Opinie o Ams System Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ams System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ams System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ams System Sp. z o.o. w Gliwice

Dostawca

Firma zamawia u dostawców komponenty, za które później nie płaci - nie ma kontaktu z firmą, blokują telefony, nie odpowiadają na maile monitujące. Skoro mają takie podejście do firm, z którymi współpracują, to nie chcę myśleć jak zachowują się w stosunku do pracowników.

Cześć. W internecie natrafiłam na starą ofertę pracy ( dodana jakieś 2 lata temu) na stanowisko specjalista ds. administracyjnych. Od tego czasu to stanowisko jest cały czas obsadzone? Zainteresowałam się nim, bo oferowali pracę hybrydową a i lokalizacja też mi odpowiada. Ciekawa jestem, czy jest w ogóle szansa na pracę aktualnie.

Dostawca Nowy wpis

Nadia Nowy wpis

Mój brat jest zainteresowany ofertą z neta na stanowisko Konstruktor CAD, no a ja pisze, bo chętnie dowiemy się czegoś o tej posadzie. Może podacie info, jaka jest umowa na start, na okres próbny? Jest od razu umowa o pracę czy nie?

Mis665 Nowy wpis

Rozważam zmianę pracy na lepiej płatna. Obecnie mam 7000 podstawy czy jest sens składać u was CV. Chodzi o stamowisko ślusarz narzedziowy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ams System Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Praca na budowie ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Witam na OLX znalazłem atrakcyjną ofertę jako technolog-programista, 3200 netto podstawy, teraz moje pytania: czy kierownictwo wspiera swój zespół, jakie są premie i socjal, czy jest możliwy rozwój i jaka generalnie jest atmosfera w pracy?

@Kandydat

Też szukam czegoś na ten temat. A na jaką umowę liczysz? Napisz, jakie warunki pracy w AMS by Cię interesowały.

@Lidia

Na chwile obecną interesuje mnie zdanie zatrudnionych w temacie pytań, które zadałem jeśli dostane zaproszenie na rozmowę wtedy bede rozmawiał o warunkach natomiast na obecnym etapie chciałbym wiedzieć jakie zdanie mają pracownicy :)

@Kandydat

Też chciałabym wiedzieć, co pracownicy AMS myślą o tej pracy. Mam nadzieję, że ktoś odpowie. Wysłałeś już CV do firmy?

@Lidia

Na rozmowie było kilka rozbieżności co do tego co oferują, od siebie dodam że nie ma żadnego socjalu i premii z tego co mi Pani prowadząca rozmowę przekazała, bez znaczenia co było w ofercie napisane proponowane jest 3200 na rękę na start a pani się mnie pyta ile chciałbym zarabiać, skoro dajemy najniższą kwotę oferowaną to zapraszamy kandydatów z myślą że taką pensję zaproponujemy prawda? A nie że się mnie pyta Pani ile chciałbym zarabiać, kolejna sprawa obietnica zaproszenia na tzw. dni otwarte i po grubo ponad pół miesiąca nikt nie raczył zadzwonić i poinformować o negatywnym przebiegu kandydatury w rekrutacji, pomimo obietnicy telefonu zwrotnego max do tygodnia czasu! Cala ta sytuacja to porostu brak szacunku czyjegoś czasu bo widzą co jest napisane w CV i wiedza jaką ofertę proponują!

Witam potrzebują może wytaczarza cnc?

@Adam

Minęło kilka miesięcy od Twojego zapytania. Czy udało Ci się w tym czasie otrzymać pracę w firmie? Daj znać jak Ci się pracuje. Ważna jest dla nas również kwestia wynagrodzenia jak również możliwe benefity pozapłacowe.

Potencjalny pracownik

Witam, Znalazłem ofertę dla tej firmy na konstruktora, czy opłaca się podsyłać CV? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie ?

były
@Potencjalny pracownik

zdecydowanie najgorszy pracodawca u którego pracowałem. ludzie stamtąd się zwalniają po miesiącu.

