyt wielu.. ) miesiącach w tej firmie to: fatalna atmosfera w zespole, tworzona przez pracowników i podkręcana przez pracodawcę; ogromną rotacja pracowników; brak możliwości rozwoju; mało atrakcyjne wynagrodzenie. Mam nadzieję że moja opinia pomoże podjąć dobrą decyzję wszystkim którzy rozważają pracę w agencji rekrutacji axamo.

Grażyna

Oceniłeś sytuacje wewnętrzną w firmie Axamo. Jednak użytkowników może zaciekawić, jak wyglądał proces rekrutacyjny do niej. Zatem napisz proszę, jakie są Twoje wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej i jakie doświadczenia z niej wyniosłeś? Pomoże to przyszłym kandydatom w przygotowaniach do złożenia swojej aplikacji i CV.

Faf

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Serio. Nie ukrywałem, że nie mam żadnego doświadczenia w branży, niemniej jednak moja "kariera" wyglądała tak: -tu jest Pana biurko, telefon, tutaj jest kawa, proszę pracować. ZERO jakiegokolwiek szkolenia, prośby o wskazanie, czym tak na prawdę mam się zająć spotykały się wyłącznie z irytacją. Im więcej pytań tym większy (usunięte przez administratora) wisiał w powietrzu. Skończyło się na tym, że dostałem jakieś umowy żeby się z nimi zaznajomić i to było całe szkolenie. Zero informacji praktycznych. Nikt nic nie pokazał, nikt nic nie powiedział, nikt nie zabrał na spotkanie, żeby zobaczyć jak to wygląda i się z tym oswoić. To, co usłyszałem na koniec, przechodzi ludzkie pojęcie, ale na samą myśl się gotuję, więc nie będę szczegółowo opisywał rozstania. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, jestem do dyspozycji.

nick

jakie stanowisko?

@nick

drabsztal@wp.pl - chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Rafał
@Faf

@Faf w jakiej dywizji pracowałeś?

@Faf

Czy rozmawiałeś z pracodawcą i zgłaszałeś niedogodności, o których piszesz? Nie zawsze pracownik przechodzi przeszkolenie przystosowujące do nowego miejsca pracy. Pracodawca zatrudniając nową osobę oczekuje od niej kwalifikacji i doświadczenia, które pozwalają się jej wdrożyć w nowe obowiązki bez szkolenia. Mógłbyś dodać, jakiego rodzaju umowę o pracę podpisałeś? Zlecenie, czy na czas określony? Firma Axamo prowadzi stronę https://www.facebook.com/AxamoPoland/ na której prócz wydarzeń z życia firmy zamieszcza aktualne ogłoszenia o pracę. Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą. Może kogoś z Was to zainteresuje.

Ksju
@Michał

To pisał bot czy zwykły idiota? Co z tego że firma prowadzi stronę na fb?

Zbigniew
@Ksju

Użytkownik na pewno chciał tą informacją pokazać, że pracodawca aktywnie umieszcza wpisy na portalu społecznościowym, dzięki czemu osoby obserwujące profil mogą na bieżąco sprawdzać, co takiego dzieje się w firmie oraz czy aktualnie są jakieś nowe wolne miejsca pracy. Zastanawia mnie, czy Ty pracowałeś kiedyś w firmie Axamo, czy może rozważasz zatrudnienie w tym miejscu, dlatego odwiedziłeś akurat ten wątek?

Karl6
@Zbigniew

Czyli (usunięte przez administratora)...

Ciekawski

Kogo reprezentują na podkarpaciu?

Lol

Potwierdzam kiepskie opinie napisane wcześniej. Na papierze najniższa krajowa, praca na 2 umowy żeby oszczędzić na pracownikach. Premie niezbyt wysokie. Nieumiejetne zarządzanie pracownikami. Słaba kadra menagerska ( o ile 2-3 menager ów można tak nazwac). Firma udaje wielką korpo a pracuje tu 20, 30 osób? Śmiech na sali. Wynajmowanie biur bylego Zelmeru zamiast wlasnej siedziby. Przemial jest, co ambitniejsi odchodzą do konkurencji. W koncu tu kariery nie zrobumy.Ale dla studenta to nienajgorsza opcja, można zdobyć jakieś tam doświadczenie. Z tą ironią i falszywoscią to tez bym się zgodziła ze coś w tym jest, głównie jeśli chodzi o górę. Mają gadane to tez trzeba przyznać ma się wrażenie ze trafiło się do idealnej firmy. Na plus wypłata na czas, kawka z ekspresu, miejsce parkingowe pod pracą no i częściowo sami pracownicy, ci szeregowi ale to chyba tyle

:_)

Z racji, że komentarze są sprzeczne, a ktoś myślący o zatrudnieniu w Axamo może mieć mieszane uczucia to napiszę też parę słów. W axamo pracowałam prawie rok ( zdążyłam odejść sama :-)), prawdą jest że umowa jest na najniższą krajową. Prawdą jest również że są premie ( ale bardzo długo się na nie czeka i nie są zbyt wysokie). Przez 10 miesięcy pracy nie było żadnego szkolenia.Rotacja jest OGROMNA, cały czas ktoś się zwalnia ( raczej zostaje zwolniony)/przychodzi/odchodzi/ucieka. Dobre dla osób nie mających kompletnie doświadczenia na rynku pracy, dla osób już z doświadczeniem- powtórzę za poprzedniczką stać Cię na więcej. Mi osobiście przeszkadzała jeszcze atmosfera ( "sztywno" i zero swobody) i wszech obecna fałszywość przeplatana z ironią- nie trzeba mieć doktoratu z psychologii, żeby widzieć że ktoś mówi jedno a myśli drugie. :-) :-)...Oczywiście było kilka fajnych i szczerych osób, ale to wyjątki. Z plusów hm.... wypłata zawsze na czas. "Konstruktywna krytyka jest podstawą rozwoju" :-) cytując klasyka.

Justi

Zgadzam się z opiniami jak wyżej, Axamo może sobie darować komentarze "Ewy" i ten cały damage control bo ten kto przyjdzie to i tak zaraz zobaczy jak jest :D Po pierwsze primo kasa: na papierze najniższa krajowa (z prowizją oczywiście jest więcej ale w obecnej pracy mam dwa razy więcej a nie wliczam w to premii, sama bym w to nie uwierzyła lol, a nie stałam się nagle mega wykształconym ekspertem i całkiem innym człowiekiem... więc jak ktoś rozważa oferte z Axamo to uwierz, że stać Cię na znacznie więcej!!!! Rynek pracy jest po Twojej stronie). Jaka jest umowa to nie wspominam nawet bo się można domyślać..., rotacja pracowników mega duża, pracowałam NAPRAWDĘ krótko i właściwie raz w miesiącu albo ktoś się zwalniał (uciekał?...) albo go wywalali, co jak na tak małą firmę jest zadziwiające. Jak się później okazało nic się nie dzieje bez przyczyny. Tzn pewnie jak się ładnie uśmiechasz, potulnie znosisz humorki koleżanek z pokoju i co najważniejsze! pod żadnym pozorem nie prosisz o podwyżkę! to może z rok posiedzisz :D Praca zupełnie nie jest rozwojowa, właściwie cały dzień dzwonisz jak w call center i napierdzielasz to samo do porzygu. Atmosfera w moim zespole była kiepska, bo jak były fajne dziewczyny to zwiały :D stres jak by się milionami obracało. Masakra jak pomyślę jakie obroty tam robią, a jacy przy tym ważni biznesmeni :D Szkolenia są potwierdzam. Skuteczności nie znam ale pracownicy mówili że były jakieś i nawet mieli dyplomy w rameczkach :D Wypłata też na koncie była co miesiąc. Z plusów to jeszcze mogę wymienić kawę i herbatę bez limitu, mleko do kawy też było od firmy. Czule wspominam widoki na puste hale zelmeru na których leżały zdechłe gołębie albo składowali używane ciuchy. Fajnie jest sobie tak powspominać taki epizod ale na dłuższą metę, jak chcesz się uczyć i rozwijać to osobiście nie polecam

Axamo Sp. z o.o.

Dzień dobry. Poniższa opinia jest nieprawdziwa i krzywdząca dla nas jako pracodawcy. Stwierdzenie, że jest u nas bardzo duża rotacja nie jest niczym uzasadniona. W każdej firmie są osoby, które nie będą zadowolone i stale będą szukać innego miejsca pracy. Natomiast patrząc z drugiej strony, jako pracodawca, jeśli widzimy potencjał w pracowniku, jego chęć do pracy i efekty – na pewno nie będziemy chcieli się z nim rozstawać. Również stwierdzenie o zarobkach w wysokości najniższej krajowej nie jest prawdziwe – wystarczy przyjść do nas na rozmowę kwalifikacyjną aby się o tym przekonać. Ponadto mamy przejrzysty system awansu płacowego oraz atrakcyjny system premiowy, które dodatkowo motywują pracowników. Jeśli chodzi o szkolenia dla naszej kadry – kolejna informacja, nie mająca odniesienia do rzeczywistości. Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że są one inwestycją, która przynosi długofalowe efekty w przyszłości, przekładające się na wyniki firmy. Dlatego też korzystaliśmy i zawsze będziemy korzystać z tej formy wspierania rozwoju pracowników.

