Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Prentex składanie długopisów

Pracowałeś w firmie Prentex składanie długopisów i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Naiwny - 2009-10-30 12:06:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wpłacasz im na identyfikator 8 zł potem przepraszają ale trzeba jeszcze 10 zł
na ZUS wpłacić jak nie chciałem tego zrobić zero odzewu. Nie posiadają nawet
własnej strony internetowej.Nie dajcie się zwieść
zdjecie uzytkownika
seba - 2009-10-31 15:02:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta firma nawet nie posiada Nip-u, regonu i nie istnieje w systemie KRS. Jedna wielka lipa!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-31 19:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam pracy dodatkowej. czy te zlecenia na skręcanie można wykonywać także w domu? jakie są stawki i ile można na tym zarobić miesięcznie? pracuje się na umowę o dzieło, czy zlecenie? czy ktoś tam aktualnie pracuje i może dodać opinię?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prentex składanie długopisów

Twoj email:
Wiadomość: