Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

Magda Nowy wpis

Kto zajmuje się wprowadzaniem nowych pracowników do firmy? Czy macie do tego specjalną osobę?

katy Nowy wpis

@martynka jeżeli jeszcze poszukasz i nic to podjedź do nich. Taka rozmowa na żywo to może nawet być lepsza niż mail

martynka Nowy wpis

tez ostro szukałam info o ich usługach ale jakoś te poszukiwania nic mi nie dały szczerze mówiąc i dlatego tutaj na forum może w tym temacie poproszę was o pomoc, i też ciekawi czy obecnie można z nimi podjąć pracę na terenie Jarocina mojego kochanego rodzinnego miasta. natomiast nie chcę pracować za najniższa krajowa na dzieło

Mikun Nowy wpis

W zasadzie nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych informacji jeżeli chodzi o usługi świadczone przez Trade-Group - czy oni aby na pewno działają na terenie Jarocina, czy na terenie jakiegoś innego miasta? Zastanawiam się czy można mieć jakieś większe wymagania na rozmowie rekrutacyjnej niż najniższa krajowa, bo nie jestem przekonany czy ta kwestia była poruszana...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ładowarka

tak się składa że bardzo bym zależało na zatrudnieniu właśnie w Trade-Group, natomiast ponawiam pytanie poprzedniczki Lupki, jak dokładnie przebiega rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna w Trade-Group? bardzo mi zależy na ntakim info bo nie chciałabym się wstyfliwie wyłożyć i żeby nie zjadł mnie stresik

ana

a gdzie można się zatrudnić w tej firmie mozna namiary ptosić

ta firma jeszcze w ogóle gdziekolwiek działa? pracowałam jeszcze za czasów justyny a. w olsztynie. dajcei znac, wyplaty nie bylo na czas. zawsze sciemynianie i odkładanie na pozniej.

była,

Pytałam w skarbówce, kazała wysłać list za potwierdzeniem odbioru z żądaniem Pita na adres Trade-Group, jeśli list wróci, to znaczy, że firmy nie ma. Jeśli ma się rachunki z trade to samemu wyliczyć.

była,

Ja też nie dostałam jeszcze PITu11 za 2012. Chyba pójdę do Urzędu skarbowego i spytam co robić.

frankez

Ludzie którzy pracowali w trade group , dostaliście pit za rok 2012 ? Firma nie istnieje już a rozliczyć się trzeba

nnnnnnnnnnnnnn

sluchajcie w szczecinie tt zmienilo sie na vendo ostrzegam zatrudniaj kogo poadnie a (usunięte przez administratora) plaaca

monia

Do: ytrewq Masz jeszcze namiary na trade group? Jeśli tak, to bardzo będę wdzięczna: zuosuki@gmail.com Do reszty forumowiczów: JEŚLI KTOKOLWIEK MA JAKIKOLWIEK NAMIAR NA TRADE GROUP, [usunięte przez moderatora] DAJCIE CYNK: zuosuki@gmail.com

Namiar

Namiar - 2012-10-18 15:10:52 Kto ma namiar na(usunięte przez administratora)Numer,adres...cokolwiek. Gdzie ta [usunięte przez moderatora] jest? Najwyższa pora się z nim rozliczyć.....Na (usunięte przez administratora)

gumis

Kto ma telefon do firmy tradegrup?

chomini

co mam zrobic, jezeli po zwolnieniu sie z trade-group nie dostalam zadnego dokumentu potwierdzajacego to? a teraz czegos takiego potrzebuje, bo staram sie o stypendium i zupelnie nie wiem skad mam takie poswiadczenie wziac...

NAWIGATOR

Witam, Drodzy Forumowicze czy ktoś zna obecne miejsce przebywania tej (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]?

washka

a zapomnialam dodac ze chodzi mi o olsztyn

washka

mam pytanie czy ktos wie gdzie aktualnie znajduje sie firma trade group lub ta sama firma ktora zmienila nazwe

*****

Pisma z ZUSu odnośnie zmiany umów o dzieło powinny już dotrzeć do wszystkich pracowników. Zaległe składki można już chyba liczyć w setkach tysięcy :)

))))

czy możesz napisać gdzie, kiedy i o której będzie sprawa w sądzie. Chętnie spotkam się z panem[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group