Zbyszek

Witam. Na olx pojawiła się oferta pracy jako operator cnc za 5650zł brutto. Chciałem się dowiedzieć czy jest to rzetelny pracodawca. To znaczy, czy np: połowa stawki jest ruchoma (premia) której wiecznie nie ma. Bardzo proszę o rzetelne, sprawdzone fakty. Wiem, jak nie złożysz to się nie dowiesz, ale wtedy to strata czasu dla obu stron. Z góry dzięki!

Janek
@Zbyszek

Należy to raczej traktować jako górną stawkę w zależności od umiejętności jakie się posiada. Jak nie złożysz to się nie dowiesz :)

Rafal

Czy na rozmowach mieliście zadanie do wykonania? Nie jest to może próba darmowego rozwiązania problemu technicznego ?

Radzio
@Rafal

Tak. Większość firm dziala w ten sposób.

potencjalny pracownik

Dzień dobry, aktualnie pojawiła się oferta na stanowisko administracyjne - realizacja zadań związanych z funkcjonowaniem biura. Czy ktoś ma wiedzę/informacje na temat tego stanowiska? Warto aplikować? (Zakres obowiązków, atmosfera itp.) Z góry serdeczne dzięki za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam - kandydatka.

Lidia

@Feliks, do firmy AMS - systems Sebastian Nowak z Gliwic obecnie poszukiwani są między innymi ślusarze narzędziowi, o których pytasz. Do Twoich głównych zadań, jeśli zaangażujesz się do tej firmy będzie należało montowanie i przygotowywanie oraz doskonalenie działania wykrojników. Po więcej informacji na temat obowiązków jakie są na tym stanowisku, oraz w celu aplikowania do firmy udaj się pod ten adres -->> http://www.ams-systems.pl/index.php/content,106/Kariera.html

Feliks

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może ślusarzy?

konstruktor

Praca w tej firmie to jednym słowem tragedia! (usunięte przez administratora), presja czasu jest ogromna. (usunięte przez administratora)Ostrzegam przed tą "firmą" strata czasu!! Najpierw obiecują złote góry a później jest zderzenie z rzeczywistością. Osobiści przed przygodą z nimi czytałem te wszystkie opinie negatywne w większości na gowork ale jakoś mnie to nie przekonywało i chciałem spróbować- teraz stanowczo odradzam i ostrzegam. Ciągła rotacja pracownikami, stres, ciężka atmosfera. Po mojej przygodzie z ta firmą mogę poprzeć wszystkie negatywne opinie które krążą po sieci na jej temat. Nie warto!

Słyszeliście o zmianach w firmie?

Rotacja pracowników jest tak duża że to wystawia najlepsze świadectwo o podejściu do ludzi w tej firmie, praktycznie nie ma miesiąca żeby ktoś nie odszedł, atmosfera cieżka i napięta, bałagan,(usunięte przez administratora)niska satysfakcja z wykonywanej pracy, poprawki gonią poprawki. Poza tym nie ma żadnych nadgodzin, znaczy official...

Chetny

Jakie sa realne zarobki dla operatora cnc ?

MetalMaster81

Kolejny pracownik odszedł, to najlepsza recenzja(usunięte przez administratora)

Lidia

@Potencjalny pracownik - a o jakie stanowisko zamierzasz się ubiegać? W sieci pojawiło się kilka ofert pracy, między innymi na stanowisko: 'Inżynier elektryk'. Pamiętaj, że warunki zatrudnienia, jak i sam proces rekrutacyjny mogą się różnić od siebie, w zależności od stanowiska, jakiego dotyczą.

Potencjalny pracownik

Witam, rozważam przyjęcie do tej firmy, jak tam sytuacja wygląda obecnie? D

Katon

Duże wymagania, małe wynagrodzenie, presja czasu. Nie jest to firma godna polecenia. Konkretna firma nie ma tyle czasu jednego i tego samego vacatu w ogłoszeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ams System Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ams System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ams System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

Ams System Sp. z o.o.