Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Rafał

Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tej firmie. Zawsze wszystko wporządku. Kontakt bardzo prosty, a maszyny dobre.

Powtarzasz się i nie wytłumaczyłeś dlaczego? Jak ktoś chwali firmę to od razu dla ciebie propaganda? To napisz jak jest naprawdę? Co ci nie pasuje i co uważasz za nieprawdę w tym co napisał Rafał?

Poszukiwacz

Witam . Jak obecnie wygląda sytuacja w kwestii zarobków na jakie propozycje można liczyć ? Czy firma pracuje na 1 zmianę ?Czy występują nadgodziny dodatkowo płatne ? Czy w firmie jest system premiowy i czy występuje jakiś fundusz socjalny ?

@Foksal

Przyznam ci, że nie wygląda to za dobrze w takim razie.. a co z tym socjalem i benefitami, o które ktoś wyżej pytał. Oferują coś ciekawego pracownikowi, czy też słabo w tym temacie jest. Tak z ciekawości, skoro jednak po zagrożeniu, że się odejdzie firma pozwoliła odebrać nadgodziny, to wychodzi na to, że chyba nie bardzo mają chętnych do pracy? Czy źle myślę, i nie dlatego próbowali go zatrzymać

Ja Nowy wpis

Obiecali 3600zł do ręki, a dostałem najniższą krajową. Dobrze, że już mnie tam nie ma.

W sumie spoko stawki płacili w tamtym roku, jak na produkcji szło zarobić 32 zł/h. Wiecie ile może obecnie wyciągnąć konstruktor maszyn?

Jest szansa w najbliższym czasie przyjąć się tu do was na automatyka. Widziałem info ze w tamtym roku był wakat, ale oferta wygasła więcej nie jestem nawet w stanie podpatrzeć co tam ciekawego oferowali. Ktoś niżej pisał ze na produkcji do 32 zl brutto można zarobić, w tym roku stawka ta sama czy coś zwiększyli?

Czy mogę dostać informację jak wygląda obecnie wynagrodzenie na produkcji? Nie mogę się dodzwonić na ogólny... Czy praca jest ciężka?

ferdek

aktualizacja - obecne stawki to 28 , 30 i 32pln brutto

Zdzisiek
@ferdek

To norma jak wszędzie. A czemu różnica w stawkach? Zależy od zmiany czy doświadczenia pracownika?

Lancer Nowy wpis
@ferdek

Wiesz może jakie są stawki teraz na stanowisku monter maszyn/serwisant?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lancer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Witam, zauważyłem ogłoszenie na stanowisko monter maszyn/serwisant. Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Poszukiwacz

@Poszukiwacz

Na płatne nadgodziny nie masz co liczyć. Zawsze jest coś wymyślone byle tylko nie zapłacić. Przykładowo: jedziesz na uruchomienie maszyny 4h w jedną stronę, maszynę uruchamiasz przez 8h i następnie przez 4h wracasz do domu i finalnie masz zapłacone za tylko 8h...

Domyślam się, że tam w nawiasie to 8 godz miało być? I w takiej sytuacji nie należy się żadna delegacja, obiad za darmo, nic? Jak to możliwe?

Foksal

1. Sytuacja: Kolega był na uruchomieniu, nazbierało mu się akurat z nadgodzin na dwa dni wolnego. Przy mnie dzwonił do sekretarki, bo chciał je odebrać. Odpowiedź: Nie. Dlaczego? A dlaczego Tak? Okazało się, że mu dni wolne nie przysługują i o mało nie rzucił słuchawka o ścianę. Jak zagroził odejściem, to nagle mógł odebrać nadgodziny. 2. Sytuacja: 4h jazdy w jedną stronę, maszyna gdzieś w okolicach Zamościa. Szybka sprawa: zawieźć i uruchomić. Niestety były jakieś problemy i montażysta nie dawał rady. Jak sam mi opowiadał, dostał polecenie, że ma nie wracać póki nie uruchomi. Tylko, że umowa była inna. Wracał po nocy do domu i dnia wolnego za nadgodziny nie dostał, bo "jego wina, że się nie wyrobił". Tego samego dnia zaczął szukać innej roboty. Czas na dowóz, ulokowanie maszyny, testowanie i uruchomienie jest oderwane od rzeczywistości. (usunięte przez administratora) jest ilością dni wolnych, z obiorem to już komedia - trudno dowiedzieć się czegokolwiek.

@Foksal

Rafał

Grześ
@Rafał

Jak już siejesz propagandę to zachowaj dłuższe odstępy a nie tak jeden po drugim.....

Aneta
@Grześ

Dlaczego uważasz to za propagandę?