Stara znajoma
@Axamo Sp. z o.o.

Pracowałam w tej firmie. Rotacja była bardzo duża. To prawda, że są osoby, które stale będą szukać nowych wyzwań, ale z tego co wiem Axamo nadal nie umie zatrzymać dobrych pracowników. Poznałam w firmie kilku świetnych rekruterów, osoby zaangażowane, które zostały zwolnione lub zwolniły się same m.in. przez słabą atmosferę w firmie. Zespoły nie były zgrane, firma kiepsko przykładała się do integracji pracowników. Szanowna firmo, aby zmotywować pracownika nie zawsze chodzi o premie ;) Dla mnie ważny jest manager, autorytet, osoba, która wskaże błędy, ale będzie też umiała i chciała przekazać swoją wiedzę, a także pochwali i zmotywuje do pracy - tego w Axamo nie dostałam. Nie będę pisać więcej rzeczy z których byłam niezadowolona, wydaje mi się, że opisałam najważniejsze. Ogólnie rzecz biorąc życzę firmie powodzenia. Mam też nadzieję, że moje wskazówki będą przydatne dla właścicieli firmy.

Axamo
@Stara znajoma

Szanowna Stara Znajomo, dziękujemy za Twój komentarz. Konstruktywna krytyka była i jest dla nas bardzo cenna, zawsze staramy się wyciągnąć wnioski z naszych porażek. Zdajemy sobie sprawę, że musimy pracować nad wieloma aspektami funkcjonowania naszej firmy, w tym budową bardziej zaawansowanych systemów pozapłacowej motywacji, czy też integracją pracowniczą. Dokładamy wszelkich starań, żeby krok po kroku dokonywać niezbędnych usprawnień, wprowadzać zmiany i wcielać w życie nowe pomysły na rozwój firmy i naszych Pracowników. Dziękujemy za opinię i również życzymy powodzenia Zarząd Axamo

porównując pracę tutaj i pracę w innych agencjach pracy, axamo bije je na głowę. u nas w dywizji mamy naprawdę zgrany zespół, co ciężko uświadczyć w pracy. w innych firmach raczej musiałam rywalizować i było to trochę chore. wypłata też ok i szkolenia jak ktos już wspomniał wcześniej

@Ewa

Przecież żadna ewa w axamo nie pracuje... Placicie za pozytywne komentarze??? DNO !!!

@Anna

A skąd pomysl, że Ewa to moje prawdziwe imię? Pisząc opinie w internecie nie każdy chce się ujawniać bo i po co

lukasz
@Ewa

żeby być wiarygodnym

Patrycja

Nie polecam, bardzo duża rotacja, niska wypłata -najniższa krajowa, brak szkoleń i jakiejkolwiek motywacji do pracy.

Julita

@Ewa a pracujesz w dziale rekrutacji? Bo właśnie do tego działu firma Axamo teraz poszukuje pracowników i jestem ciekawa czy to właśnie ten team jest zgrany. To również się liczy podczas wyboru miejsca pracy. Bo atmosfera powoduje, że chcemy lub nie przychodzić do pracy. @Anna czyli Ty też jesteś pracownikiem Axamo? Co sądzisz o tym miejscu pracy?

Julita

@ralpa czyli według Ciebie firma Axamo jest godna polecenia. To czy może chcesz powiedzieć jak wygląda do niej rekrutacja? Po przeczytaniu Twojej opinii dużo osób może chcieć tam aplikować. Masz jakieś dla nich rady?

ralpa

Pracuję od jakiegoś czasu w Axamo. Nie narzekam, tak jak ktoś poprzednio pisał -fajni ludzie i klimat pracy, firma 'na poziomie' i nowocześnie zarządzana. Są od czasu do czasu szkolenia, głównie jeśli chodzi o rekrutacje.

Zostaw merytoryczną opinię o HASPRO Sp. z o.o. - Rzeszów

HASPRO Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.

HASPRO Sp. z o.o.