Opinie o Quickjobs.de w Rohr / thür

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quickjobs.de. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Quickjobs.de na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickjobs.de w Rohr / thür

Aleksandra..aaa

Nie polecam ,Co innego mówią z agencji a co innego okazuje się w miejscu pracy ,okazuje się że są inne warunki pracy i zarobki całkiem inne o czym nie zostaliśmy poinformowani .

@Edka

Dziekujemy bardzo i milo nam slyszec:-)

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze na forum. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

Quickjobs.de

Witam, Oferujemy prace w Niemczech, dlatego najczesciej wymagana jest podstawowa znaj. j. niem. plus umiejetnosci zawodowe w zaleznosci od proponowanego stanowiska pracy. Wymogi otrzymania pracy sa tez rozne w zaleznosci od oferty pracy. Najlepiej prosze o kontakt tel. z nami zeby dopasowac odpowiednia oferte pracy do posiadanych umiejetnosci. Podaje nasze kontakty: E-mail: info@quickjobs.de Tel.+49 151 222 84642 (tez (usunięte przez administratora) Tel.+49 36949 124901 Tel.:+48 573 56 9853

Natala Nowy wpis

Hej. :) myślę o pracy jako pomoc w piekarni w Schmalkalden. Podkreślają, że to kreatywna i samodzielna praca. Samemu decydujesz, co pieczesz? A na miejsce jaka jest atmosfera?

Quickjobs.de Nowy wpis
@Natala

Witam, niestety nie piecze sie tego co sie chce... , kreatywna praca polega na tym, zeby przekozyc na czyny wskazania pracodawcy i miec wyobrazenie tego co sie robi.

Witam. jeśli jest ta oferta dla pomocnika w kontroli jakości i piszą w niej o tym, że jest wymagane prawo jazdy i własne auto na codzienne powroty do domu to kto pokrywa koszty paliwa? Można być jeszcze na minusie przez to? Ciekawi mnie czy nie da rady jednak ogarnąć auta na miejscu

quickjobs.de Nowy wpis

Witam, Dziekuje za kontakt, jednak ta oferta pracy nie jest juz aktualna.

Jest tu taka oferta dla kierowcy kat B. piszą w niej, że obowiązkiem jest dowożenie armatury, takiej jak kabiny, grzejniki i tym podobne. czy to się dźwiga? Zastanawiam się czy jako kobieta można przyjść czy jednak nawet na takie CV nie spojrzą?

Quickjobs.de

Witam, Niestety oferta pracy na kierowce nie jest juz aktualna. Jezeli jezeli jest Pan zainteresowany innymi ofertami pracy, to zapraszam doo kontaktu pod Nr.: +49 36949 124901

Lilka

Może i niemiecki Pracodawca ale nie w każdej z ofert znajomość tego języka będzie wymagana? Myślę teraz o piekarzu chociażby. nawet podkreślają to w opisie. Potrzebne jest za to doświadczenie jako piekarz, minimum 2-letnie. był ktoś może tam w Eisenach? Warto pojechać do tej piekarni?

quickjobs.de
@Lilka

Witam, Prosze o kontakt telefoniczny wtedy udzielimy szczegolowych informacji dotyczacych oferty pracy dla piekarza w okolicach Eisenach. Tel. kontaktowy: +49 36949 124901, zapraszamy!

@quickjobs.de

Pod tym numerem można normalnie mówić po polsku czy można spodziewać się osoby niemieckojęzycznej? I w których godzinach warto zadzwonić?

Quickjobs.de

Zapraszamy, mozna dzwonic od pon.-piatku od godz.09:00 -17:00, rozmowa jest w j. polskim.

Aplikowałeś na stanowisko Kelner/Kelnerka oferowane przez firmę Quickjobs.de? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wiecie może, czy w Quickjobs.de szukają chętnych na staż?

Quickjobs.de

Witam, Niestety, na obecna chwile nie zatrudniamy na staz.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Quickjobs.de?