Firma szuka Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, ale teraz dopiero zauważyłem, że oferta nie jest skierowana na Kielce. Wiecie coś na temat przyjęć tutaj? Szykuje się coś może? Obowiązki w sumie nie zaskoczyły mnie w ogóle, typowe dla PH. Pytanie tylko, jak bardzo firma jest nastawiona na realizację celów sprzedażowych? Nie rozumcie mnie źle, wiadomo — liczą się wyniki. Ale nie chce pracować w miejscu, gdzie pracownik jest źle traktowany. Ile wynosi stałe wynagrodzenie i na jakich zasadach działa system premiowy?

Agatka

Są jakiekolwiek przyjęcia do pracy tutaj? Firma jakby w ogóle nie funkcjonowała w internecie, gdyby nie zasoby KRS, w ogóle nie byłoby nic na jej temat. Szukam pracy w Dziale Handlowym, stąd to całe zainteresowanie. Ktoś ma wiedzę, jakie są zarobki, zadania i atmosfera? :)

To ja

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

Jak wygląda rozmowa w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o. na stanowisko Kasjer? Z iloma osobami się rozmawia? 6 maja pojawiło się ogłoszenie.

Człowiek

@Krzysztof Ty myślisz, że od tak napiszę na forum imię i nazwisko? Serio? Zapewne piszesz jako ktoś z zarządu lub kierownictwa. Nikt z wami nie chce mieć nic wspólnego. Zarząd spółki to dwóch Panów w wieku 50 i 80 lat, którzy o automatyce przemysłowej, budowie maszyn i mechanice nie mają jakiegokolwiek pojęcia, mają takie pojęcie co ja o strzyżeniu baranów w Afryce :) Czyli żadne. Z resztą ten starszy człowiek to chyba jest tzw. "słupem" ponieważ może z raz widziałem go w firmie. Nepotyzm sięgnął zenitu. Dział handlowy wraz z kierownikiem cnc Wojtkiem na czele to grupa podlizywaczy szefa. W swoim życiu miałem przyjemność współpracować z wieloma firmami, często również rodzinnymi ale nigdy nie spotkałem się z takim ładem korporacyjnym, a tak właściwie to z jego brakiem. Ta firma to jeden wielki absurd. Nie jest to firma dla ludzi ambitnych, ceniących swoje zdolności i możliwości chcących się rozwijać zawodowo ale również zarobkowo. Jest to firma dla ludzi, którzy lubią być oczerniani, wyzywani od ciot za plecami, lubią mieć uczucie tzw. sufitu swoich możliwość zarobkowych, który kończy się na trochę ponad minimalnej krajowej. Poza tym jak wejdziecie sobie w KRS to zobaczycie, że spółka ma majątek w kwocie blisko 30 000 000 zł, więc co to za dyrdymały opowiada Pan Paweł przy podwyżce, że nie ma z czego dołożyć. Pozostawiam to do waszej oceny. Pozdrawiam.

Człowiek

Krzysztof

Wrzucili teraz do sieci klika ofert pracy. Chce wysłać CV na pracownika produkcji. Przeczytałem w ogłoszeniu że jest przeszkolenie i wdrożenie do pracy. To znaczy że nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia przy obsłudze maszyn? Ktoś tak pracował i szybko można załapać o co chodzi w robocie?

Krzysztof

O masz, to nie brzmi za dobrze. Ale to co dokładnie słyszałeś, że takiego tam się dzieje? Atmosfera marna pomiędzy wszystkimi, czy szefostwo takie niezbyt miłe? Skąd to słyszałeś? Bo wiesz wolę dopytać skąd takie informacje masz. Nie każde źródło jest wiarygodne.

X

Czy mają jakieś przyjęcia? Musi być doświadczenie?

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o. z siedzibą w mieście Podzamcze zatrudnia na stanowisko Operator Cnc. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Pan Wiesio

Byłem u nich kiedyś na rozmowie w 2020 zaproponowali 2700 netto jeśli chodzi o maszyny to mają Mazaki. Teraz moze większe pieniądze proponuja nie wiem

Aneta
@Pan Wiesio

Zaproponowali tyle z doświadczeniem czy bez? I rozmowa jak wyglądała, weryfikowali umiejętności?

Zapytanie

Czy to prawda z tymi miejscami parkingowymi że nie można wjeżdżać na plac. Tylko kilka miejsc jest wolnych aż mi trudno w to uwierzyć jak na taki duży zakład powinny być miejsca parkingowe To gdzie pracownicy mają parkować?

Filip Uścinski

Bardzo fajna firma. Kontakt z nią świetny. Same pozytywne odczucia. Polecam

Sławomir

Firma bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Za każdym razem wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Polecam

Mikołaj Plewka

Maszyny sprawdzają się bezbłędnie. Mimo że ich nie oszczędzam. Polexam

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.