Opinie o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. w Gliwice

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

@Krzysztof

Informuję, że firma nie zatrudnia osób od dwóch lat. Nie prowadzi i nie będzie realizować działalności w zakresie robót instalacyjnych i budowlanych.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

Premii nie szef nie wypłaca wcale . A wypłaty na(usunięte przez administratora) raty . Tyle w temacie

Emilia

Rozumiem, to nieciekawie. Napisz proszę, czy chociaż te wypłaty są warte złożenia CV w Eko-Klimacie? Bo przyznasz, że wysoka pensja, nawet podzielona na raty, będzie zawsze mile widziana. Daj proszę znać, na jakiego poziomu zarobki można tam liczyć.

premii brak ,umów brak, wypłat brak

Pracowniku; kolego przychodzicie i błagacie o tygodniówki 4 razy w miesiącu. Wiadomo jak brak jest pracowników na rynku więc zatrudniam wszystkich, nie pytam dlaczego nie macie na czynsz na jedzenie. Każdemu daję szanse. Mówię każdemu na początku: naucz się podłączać klimy zarobisz 4 do 5 tyś. Co do premii dostają ją ci którzy zasługują i się starają normalnie pracować. Szkoda, że do niech nie dołączyłeś.

gramarnazi
@Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

Osoba podająca się za "pracodawcę" potrafi napisać "5 tyś."? Toż to szok. Rozumiem, że jest to skrót od słowa "tyśąc"? No właśnie. Nie ma takiego słowa. Jest za to słowo "tysiąc", ale skrót od tego słowa to "tys."

Krzysztof Nowy wpis
@Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

Kłamiesz jak z nut potwierdzam brak wypłat brak umowy o pracę nawet po 3 miesiącach

Pracodawca Nowy wpis
@Krzysztof

Monter Nowy wpis

Witam na jakie zarobki może liczyć monter z 6 letnim doświadczeniem na etacie 168 godzin ?.Jakie są warunki pracy i czy kasa jest na czas ?.Pozdrawiam monter z Zabrza

Mario

Pracuje się w tej firmie bez złosci na innych i całkiem spokojnie jak w innych firmach .Jest czas na kawę ale jak trzeba pracę nadgonić to to robimy.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

@Dyrektor ale generalnie jest jeden etap rozmowy?

@ja

Tak, jeden etap rekrutacji.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dyrektor

W zależności od stanowiska na które aplikujesz. Jeżeli stanowisko monterskie to sprawa jest prosta: rozmowa sprawdzająca kwalifikacje, przegląd dokumentów i uprawnień. W przypadku stanowisk inżynierskich przeprowadzany jest ustny wywiad ze ogólnej znajomości zawodu oraz krótki test pisemny ze znajomości podstawowych norm i wzorów niezbędnych do wykonywania zawodu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

Na własne. Wiecznie wszystkiego brakuje.

xxx

tam juz nie ma kierownikow, wszyscy odeszli a montaz przekladano bo nie mial go kto wykonac ;)

Mimi

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, jaka formę umowy proponują?

Gustaw

Firma ma dobre opinie ale dla dobrych pracowników a wiadomo, że nie wszyscy tacy są.

Wkurzony klient
@Gustaw

Długa ta "firma" nie pociągnie.. Brak fachowców brak kierowników budowy totalne dno..

JP
@Wkurzony klient

Witam; a kto to pisze ? były kierownik ? czy jakiś troll ?, w jakim celu ? co chcesz człowieku tym osiągnąć ? Czy nie masz zajęcia że tracisz czas na taką pisaninę ? Pamiętaj o jednym ; jest takie śląskie stare powiedzenie, którego chyba nie znasz. Życz a będzie Ci Życzone. Pozdrawiam wszystkich pisarzy. Właściciel Eko-klimat

Alekey
@JP

Życzę Ci, abyś zrozumiał, że nie jesteś najlepszy we wszystkim, oraz abyś zaczął szanować drugiego człowieka. Każdego a nie tylko tego z forsą, czy to klient czy jakiś pracownik czy tam jakaś osoba niska rangą społeczną.

klient

Szczerze nie polecam firmy. Prezes nie ma czasu dla klienta, bo "ma na głowie inne rzeczy niż rozmowa ze mną", a jeszcze tydzień temu to sam wydzwaniał i obiecał, że wszystko będzie gotowe. Ojojoj przydałaby się kontrola PIPu! Pozdrawiam serdecznie.

Pracownik Prawdziwa Opinia

Widzę że posty dalej używane na bieżąco bo niewygodna prawda. Te wszystkie dobre opinie piszę sam szef lub osoby pracujące w biurze nie dajcie się nabrać na te kłamstwa ! Firma dalej nie wypłaca pieniędzy na czas szef "firmy" nie ma nawet na paliwo i materiałów brak wszyscy mądrzy pracownicy odeszli po nie można było dłużej wytrzymać z tym Panem . Katastrofa PS Czy macie komputery w biurze ? :)

Pracująca
@Pracownik Prawdziwa Opinia

Jeżeli wszyscy mądrzy już odeszli jak piszesz, to jacy zostali ? I co cię trzyma w tej firmie PRACOWNIKU ? Napisz wszystkim, przestań obrażać. Podpisz się imieniem i nazwiskiem PRACOWNIKU pod swoja opinią.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.? Jaka jest atmosfera?

aawwwsss

Nie polecam firma (usunięte przez administratora)! Pracowałem 2 msc więcej nie wytrzymałem . Organizacja fatalna wszystko jeden wielki bajzel na budowie zawsze robota w plecy . A wypłaty nie w terminie

Prbtux

Dziwne że pomimo tych wpisów pracują fajni młodzi i starsi ludzie. Firma robi duże roboty na Śląsku. Nareszcie nie trzeba szukać narzędzi pochowanych po prywatnych samochodach , nie znika miedź i freon i inne materiały. Dobrzy pracownicy chyba nie mają zamiaru się zwalniać bo warunki dobre i pieniądze zawsze pewne.