Quickjobs.de

Jako posrednik pracy nie zatrudniamy pracownikow tylko wysylamy na zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

papa mobile
@Zainteresowany

ja pracowalemz innej agencji te posrednicy jada tym samym obiecuje ze 1599e na reke jak pojedziedz ze 100e w kieszeni to zostajesz i po miesiacu mas na koncie 1280e na zycie wydasz ok 300e no to 1000ci zostanie niema rewelacji ja w bylym nrd to 6 polskich wyplat zarabialem a teraz kicha poracowale 4 miechy i zona chlopie do dommmmmu zjazd no troche zostalo bo ona tu w kraju pracowala bo jak by w chacie siedziala to oplaty ja tam a ona tu to na zerooooooooooooooooo wiec zachod to odpada lepiej cos tu znalezc i we dwoje razeem cos zostani a i pokusy sa wieksze na kazdym kroku rozwalisz se rodzine nie polecam bezdomnosc czeka 2 sprawa fryce obcieli emeryki dla polakow bylo 360e po 5latach a zrobili 220e po 10 latach przepracowanych i to pod warunkiem ze masz wyrobione laltaw polsce

papa mobile
@papa mobile

dodam ja jechale z raciborza a okazalo sie na miejscu ja zacechalem agencja niemiecka ammer taufkirchen vils weldenstrasse 20 tam jest polak mateusz szef walter polaczek sie boi fryca to co on powie jest swiete ni powiem hotel swietny super mieszkania do pracy samochody dojezdzalem ok 30km placa troche za mala mogla byc wieksza i norma godzin 152 chciaz 200 w miesiacu i ze 2000e na reke ale 12 netto do reki za malo no zjechalem bo dojaz dp polski 90e i powrot to samo to odlozylem 820e miesiecznie to zostalo mi w domu czyste pieniadze ale nikt tam na wczasy nie pojechal tylko zarobic no tak 1500 e jak by zostalo to zadowolony czlowiek by byl i rozlaka

@Zainteresowany

Witam, niestety nie dysponujemy na tyle duzo czasem aby odpowiadac regolarnie na forum ale pytania mozna kierowac na adres E-mail: jowita@quickjobs.de chetnie rowieje watpliwosci . Pozdrawiam

AREK
@papa mobile

co to za belkot?

Simon
@AREK

Dosłownie

Czy znajomość języka polskiego jest niezbędna do podjęcia się pracy? nie wystarczy cos na poziomie komunikatywnym? jakie są tak w ogóle jakieś inne wymogi, które należy bezwzględnie spełnić? Opiszecie je wprost? I czy w ogóle warto?

Karo

Słuchajcie, agencja ma stronie ofertę pracy dla rekruterów-freelancerów z home office. Ogłoszenie jest z 2021 roku, oczywiście osób z językiem polskim też szukali. Była możliwość również pracy w biurze w Turyngii, ale generalnie to praca zdalna. Czy da się pracować z Polski? Może zajrzy tutaj ktoś z polskich pracowników centrali niemieckiej i napisze, jak to jest. Czy jedyna możliwość kariery rekruterskiej w Q. to przeprowadzka do Niemiec?

Aleksandra..aaa

Zgadzamsie

No to akurat prawda

Barbara
@Zgadzamsie

a można dopytać z którego roku masz doświadczenie ze współpracy? bo to jednak 4 lata temu było ja to potrzebuję być na bieżąco. co u was nie tak wypadło jeśli można spytać?

......
@Aleksandra..aaa

Pewnie zastraszali cie sądem i policja po tym wpisie.

Edka
@Aleksandra..aaa

Rozbieżnosc tego co mowi agencja a co jest rzeczywiscie po dojechaniu na miejsce nie wynika z (usunięte przez administratora) agencji . Agencja przedstawia warunki pracy i płacy takie jak zgłasza jej klient , czytaj pracodawca. Agencja nie jest na miejscu pracy i niezna miejsca. Rekrutuje tylko ludzi na potrzeby klienta. Ja znalazłam prace przez agencje,do sprzatania. I jak mi ta pani z agencji przedstawiła to tak jest. Jestem mega zadowolona. Pozdrawiam agencje quickjobs.de

@Edka

Dziekujemy bardzo i milo nam slyszec:-)

Szukam pracy w mieście Brema na stanowisku Laminator. Najlepiej na Laminator. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Quickjobs.de

Witam, Niestety juz nie rekrutujemy na stanowisko laminiarza w miescie Brema.

Czy w mieście Mannheim da się zarobić więcej niż 5500 pracując jako Kucharz?

QuickJobs.de

Witam Pana, Przykro mi, ale ta oferta pracy nie jest juz aktualna.

P4trycj4

Dzień dobry czy istnieje możliwość wyjazdu pary bądź grupy 3 osobowej?

@P4trycj4

Witam, Tak, istnieje taka mozliwosc.

Młody

Witam czy ktoś mógłby mi powiedzieć konkretnie coś na temat tej firmy lub pracy dla par przy sprzątaniu obiektów. Nie znam języka niemieckiego oraz nie mam prawa jazdy A chciałbym wyjechać z narzeczoną i nie wiem czy warto tam jechać.

Inspektor

Wysyla ludzi do nieuczciwych pracodawców.

.....
@Inspektor

Nie wysyłaja do nieuczciwych pracodawców.

Roman
@.....

No co ty? Ty miałeś takie doświadczenia? Napiszesz coś więcej? Chodziło o brak pracy na miejscu czy jakieś kłopoty z wynagrodzeniem?

Bartek

Witam czy praca dla brukarzy jest tylko z językiem niemieckim bo nie powiem ze znam ale coś tam potrafię? Pozdrawiam

@Bartek

Niestety, na obecna chwile posiadamy oferty pracy dla brukarzy z podstawowa znaj.j. niem. Prosze sie z nami kontaktowac, zawsze moze wejsc nowa oferta pracy, gdze jezyk niem. nie bedzie juz tak wazny.

Zasypana_Historia

Witam, poszukuje ofert pracy dotyczacych ogrodnictwa. Posiadam kilkuletnie doswiadczenie na terenie Austrii.

@Zasypana_Historia

Witam, Prosze o kontakt z naszym biurem pod numer: +49 36949 124901

Jak długo czekaliście na odzew z Quickjobs.de? Oddzwaniają zawsze?

Quickjobs.de

Witam, My oddzwaniamy w ten sam dzien, najpozniej na drugi dzien.

myślący nad wyjazdem

Dzień dobry, czy posiadacie oferty dla ludzi bez znajomości języków?

QuickJobs
@myślący nad wyjazdem

Witam, Czasami sie zdarzaja, ale w mniejszym stopniu.

Pedro

Czy firma wypłaca dietę na mieszkanie oraz paliwo?

@Pedro

W zaleznosci do jakiego pracodawcy Pan trafi, niektorzy oplacaja, a niektorzy nie.

Aa

Czy jest możliwość podjęcia pracy jako spawacz tig w jednym miejscu przez dłuższy okres? Powyżej roku albo więcej, czy raczej praca na kontraktach po kilka miesięcy?

@Aa

Praca na spawacza Tig jest w jednym miejscu i przy dobrej wspolpracy jest to praca na czas nieokreslony, przy zatrudnieniu bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

@Quickjobs.de

A czy osoba bez języka niemieckiego ma szanse na zatrudnienie z udokumentowanym kilkuletnim doświadczeniem?

@Aa

Tak, jest mozliwosc zatrudnienia rowniez tylko ze znaj. j. angielskiego.

@Quickjobs.de

A prowadzicie obecnie rekrutację? I w jakich widełkach są płace?

@Aa

Tak, na spawacza prowadzona jest obecnie rekrutacja. Przedzial placowy 3.600-4.000 € Brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Quickjobs.de - Rohr / thür

• Jak się pracuje w Quickjobs.de?

Zobacz opinie na temat firmy Quickjobs.de tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickjobs.de?