Opinie o GroupEuroService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GroupEuroService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GroupEuroService Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GroupEuroService Sp. z o.o. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w GroupEuroService Sp. z o.o.?

Kinga Nowy wpis

Serdecznie polecam pracę w biurze GroupEuroService. Poznałam tam wiele wspaniałych osób, które okazały się dla mnie dużym wsparciem w okresie szkolenia. Pani Tatiana dba o swoich pracowników i stara się utrzymywać przyjacielską, wręcz rodzinną atmosferę, a Pani Agnieszka pomaga jej w tym na każdym kroku. W duecie tworzą serce tej firmy. Jeśli chodzi o samą pracę to owszem - zakres obowiązków jest dosyć spory, jednak nikt nie wymagał ode mnie tego, żebym potrafiła wykonać wszystkie moje obowiązki już w pierwszym tygodniu pracy. Zaczęłam od prostych oraz najbardziej potrzebnych rzeczy, a stopniowo zapoznawałam się z pozostałymi zadaniami. Kiedy o to poprosiłam, zawsze otrzymywałam pomoc od osób bardziej doświadczonych. Zawsze będę miło wspominać czas spędzony w tej firmie i polecam osobiście poznać Panią Tatianę oraz resztę tego wspaniałego zespołu. :)

Weronika

@Klaudia piszesz, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej w GroupEuroService Sp. z o.o. Na tej podstawie również oceniłaś atmosferę panującą w firmie na nieprzyjemną. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Pat Nowy wpis
@Weronika

Jakbyś weszła to bys się przekonała. Mysle ze przyjemniej pracowałoby się w prosektorium albo domu pogrzebowym tam przynajmniej leci radio a pracownicy ze sobą rozmawiają i maja jakaś relacje. Tutaj nie można rozmawiać!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w GroupEuroService Sp. z o.o.?

Pat Nowy wpis

Umowa o prace bądź b2b. Można się dogadać

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GroupEuroService Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Patryk

Pracowałem w tej firmie przez 2 miesiące i dłużej nie dałem rady. Nie wiem jakom cudem ktoś może napisać ze dobrze się tam pracuje. Nie nie pracuje się dobrze Wlascixielka pochodzi z zagranicy, uważa się ze jak ma biznes to może być wielka panią. Daje do wykonania zadania których w życiu nie wykonywałem, zerowe szkolenie z osoba która odchodziła i nie miała ochoty na szkolenie nowego pracownika. W biurze pracuje codziennie 4/5 osób nie rozmawiają ze sobą przez całe 8h pracy, nie ma tam żadnej atmosfery, żadnego zgrania. Pani Tatiana właścicielka tłumaczy takim polskim ze nie da się zrozumieć a później ma pretensje ze cos nie zostało zrobione jak by chciała. Hitem i gwoździem do trumny i walnięciem tej „ pracy” haha było to ze przyszła i zaczęła krzyczeć ze w emaila zrobiłem błąd a tym błędem było to ze zamiast Drodzy Państwo napisałem Drodzy Panystwo. Miesiąc czasu prosiłem się o dokument potwierdzający moja prace i po wielkich bólach i walkach otrzymałem. Nie chcecie być traktowani jak popychadła to nie polecam tutaj pracy. Pani Tatiana nie wiedziała chyba ja kogo trafiła i myślała ze będę akceptował docinki w moim kierunku. Beznadziejna praca i bez żadnego wsparcia od managerów.

Paulina.W

Pracowałam w tej firmie i do tej pory mam dobre wspomnienia o niej, wynagrodzenie nie było złe powiedziałbym nawet że bardzo dobre, atmosfera też spoko - niestresująca. Gdyby nie duża odległość w dojazdach z pewnością bym z niej nie odeszła. Pozdrawiam Paulina

Misiek

Generalnie pracowałem w GroupEuroService Sp. z o.o. rok i musze powiedziec, że naprawdę dobra sprawa i fajni ludzie, nie ma problemów absolutnie z niczym, więc chyba warto próbować tutaj pracy, uwazam, że bardzo fajnie było i wspominam dobrze zdecydowanie

nick

Tak zastanawiam się, kto wypisuje takie głupoty. jeśli byłaś na rozmowie i nie dostałaś tej pracy to przecież nie pracowałaś tam. Skąd wiesz że tam tak strasznie i nie płacą? myślę ze po prostu jesteś zawistna, zawiedziona bo nie dostałaś tej pracy i dlatego takie posty... nie każdemu się udaje... może czas popracować nad sobą?

Klaudia

Ta firma ciągle szuka kogoś, nikt tam dłużej nie chce chyba pracować. Byłam tam na rozmowie. Atmosfera straszna. ZAROBKI MARNE i za nadgodziny nie płacą. Szefowa wykorzystuje ludzi na maksa a o umowie na czas nieokreślony możesz zapomnieć. Umowa zlecenie.

krzych

no z tym zatrudnianiem na czas nieokreślony to pewnie dopiero po próbnej umowie zlecenie, zazwyczaj na trzy miesiące, ale jak się sprawdzisz to serio tak jest

jamnik

Ja nie znam dobrze, bo dopiero myślę o pracy u nich i to jako pomoc księgowej. Widziałem taką ofertę na infopraca.pl w ogóle. Kuszą mnie zarobki, bo może to być ok 3000 zł do 3500 zł w miesiącu brutto. A to już całkiem w porządku pieniądze. I jest jeszcze możliwość premii. I zatrudniają na czas nieokreślony.

admin

Znasz dobrze firmę GroupEuroService Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o GroupEuroService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GroupEuroService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GroupEuroService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GroupEuroService Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
GroupEuroService Sp. z o.o.