Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Prentex składanie długopisów

Pracowałeś w firmie Prentex składanie długopisów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Naiwny - 2009-10-30 12:06:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wpłacasz im na identyfikator 8 zł potem przepraszają ale trzeba jeszcze 10 zł
na ZUS wpłacić jak nie chciałem tego zrobić zero odzewu. Nie posiadają nawet
własnej strony internetowej.Nie dajcie się zwieść
zdjecie uzytkownika
seba - 2009-10-31 15:02:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta firma nawet nie posiada Nip-u, regonu i nie istnieje w systemie KRS. Jedna wielka lipa!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-31 19:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam pracy dodatkowej. czy te zlecenia na skręcanie można wykonywać także w domu? jakie są stawki i ile można na tym zarobić miesięcznie? pracuje się na umowę o dzieło, czy zlecenie? czy ktoś tam aktualnie pracuje i może dodać opinię?
zdjecie uzytkownika
lindor - 2014-12-19 18:35:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [anonim - 2013-05-31 19:43:18]:
myslę ,że takie prace jak składanie długopisów to głównie można wykonywać właśnie w domu, są to typowo chałupnicze prace, za które oczywiście nie zarobisz jakiejś wielkiej kasy , ale jest to ciekawy sposób na to , aby dorobić sobie w rodzinie do pensji w przypadku na przykład kobiet gdy te są w ciąży
zdjecie uzytkownika
Mnich - 2016-04-17 20:56:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No wiadomo, że taka praca trudna nie jest, ale zajmuje za to trochę czasu i trzeba się z tym liczyć, zreszta każda praca coś tam wynosi i coś tam zajmuje, ale wazne żeby pracować i żeby było co do gara włożyć

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Prentex składanie długopisów!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prentex składanie długopisów

Twoj email:
Wiadomość: