Prentex składanie długopisów

Katowice

Opinie o Prentex składanie długopisów

Naiwny 2009-10-30 12:06:07
Wpłacasz im na identyfikator 8 zł potem przepraszają ale trzeba jeszcze 10 zł
na ZUS wpłacić jak nie chciałem tego zrobić zero odzewu. Nie posiadają nawet
własnej strony internetowej.Nie dajcie się zwieść
seba 2009-10-31 15:02:18
ta firma nawet nie posiada Nip-u, regonu i nie istnieje w systemie KRS. Jedna wielka lipa!
anonim 2013-05-31 19:43:18
szukam pracy dodatkowej. czy te zlecenia na skręcanie można wykonywać także w domu? jakie są stawki i ile można na tym zarobić miesięcznie? pracuje się na umowę o dzieło, czy zlecenie? czy ktoś tam aktualnie pracuje i może dodać opinię?
lindor 2014-12-19 18:35:56
myslę ,że takie prace jak składanie długopisów to głównie można wykonywać właśnie w domu, są to typowo chałupnicze prace, za które oczywiście nie zarobisz jakiejś wielkiej kasy , ale jest to ciekawy sposób na to , aby dorobić sobie w rodzinie do pensji w przypadku na przykład kobiet gdy te są w ciąży
Mnich 2016-04-17 20:56:40
No wiadomo, że taka praca trudna nie jest, ale zajmuje za to trochę czasu i trzeba się z tym liczyć, zreszta każda praca coś tam wynosi i coś tam zajmuje, ale wazne żeby pracować i żeby było co do gara włożyć
lindor 2016-05-20 15:59:56
Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? wiem , że kasy przy składaniu dużo nie ma ale dajcie znać też ile można zarobić mniej więcej
Zostaw swoją opinię o Prentex składanie długopisów - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prentex składanie długopisów