@Prbtux

Wiesz może coś więcej na temat warunków zatrudnienia, które oferuje firma Eko-Klimat AUTOMATYKA swoim zatrudnionym pracownikom? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda stawka wynagrodzenia oraz czy można liczyć na ewentualne dodatki i premie? Proszę o przedstawienie informacji na ten temat.

Jacek

Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA? Możesz napisać, na jaki rodzaj umowy można liczyć na początku zatrudnienia? Interesuje mnie również ilugodzinny system pracy, obowiązywał u tego pracodawcy? Mógłbyś napisać, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń?

Joanna

@Byly Pracownik, jakich dokładnie rzekomych kłamstw miał dopuścić się szef firmy Eko-Klimat AUTOMATYKA? Czy możesz jakoś sprecyzować swoją wypowiedź na ten temat? Rzeczywiście regularnie są opóźnienia w wypłatach dla pracowników? Wiesz może, dlaczego tak się dzieje? @Upokożona, zarzut mobbingu to poważne oskarżenie względem pracodawcy, dlatego muszę zapytać, czy na pewno takie zjawisko występuje w firmie? Możesz podać jakieś konkretne przykłady, które potwierdzałyby to, co napisałaś na ten temat?

KONSTYTUCJA
@Joanna

(usunięte przez administratora) to nie pracujee tu juz z 3 lata więc dlaczego sie pod nia podszywasz ?

Iza D.

A któż to się za mnie podaje? Jeżeli piszesz o tak poważnych zarzutach które mogę nazwać oszczerstwami, to proszę podpisz się swoim nazwiskiem.

@Iza D.

Jesteś byłą sekretarką prezesa w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA? Czy możesz przedstawić swoją szczegółową opinię o pracy w tej firmie? Czy na opisane stanowisko aplikowałaś z zewnątrz, a może awansowałaś na to stanowisko, pracując już w tej firmie? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Joanna

@Pracownik Eko, Firma Eko-Klimat AUTOMATYKA sama zdecydowała się na zwolnienie pracowników, którzy dopuścili się oszustw i kombinacji na niekorzyść pracodawcy, czy może sami odeszli z firmy po ujawnieniu przedstawionych przez Ciebie faktów? Jak wygląda kwestia ewentualnych urlopów wypoczynkowych w pracy u tego pracodawcy? Można z powodzeniem otrzymać dłuższy urlop, czy raczej z uwagi na charakter pracy firma oferuje jedynie pojedyncze dni? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Bzdury

Joanna

@Były, widzę, że jesteś bardzo rozżalony tym co spotkało Cię w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA. Możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo przedstawione przez Ciebie kwestie pracy związane z tą firmą. W szczególności rozwiń myśl odnośnie Twojego stwierdzenia "nawet nie raczy oddać pieniędzy". Chodzi o jakieś zaległe wynagrodzenia? Czekam na sprecyzowanie wypowiedzi.

Pracownik Eko
@Joanna

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Prawda jest taka, że każdy kij ma dwa końce. Wszyscy wiedzą, że budowlanka to trudna branża i czasem bywa ciężko. Odeszli z firmy Ci, którzy najwięcej kombinowali i oszukiwali. W końcu wyszło to na jaw i nie dziwię się, że właściciel firmy się wściekał. Na dzień dzisiejszy, po odejściu tych ludzi, skończyły się skargi klientów, naprawiane są wszystkie niedbałości na budowach, których dopuścili się byli pracownicy. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i widzę, że Prezes potrafi docenić ludzi, którzy CHCĄ pracować, można zarobić też niezłe pieniądze. W wielu sytuacjach właściciel idzie pracownikowi na rękę i zawsze można się dogadać. Spodziewam się fali oburzenia od krzykaczy, w myśl - uderz w stół, a nożyce się odezwą. Ja polecam tę firmę, można się tu wiele nauczyć i zdobyć ogromne doświadczenie, z którego można korzystać w przyszłości.

Joanna

@Awwwsss, wiesz może co jest głównym powodem rezygnacji z pracy, pracowników o których wspominasz w swoim komentarzu? Firma Eko-Klimat AUTOMATYKA w jakiś sposób stara się zatrzymać tych najbardziej doświadczonych pracowników? Czy pozwala im bez żadnych problemów? Wyraź, proszę, swoje zdanie na ten temat.

Joanna

@awwwsss, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć sytuację w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA? Wspomniałeś w swoim komentarzu, iż pracodawca ma problemy z wypłatą wynagrodzeń. Dlaczego tak się dzieje? Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Maciuś były pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery pomiędzy pracownikami w tym miejscu pracy? Czy można liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.